Tere kõik Pokah huvilised,

Nagu näha Step By Step Pokah projektile käppasi tuli usinalt ;D

Kuna enamus tagasisidest oli ainult, ma olen käpp kanti ning eriti mingeid suuri soove kellegil ei olnud, siis eriti midagi lisada projekti plaanidesse esialgu kahjuks ei olegi.

Kuna täna on esimene koolipäev ning nagu koolides ikka on esimesel koolipäeval kombeks pidada aktus ja kohe õppima ei asuta, siis annan ka Teile Pokah huvlilised täna tunniplaani ja mõned näited, kuidas loengud välja nägema hakkavad ;D

Kuna sooviks toredat seltskonda luua meie Pokah nurgakeses (samuti foorumiss) ning meil on esimese loenguni veel aega, siis oleks hea, kui me julgeks natuke ennast tutvustada Teistele.

Mina olen mänginud pokkerit umbes neli aastat, ning ainult pokkerist elatist teeninud paar aastat. Pokkeriga tutvusin juba tegelikult keskkoolis, kui sai juba 5 Card Draw pokkerit raha peale taotud. Holdemi leidsin tänu ühele Rootsi maletajale, kes rääkis onlines mängides minu vastu, et ei jõua enam raha ära kulutada, et pidu peo otsa jne. Hakkasin peale seda vestlust kohe uurima millega tegu ning siin ma nüüd olen, elatun ka pokkerist kuigi investeerin raha mujale, kui pidudesse :) Siis sai käidud naxeri algatusel pulli tegemas eestlastele tuntud Kahvli saates, mis muidugi andis ka väikese lisatõuke, sest saate ajal Võrno väitel teenisime üle 100k kuus, kusjuures ise ma tookord ei teadnudki, et niipalju teenin 8). Vanust on juba 27 aastat seega ei ole aega enam jokutada. Tuleb anda tuld ning uuest aastas välgu kiirusel mööda limiite edasi liikuda. Seega Step By Step Pokah õppenurk on hädavajalik minu tulevaste plaanide elluviimisel

Kuna viimased päevad olen tegelenud loengute ja plaanide koostamisega. Siis tehinline pool ja varustus ning oskused kasutada erinveaid vidotöötlus jne tarkvara pole päris see mida soovin, et loenguid 100% läbi viia nii nagu soovin. Seega loodan, et tehnilise poole kvaliteet paraneb esimesel võimalusel.

Toon ühe näite ühest loengust, mille Varsti Teieni toon, kuigi momendil on heli kvaliteet hinde 1 vääriline, samuti lõpus on lõigud topelt aga preagu lihtsalt tahan tuua Teile näite, seega ei ole see video veel valmis ning kähku prooviks peale loetud. Sarnased videolõigut hakkavad olema Pokah loengutes igapäevased nähtused.

http://arion.pri.ee/tigrano/last.swf


Distsipliin on hädavajalik, et saada heaks pokkerimängijaks, seega koostan kalendri alusel edaspidi loengute ilmumise päevad.

Kui tulevikus näen, et kaks korda nädalas on liiga tihti ning me ei suuda infot läbi renderdada, siis hakkame loenguid tegema harvemini. Esialgu aga kindlasti katsun õppekavaja järgi toimetada kuna alguses on artilid lihtsad, lühikesed ning palju on üldist, mida võiks ka üks õige Pokah mängija teada.

Oktoobri õppekava:

21 okt. - 1) Pokkeri ajalugu - ajaloo tundmine laiendab meie pokkerimaailma silmaringi ning
uurime millal ja kuidas tekkis selline huvitav mäng mida me igapäevaselt tundide
kaupa mängime.

2) Mis mäng on pokker - kas pokker on õnne või oskusmäng, katsume tõestada
pika perspektiivi tähtsust ning kas online pokker on rigged.

3) Miks mängitakse pokkerit - kas raha, lõbu, väljakutse või on mõni parem põhjus.


24 okt. - 1) Online ja Live pokker - erinevused, plussid, miinused jne. Kas online pokkeril on
eelis Live pokkeri ees.

2) Pokkeri eetika - on vaja ka teada kombeid.


28 okt.- 1) Pokkerialased mõisted - teeme selgeks kõik pokkerimängu juurde kuuluvad mõisted,
et me ei jääks MITTE KUNAGI JÄNNI ja ei tekiks arusaamatusi mõistete valesti
tõlgendamisel.


31 okt. - 1) No Limit Texas holdem - teeme läbi ja lõhki selgeks No Limit Texas holdemi

2) Muud pokkervormid - fixed limit holdem, omaha, stud jne


Järgmisel kuul me loengutega veel mängimise juurde arvatavast ei jõua kuna ennem katsume endale selgeks teha millist Mindseti vajame, et saada edukaks pokkerimängijaks ning tuvume ka kuidas matemaatika oskamine aitab meil lihtsustada mängulisi olukordi ning teha õigeid otsuseid.


Siiani on meil käppadeks, kui ma ei eksi järgmised mängijad:

HotGutShot
Davy
madman07
gert23
vsiu100
ok2aa
Lutzky
krayzie
mcbethk
Nozzu
broadcast
BuildUp
antnx
Aristotep
grigory
blizkaa
paradigmlost
oben
kalkaan
RaitS
Yokker
bounce
kilu6
Mihkel785
Doktor_Mihkel
taasver
MrRiver
Tarmo
sokimeez
jawbreaker
altzie
pkmarek
kivisaba
HouseOfAces
Jousou
Metsapull
zyxxx
Rahapada
Keiss
Sulgpallur
evolution-x
masterpupept
jrgn hell
2Godfather1







Kohtume järgmisel teisipäeval 21 oktoobril. Niikaua ootan jällegi ideid, mõtteid, kriitikat, uusi huvilisei ning kindlasti, mis te arvate sellisest Powerpoindis tehtud videona salvestatud loengust (kvaliteeti, eriti heli momendil palun ärge hinnake kuna see on puhtalt kõik momendil tarkvara ja oskustega seonduvate probleemide tulemus)