Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Sass lifetimebannida

Hääletajad
188. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

    63 33,51%
  • Ei

    71 37,77%
  • Bastard

    54 28,72%
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 84
  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Kahtlusalune Foorumlane nimega Sass

    Liiga palju jonnitakse tema postituste kallal, küsin otse välja, kas Sass on ära teeninud lifetimebani meie foorumist?

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Foorumlane nimega Sass

    mis värk selle Bastardiga on? :)

  3. #3
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Kui sa 'jah' või 'ei' ei taha hääletada, ent soovid siiski tulemusi näha, siis hääletad 'bastard'

  4. #4
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Kui see vote läbi ei lähe, siis te võite kõik üksteisele standing 69'i teha.

  5. #5

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Täna poeme ja homme poeme ja ülehomme jälle poeme.

    Üldiselt oleks ammu aeg seostada IQ testi viide kasutajanimega, siis saaks aru, kes laseb luckboxil ja kes tõmbleb niisama
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 24.10.10 at 00:25

  6. #6
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Täna poeme ja homme poeme ja ülehomme jälle poeme.

    Üldiselt oleks ammu aeg seostada IQ testi viide kasutajanimega, siis saaks aru, kes laseb luckboxil ja kes tõmbleb niisama
    Istu endale näpp sisse. Või kaks.

    I smell a side-bet. Tundub, et Härra arvab takti jagavat. Ootan scanitud 140+ dokumenti.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 24.10.10 at 00:27

  7. #7

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Istu endale näpp sisse. Või kaks.

    I smell a side-bet. Tundub, et Härra arvab takti jagavat. Ootan scanitud 140+ dokumenti.
    Tõesti ?

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Lolluse tase teatud inimeste poolt siin foorumis paneb konkreetselt suhu oksendama endale.

    Jah sass, privador ja erplander, need olete teie, plz die.
    Ära ikka iga netis tehtud testi põhjal endast liiga palju arva, kui need oleks tõesed, siis oleks sa võrreldes hetkeseisuga juba miljonär. Muide ehk lõpetasid gümna hõbe- või koguni kuldmedaliga aga donkad ikka mico- ja lowstakes´i vahel ?

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui sa 'jah' või 'ei' ei taha hääletada, ent soovid siiski tulemusi näha, siis hääletad 'bastard'
    Tulemusi näeb niisama ka, vajutades 'view poll results' :)

  9. #9
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Tõesti ?



    Ära ikka iga netis tehtud testi põhjal endast liiga palju arva, kui need oleks tõesed, siis oleks sa võrreldes hetkeseisuga juba miljonär. Muide ehk lõpetasid gümna hõbe- või koguni kuldmedaliga aga donkad ikka mico- ja lowstakes´i vahel ?
    Huvitav teooria. Netis tehtud teste pole kunagi tõsiselt võtnud, need on pööbli jaoks. Kuigi peab tunnistama, et need lähevad enam-vähem samasse auku kui päris test. Gümnaasiumis medaleid ei saanud, sest ma ei käinud koolis. Aga kuna see mu blogi ei ole, siis ma ei leia, et peaks sellele rohkem keskenduma. Eniveis, mulle lihtsalt meeldib juua. Kui sa nüüd oma "kõrge" IQ'ga tuled endale midagi ette kujutama, siis mul on natuke kahju. Kui sa suudad päriselt paberil ette näidata, et su IQ on 140+, siis kudos. Kui mitte, siis alati saab vabandusi otsida, et "tegelt pole IQ oluline" olenemata sellest, kes selle tegelikult teemaks tõi.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Tõesti ?



    Ära ikka iga netis tehtud testi põhjal endast liiga palju arva, kui need oleks tõesed, siis oleks sa võrreldes hetkeseisuga juba miljonär. Muide ehk lõpetasid gümna hõbe- või koguni kuldmedaliga aga donkad ikka mico- ja lowstakes´i vahel ?
    Veidi OT, aga medal ei näita midagi. Mul on üks klassiõde, kes lõpetab tõenäoliselt kullaga, aga tema edu saladus peitub selles, et ta tambib asjad endale tuimalt töödeks pähe. Kas sa tõesti arvad, et ta on ülimalt kõrge intelligentsiga? Mul on aga paar kolme-nelja-viielist tuttavat, kes on palju lahtisemate peadega kui see kuldmedalist ja neil on tõenäoliselt ees ka palju suurem tulevik.

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Foorumlane nimega Sass

    väärt teema :,D Tõsiselt parem kui peksa peaga vastu klaviatuuri

    Võiks kõik, kes Jah hääletasid ära bännida, tuleks neile kasuks ilmselt :) .

  12. #12

    Re: Foorumlane nimega Sass

    ta võiks trollimise lõpetada :D
    tal oli pikemat aega ban peal ning peale seda oli ta täiesti normaalne...kuid obv...aeg inimest ei muuda

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Foorumlane nimega Sass

    ärge sassi küll bännige.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Foorumlane nimega Sass

    asdf, no kui ma siia foorumisse peale 3 kuud tagasi tulin, ei saanud mina
    aru miks k6ik sassi kallal nokkisid. veidi jah teistsugune jne, aga no las olla.

    aga tema viimased postitused, no andke andeks, minu poolt hääl vajutada
    krasnaja knopkat.

  15. #15

    Re: Foorumlane nimega Sass

    muidu ei häiri keegi, aga viimased postid on BS. häirib see mölisemine iga asja kallal. tahaks rahulikult lugeda, aga ei saa. okei, peaks võibolla seda ignore'd kasutama,,, aaaa las ta jäääääääb

  16. #16
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ta võiks trollimise lõpetada :D
    tal oli pikemat aega ban peal ning peale seda oli ta täiesti normaalne...kuid obv...aeg inimest ei muuda
    olgem ausad.. see aeg mis ma siia peale banni eriti ei postinud oli puht lihtsalt viitsimisest.. aga see psk hakkab lihtsalt l6puks siin yle viskama ja kui ma l6puks selle kohta s6na v6tan saan s6imu ja mõlisemist..vb sa oled ise lihtsalt liialt suur troll et aru teha pasal ja muul.

    ja kas te t6esti arvate et see bann peatab mind postimast siia foorumisse v? teile k6iketeadjatele ma v6in 6elda et ma saan selle banni omal 5 clickiga maha v6tta- uue kasutaja teha ja uuesti "spammima"(teie m6istes) hakata..
    see foorum on liiga biiditav. Kuidas? see jääb hetkel minu teada

    Kui ei meeldi.. on olemas ingrone nupp... aga IMO peaks siin foorumis m6nele inimesele enne bann panema ja siis alles mulle. GG and GL.

  17. #17

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    olgem ausad.. see aeg mis ma siia peale banni eriti ei postinud oli puht lihtsalt viitsimisest.. aga see psk hakkab lihtsalt l6puks siin yle viskama ja kui ma l6puks selle kohta s6na v6tan saan s6imu ja mõlisemist..vb sa oled ise lihtsalt liialt suur troll et aru teha pasal ja muul.

    ja kas te t6esti arvate et see bann peatab mind postimast siia foorumisse v? teile k6iketeadjatele ma v6in 6elda et ma saan selle banni omal 5 clickiga maha v6tta- uue kasutaja teha ja uuesti "spammima"(teie m6istes) hakata..
    see foorum on liiga biiditav. Kuidas? see jääb hetkel minu teada
    sa oled vaimselt haige?
    Külasta seda pleissi, palun.. http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/
    Mis sa saad mingi bouneri sellest, kui ajad oma lolli ila vms?

  18. #18
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    sa oled vaimselt haige?
    Külasta seda pleissi, palun.. http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/
    Mis sa saad mingi bouneri sellest, kui ajad oma lolli ila vms?
    seda asja nimetatakse "närvis" olemiseks

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Angry Re: Foorumlane nimega Sass

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    muidu ei häiri keegi, aga viimased postid on BS. häirib see mölisemine iga asja kallal. tahaks rahulikult lugeda, aga ei saa. okei, peaks võibolla seda ignore'd kasutama,,, aaaa las ta jäääääääb
    ignorest pole mingit kasu.

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Foorumlane nimega Sass

    sass peab ikka jääma. See et ta kõikidest teistest selgelt eristub, ei tähenda et ta ei või selle kommuuni liige olla. Muidugi postide arv võiks kasvada pigem strateegia foorumites mitte offtopicus aga vaba maa.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES