Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 18, kokku 18
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    mul on kõikides limiitides ja kõikidel saitidel PLi winrate rämedalt suurem kui NLi oma, paljudel siit foorumist on sarnaselt, ma ei usu ilma tõestuseta väidet, et PL on lihtsalt softim kui NL, võtame oma HEMid ja sajad tuhanded läbi mängitud käed.. mõtleme välja mis filtrid või asjad võiks meile selgust tuua ja leiame selle nüansi, miks PLis olulisemalt edukamad oleme...

    ideed ja statistikad siis oodatud...
    Viimati muudetud Rage poolt : 27.10.10 at 13:13

  2. #2

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    oma jutus ajad sa FRi ja NLi sassi vist, aga triobetis oli PLis ainult fishid ja NL pmts ainult regid see oli erinevus mix PLis oli winrate kordades suurem!

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    Endal statid suht sarnased NL omaga ja erinevus ainult winrates :)

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    Minul on NL suurem winrate näiteks :)

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    PFR/VPIP/3bet on PL laudades 0.5-1 punkti võrra suurem kui NL. Sellest tulenevalt on squeese faktor suurem. Winratede erinevus on aga mitmekordne, seega minu ainuke loogiline järeldus on, et mängupilt üsna sama, aga vastased lihtsalt tunduvalt nõrgemad.

    Postflop praktiliselt mitte kunagi üle poti betti pole kasutanud (ainult siis, kui näiteks pot mingi 60 ja järgi 70, aga tunnen, et vastaselt piisavalt tugev range, et tihti close to pot size bet välja maksta, lähen suure beti asemel parem all-in). NL-is preflop betin vahepeal natuke suuremalt blindidelt (kuna pigem võtaksin poti preflop maha positsioonist väljas olles), aga seda kindlasti mitte alati (muudan betsizingut piisavalt tihti, et ei kujuneks liiga ühesugune ja kergesti loetav muster välja). Ka sellest lõigust järeldan, et NL ja PL mängude struktuur pole erineva mõjuga mu mängupildile ja taaskord peab asi seisnema selles, et vastased teevad tihedamini suuremaid vigu kui mina.

    Sedavõrd igav ja ühe lihtlausega ("PL-is nõrgemad vastased!") kokkuvõetav postitus tuli kahjuks. :(

  6. #6

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    paljudel regidel on PL lauad v2lja filtreeritud ka .-.

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    Ma arvan, et Leitsi jutus ongi iva. St PL lauad ehk tiba dongisemad lihtsalt ja spets PL rege ei tea :).

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    Vaatasin just oma statte kah (nl25) nl on 440k käsi ja PL 140k käsi. Winrate aga on PL poole võrra suurem. Ja statid on täpselt samad või noh mingid väiksed 0, vahed on.

    lisaks PS tean ühte regi kes laseb ainult PL laudu nimi ei tule hetkel meelde

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    PFR/VPIP/3bet on PL laudades 0.5-1 punkti võrra suurem kui NL. Sellest tulenevalt on squeese faktor suurem. Winratede erinevus on aga mitmekordne, seega minu ainuke loogiline järeldus on, et mängupilt üsna sama, aga vastased lihtsalt tunduvalt nõrgemad.

    Postflop praktiliselt mitte kunagi üle poti betti pole kasutanud (ainult siis, kui näiteks pot mingi 60 ja järgi 70, aga tunnen, et vastaselt piisavalt tugev range, et tihti close to pot size bet välja maksta, lähen suure beti asemel parem all-in). NL-is preflop betin vahepeal natuke suuremalt blindidelt (kuna pigem võtaksin poti preflop maha positsioonist väljas olles), aga seda kindlasti mitte alati (muudan betsizingut piisavalt tihti, et ei kujuneks liiga ühesugune ja kergesti loetav muster välja). Ka sellest lõigust järeldan, et NL ja PL mängude struktuur pole erineva mõjuga mu mängupildile ja taaskord peab asi seisnema selles, et vastased teevad tihedamini suuremaid vigu kui mina.

    Sedavõrd igav ja ühe lihtlausega ("PL-is nõrgemad vastased!") kokkuvõetav postitus tuli kahjuks. :(
    tore.. võta nüüd sama jutt HEMist ka välja.. ja pane siia.. imho võiks filtreerida by position.. ja filtreerida välja käed millega võidab ja kaotab vs sama asi NL

  10. #10

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    käed millega võidab v kaotab? wtf.. see on ju täiesti situatsiooni ja vastase põhine .. mis kasu sa sellest saad

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    käed millega võidab v kaotab? wtf.. see on ju täiesti situatsiooni ja vastase põhine .. mis kasu sa sellest saad
    maitea... kui näha on, et võidad PLis näiteks TPTK kätega oluliselt rohkem kui NLis siis võib hakata juba järeldusi tegema, et tõesti field on softim.. vms.. niisama targutamise asemel võiks ju kaasa mõelda ja tõesti ehk HEMis veidi ringi surfata... kui ei huvita.. ega keegi ei sunni ja ära süvene.. midagi halba see HEMi lappamine ometi ju teha ikka ei saa..

    kui ongi nii, et PLis lihtsalt field softim jms.. palun, mõned kenad argumendid koos HEMi statitsikaga välja.. ja end of thread.. niisama korrutada, et mul statid samad ja field on softim ei vii tõele lähemale..
    Viimati muudetud Rage poolt : 27.10.10 at 13:47

  12. #12

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    Tahad PL boti teha v2?

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Tahad PL boti teha v2?
    trolli offtopicus palun..

  14. #14

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    No ma ie saa aru, mis sa tahad doktoritööd teha v? osad(paljud) regid ei möngi PL laudu seetõttu ongi softim ju ,. fish jääb fishiks .. Vähem rege lauas vs fishide hulk

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    tra sa hakkad juba sass'istuma... nahhui sa niisama tühjalt kaagutad.. pane siis tõestus/argumendid HEMi põhjal juurde for fuck sakes...

  16. #16
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mul on kõikides limiitides ja kõikidel saitidel PLi winrate rämedalt suurem kui NLi oma, paljudel siit foorumist on sarnaselt, ma ei usu ilma tõestuseta väidet, et PL on lihtsalt softim kui NL, võtame oma HEMid ja sajad tuhanded läbi mängitud käed.. mõtleme välja mis filtrid või asjad võiks meile selgust tuua ja leiame selle nüansi, miks PLis olulisemalt edukamad oleme...

    ideed ja statistikad siis oodatud...
    miks?

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    Möllasin natuke filtritega.

    Tundub, et tõepoolest PL mängudes on nõrgemad käed showdownil suuremat kasumit näitamas.
    Üks paar tüüpi käed on NL-is sügavaimas miinuses, PL-is on õrnas plussis (BE põmst).
    Kõrge kaart tüüpi käed on NL-is kaks korda suuremas miinuses kui PL-is.
    Kõrgemad kombinatsioonid on mõlemas mänguvormis üsna sarnaselt plussis.

    Positsioonide järgi vaadates on range mõlemas limiidis identne, blindidelt kahjum pea aegu identne, hiliste positsioonide kasum pea aegu identne, keskmiste ja varasemate positsioonide kasum PL-is umbes 4 korda suurem kui NL-is. Tundub, et vastased ei arvesta, et ma avan varasematelt positsioonist oluliselt kitsama rangega kui hilisematelt ja makstakse käsi kergemalt kinni.

    Olgugi, et PL sample on kõigest 14k kätt, peaks info üsna usaldusväärne olema, kuna on mängitud 7 kuu vältel käsikäes NL-iga ja selle aja jooksul olen üsna äärest äärde ikka igasugust jooksu kogenud.

  18. #18

    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    Ja jõuamegi ju lõpuks j2reldusele, et regulare v2hem ning fishide vs regide suhe on parem kui NL laudades ning thats why nõrgemad käed ka positiivsemas seisus kui NL?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES