Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 100
  1. #81
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Ei tohiks nii raske midagi olla. Tuleb lihtsalt luua uus kasutajagrupp erineva õigusega.
    Siis peaks tegema ka uue eraldi alafoorumi ja kui kasutada seda skeemi edasi, siis sealt tuleb jälle uus (ja uus ja uus) alafoorum teha järgnevale grupile, kes edasi sai. Kokkuvõttes on spammi rohkem kui rubla eest ning võib juhtuda ka nii, et pokkerikommuun killustub.

    Teiseks milleks on vaja neid teste? Need, kes ära ei tee, siis tõenäoliselt ei oleks neil uutest materjalidest eriti nii või naa kasu - sest nad ei viitsi ju õppida! Teisalt võivad igasugu avalikud testid omakorda killustada foorumit, kus hakatakse kiskuma ja norima, et ou ära sa kekka, sa ei teinud I astme testigi ära või, et ma olen II astme foorumis.

    Ja kolmas probleem on see, et kui tuleb uus kasutaja foorumisse siis ta peab ka hakkama neid teste tegema ja see tähendaks Tigranole eluaegset testide kontrollimist.

    Minu lahendus: Pigem siis teha edetabel, kus saab punktide eest teste ja mingi X aja tagant premeerida edetabeli liidrit ehk parimat õppurit mingi meenega.

  2. #82
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    ega pole jõudnud videot kuhugi üles veel panna?

  3. #83
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    ega pole jõudnud videot kuhugi üles veel panna?
    Homme panen koos loenguga

  4. #84
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    jube hea oleks kui saaksid teha screenshoti oma HEM'i player prefences lehest, siis näeks ära kuidas saab ka tulpade kaupa sättida

    ok

  5. #85

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Uusi loenguid ka tuleb või lõppes ära ?

  6. #86
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas Sulgpallur
    Uusi loenguid ka tuleb või lõppes ära ?
    Tere kõigile,

    Olin puhkamas, nüüd veel olen haigeks jäänud. Eelmise nädala loengud ilmuvad sellel kolmapäeval, kui tervis päris hulluks ei lähe >:(

    Loengud vajavad veel natuke vormistamist, kogu loengu koostamine ja foorumi keskonda ülespanek võttis ka oodatust rohkem aega. Teen kohe selle kuu plaanid ja katsun ajakava ning loengu teema mahtu paremini planeerida. Kavatsen kuni 6 novembrini ainult Pokah ja foorumiga tegeleda

    Peatselt kohtumiseni,

    Tigrano

  7. #87

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Selge

  8. #88

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tere kõigile,

    Olin puhkamas, nüüd veel olen haigeks jäänud. Eelmise nädala loengud ilmuvad sellel kolmapäeval, kui tervis päris hulluks ei lähe >:(

    Loengud vajavad veel natuke vormistamist, kogu loengu koostamine ja foorumi keskonda ülespanek võttis ka oodatust rohkem aega. Teen kohe selle kuu plaanid ja katsun ajakava ning loengu teema mahtu paremini planeerida. Kavatsen kuni 6 novembrini ainult Pokah ja foorumiga tegeleda

    Peatselt kohtumiseni,

    Tigrano
    Võiks ikka natuke kauem, kui ainult 6.novembrini sellega tegeleda.. Olen paar nädalat eemal olnud - kuid HUD, mis oli viimane loeng, ongi viimane loeng!

    Ata-ata, Tig.

  9. #89
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Andke aega mehele. Üks väga hea loeng kuu jooksul on juba super. Head asja väga heaks teha sealjuures on just see asi, mis kõige rohekm aega võtab.

  10. #90
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tervist.

    On veel võimalus ennast nö. Käpana üles anda ?

  11. #91
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas Skyline
    Tervist.

    On veel võimalus ennast nö. Käpana üles anda ?
    Jah muidugi saad käpaks.

    Detsembreis pokah loenguid arvatavasti ei tule, sest katsun selle kuu jooksul Step by Step Pokah nurka uue elu sisse puhuda, sest alguses tehtud plaanid ei olnud kõige paremini läbi mõeldud, seega uuest aastast uuesti ja 100x paremini

  12. #92

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano


    Detsembreis pokah loenguid arvatavasti ei tule, sest katsun selle kuu jooksul Step by Step Pokah nurka uue elu sisse puhuda, sest alguses tehtud plaanid ei olnud kõige paremini läbi mõeldud, seega uuest aastast uuesti ja 100x paremini
    Võtsid veidi suure tüki ette jah?!

  13. #93
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Võtsid veidi suure tüki ette jah?!
    Ei saa nii öelda, samas olen mitu kuud ka pool haige olnud, mis on seganud aga samas, tahan selle nurga effektiivsust tõsta. Praegu ei teki isegi arutelu ja loenud ei ole nii täiuslikud nagu soovin

  14. #94

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Ma oleks ka käpp kui hilja pole. Siin oli ka arutelu kas  peaks tegema teadmiste kontrolli. Isiklikult arvan, et see on vajalik lihtsalt enese kontrolliks. Praegu ma küll loen vaatan kõik läbi aga teadmisi saan kontrollida ainult lauas istudes ja kui ma valesti aru saan siis see maksab mulle kohe kätte. Tublimatele  võiks olla mingi Freeroll. Kuigi mulle piisaks, viietärni mehe, sõnast TUBLI

  15. #95
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Pokah nurk on olnud kahjuks juba mitu kuud ilma uute loenguteta ja seda sajal erineval põhjusel. Tänu sellele ei saa ka enam rahulikult magada, sest kõik tegemata tööd, pisikesed või suured hakkavad häirima pikapeale, eriti lükates tegemata asju edasi ja edasi. Selliseid asju tuleb iga hinna eest vältida pidage kõik meeles, pigem öelge ei või täitke lubadust. Pokah nurk peab hakkama jälle 101% toimima, mitte päris nii nagu plaanitud aga paremini ja põhjalikumalt.

    Kui alguses foorum sai loodud, siis sellega pidin mina tegelama ja näete nüüd, asjad ei liigu. Seega uue kuu alguses hakkan kirjutama uut pokah loengut, kuidas analüüsida HEMiga statte, katsun teha selle suht põhjaliku ja videodega.

    Kohtumiseni loengus,

    Tigrano

  16. #96

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Ma ei saa ka magada kuna olen siit liiga palju infi kahe päevaga endasse ahminud. Terve eilne öö käis unes töö. ;D

  17. #97
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas pere25
    Ma ei saa ka magada kuna olen siit liiga palju infi kahe päevaga endasse ahminud. Terve eilne öö käis unes töö. ;D
    See oht on tõesti olemas, mõned juba loovad autoga sõites ohtlike olukordi, sest sõidu ajal mõtlevad pokkerist ;D

  18. #98
    Jube Noob Kasutaja Friiko avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Lobby
    Postitusi
    158

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Parem hilja kui mitte kunagi!
    Tahan ka käpp olla :-\ !!

  19. #99

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Pokah nurk on olnud kahjuks juba mitu kuud ilma uute loenguteta ja seda sajal erineval põhjusel. Tänu sellele ei saa ka enam rahulikult magada, sest kõik tegemata tööd, pisikesed või suured hakkavad häirima pikapeale, eriti lükates tegemata asju edasi ja edasi. Selliseid asju tuleb iga hinna eest vältida pidage kõik meeles, pigem öelge ei või täitke lubadust. Pokah nurk peab hakkama jälle 101% toimima, mitte päris nii nagu plaanitud aga paremini ja põhjalikumalt.

    Kui alguses foorum sai loodud, siis sellega pidin mina tegelama ja näete nüüd, asjad ei liigu. Seega uue kuu alguses hakkan kirjutama uut pokah loengut, kuidas analüüsida HEMiga statte, katsun teha selle suht põhjaliku ja videodega.

    Kohtumiseni loengus,

    Tigrano

    Tean seda tunnet, kui rahmeldad saja asja kallal ja siis sada inimest küsivad veel, et kle kas saad mulle selle äkki teha või mind tolles asjas natuke abistada. Loomulikult saada mõttes kõik pikalt *****, sest endal niigi kopp ees, et kõik asjad ripakil jne. Ja siis võtad need uued asjad vastu, hakkad neid tegema, sest tahad need kiiremini kaelast ära saada, et saaks vanade asjadega korralikult tegelema hakata, kui juba naabrimees Ivan hõikab, et tal jälle naise rahuldamisest endal jääb puudu, et äkki oled hea mees tuled teed ära. Mõtteis juba ammu oled oma vana vintpüssi korralikult ära puhastanud ja naabrimehele kuuli persse kihutanud, no a kuis sa jätad teise hätta. Ja ega sellel naabri uuel noorel paabal ka ju väga viga ei ole ... Ikka läed ja teed ära noh. Ja nii need asjad kuhjuvad ja kuhjuvad ja kõik venib ja venib ja venib ja... Ja kõik lihtsalt selle pärast, et oled liiga hea inimene ja ei suuda kellelegi EI öelda..

    Tegelikult ma tahtsin sulle, TIGRANO, lihtsalt öelda et tean mis tunned ja et pokah on väga tänuväärne projekt ning kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
    Edu!



    selgitus läks vist tõesti vähe pikaks... :-\

  20. #100
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas Helmps

    Tean seda tunnet, kui rahmeldad saja asja kallal ja siis sada inimest küsivad veel, et kle kas saad mulle selle äkki teha või mind tolles asjas natuke abistada. Loomulikult saada mõttes kõik pikalt *****, sest endal niigi kopp ees, et kõik asjad ripakil jne. Ja siis võtad need uued asjad vastu, hakkad neid tegema, sest tahad need kiiremini kaelast ära saada, et saaks vanade asjadega korralikult tegelema hakata, kui juba naabrimees Ivan hõikab, et tal jälle naise rahuldamisest endal jääb puudu, et äkki oled hea mees tuled teed ära. Mõtteis juba ammu oled oma vana vintpüssi korralikult ära puhastanud ja naabrimehele kuuli persse kihutanud, no a kuis sa jätad teise hätta. Ja ega sellel naabri uuel noorel paabal ka ju väga viga ei ole ... Ikka läed ja teed ära noh. Ja nii need asjad kuhjuvad ja kuhjuvad ja kõik venib ja venib ja venib ja... Ja kõik lihtsalt selle pärast, et oled liiga hea inimene ja ei suuda kellelegi EI öelda..

    Tegelikult ma tahtsin sulle, TIGRANO, lihtsalt öelda et tean mis tunned ja et pokah on väga tänuväärne projekt ning kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
    Edu!



    selgitus läks vist tõesti vähe pikaks... :-\
    Täpselt selline see elu kipub olema jah, kui saja asjaga korraga tegeleda ;D Ja tänud, edu läheb mul kõvasti vaja

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES