Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 24 EsimeneEsimene ... 1321222324 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 470
  1. #441
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Et siis sa foldid seal?

  2. #442
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Paardund board, 2 vastast, üks adekvaatne vastane ka juba oma jah sõna andnud, et pihta sai. FOLD
    Tulemust tahaks küll ka näha.

  3. #443
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV


  4. #444

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    gg, ilus tulemus.

    aga kas keegi seletaks eur laua ja $ laua rake vahet? ühes maksad rohkem või ei?

  5. #445
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Kui kolmas mängija kindlalt foldib ja vaal kindlalt pihta sai just selle lehega, siis tulemus selline. Stäkkide suurust ei arvesta mingi lihtsustatud variant, suht close ikkagi :
    http://gyazo.com/7be31170ef71fa3080fd9232f7a43cec

  6. #446
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Fishi vastu ei ole kindlasti mingit küsimust. PM ma kardan regilt ainult kõrgemat mastitõmmet või made maja flopil. Lisaks kui seal nuppe panen, siis reg võib täiesti reaalselt foldida J ja Q high flush draw, sest ta poti investeerinud vaid 15bbd ning seetõttu tal üsna lihtne käest pääseda.

  7. #447
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Täna tegin 2h ja 1610 kätt. Tulemuseks -$88, kuigi ühes lauas lõpetasin $420 stackiga :) Korra läks stack ainult kui regi vastu HUs oli meil T6Q flopil seis. Mul oli T6, tal QT.

  8. #448
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    T6 mingi lemmikkäsi sul vist.

  9. #449
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    T6 mingi lemmikkäsi sul vist.
    Mu lemmik käsi on see mis poti võidab :) T6 on standard avang HUs ja vastane callis.

  10. #450
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    See nädal teen online pokkerit väga minimaalselt, sest täna lähen Pärnu Olympicusse ja edasi on EMV. Ehk siis see nädal on kindlalt 3 mängupäeva lives.

  11. #451
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Kolmapäevasest Pärnu Olympicust jäi kohaks 8/16. Igasugu imelikke inimesi võib ikka kohata. Kahel teisel mängijal oli selline tore käsi kus player A shoves turni. Turniks olid maas numbrid ja 3 mastikaarti. A omas 6high mastitõmbe kaarti ja random numbrit. Ning player B callis ta 3high mastikaardiga ja random kunniga. Player B kohta on read, et elukutseline PLO mängija, mõtlev, lives liiga loose imo tho. Minu meelest oli light call õigustatud, aga ise oleks seda vähe tugevamalt teinud, sest player A võib bluffida parima käega.
    Lõpptulemus oli selline, et player A riveris abi ei saanud ja Khigh oli võiduks piisav. Edasi tuli oma 30 minutit sellel teemal juttu. Player A oli korralikus tildis (+ alkoholijoobes). Ta ütles, et oma 12 aastase pokkerimängija (loe: lohhgambleri) staaž jooksut ta nii halba calli ei mäletagi. Aina jahus ja jahus ning kui isegi tundus, et teema lõpetatud, siis tõi selle käe jälle välja. Asi tundus päris naljakas. Tegin väikese vea ja küsisin tema käest siis, et mis tal selle vastu on kui keegi nii halva calli tema vastu teeb. Et mina oleks küll õnnelik kui vastane halvasti mängib. Järgnevalt sain ikka päris korraliku speechi :D A.la et ma olen siis see vend kes loeb pokkeri raamatuid ja arvab nii, et kui kaotada, siis pean õnnelik olema ja arvan, et ma olen nii hea mängija, et võin talle midagi öelda.
    Mul jäi suht suu lahti ja ei osanud väga midagi enam öelda. Pigem olin imestunud, et nii madalalaubalisi inimesi õnnestub kohata. Kuna tundsin, et noot oli natukene liiga isiklik, siis andsin talle ka viisakalt teada, et ma ei appreciate isiklikuks muutumist.
    Ehk siis viga seisnes selles, et ei olegi mõtet neile midagi öelda, sest vastutasuks sain jälle sellise "kulla" mis põhjustab mindfucki :D

    Igastahes turna läks edasi ja hiljem tegin veel player B vastu riveril hea blufi kui tal oli käes AX ja laud oli ATXJA. Riveriks tuli maha ka flush. Tema panustas väikeselt ja mina shovesin QT. Kuna vastas kohta oli suht selge read, et mõtlev, liiga loose, aga siiski hea mängija, siis see bluff oli selline, mida seal lauas olekski ma teinud ainult tema vastu. Minu image lauas oli tight/solid ja ma olin ainult häid asju SDl näidanud. Ja eelnev history ka. Olin täiesti kindel, et ta teab, et sellel riveri shovel pole tal mingit põhjust arvata, et ma bluffin ja tema AX oli sellel laual vaid bluffcatcher.

    Viimases lauas mängisin ka ikka võidu peale ja õnnestus 10. ja 9. koht välja lüüa. Siis mingi käsi kaotasin osa stackist kui vastane flopas nut masti ja oli IP. Out kukkusin kui early avas AKo, mul MP TT ja nupud 15bbd ja vastane callis, ma out.


    EMV Rahvakas

    Põhjalikku kõkkuvõtet ei viitsi väga teha. Esimene laud oli nr 8. Vaatasin kohe, et see laud seal teistest eraldi ja nii kuradima pime. Kui Majandaja ütles mõne diileri kohta vähe halvasti, siis pean nõustuma. Oli pime. Vabsee ei olnud näha teises laua otsas panuste suurusi. Diiler pomises neid nii vaikselt, et poole ajast ei olnud kuulda. Samuti oli negatiivne ja mossis. Kõige rohkem häiris see, et kui keegi kaarte näitas, siis oli sul 1 sek aega reageerida, sest need haarati nii kiirelt ja visati tagurpidi.
    Laud oli muidu umbes selline, et pooled normid, pooled fishid. Algstack 30k. Kaart väga ei jooksnud. Enne esimest pausi squeezesin eplt kahte mängijat ja 1 callis. Sain väikese kõne, et võibolla ta saab ikka varakult koju. See andis mõista, et hea leht prolly tal. Mul oli mingi AX ja flop oli QXX, aga üsna kuiv, et cbetida. Paningi natukene alla poole poti ja sain tõste. Obv foldisin ära. Stack mingi 22k. Peale pausi kuivasin natuke ja midagi erilist ei saanud. Kaotasin väikeseid pote. Siis sain KcQd. nägime flopi 3way- 1 reg ja 1 fish. Flop oli KdXdXd, ehk siis nuts mulle. Reg cbetis, ma call, fish pani üle, reg foldis ja ma shovesin. Fish natukene mõtles ja mis seal ikka- call. Näitas 7dTs. Ja oli kurb, et tal isegi mastikaart ei aita. Saingi stacki mingi 42k. Siis lauas 1 vend lasi mingi 40% 3bete. Ma avasin Ac4c, vend standard 3betis IP, panin 4beti, plaaniga ka shove callida, kuid tüüp vaid callis 4beti. Flop tuli XcXcX ja shovesin. Ta foldis kiiresti. Mingeid kõikumisi oli veel ja u. 52k stackiga pandi laud kinni ja kolisin valguse kätte :D
    Uues lauas oli domineerivalt noored kutid ja ka mõni eakam härra ja käis sõbralik tögamine. Seal sai alguses hea kinnine imago loodud ja kokkuvõttes õnnestus chipe võita nii paar korda showdownil kui ka paar korda bluffides, mida vastased callima ei hakanud, sest minu imago oli hea ja eksides langevad nad turniirilt. Max stack oli 95k. Edasi blindid tõusid hoogsasti ja olin paar kätt kaotanud. 1 käsi oli kui ma blindilt sain 77 ja laua chipleader oli MPlt 3bbd avanud, btn call ja ma blindilt otsustasin ka callida. Laud Ts6s2d. Otsustasin leadida ja sain MPlt otsa ja foldisin. Edasi muutus bigstack päris agroks ja hiljem mõtlesin, et oleks ka võinud vabalt 77ga bustida seal flopil.
    Lõpuks jõudiski kätte minu viimane käsi. Stack oli 56k + 4k bb sees. Blindid siis 2k/4k ja ante 400. UTG shoveb short oma viimased 22k, MP pealt laua chipleader callib, teised foldivad ja järg minu käes. Vaatan, A7o. Hakkan mõtlema, et päeva lõpuni 30 min aega ja ei viisti homme Tallinnasse nii väikese stackiga tulla. Samuti on read, et UTG ja MP ranged üsna laiad seal. UTG pm peab nuppe kohe- kohe panema, sest järgmisel käel blindil ja MP oli viimased 30 min olnud paras bigstack bully. Natukene tangin ja otsustan shoveda. Mõlemad vastased näitavad KQo. Flop XX7, turn Q ja ma out. Imo oli risk õigustatud ja 145k stack oli lähedal :)
    Kõige parem oli see, et bussijaama jõudsin kell 21:00 ja viimane buss läks ära :) Oli veel 22:30 buss, mis sõidab Leetu, aga seal olid piletid välja müüdud. Sai siis sõpra tülitatud ja Tallinnas ööbitud. Laupäeval on veel 1 hobipokkeri igakuine turna mul ja pühapäeval Main Event. Varsti on livest nii kopp ees, et aasta aega ei puutu :D

    Nüüd teen väikese neti sessi!
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 08.03.14 at 00:02

  12. #452
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    GG!:) Ma laupäeval peale rigged ME-d sain selle 22.30 bussile isegi. Bussikas putkad olid kinni tho ja pidin bussist mustalt pileti ostma. Sain kümpsiga, muidu hind €11:) Fk yea.

  13. #453
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Oli jah rigged! Ma sain lausa 17:30 bussile :D
    Nüüd vaja järgmise nädala alguseks grindi mindset jälle ülesse leida :D

  14. #454
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Märtsi esimene pool:

    ( Click to show/hide )



    See kuu ainult 18,5h grindinud, sest kuu alguses on aeg kulunud EMVle, spordile ja pidudele. Samas platinumi säilitamiseks on vaja vaid mängida 26k kätt at NL100 FR.
    Kuu teises pooles tahan kindlasti rohkem mängu teha ja näiteks 35k+ kätt või 50h+ ikka täis teha.

  15. #455
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Volüümi sidebet on tehtud :) Pean mängima 17.03 - 31.03 jooksul 50h, muidu olen 50 euri võrra vaesem :D Samas kui teine sidebeti pool ei suuda 50h täis mängida, siis maksab tema mulle :)
    Mõlemad alustame suht samalt maalt. Ehk siis kuu alguses nõrka volüümi näidanud. Vaatab, kuidas see minema hakkab. Ei tea kas 50 euri on piisav motivaator :D Igastahes lisab natukene pinget ja paneb selge kahenädalase eesmärgi.

  16. #456
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    GL, endal sama katsumus ees :S

  17. #457
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Meid lisandus 1 veel ja hind tõusis 100 euri peale :)

  18. #458
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Väikene update 17.03 - 31.03 volüümi beti kulgemisest

    Days: 2/15
    Tunde: 7.22/50
    Käsi: 5423
    Cash: $751

    Ehk siis ilusti graafikus :) Eile oli kerge -$65 päev, aga täna ilus +$816! Eesmärk ei saa lihtne olema, sest see nädal veel paar trenni/võistlust ning järgmisest nädalast on mu talvepuhkus läbi ehk siis ka standard 8h päevas tööl ja õhtuti saab mängu teha. Igastahes kergelt ma beti alla ei anna :D
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 19.03.14 at 00:44

  19. #459
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Väikene update 17.03 - 31.03 volüümi beti kulgemisest

    Days: 2/15
    Tunde: 7.22/50
    Käsi: 5423
    Cash: $751

    Ehk siis ilusti graafikus :) Eile oli kerge -$65 päev, aga täna ilus +$816! Eesmärk ei saa lihtne olema, sest see nädal veel paar trenni/võistlust ning järgmisest nädalast on mu talvepuhkus läbi ehk siis ka standard 8h päevas tööl ja õhtuti saab mägu teha. Igastahes kergelt ma beti alla ei anna :D
    nl1k pealt jätad töö pooleli? :D

  20. #460
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    nl1k pealt jätad töö pooleli? :D
    Kui keskmiselt iga kuu teenida 5k+, siis vist pole tõesti mõtet minna.. :)

    Tegelikult tahan vaheldust ning füüsilise ja vaimse tasakaalus hoida :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES