Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 24 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 470
  1. #381

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    See viimane käsi on küll väga metsa läinud. Shove pre.
    As played ck-shoveksin mina.

  2. #382
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Nii on, paned preflop ta AA peale ja loodad flopis enda 2 outi hittida? Või milleks see call siis seal oli? Võtaks kotkaga sama liini.

  3. #383
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    KK on tõpoolest jube...

    Turn plank ja panin edasi pool poti, ta shoves ja pidin foldima. Kolmas oli shordi vastu kui flopasin TP ja shordil oli ühe võrra parem kicker.
    Ei tea täpset lauda, aga mida sa repid turnil sellise sizinguga?

  4. #384

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Viimane käsi ikka väga üle mõeldud, sul on regi sample 121 kätt ja sa paned tema rangeks juba aint AA. Sellist move saad sa äärmiselt juhul teha siis, kui sul on vähemalt 5K vastase sample imo. Sa 3betid ju blindidelt ka. Stackiks pre või call ja check shove turn, kui ta ise turni ei shove vaid paneb mingi x beti.

  5. #385
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Pakun et asi on lihtsalt selles et bankroll väike ja ei tehta longrun õigeid otsuseid, olen ise samas olukorras olnud. Nl50s oleks rahad sisse läinud, hiljemalt flopis ju ?

  6. #386
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Mul endal oli veel see probleem ka, et arvasin ise kui mängin ainult ühte limiiti on asi parem, tegelikkuses oli nii et kui mängisin 50+100, olid tulemused suhteliselt ok, kui hakkasin ainult 100 mängima tulemused halvenesid, ise usun et tableselect kannatas vms. Nüüd kandus muidugi kogu värk 50s edasi ka.

  7. #387
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Ei tea täpset lauda, aga mida sa repid turnil sellise sizinguga?
    Poker Stars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://flopturnriver.com/

    MP2 ($100) 15/11/4 ja 1.3k kätt reg
    CO ($100)
    Button ($73.50) 32/4/5 ja 108 kätt fish
    Hero (SB) ($105.87)
    BB ($108.52)
    UTG ($59)
    MP1 ($109.50)

    Preflop: Hero is SB with 5, A
    2 folds, MP2 raises $3, 1 fold, Button calls $3, Hero calls $2.50, 1 fold

    Flop: ($10) 9, J, 4 (3 players)
    Hero checks, MP2 bets $6.11, 1 fold, Hero raises $18, MP2 calls $11.89

    Turn: ($46) 8 (2 players)
    Hero bets $23, MP2 raises $79 (All-In), Hero folds

    Total pot: $92

  8. #388
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    KK kohta.. Võisin vabalt üle mõtelda tõesti. 4bet betsizing pani millegipärast häirekellad tööle. Kindlasti on panused poole suuremad ja vajab natukene harjumust, aga bankroll management on norm ja scared money efekt on minimaalne.

  9. #389
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Täna tegin 2.5h mängu ja 1445 kätt. Tulemuseks jäi +$507. Ainult korra kaotasin buyini kui eestlase vastu flopasime set vs set. 48bb läks flopatud set vs rida ja ülejäänud kaotused jäid 28bb ja alla. Ehk siis edukas päev :)

  10. #390

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    A5s käsi. Imo ch-r pole kõige parem, kuna sellega ei jää alles väga foldimise ruumi. Ch-call on ka võimalus, aga endale meeldib sageli sellises olukorras donkbettida. Viimasega võtad initsiatiivi ja paned vastase raskemasse olukorda, ta ei saa ise otsustada, kas võtab tasuta kaardi vms. Kui regi donkbet raise on olematu ja fish foldib, siis flopis regilt raise saamisel pigem kalduks juba foldi poole.

  11. #391
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    A5s squeezimiseks ei kõlba või on MP2 liiga tight ja ei taha foldida väga?

  12. #392
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Mul lauas tekitavadki natuke küsimusi sellised asjad nagu donkbet ja näiteks enamasti fishide poolt armastatud min c/r.
    Ise donkbeti olen kasutanud väga minimaalselt. Tihti olen kaldunud c/r kasuks nii 3x sizinguga. Saan aru, et donkbet on sellisel flopil parem käik kus ei taha flopil AI saada, aga panustad nii semiblufina kui ka initsatiivi haaramiseks.

    Ja min c/r fishi poolt- sellele pean ikka arvestatava osa oma cbet rangest ära foldima, sest imo see ütleb, et fish sai millegile pihta ja ei ole väga mõtet hakata fishi käe pealt maha ajama, sest fishile ei meeldi foldida :)

  13. #393
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tänane tulemus on 3h mängu, 1767 kätt ja -$15. Ehk siis breakeven päev. Vahepeal olin $300 plussis, aga lõpus kaotasin enamasti fishide vastu kes hittisid tugevalt.
    Homme teen pokkerist tõenäoliselt puhkepäeva. Võibolla ühe sessi teen pärastlõunal.
    Põhimõtteliselt vaja 3h mängu teha ja saavutan Platinumstari ja $200 boonuse ka :)

  14. #394
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Eile oli pokkerivaba päev. Täna tegin 1.5h grindi ja 840 kätt. Tulemuseks +$172. Suurim võit oli pre AI AA vs KK ja 73 taala tuli vaala vastu pre AI 88 vs K6o. Ühes käes õnnestus mul fishi vastu vaid 33bb kaotada kui turni sain ma nut masti ja tema maja. Peale sessi võtsin ette 4 turniiri. Kalleim oli 55 eurine EMV Main eventi satikas. Seal kukkusin AK vs AQs pre. 11 eurine oli Trios OM final satikas kus oli 2 Malta tripi paketti added. Lisaks tegin siis 1 taalast rekorditurnat ja Rahvaka satikat kust just välja kukkusin pre AI JJ vs QQ vs A9o. Mõttetu vist mängida seda tegelikult, 2.5h augus :D Et jah, kuskil ei cashinud, aga NL100 shot läheb kenasti ja roll $4k :)

  15. #395
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Täna tegin 1909 kätt ja 3h. Tahtsin teha kolmandat sessi ka, aga lauad tundusid väga halvad ning jätsin mõtte katki. Tulemuseks jäi +$287. See kuu on ühtlaselt hea jooks olnud ja tuli Platinumstar ära ning võtsin ka $200 boonuse välja. Viimastel päevadel ka mõned õppevideod päevas vaadanud. Peamiselt NL100 ja NL200 limiitidest.


    Paneks ühe huvitava käe ka:

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 24.02.14 at 21:11

  16. #396
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Su turni bet on seal alati nii väike ?

  17. #397
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Oh ei. 8Xga paneks seal näiteks $17.

  18. #398

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Minu mõttekäik oli selline. Võimalik, et saan jälle kriitikat :D
    Imo väga 5+ mõttekäik

  19. #399

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Ma ei taha turnil vist väga callida, sest ta pre 80bb ja turniks tal 39bb sees ja raise saades näitab ta ikkagi tugevust, omades ülepaari + board on paardunud ja isegi kui flushi hitime, võib tema saada maja ja ja lähme pmst flushi hittima ja ei saa isegi kindel olla, et A hea on.

  20. #400
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Selliste statidega vastase vastu võib see wp olla ju.

Lehekülg 20, kokku 24 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES