Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 159

Teema: bisnessteema

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    bisnessteema

    http://www.epl.ee/artikkel/585816

    T2na lugesin sellist artiklit. Peab todema, et p2ris geniaalne 2riidee.

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Krt need cherry vennad tulid ikka kavala asja peale siis.. Mis nad saavad mingi 50-100 iga diili pealt endale ja päris tugevalt müüakse päeva jooksul. Kulud on ka üsna minimaalsed, ainult läbi interneti käib asi ja töötajaid ka vähe.
    Korduvalt imestanud, päris korralik tõesti. Seda, et ~50-100 tuleb keskmiselt vautseri pealt, sain nüüd sellest artiklist ametliku kinnituse.

  3. #3
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: bisnessteema

    lisaks, et peale www.cherry.ee on olemas ka www.deal24.ee, www.minuvalik.ee ja www.seller.ee

    kõik samad asjad, sitaks hääd.

  4. #4
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: bisnessteema

    "Priit Tombi kogemus näitab, et geniaalset äriideed ei pea tingimata ise välja mõtlema. Tuleb lihtsalt silmad lahti hoida."

    Tundub, et tänapäeval ongi kõige targem mujalt kõike maha teha... SMS-laenud, Sendioksjonid, Rate.ee - kõik maha tehtud ja Eestis inimesi rikkaks teinud

  5. #5
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: bisnessteema

    selleri ostis juba cherry ära.

    kel huvihttp://cherry.ee/deal.jsp?deal=bt6i5xw

  6. #6
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: bisnessteema

    suht... aga kas sellist asja ei saa olla et mingi keegi teeb 2riidee ja teostab selle ja siis kui keegi teine seda sama teeb ainult teise nimega on nagu totally legal v? mingit 2riideed ostma selle looja k2est vms ei pea v?

    // refreshi palju tahad hotcocacola on ikkagi top liker facebookis cherry.ee-le :D
    Viimati muudetud Sass poolt : 22.10.10 at 18:49

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    suht... aga kas sellist asja ei saa olla et mingi keegi teeb 2riidee ja teostab selle ja siis kui keegi teine seda sama teeb ainult teise nimega on nagu totally legal v? mingit 2riideed ostma selle looja k2est vms ei pea v?
    Taking stupidity to a whole new level

  8. #8
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: bisnessteema

    no mida sa ootad siis tee homme omale lennufirma Not A Virgin ja copy k6ik Virgini pealt- tee 25% madalamad hinnad( sul obv nii suurt profitit vaja pole kui bransonil) ja elu on lill... gl

    oleks v6ind lihtsalt 6elda et ei pea midagi ostma vms copy kedagi palju tahad mitte siia mingit huinamuinat ajama tulema
    Viimati muudetud Sass poolt : 22.10.10 at 19:04

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: bisnessteema

    Ma ausaltöeldes ei suuda läbi hammustada, kas su postitused on üks suur level või ongi nii loll inimene olemas

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    no mida sa ootad siis tee homme omale lennufirma Not A Virgin ja copy k6ik Virgini pealt- tee 25% madalamad hinnad( sul obv nii suurt profitit vaja pole kui bransonil) ja elu on lill... gl

    oleks v6ind lihtsalt 6elda et ei pea midagi ostma vms copy kedagi palju tahad mitte siia mingit huinamuinat ajama tulema
    Tulevad jah need kliendid su kopeeritud lambi lennu firma lennukitega lendama, isegi kui sul -25% hinnad.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: bisnessteema

    Alguses kui cherryst ostsin, siis motlesin, et lahe idee, aga kust krt omanikud selle pealt teenivad. See, et 300 eegu pealt voetakse vahelt veel 100-150 eeku on t2ielik mystika

    Samas ise kujutades sama ideed tegemas?
    Kuidas sa jouad firmade juhtfigurideni, kellega saaks kokkuleppeid teha? Ten2oliselt saadetakse ju igasugused poisikesed kohe kuradile?

    Lihtsalt mind huvitab, et kuda see asi algul toole saadi:P

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: bisnessteema

    Eks inimene oskab ennast hästi müüa lihtsalt, hea jutt ja võibolla ka mõned head tuttavad?

  13. #13
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Ma ausaltöeldes ei suuda läbi hammustada, kas su postitused on üks suur level või ongi nii loll inimene olemas
    jah olen loll selles teemas.. sellep2rast oledki sina selleks siin et sa tead ja õpetad lolle kui need seda vajavad. Kindlasti tean ma sellest mitte midagi aga on ka teemasid millest ma tean v2ga palju ja olen kindel et ka sul on teemasid millest sa ei tea mitte midagi...

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: bisnessteema

    No, üldiselt ei võta ma sõna teemades, mida ma ei tea :D
    Kui mõistus ei ulata, on targem ehk kuulata, mitte rääkida :D

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    suht... aga kas sellist asja ei saa olla et mingi keegi teeb 2riidee ja teostab selle ja siis kui keegi teine seda sama teeb ainult teise nimega on nagu totally legal v? mingit 2riideed ostma selle looja k2est vms ei pea v?

    Kas sa mängid lolli? See pole mingi patent/copywright teema ffs. Muidugi sa võid igakell sama asja tegema hakata. Aga ntx cherryl on juba nii tugevalt promo teinud ja klientide arv on nii suur, et üksiküritajaks sa sisuliselt jääksidki. Paljudel teenusepakujatel on palju lihtsam cherry'ga endaga diile teha, reklaam mida fb fännclub/inimeste arv pakub on nii tugev lihtsalt. Loonud endale nö kindlad kliendid, kindla turu. Sellest ka põhjus, miks keegi tahtis juba firmat ära osta.

  16. #16

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Ma ausaltöeldes ei suuda läbi hammustada, kas su postitused on üks suur level või ongi nii loll inimene olemas
    rofl, ma just lugesin sassi poste ja mõtlesin sama asja :D, lmao
    sass, tegelt ka, palun võta ennast kokku, mine osta uus mõistus endale cherryst soodukaga vms

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tundub, et tänapäeval ongi kõige targem mujalt kõike maha teha... SMS-laenud, Sendioksjonid, Rate.ee - kõik maha tehtud ja Eestis inimesi rikkaks teinud
    absoluutselt ja koolis keelati spikerdamine :P tegelikult spikerdamisega jõuab väga kaugele ning kõike ei pea ise välja mõtlema. Oluline on kasutades abimaterjale jõuda parema tulemuseni...tublid poisid seal cherrys.

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: bisnessteema

    jep sendioksjoni voi sms laenu sa void ju kopeerida, aga mitte cherry.ee


    aga naljakas on see, et isegi cherry.ee-d yritati kopeerida...kyll on ikka vaimuvaesed inimesed

  19. #19
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: bisnessteema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    rofl, ma just lugesin sassi poste ja mõtlesin sama asja :D, lmao
    sass, tegelt ka, palun võta ennast kokku, mine osta uus mõistus endale cherryst soodukaga vms
    v6taks mingi upgrade... uut kyll atm ei taha

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: bisnessteema

    yhest asjast ma ka ei saa aru. Cherry on delfis. Huvitav plaju nad peavad delfile maksma, et seal keskkonnas olla?

Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES