Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 470

Niitvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    PokerStars [NL100 FR] MeelisV

    Tere!
    Hakkan ka siis päevikut pidama ja oma pokkeritegemisi kajastama. Olen siis Meelis ja 22 aastane ja pokkeriga hakkasin tegelema kui olin nii 17-18. Esimesed aastad väga põhjalikult pokkerisse ei süvenenud ja vahepeal jäid ka kuid vahele kui mängisin. Oma esimesed rahad, pokkeris, võitsin freerollidega ja nende mõne dollariga sai ka siis kunagi hakatud Bankrolli ehitama. Mäletan, et 18 aastaselt mängisin sellisel saidil nagu wpex (World Poker Exchange) ja suutsin isegi 10 dollarilise, 50 men turna 2x ära võita ja 1x kolmandaks tulla ja Bankroll oligi mingi $700 kanti. Aga enamus sellest sai suvel pidude jms peale ära raisatud. Edasi sai paljudel eri saitidel, eri formaate mängitud, nii cashi kui ka turnasid. Väga tõsiselt asjasse ikka ei süvenenud, aga bustoks pole ka kunagi läinud ja väheke õppisin ikka strateegiat. Esimese pokkeriraamatu ostsin ka vist 2008 aastal. 2009 ma eriti pokkerit ei mänginud, sest Eestis oli MaSu ja töötasin Soomes ehitajana kuni 2009 detsember. Siis koju, Pärnusse, ja sai hakatud mängima nii Unibetis kui ka Pokerstarsis kus tiksusin kuid NL10 6maxis. Siis sai ka muretsetud HEM. Selle aja paiku hakkasin ka rohkem siin foorumis kolama ja tahtsin pokkeriga tõsisemalt tegelema hakata. Starsist sai FTPde eest ka päris mitu head raamatut soetada. Kõige rohkem positiivset mõju avaldas raamat `The Poker Mindset` mida julgen kõikidele soovitada, eriti neile, kellel on tildiga, motiga, BR managementiga jms probleeme.
    Jaanuar 2010 mängisin Unibeti pokkeritoas ja ükspäev avastasin, et Eestis toimub telesaade `Kõik Mängus` ja otsustasin turniire mängida. Vist teisel päeval õnnestus saada nädalalõpu finaali kus 2 parimat saavad saatesse. Kohe esimesel korral õnnestus ka sinna pääseda. Live pokkerit polnud ma põhimõtteliselt mänginudki, vaid paar turniiri ja sõpradega mingi NL50 EEKi cashi. Kuna ma siis Eesti pokkerimängijatest suurt ei teadnud, siis aukartust vms ei osanud tunda, sest ma lihtsalt ei teadnud, et ma istun ühes lauas nii Eesti meistritega kui ka pokkerimillionääridega. Sain seal siis finaali kus oli lihtsalt halb jooks ja kohaks jäi #6 ja 15 000.- Finaali tulemuses olin pettunud, sest eesmärk (arvestades finaali koosseisu) oli top#3. Aga jäin oma mänguga rahule ja see seni minu suurim võit siis.
    Järgmised pool aastat mängisin väga erinevaid asju- NL10 6max, NL25 6max, PLO10 Rush, PLO25, 135 men Rush sng $4.4 ja $12 ja nüüd otsaga NL50 HU kus panin endale strateegia paika ja tundub, et mulle sobib see kõige paremini. Ja lisaks kasutan ka Pokertableratings´ut ja mängin ainult kaotavate mängijatega.


    Sng graafik siis:



    Ja esimese 10k käe NL50HU graafik:



    Kui keegi oskab mu leakidest rääkida või muud nõu anda HU kohta, siis on see teretulnud :)

    Eesmärk siis praegu Heads upis Bankrolli kasvatada ja kui $3000 koos, siis shot NL100 HU ja kui BR langeb alla $2500, siis tagasi NL50 HU.

    Peace!
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 28.02.14 at 22:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES