Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 24 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 470
  1. #161
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Reede kuni pühapäev:
    ( Click to show/hide )



    Roll $755. Limiidis ülessliikumine ei tohiks enam kaugel olla :)
    Ei tea küll kui palju nüüd kuu teisel poolel jõuan volüümi anda. Praegu täis täpselt 600 turnat, ehk siis kuu kvantiteedilisest eesmärgist olen 2 päeva taga atm. Suvel õhtuti võistlused ja jaanipäev ka tulekul. Üldse ei imestaks kui see kuu nii 1000 turnat vaid kokku tuleb.

  2. #162
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Arvad et sellest rollist ei piisa 15daalasesse shoti võtmiseks, tase peaks suht sama olema ?

    Sa mängid 1 v 2 laual korraga muidu ?

  3. #163
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Arvad et sellest rollist ei piisa 15daalasesse shoti võtmiseks, tase peaks suht sama olema ?

    Sa mängid 1 v 2 laual korraga muidu ?
    No swings in hypers, you´re just playing bad, lol. Hyperi swingid võivad väga väga suured olla, mida suurem roll, seda mugavam mängida, jooksu on raske ette ennustada. Ise mängin 3+ lauda korraga ja 20 buy ini päevaga kaotada/võita pole väga eriline.

  4. #164
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Arvad et sellest rollist ei piisa 15daalasesse shoti võtmiseks, tase peaks suht sama olema ?

    Sa mängid 1 v 2 laual korraga muidu ?
    No $7sse läksin ma edukalt 36 buyiniga. Usun, et $15sse minna 66,6 buyiniga on mõistlik shot. Mul stoploss ka rangelt paigas (20BI/$300). Mängin 100% ühel laual. Ise usun, et shot õnnestub kui just näiteks 30-50 bi alla EV jooksu või setupe ei tule :)
    Olen kuulnud jutte küll, et tase palju ei erine jah.

  5. #165
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Krt ise alustasin 150 pealt 3.5 ja 300 pealt 7.
    Alguses toimus liikumine 3 päevaga vist, aga 7 on nüüd ca 600 mängu breakeven. Ei kujuta ette kuidas sellist roi saavutada nagu sinul, seal need fishid tõmbavad kõik kokku..
    Kuigi mingit taseme vahet pole 3.5 leveliga, lihtsalt jooks on kõvasti kehvem.

    Ma arvan et vb vahepeal on asi selles ka, et kui väga aeglane ja passiivne vastane on siis võtan teise laua ka lisaks ja siis vist hakkav mäng lagunenma, pean ka vist rangelt 1 laua reegli panema endale..

  6. #166
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    No selgelt pole 600 turnat eriline näitaja. Ma jooksin 3,5estes esimese 1000 turnaga breakeven ja EV oli vist mingi 32+ bi. Keda täpselt huvitab, võib eelmistelt lehtedelt uurida..
    Praegu vastukaaluks on 7estes vastupidine seis. Selline on kord juba hyperite standard ja varitsioon on suur. Ma võin ju ka näiteks täitsa vabalt järgmised 2000 turnat breakeven joosta :)
    Ma üldjuhul selle pärast üldse ei muredse kui fishid kokku tõmbavad, EV joon lohutab mind piisavalt.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 19.06.12 at 16:01

  7. #167

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Pole mingi probleem korralikult biitides 2k mänge BE joosta..

    ( Click to show/hide )

  8. #168
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Õnnestus siis see kuu alla EV jõuda. Praegu koos 816 turnat. Üritan see kuu ikka 1k täis saada.
    Praeguse jooksu võtab ilusti kokku:

    ( Click to show/hide )

  9. #169
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Juuni:

    ( Click to show/hide )




    Juuni eesmärgid olid:

    1) $7 HT HUSNGsid mängida 1200+ FAIL
    2) Roi% 3+ DONE
    3) Põhineb küll kahel eelmisel, aga.. Bankroll sügavamaks grindida. DONE


    Juuli eesmärgid:

    1) HT HUSNGsid mängida 1200+
    2) Roi% 3+
    3) Jõuda/shoti võtta $15 HT HUSNG

  10. #170

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Hea töö!
    Viimati muudetud simenkon poolt : 01.07.12 at 08:30

  11. #171
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    wp!

  12. #172
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Tänud! Ja et teil oleks ka juuli kuu edukam kui juuni :)
    Nüüd kuu alguses proovin 2 lauda korraga mängida. Eks saab näha, kuidas läheb. Eks reaalne oleks, et roi nõks langeb. Küll aga kui kogu kuu suudaks 2 lauda mängida, siis peaks päris hea numbri turnasid kokku saama juulis.

  13. #173
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    See kuu pole küll päris ootuspäraselt alanud. 206 turnat tehtud ja 24 bi miinuses. EV päästab kah vist ainult u. 5 buyini. Kuidagi halb jooks on ja AI olukordades leian end tihti taga. Kahel laual korraga mängimisest loobusin peale 81 turnat, kui olin 12 bi miinuses. Ei meeldi kohe üldse multitabeldada ja tundub, et missin multitabeldades nii palju õigeid playsi. Et siis praegu jätkan ühe laual ja volüümi annan vastavalt motile :)

  14. #174
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Kas Sa naudid seda mänguformaati? Ise vaatasin andu_andu graafikuid ja mõtlesin, et proovin kah, mitte mingit naudingut mängimisest ei saanud, nii et edasi ikka 6 maxi.

  15. #175
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Tean mida sa tunned, ei suuda ka 2+ laual eriti lasta, eks harjutamise ja harjumise küsimus samuti. Samas on kummaline, et mtt ja cashi lasin kunagi 12+ laual ja polnud probleemi isegi, kuni mingi hetkeni :D Lase rahulikult 1-l laual edasi, saad paremaid reade teha, ROI kindlasti tänab sind selle eest ja õige pea on roll 15$ jaoks küps

    E: rolli kasvades seisad nii ehk naa dilemma ees, liikuda üles või laudu juurde võtta
    Viimati muudetud jasssass poolt : 05.07.12 at 22:37

  16. #176
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    ai-ai, jama lugu. head jooksi ja biitimist edaspidiseks

  17. #177
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    HU mängud on ju vaimselt kurnavad, kuna pead kogu aeg pingsalt mõtlema ja peaaegu kõiki käsi mängima.
    6max, 9max on lihtsamad, foldid enamuse käsi ära ja on lihtsam.

  18. #178
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    lol
    6max, 9max mängud võivad palju-palju kurnavamad olla, kuna sa ei 1 tabelda ja kui actionit saad on vastase ranged väga tugevad tihtipeale, HU's on palju lihtsam maha callida kui vastane kitsast range repib...
    6-maxis ja 9-maxis ei pea pingsalt mõtlema?

  19. #179
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Kas Sa naudid seda mänguformaati? Ise vaatasin andu_andu graafikuid ja mõtlesin, et proovin kah, mitte mingit naudingut mängimisest ei saanud, nii et edasi ikka 6 maxi.
    Mul on kuidagi nii olnud, et kui uue mänguformaadiga alustan, siis on kõik väga huvitav ja mott on üsna kõrge. Aga jah, üldiselt HUd ma naudin. Pm on nii, et mida suurem edge on, seda rohkem naudin :)
    Praegu tegelikult tahaks mängida hoopis 135/165 men Rush sngsid. Kahju ainult, et neid olemas ei ole :D Rush cash-gamed tehakse küll hoogsasti, aga turnasid ei tehta. Mingi aeg tagasi küsisin ka Starsi teemas, et millal need tulevad, siis öeldi, et sellega tegeletakse alles. Suht mitu kuud on juba tegeletud. Tekib küsimus "Kuhu koer on maetud?" :D


    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Tean mida sa tunned, ei suuda ka 2+ laual eriti lasta, eks harjutamise ja harjumise küsimus samuti. Samas on kummaline, et mtt ja cashi lasin kunagi 12+ laual ja polnud probleemi isegi, kuni mingi hetkeni :D Lase rahulikult 1-l laual edasi, saad paremaid reade teha, ROI kindlasti tänab sind selle eest ja õige pea on roll 15$ jaoks küps

    E: rolli kasvades seisad nii ehk naa dilemma ees, liikuda üles või laudu juurde võtta
    Jep, 1 laud korraga on rohkem minu teema vast. Seda mäletan ka HU cashi aegadest.


    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ai-ai, jama lugu. head jooksi ja biitimist edaspidiseks
    Eks praegune ole vast HT HUSNGdes tavaline olukord/jooks :)
    Natuke imelik ongi see, et nii viimase kuu jooksul olen oma mängu kergelt muutnud. Paremate mängijate soovitusi kuulda võtnud. Muutnud just selles osas, et nii 20bb deep, OP 3betshoven nüüd AX, väikesed paarid jne. Enne lihtsalt callisin ja mängisin edasi postflop. Mõned väikesed spetsiifilised muudatused veel..


    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    HU mängud on ju vaimselt kurnavad, kuna pead kogu aeg pingsalt mõtlema ja peaaegu kõiki käsi mängima.
    6max, 9max on lihtsamad, foldid enamuse käsi ära ja on lihtsam.
    Eks ma olen neid kõiki regulaarselt ka mänginud ja kõigil on omad plussid ja miinused :) Siiski mulle on HU kõige südamelähedasem formaat.

  20. #180
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    lol
    6-maxis ja 9-maxis ei pea pingsalt mõtlema?
    SNG algfaas on küll üpris lihtne.
    Pärast vähe keerulisem

Lehekülg 9, kokku 24 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES