Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 159

Teema: bisnessteema

  1. #21
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    yhest asjast ma ka ei saa aru. Cherry on delfis. Huvitav plaju nad peavad delfile maksma, et seal keskkonnas olla?
    Arvestades Delfi olukorda ja Cherry käibeid, siis ilmselt mingi marginaal käibest :)

  2. #22

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Samas ise kujutades sama ideed tegemas?
    Kuidas sa jouad firmade juhtfigurideni, kellega saaks kokkuleppeid teha? Ten2oliselt saadetakse ju igasugused poisikesed kohe kuradile?
    Üldjuhul saadetaksegi kuradile. Selle peale enamus loobuvad ja imeväike osa jätkab oma toote/idee müümist - edu saadab viimaseid.

  3. #23

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    yhest asjast ma ka ei saa aru. Cherry on delfis. Huvitav plaju nad peavad delfile maksma, et seal keskkonnas olla?
    aga kas peavad üldse? alguses ehk pidid maksma, aga hetkel on see kuum koht ning kogub palju klikke päevas. profit delfile ka ju, see koht juhatab inimesed delfi lehele ka.

  4. #24

    Re: bisnessteema

    äkki ala cherry võitab iga ostu pealt 100 ja annab mingi 25% delfile sellest? vms

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: bisnessteema

    25% on liiga palju kindlalt.

  6. #26

    Re: bisnessteema

    vaevalt, et see delfi tasu cherry tuluga seotud.
    aga äri sellises faasis ei teeks agressiivne turundus üldse paha ja ka 50% selle jaoks laiali jagada poleks liig.



    anyways julge idee ja ideed tulevadki mujalt, paljud tuttavad mul on käinud välismaal ja sealt idee saanud, kõigil läheb hästi praegu. endalgi päris mitmed läbi mõeldud ja üles kirjutatud aga hetkel rasked ajad nii endal kui majandusel.

    veebil on haiged võimalused, kindlasti on palju veel analoogseid asju mis eestis pole korralikult käima läinud.
    tuttav tegi just t-s'rgi internetipoe aga konks selles, et ta ainuke kes pakub kodulehel võimalust ise t-särk valida, kujundada ja postiga koju tellida, st et sa saad kõik tehtud seal ja mõne päeva pärast on ta sul kulleriga kodus/postkontoris. terve L-Eesti on tema oma hetkel pmst.

    http://www.t-sargipood.ee/index2.php

  7. #27
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    jep sendioksjoni voi sms laenu sa void ju kopeerida, aga mitte cherry.ee


    aga naljakas on see, et isegi cherry.ee-d yritati kopeerida...kyll on ikka vaimuvaesed inimesed
    Ma mõtlesin seda, et Eesti suured netifirmad ei ole keegi ise uudse ideega lagedale tulnud vaid lihtsalt välismaiste analoogsete firmade pealt idee maha viksinud - Cherry.ee kaasaarvatud nagu artiklist lugeda võib.

  8. #28
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: bisnessteema

    ma ei viitsind artiklid läbi lugeda aga kunagi olen veits sellesama cherry.ee kohta uurinud. tundud, et tegemist on heade müügiinimestega (keda on eestis äärmiselt vähe) ning nad suudavad 'kaupmeestele' korralikult mütsi pähe tõmmata.

    sendioksjoni kloonid jms ei ole mingi äri. eduka 'bisnessi' töölepanemiseks on vaja ikkagi millegipoolest samas valdkonnas tegutsevates konkurentidest eristuda. vastasel juhul oled oma äriga vare või hiljem perses, kõige lihtsam näide ongi sendioksjonid või ka näiteks 'kinnisvaraärimehed'.

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    vaevalt, et see delfi tasu cherry tuluga seotud.
    aga äri sellises faasis ei teeks agressiivne turundus üldse paha ja ka 50% selle jaoks laiali jagada poleks liig.



    anyways julge idee ja ideed tulevadki mujalt, paljud tuttavad mul on käinud välismaal ja sealt idee saanud, kõigil läheb hästi praegu. endalgi päris mitmed läbi mõeldud ja üles kirjutatud aga hetkel rasked ajad nii endal kui majandusel.

    veebil on haiged võimalused, kindlasti on palju veel analoogseid asju mis eestis pole korralikult käima läinud.
    tuttav tegi just t-s'rgi internetipoe aga konks selles, et ta ainuke kes pakub kodulehel võimalust ise t-särk valida, kujundada ja postiga koju tellida, st et sa saad kõik tehtud seal ja mõne päeva pärast on ta sul kulleriga kodus/postkontoris. terve L-Eesti on tema oma hetkel pmst.

    http://www.t-sargipood.ee/index2.php
    seda t-särgi poe asja olen ise ka mõelnud aga jõudsin järeldusele, et keppi on rohkem kui pappi. arusaamatuks jääb ka see, et kuidas netiäris saab 'terve lõuna-eesti' kellegi oma olla? miks mitte ka põhja läti või lõuna-soome?

    ausalt öeldes olen igasugu tilulilude netiäride suhtes suht pessilistlik. minu arvates on ainult siis mõtet sellega tegeleda, kui saad kiirelt suure positiivse rahavoo taha ning ~6 kuud peale alustamist firma maha müüdud.

  10. #30
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: bisnessteema

    Tean neid tegelasi ise. Tegu pole mingite noorte lambivendadega, vaid meeskond on tegelikult päris kogenud ja sobiva taustaga. Cherry.ee edu aluseks oli see, et nad panid kohe alguses rõhku tasuta sotsiaalmeedia turundusele (Facebook).

    Kokkuvõttes hea idee ja väga hea execution ja edu ongi lähedal.

  11. #31
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: bisnessteema

    Sa tahad v2ita, et noored ajasid kaupmeestele k2rbseid p2he, et saada soodsaid diile?
    Minu arust juba resto 50%ale millest 300 voucherist l2heb veel 100-150 eeku vahendajale tundub suht uskumatu?

    Kui mina alustaks sellise 2riga, siis tunnistan, et ei suudaks kaupmehi 2ra r22kida...

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: bisnessteema

    nonii andke nou kuda miljard2riks saada:P

    rate on tehtud, cv online tehtud, sms laen tehtud, sendioksjon tehtud, mis edasi?

    Endale mingid nipsasjakesed ka huvi ei paku. Pigem see mingi nisitoode, kus healjuhul saad bensuraha kaetud:P

  13. #33
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: bisnessteema

    netiturundus mujale. vaata www.warriorforum.com

  14. #34

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    nonii andke nou kuda miljard2riks saada:P

    rate on tehtud, cv online tehtud, sms laen tehtud, sendioksjon tehtud, mis edasi?

    Endale mingid nipsasjakesed ka huvi ei paku. Pigem see mingi nisitoode, kus healjuhul saad bensuraha kaetud:P
    hakka naistele erootilist massaaži pakkuma

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: bisnessteema

    pokkerituba imho on(oli) ka v2ga geniaalne 2riplaan.

    Lollid netisportlased(lol) taovad omavahel kaarte ja maja votab igast jaotusest raket
    Suht hea rahamasin peaks mainima

    Samas olen ma aru sanaud, et hea 2riidee toimib ahnusel voi siis edevusel

    rate.ee, facebook, twitter on edevuse esindajad
    Koik rahaga seotud 2rid on pm ahnusel tuginevad

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: bisnessteema

    Ripi Naxeri idee ära - pokkerituba kus botid on lubatud.

    //Legaalselt lubatud, mitte nagu praegustes pokkeritubades, kus on selge sõnaga ToS'is öeldud, et need on illegaalsed, aga tuba pigistab silma kinni.

  17. #37
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Sa tahad v2ita, et noored ajasid kaupmeestele k2rbseid p2he, et saada soodsaid diile?
    Minu arust juba resto 50%ale millest 300 voucherist l2heb veel 100-150 eeku vahendajale tundub suht uskumatu?

    Kui mina alustaks sellise 2riga, siis tunnistan, et ei suudaks kaupmehi 2ra r22kida...
    Mitte väga noored ja mitte väga kärbseid, aga üldiselt jah. Nad müüvad üldiselt tooteid, millel on väga kõrge brutomarginaal. S.t. müüja saab mahult anda suurt alet. SPA-d, restoranid jms teenuseärid peamiselt. Ettevõtte jaoks on seal lisaks käibelisale ka tasuta reklaaam. FYI, toitlustusasutuse puhul peetakse heaks tulemuseks, kui söögi-joogi omahind kokku jääb 15-18% vahele käibest. (s.t. brutomarginaal 82-85%). Üle 20% on juba ohumärk. Seega kui Zebra saab ka iga 500 kroonise letihinnas voucheri eest 100 krooni, siis nad on kasumis. Tõenäoliselt oleks nad ka 50 krooniga break-even. Lisaks ostavad väga paljud täishinnaga sealt juurde. Ja väga paljud tulevad teinekord tagasi. Kui sa sellise value proposali kellelegi veenvalt esitad, siis ta peaks olema loll, kui ta seda ei võta. Vaata kasvõi tasuta meediakajastust, mida Zebra saanud on.

    Obv. ei saa sa Selveri vouchereid müüa, aga see ongi nende tüüpide üks edu alus - nad leiavad tooted, mida saab sellise soodustusega pakkuda.

    Minu jaoks pole cherry.ee midagi müstilist. Tüüpidel on lihtsalt hea execution ja väga hea marketing sinna juurde. Ja mõelda, et kõik paremad ideed on ära võetud, on pehmelt üteldes pessimistlik :)

  18. #38
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: bisnessteema

    Samas netiturg ikka yllatab. Miski pole kindel, positsioonid voivad muutuda
    Yahoo Altavista jms tulid enne googlet. Altvistast pole midagi kuulda, H22buv Yahoo otsib kosilasi, kes ta yle votaks

  19. #39
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Samas netiturg ikka yllatab. Miski pole kindel, positsioonid voivad muutuda
    Yahoo Altavista jms tulid enne googlet. Altvistast pole midagi kuulda, H22buv Yahoo otsib kosilasi, kes ta yle votaks
    Internetis toimuvad asjad kiirelt jah. Orkut oli mõni aeg tagasi siinmail #1 social network. Suri ca. 6 kuuga täielikult. Rate.ee numbrid on ca. 50% all võrreldes paari aasta tagusega jne. Ja see on kõik siiski kasvav turg, lihtsalt tegijad vahetuvad.

  20. #40

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ma ei viitsind artiklid läbi lugeda aga kunagi olen veits sellesama cherry.ee kohta uurinud. tundud, et tegemist on heade müügiinimestega (keda on eestis äärmiselt vähe) ning nad suudavad 'kaupmeestele' korralikult mütsi pähe tõmmata.

    sendioksjoni kloonid jms ei ole mingi äri. eduka 'bisnessi' töölepanemiseks on vaja ikkagi millegipoolest samas valdkonnas tegutsevates konkurentidest eristuda. vastasel juhul oled oma äriga vare või hiljem perses, kõige lihtsam näide ongi sendioksjonid või ka näiteks 'kinnisvaraärimehed'.
    Peab eristuma?? Et kui ma teen kummitöökoja siis peaks töölistele rehvi velje pealt mahasaamiseks mingit teist tehnikat õpetama?? Olulisem on hoopis siinkohal turundus . Cherry inimesed on võtnud ihtsalt olemasoleva idee ja sellega teinud turundusime.
    Võrdled sendioksjonit ja kinnisvaraäri?? Järelikult pole sul aimu ei ühest ega teisest ärist. Kinnisvaraäri on minu nägemusel jätkuvalt väga kasumlik äri ja sendioksjon juba eos surnud idee. Ei viitsi siin jahuda aga kui keegi tahab siis kinnisvara teemal võin anda paar head tipi.

Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES