Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 24 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 470
  1. #21
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Mis käe peale vastase panid?
    Igastahes mitte KQ peale, sest sellega paneks PF 3-beti või siis kui mitte, siis läheks flopist check- raisei peale. Panin ta 8 peale või sama käsi mis mul.

    Edit: ma olin sit out max 5 sekki. PTR graph sul küll eriti impressive ei ole :)

  2. #22
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Vastane donk eestlane, Metsapull
    Quote of the year.

  3. #23
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Quote of the year.
    Donk kirjutasin sellepärast, et olin vihane, et ta hit and runi tegi ning KQ PF ei 3-betinud või flopis ei check raiseinud. Arvan, et ta mängis selle käe PF Ja flop väga valesti!

  4. #24
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Igastahes mitte KQ peale, sest sellega paneks PF 3-beti või siis kui mitte, siis läheks flopist check- raisei peale. Panin ta 8 peale või sama käsi mis mul.

    Edit: ma olin sit out max 5 sekki. PTR graph sul küll eriti impressive ei ole :)
    Õige jah. PTR on tõesti A ja O. Sinu võit.

  5. #25

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Sa oled vihane, et vastane mängis valesti???? Krt, minu meelest on siin keegi donk küll, aga kindlasti ei ole see metsapull. Kui vastane teeb vigu minu silmis, siis olen ma selle üle ikka suhteliselt õnnelik. Antud juhul Metsapull lihtsalt ownib sind. Hit and run on muidugi iseette teema, mis ajab tigedaks küll teine kord.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 05.11.10 at 17:00

  6. #26
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    PTR graph sul küll eriti impressive ei ole :)
    +1. Täielik p*sk. Eriti Starsi oma. Get a life metsapull ja GTFO, donk. Õpi õigesti mängima ja siis vaatame.

  7. #27

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Rofl. Ma ei teadnudki, et ka meie kommuunis on HnR douchebage. Muidu mul on üsna paks nahk selle vastu juba, aga see on küll üsna lame.

  8. #28

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    PTR graph sul küll eriti impressive ei ole :)
    LOL, paistab, et vaatasid ainult full tilt graphi

    "donk eestlane" oli ka viisakas nali

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Kui midagi jäi lauas lahendamata. Siis olen avatud väljakutsetele. Meelisv ja mcbethk. Niisama pole mõtet foorumis laimata

  10. #30

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kui midagi jäi lauas lahendamata. Siis olen avatud väljakutsetele. Meelisv ja mcbethk. Niisama pole mõtet foorumis laimata
    Kuna ma olen hetkel steigitav siis ei saa seda challenget vastu võtta. Ilmselget tegid sa HnR kui OP väitis, et peale viit sekundit olid juba ära jooksnud.

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Võime Starsis teha playmoney laudades 200bb deep. Kui võidad hoian oma suu foorumis nii kaua kinni kui soovid. Kui mina võidan, siis teed vähemalt 1h pikkuse HU video, mille postitad kõigile vaatamiseks foorumisse.

    Kaua peaks ootama siis kui vastane sitout istub? Endal vähemalt auto reload töötas väga ilusti täna.

  12. #32

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    draamat foorumisse!
    ma barreldaks turni hero asemel.

  13. #33
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kui midagi jäi lauas lahendamata. Siis olen avatud väljakutsetele. Meelisv ja mcbethk. Niisama pole mõtet foorumis laimata
    Peace! Küll võib ikka kellegi au pihta käia kui korra dongiks kutsutakse. Sul pole vaja seda mingi väljakutsega tõestada, ma usun sind. Ma ei mängi pokkerit, et kellegile konkreetsele midagi tõestada, vaid et raha teenida. See oleks mulle -EV kui sinuga mingit challengeit tegema hakkaks. Parem mängin vastaste vastu kes kaotavad 10BB/100.

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    See dongi asi ei häirinud üldse. Lihtsalt kui mingid vennad arvavad, et ma mingi HR jne olen ja kardan mängida, siis võin seda vabalt teha.

  15. #35
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Oletame, et mul on põhimõte, et FR laudu avades regularidega ei mängi. Kogemata jätsin automaatse blindipostituse sisse, oman JJ ja vastas reg, kellega saame stackid sisse. Võidan AK, JJ flipi ja kas ma pean nüüd edasi mängima temaga või JJ foldima tema vastu?

  16. #36

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Mina isiklikult sain ka täna targemaks, et kui lahkuda lauast 1 buy-innilise või väiksema kasumiga, siis tituleeritakse sind sitakotiks

  17. #37
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Mina isiklikult sain ka täna targemaks, et kui lahkuda lauast 1 buy-innilise või väiksema kasumiga, siis tituleeritakse sind sitakotiks
    Obv räisk, regid peavad nii kaua chippe omavahel kõlisatama, kuni rake mõlema stacki ära sööb :)

  18. #38

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Oletame, et mul on põhimõte, et FR laudu avades regularidega ei mängi. Kogemata jätsin automaatse blindipostituse sisse, oman JJ ja vastas reg, kellega saame stackid sisse. Võidan AK, JJ flipi ja kas ma pean nüüd edasi mängima temaga või JJ foldima tema vastu?
    Hehee, mul on korduvalt endal sama situatsioon olnud. Ükskord rääksiin chatis loo ära ja ütlesin, et ok, 10 kätt teeme veel ja siist sittin outi. Villainile sobis :)

    Vabandan päeviku omaniku ees OT pärast.

  19. #39

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Päris nõrk nende poolt, kes metsapulli väljakutset vastu ei võta. Mina oleks iga kell valmis mängima ja sellest räigest peksust video tegema. Lihtne mäng, see pokker!

  20. #40

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Peale selle on minu arvates rüütelik, et metsapull ära läks ja vihast vahutavalt eestlaselt veel rohkem raha ära ei võtnud. Majanduses on niigi kehvad ajad!

Lehekülg 2, kokku 24 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES