Tsitaat Algselt postitas Aristotep
Ei tohiks nii raske midagi olla. Tuleb lihtsalt luua uus kasutajagrupp erineva õigusega.
Siis peaks tegema ka uue eraldi alafoorumi ja kui kasutada seda skeemi edasi, siis sealt tuleb jälle uus (ja uus ja uus) alafoorum teha järgnevale grupile, kes edasi sai. Kokkuvõttes on spammi rohkem kui rubla eest ning võib juhtuda ka nii, et pokkerikommuun killustub.

Teiseks milleks on vaja neid teste? Need, kes ära ei tee, siis tõenäoliselt ei oleks neil uutest materjalidest eriti nii või naa kasu - sest nad ei viitsi ju õppida! Teisalt võivad igasugu avalikud testid omakorda killustada foorumit, kus hakatakse kiskuma ja norima, et ou ära sa kekka, sa ei teinud I astme testigi ära või, et ma olen II astme foorumis.

Ja kolmas probleem on see, et kui tuleb uus kasutaja foorumisse siis ta peab ka hakkama neid teste tegema ja see tähendaks Tigranole eluaegset testide kontrollimist.

Minu lahendus: Pigem siis teha edetabel, kus saab punktide eest teste ja mingi X aja tagant premeerida edetabeli liidrit ehk parimat õppurit mingi meenega.