Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 24 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 470
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    PokerStars [NL100 FR] MeelisV

    Tere!
    Hakkan ka siis päevikut pidama ja oma pokkeritegemisi kajastama. Olen siis Meelis ja 22 aastane ja pokkeriga hakkasin tegelema kui olin nii 17-18. Esimesed aastad väga põhjalikult pokkerisse ei süvenenud ja vahepeal jäid ka kuid vahele kui mängisin. Oma esimesed rahad, pokkeris, võitsin freerollidega ja nende mõne dollariga sai ka siis kunagi hakatud Bankrolli ehitama. Mäletan, et 18 aastaselt mängisin sellisel saidil nagu wpex (World Poker Exchange) ja suutsin isegi 10 dollarilise, 50 men turna 2x ära võita ja 1x kolmandaks tulla ja Bankroll oligi mingi $700 kanti. Aga enamus sellest sai suvel pidude jms peale ära raisatud. Edasi sai paljudel eri saitidel, eri formaate mängitud, nii cashi kui ka turnasid. Väga tõsiselt asjasse ikka ei süvenenud, aga bustoks pole ka kunagi läinud ja väheke õppisin ikka strateegiat. Esimese pokkeriraamatu ostsin ka vist 2008 aastal. 2009 ma eriti pokkerit ei mänginud, sest Eestis oli MaSu ja töötasin Soomes ehitajana kuni 2009 detsember. Siis koju, Pärnusse, ja sai hakatud mängima nii Unibetis kui ka Pokerstarsis kus tiksusin kuid NL10 6maxis. Siis sai ka muretsetud HEM. Selle aja paiku hakkasin ka rohkem siin foorumis kolama ja tahtsin pokkeriga tõsisemalt tegelema hakata. Starsist sai FTPde eest ka päris mitu head raamatut soetada. Kõige rohkem positiivset mõju avaldas raamat `The Poker Mindset` mida julgen kõikidele soovitada, eriti neile, kellel on tildiga, motiga, BR managementiga jms probleeme.
    Jaanuar 2010 mängisin Unibeti pokkeritoas ja ükspäev avastasin, et Eestis toimub telesaade `Kõik Mängus` ja otsustasin turniire mängida. Vist teisel päeval õnnestus saada nädalalõpu finaali kus 2 parimat saavad saatesse. Kohe esimesel korral õnnestus ka sinna pääseda. Live pokkerit polnud ma põhimõtteliselt mänginudki, vaid paar turniiri ja sõpradega mingi NL50 EEKi cashi. Kuna ma siis Eesti pokkerimängijatest suurt ei teadnud, siis aukartust vms ei osanud tunda, sest ma lihtsalt ei teadnud, et ma istun ühes lauas nii Eesti meistritega kui ka pokkerimillionääridega. Sain seal siis finaali kus oli lihtsalt halb jooks ja kohaks jäi #6 ja 15 000.- Finaali tulemuses olin pettunud, sest eesmärk (arvestades finaali koosseisu) oli top#3. Aga jäin oma mänguga rahule ja see seni minu suurim võit siis.
    Järgmised pool aastat mängisin väga erinevaid asju- NL10 6max, NL25 6max, PLO10 Rush, PLO25, 135 men Rush sng $4.4 ja $12 ja nüüd otsaga NL50 HU kus panin endale strateegia paika ja tundub, et mulle sobib see kõige paremini. Ja lisaks kasutan ka Pokertableratings´ut ja mängin ainult kaotavate mängijatega.


    Sng graafik siis:



    Ja esimese 10k käe NL50HU graafik:



    Kui keegi oskab mu leakidest rääkida või muud nõu anda HU kohta, siis on see teretulnud :)

    Eesmärk siis praegu Heads upis Bankrolli kasvatada ja kui $3000 koos, siis shot NL100 HU ja kui BR langeb alla $2500, siis tagasi NL50 HU.

    Peace!
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 28.02.14 at 22:21

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Viimased 4 päeva olen siis jooksnud suht break even, kuid täna oli ilus + päev:



    Üks huvitav käsi tänasest. Vastase VPIP% oli 99, 212 käe kohta :S. Venna kohta oli selline note:

    BTN open bet 2-6 BB
    Väga loose donkey, teeb min 3beti ($1.5 - $2.5) nii AAga kui ka 63o
    3bet suht minimaalne PF, tihti flopil 3bet shipib full stacki :S
    Flopil avab palju OOP bet pot, kui vastu hakkan, siis kas foldib või on nõus stacki peale mängima.
    Väga lamp gambler donkey, palju valuet võtta oma heade kätega!



    Full Tilt Poker Game #24945741266: Table Polite (heads up) - $0.25/$0.50 - No Limit Hold'em - 17:21:15 ET - 2010/10/23
    Seat 1: TomsterEST ($99.30)
    Seat 2: Afonsinho20 ($44.60)
    TomsterEST posts the small blind of $0.25
    Afonsinho20 posts the big blind of $0.50
    The button is in seat #1
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to TomsterEST [K 9]
    TomsterEST raises to $1.50
    Afonsinho20 raises to $2.50
    TomsterEST calls $1
    *** FLOP *** [K J 3]
    Afonsinho20 bets $5
    TomsterEST has 15 seconds left to act
    TomsterEST calls $5
    *** TURN *** [K J 3]
    [T]
    Afonsinho20 bets $37.10, and is all in
    TomsterEST


    Küsimus siis: Kas sellise vastase vastu saab siin foldida?


    ( Click to show/hide )



    1 küsimus veel: Sain rakebacki iga nädala reedel (rakebacki maksis EGAMINGENGINE). 2 kuud sain ilusti samal päeval, aga viimased 2 nädalat pole mulle üle kantud. Keegi oskab arvata mis põhjus võiks olla?
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 24.10.10 at 00:32

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    25 oktoober ma ei mänginud, küll aga 24 ja 26. Läheb päris kenasti kui nüüd veel rakebacki ka kätte saaks.


  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    27 okt. oli ulme halb jooks. Mängisin pika sessi, 3 ja pool tundi ja ainult kahe hydro-fishi vastu. Kuna jooks oli nii halb, siis langes mu VPIP% 8% võrra. Raket maksin ka 36 dollarit.
    Tänase päeva võtab kõige paremini kokku järgnev käsi, jooks oli selline, et isegi 72 ei suutnud beatida. All in siis PF ja kuna vastane oli juba mingi 10x shippinud ja polnud full stack, siis teadsin, et pean ees olema. Vastase statsid ka näha. Aga positiivne on see, et nii halva jooksu juures rohkem ei kaotanud.






  5. #5

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    1 küsimus veel: Sain rakebacki iga nädala reedel (rakebacki maksis EGAMINGENGINE). 2 kuud sain ilusti samal päeval, aga viimased 2 nädalat pole mulle üle kantud. Keegi oskab arvata mis põhjus võiks olla?
    Võta ühendust oma RB provideriga obv!

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
    Võta ühendust oma RB provideriga obv!
    Sellega ongi just väike jama, et ma ei mäleta täpselt mis saidi kaudu ma tegin endale rakebacki. Ma olen mitmete supportidega juba ühendust võtnud. Mingi 3 kuud tagasi regasin alles FullTilti ja siis mingi 2 nädalat otsisin oma rakebacki kohta taga kui siis järsku hakati iga nädal korra üle kandma, aga nüüd see millegi pärast peatus. Võibolla kantakse nüüd kuus korra. Ootan järgmise kuu esimese nädala ära ja kui siis ka ei ole, siis üritan asjas selgusele jõuda.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 28.10.10 at 13:12

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    vaata cashier history alla , kes sulle maksnud on rb-d sealt saaks vb midagi leiutada

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas valustyng Vaata postitust
    vaata cashier history alla , kes sulle maksnud on rb-d sealt saaks vb midagi leiutada
    Vaatasin juba jh. Üle on kandnud EGAMINGENGINE. Googeldasin ka sellega natuke, aga abi ei leidnud. Mitmed suppordid ei vasta kirjadelegi.

  9. #9

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Vaatasin juba jh. Üle on kandnud EGAMINGENGINE. Googeldasin ka sellega natuke, aga abi ei leidnud. Mitmed suppordid ei vasta kirjadelegi.
    http://egamingengine.com/chn/home

    Edit: Vaatasin nüüd alles saiti. Vist ei olnud palju abi, tundub mingi vigane site.
    Edit2: Ehk see? http://www.rakebackengine.com/eng/home
    Edit3: Siiski mitte lol, see aint mingi engine.
    Viimati muudetud meh poolt : 28.10.10 at 15:19

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Oktoobri graafik siis, täpselt 10 000 kätt NL50 HU.



    28. okt kanti rakeback ka siis üle, aga see oli perioodi eest 7-14 okt. Et ei tea mille järgi nad seda rakebacki kannavad ja miks 2 nädalat vahele jäeti. Oktoobrist on siis rakebacki mingi u. $100 saamata. Samas mingi tundmatu eestlane, FTP kasutaja suurkana, kandis mulle kahe ülekandega $31.38. Ma ei tea, miks ta seda tegi, aga tnx I guess..
    Arvestades siis veel saamata rakebacki ka oli kuu umbes +$550

  11. #11
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Ühel laual? Kui kaua seda 10k käsi tundides mängib?

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ühel laual? Kui kaua seda 10k käsi tundides mängib?
    95% ajast mängisin ühel laual. HEM annab ajaks 58.10 hrs, aga palju sellest ajast lihtsalt istusin üksi lauas. Kui kogu aeg oleksin mänginud, siis arvan, et oleks mingi 45 tunniga 10k kätt saanud.
    Edit- Jooksvas lauas on üldiselt käte arv tunnis >200.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 01.11.10 at 14:44

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    üksi lauas istudes ei tohiks HEM aega võtta sul ei ole hudigi lahti siis ju. peale esimest kätt läheb asi tööle.

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    üksi lauas istudes ei tohiks HEM aega võtta sul ei ole hudigi lahti siis ju. peale esimest kätt läheb asi tööle.
    Läheb küll aeg. Kui mängin esimese vastasega näiteks 15 minutit ja siis 10 minutit ei mängi ning siis teise vastasega 20 minutit, siis HEM näitab mänguaega/sessi pikkuseks 45 minutit.

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Täna sai 5 tundi mängitud:
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 04.11.10 at 01:14

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    2. nov. mängisin ainult mingi 200 kätt ja -30 dollarit. 3. nov. oli täispikk tööpäev, oma kolme sessiooni ja 8.5 tunniga! Võiks kogu aeg selline mot olla mängida! Kuu algus on igastahes super!

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Huvitav näide loose passive vastasest.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($49.50)
    BB ($50)

    Preflop: Hero is SB with 7, 7
    Hero bets $1.25, BB calls $1

    Flop: ($3) 8, Q, 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

    Turn: ($6) 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB calls $4

    River: ($14) J (2 players)
    BB checks, Hero bets $8, BB calls $8

    Total pot: $30

    Results:
    Hero had 7, 7 (three of a kind, sevens).
    BB had 8, 8 (three of a kind, eights).
    Outcome: BB won $29.50
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 05.11.10 at 15:22

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Seda küll oodata ei osanud ja mõtlesin riveril tõstes, et võtan 8 käest max valuet. Vastane donk eestlane, Metsapull, kes tegi peale seda hit and runi:
    ( Click to show/hide )

  19. #19
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Mis käe peale vastase panid?

    E: Ei teinud hit and run'i ei viitsinud 100 aastat passida kuni Sa sit outist välja lendad.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    lol

Lehekülg 1, kokku 24 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES