Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 100
  1. #1
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Step By Step Pokah plaanid

    Tere kõik Pokah huvilised,

    Nagu näha Step By Step Pokah projektile käppasi tuli usinalt ;D

    Kuna enamus tagasisidest oli ainult, ma olen käpp kanti ning eriti mingeid suuri soove kellegil ei olnud, siis eriti midagi lisada projekti plaanidesse esialgu kahjuks ei olegi.

    Kuna täna on esimene koolipäev ning nagu koolides ikka on esimesel koolipäeval kombeks pidada aktus ja kohe õppima ei asuta, siis annan ka Teile Pokah huvlilised täna tunniplaani ja mõned näited, kuidas loengud välja nägema hakkavad ;D

    Kuna sooviks toredat seltskonda luua meie Pokah nurgakeses (samuti foorumiss) ning meil on esimese loenguni veel aega, siis oleks hea, kui me julgeks natuke ennast tutvustada Teistele.

    Mina olen mänginud pokkerit umbes neli aastat, ning ainult pokkerist elatist teeninud paar aastat. Pokkeriga tutvusin juba tegelikult keskkoolis, kui sai juba 5 Card Draw pokkerit raha peale taotud. Holdemi leidsin tänu ühele Rootsi maletajale, kes rääkis onlines mängides minu vastu, et ei jõua enam raha ära kulutada, et pidu peo otsa jne. Hakkasin peale seda vestlust kohe uurima millega tegu ning siin ma nüüd olen, elatun ka pokkerist kuigi investeerin raha mujale, kui pidudesse :) Siis sai käidud naxeri algatusel pulli tegemas eestlastele tuntud Kahvli saates, mis muidugi andis ka väikese lisatõuke, sest saate ajal Võrno väitel teenisime üle 100k kuus, kusjuures ise ma tookord ei teadnudki, et niipalju teenin 8). Vanust on juba 27 aastat seega ei ole aega enam jokutada. Tuleb anda tuld ning uuest aastas välgu kiirusel mööda limiite edasi liikuda. Seega Step By Step Pokah õppenurk on hädavajalik minu tulevaste plaanide elluviimisel

    Kuna viimased päevad olen tegelenud loengute ja plaanide koostamisega. Siis tehinline pool ja varustus ning oskused kasutada erinveaid vidotöötlus jne tarkvara pole päris see mida soovin, et loenguid 100% läbi viia nii nagu soovin. Seega loodan, et tehnilise poole kvaliteet paraneb esimesel võimalusel.

    Toon ühe näite ühest loengust, mille Varsti Teieni toon, kuigi momendil on heli kvaliteet hinde 1 vääriline, samuti lõpus on lõigud topelt aga preagu lihtsalt tahan tuua Teile näite, seega ei ole see video veel valmis ning kähku prooviks peale loetud. Sarnased videolõigut hakkavad olema Pokah loengutes igapäevased nähtused.

    http://arion.pri.ee/tigrano/last.swf


    Distsipliin on hädavajalik, et saada heaks pokkerimängijaks, seega koostan kalendri alusel edaspidi loengute ilmumise päevad.

    Kui tulevikus näen, et kaks korda nädalas on liiga tihti ning me ei suuda infot läbi renderdada, siis hakkame loenguid tegema harvemini. Esialgu aga kindlasti katsun õppekavaja järgi toimetada kuna alguses on artilid lihtsad, lühikesed ning palju on üldist, mida võiks ka üks õige Pokah mängija teada.

    Oktoobri õppekava:

    21 okt. - 1) Pokkeri ajalugu - ajaloo tundmine laiendab meie pokkerimaailma silmaringi ning
    uurime millal ja kuidas tekkis selline huvitav mäng mida me igapäevaselt tundide
    kaupa mängime.

    2) Mis mäng on pokker - kas pokker on õnne või oskusmäng, katsume tõestada
    pika perspektiivi tähtsust ning kas online pokker on rigged.

    3) Miks mängitakse pokkerit - kas raha, lõbu, väljakutse või on mõni parem põhjus.


    24 okt. - 1) Online ja Live pokker - erinevused, plussid, miinused jne. Kas online pokkeril on
    eelis Live pokkeri ees.

    2) Pokkeri eetika - on vaja ka teada kombeid.


    28 okt.- 1) Pokkerialased mõisted - teeme selgeks kõik pokkerimängu juurde kuuluvad mõisted,
    et me ei jääks MITTE KUNAGI JÄNNI ja ei tekiks arusaamatusi mõistete valesti
    tõlgendamisel.


    31 okt. - 1) No Limit Texas holdem - teeme läbi ja lõhki selgeks No Limit Texas holdemi

    2) Muud pokkervormid - fixed limit holdem, omaha, stud jne


    Järgmisel kuul me loengutega veel mängimise juurde arvatavast ei jõua kuna ennem katsume endale selgeks teha millist Mindseti vajame, et saada edukaks pokkerimängijaks ning tuvume ka kuidas matemaatika oskamine aitab meil lihtsustada mängulisi olukordi ning teha õigeid otsuseid.


    Siiani on meil käppadeks, kui ma ei eksi järgmised mängijad:

    HotGutShot
    Davy
    madman07
    gert23
    vsiu100
    ok2aa
    Lutzky
    krayzie
    mcbethk
    Nozzu
    broadcast
    BuildUp
    antnx
    Aristotep
    grigory
    blizkaa
    paradigmlost
    oben
    kalkaan
    RaitS
    Yokker
    bounce
    kilu6
    Mihkel785
    Doktor_Mihkel
    taasver
    MrRiver
    Tarmo
    sokimeez
    jawbreaker
    altzie
    pkmarek
    kivisaba
    HouseOfAces
    Jousou
    Metsapull
    zyxxx
    Rahapada
    Keiss
    Sulgpallur
    evolution-x
    masterpupept
    jrgn hell
    2Godfather1







    Kohtume järgmisel teisipäeval 21 oktoobril. Niikaua ootan jällegi ideid, mõtteid, kriitikat, uusi huvilisei ning kindlasti, mis te arvate sellisest Powerpoindis tehtud videona salvestatud loengust (kvaliteeti, eriti heli momendil palun ärge hinnake kuna see on puhtalt kõik momendil tarkvara ja oskustega seonduvate probleemide tulemus)


  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Kuna movisin teemat, siis BOODIN teema üles 8)

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Juhuu video vaadatud. Lõpus läks heli juba väga normaalseks. Eks sa ise kah maru vaikselt räägid. Kuna seda kirjaliku osa näha saab?

  4. #4

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Ise usun et nädalas 1x, oleks parem. Sest siis oleks aega mõelda rohkem, analüüsida asja!
    ja muidugi. Kas inimestel on aeg 2x nädalas olla kohal ja talletada endale saadud informatsiooni ,nagu Tigaro ütles,: " aeg on raha "
    , seega soovitaks,
    kord nädalas.

    ja kui video heli korda saab siis on asi 5+ teema.
    proovin igale tunnile jõuda :D ,vähemalt kord nädalas

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Juhuu video vaadatud. Lõpus läks heli juba väga normaalseks. Eks sa ise kah maru vaikselt räägid. Kuna seda kirjaliku osa näha saab?

    Ma räägiin stuffi öösel peale, kõik on vaikne, suur ruum, uni, ja hääl on nagunii vist orginaalis vaikne, kehva mikker veel jne jne sorry
    See video oli lihtsalt kiiresti tehtud väike näide, mis on alles poolik. Lugesin otse peale mida pähe tuli.

    See loeng peaks tulema tegelt kaugel tulevikus, aga ühe näitena teen selle praegu, et muidu mõni mõtleb, et mis krdi pokkeri ajalugu siit tulema hakkab. Loengu point on HUDi kohta selline:

    1) Kirjalik osa, mis on väga mahukas ja annab täieliku ülevaate, alates (Hudi seadistamisest kuni kirjaliku stuffini ja oma hudi layoutide failide downloadimise võimalusetega)
    2) Videolõik, mis annab üldise powerpoindis tehtud ülevaate.
    3) Üritan ka teha ühe lühikese 1 laua video otse lauas mängides, kus seletan ära kõik mõtted, mis peas liiguvad erinevate vastase vastu mängides.

  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas RaitS
    Ise usun et nädalas 1x, oleks parem. Sest siis oleks aega mõelda rohkem, analüüsida asja!
    ja muidugi. Kas inimestel on aeg 2x nädalas olla kohal ja talletada endale saadud informatsiooni ,nagu Tigaro ütles,: " aeg on raha "
    , seega soovitaks,
    kord nädalas.

    ja kui video heli korda saab siis on asi 5+ teema.
    proovin igale tunnile jõuda :D ,vähemalt kord nädalas
    Seda soovitas ka ranka mulle, seega tänan väga hea tagasiside eest. Kindlasti ei tahaks, et meil jääks mingi probleem õhku. Seda me ei saa lubada. Kuigi alguses tulevad lihtsad artiklid, siis arvan, et tulevikus sinna me ka suuna võtame.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 104

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    mina soovitasin kahe nädlaa tagant korra :D

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    mina soovitasin kahe nädlaa tagant korra :D
    Nii ludrid vennad siin POKAH nurgas ei ole, kui on vaja ohverdada mõni unetu öö, siis see on tõsiasi, et see saab ohverdatud raudpolt ;D

  9. #9

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Jällegi tore video, kuigi alguses oli heli jama.
    Minule näiteks sobib, et video on tehtud vaikse ning rahulikult seletava häälega. Seega mina selles probleemi ei näe.

    Basic asjad (ajalugu, reeglid, jm) võiks ju kiiremini läbi võtta. Hiljem kui on juba raskemad teemad, siis on vast mõistlikum teha üks loeng nädalas.
    Siis selline offtopic küsimus, et miks eelistad FR 6maxile? (Ranka mängib kah FR) Kuigi 2+2 on tihti teema, et FR on jama ning 6max on parem.

    Ahjaa, ma olen kah käpp

  10. #10
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas jawbreaker
    Jällegi tore video, kuigi alguses oli heli jama.
    Minule näiteks sobib, et video on tehtud vaikse ning rahulikult seletava häälega. Seega mina selles probleemi ei näe.

    Basic asjad (ajalugu, reeglid, jm) võiks ju kiiremini läbi võtta. Hiljem kui on juba raskemad teemad, siis on vast mõistlikum teha üks loeng nädalas.
    Siis selline offtopic küsimus, et miks eelistad FR 6maxile? (Ranka mängib kah FR) Kuigi 2+2 on tihti teema, et FR on jama ning 6max on parem.

    Ahjaa, ma olen kah käpp
    Käpp olemas jälle.

    Loengute lihtsus oleks tiht asja mõte, kui on seda võimalik ja suudan teha. Full ring sellepärast, et variatsoon on väiksem ning on võimalik mängida korraga rohkem laudu, mis tõstab tunnis võidu koefi multitabledes (winrate) üles. Samuti tänu sellele saan tagasi rohkem raha boonuste ja rake näol. Kui mängida mõnes kõrgemas limiidis, siis on täiesti mõeldav aga kindasti peab arvestama, et peab olema tugev bankroll ja head närvid, et vältita TILTi sattumist, mida 6max tänu suuremale variatsoonile võib põhjustada

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    nagu deucescrackedi algajatr videod, väga head muidugi laisale eestlasele, kes ei viitsi inglis keeles(või ei oska) materjali vaadata.

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    nagu deucescrackedi algajatr videod, väga head muidugi laisale eestlasele, kes ei viitsi inglis keeles(või ei oska) materjali vaadata.
    Nii ta enamvähem on ning võrrelda saab loomulikult kõigega aga see video ongi mõeldud võimalikult lihtsa sisuga, et saada lihtne ülevaade. Ning video on üks osa ainult loengust alati. Praegu on ta lihtsalt näitena siin üleval ja on täiesti poolik.

    Tnx tagasiside eest

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    ilgelt hea oleks kui saaks väljatulevaid videosid alla laadida, et parema kvaliteediga vaadata..

  14. #14
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    ilgelt hea oleks kui saaks väljatulevaid videosid alla laadida, et parema kvaliteediga vaadata..
    selge, võtan teadmiseks

  15. #15
    mihke666
    Guest

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    im käpp

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Jõudsin 15min vaadata. Päris hea. Mulle uus maa kõik mis läheb beyond VPIP PFR AF. Vaikne jutt ei häiri, kuigi alati saab paremini taustamüra summutada.
    See 2x nädalas tundub kuidagi optimistlik. Kas sa endale liiga rasket ülesannet ei võta?

    Selleks et teha üks väga hea video, on palju ajaressurssi vaja. Näiteks et fokuseerida teatud teemale, võiks mängida replayeris, mitte lives. Muide, kas kuskil replayeris on võimalik ka state kuvada?


  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Jõudsin 15min vaadata. Päris hea. Mulle uus maa kõik mis läheb beyond VPIP PFR AF. Vaikne jutt ei häiri, kuigi alati saab paremini taustamüra summutada.
    See 2x nädalas tundub kuidagi optimistlik. Kas sa endale liiga rasket ülesannet ei võta?

    Selleks et teha üks väga hea video, on palju ajaressurssi vaja. Näiteks et fokuseerida teatud teemale, võiks mängida replayeris, mitte lives. Muide, kas kuskil replayeris on võimalik ka state kuvada?
    Täna testisin heli töötlemist, sain natuke rohkem aimu juba kuidas taustamüra eemaldada jne loodan, et varsti on heli pool ka korras.

    Esialgu ei tohiks 2x nädalas probleemi tekkida kuna nagu ütlesin alguses on palju lihtsaid teemasid. Kuigi oled juba kolmas inimene, kes seda mainib. Seega kui jõuame karmimate teemade juurde, siis tundub et 1x nädalas sobib ehk tõesti paremini

    Tore, et leidsid midagi uut ja huvitavat, varsti saate HUDi loo täis versiooni.

    Holdem Manageri replayeriga saab statid peale küll kuvada ei ole probleemi, ning katsun siis hoopis väikese lühivideo replayeriga teha mitte otse mängides, seega hea idee tänud 5+

  18. #18

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Väga viis...just sellist asja oligi vaja, et kõik teemad üks haaval läbi arutada...usun et sellel projektil suur tulevik ja eestlased varsdi vallutavad pokeri maailma :D....
    Minu arvates on praegune teemade ajakava ideaalne...iga kolme päeva tagant norm,sest kolme päevaga jõuab ilusti teema endale selgeks teha kui inimene on asjast huvitatud...kui aega jääb väheks siis saab ju iga kell videot uuesti vaatata...tunnis viibimise aeg on ju vabatahtlik ja järeltunde saab iga üks endale võtta nii palju kui soovib, sest materjal ju ei kao kuhugi...ühesõnaga olen plaanitud ajakava poolt ,sest nagu ütled aeg on raha :)

  19. #19

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Ma ka käpp.

  20. #20
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Tere Yokker, tore et meeldis ;D See ongi üks asja suuremaid pointe, et teha kõik loogilises järjekorras teemade kaupa ja kellel huvi või tunneb, et mõni asi vajab täiendamist, siis saab valida endale sobivad teemad ja neid uurida.Esialgu teen kõik tunniplaani alusel

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES