Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 75
  1. #21
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Standard mis standard... kuna vastasel on 27o st kuni AAni viimaseid suht harva... pigem KK... aga üldiselt small pair viskab AI sisse mu vastu...
    Mis mind närvi ajab... see et tehakse limp oma AA või KKga ja siis kui teed norm raise siis lajatatakse... ja hui ma sul siis hoogu enam tagasi võtan... olen super agro siis olen... nii imelik kui see ka pole tehakse neid reraise ka any twoga samas saa siis aru mis on mis...
    Ok kui vaatan et vend statsidest ikka solid mängja siis foldi leian üles muidu mitte...

    Täna siis panen tähele et mõistust pole mängus vajagi vaid Ax kaarti... kuna jokerstars keevitab selle ilusasti sulle vastu irvitades ässa lauda nagu nalja...
    ja mis peab see kuradi tõste preflop olema et kogu laud ei calliks... teen niigi suurema tõste kui peaks... ehk siis 5xBB+limperite arv ja parim näide oli see kui teen MP1lt AQga tõste 12 sendi peale (UTG+1 oli limpinud) nii ja nüüd saan INSTA calli 3lt + reraise SBlt 50BBni... ma siis foldin kenasti... ja 2 tki callivad ka selle suurema mõtlemiseta...
    flop A58 rainbow SB AI ja teised 2 insta call... turn Q river 6
    Avatakse kaardid
    SB 99
    MP2 A10s
    CO JJ
    HALLLLLOOOO



    Ok nevermind... reede... reede.. REEDE... krt sellisel päeval võid kaerajaani ka tantsida ja ikka vähemalt +4 BId saada... üks lahe vana shortstackides mitmel laual jagas mulle iga natukese aja tagant oma dollarikese... seda siis 5x järjest... tal oli kombeks oma väikese paariga mind esmalt callida ja kui ma cbeti tegin siis AI shoveda... raha nagu maast leitud...
    ah reede on üldse mingi naksitrallide päev... Peakski ainult sel päeval mängima hakkama...:D
    ei tegelt kui ma krt regidele pähe teha ei suuda siis naahui ma üldse kasvõi mõtlen liikumisele kõrgemasse limiiti...

    Tänane summa siis +6BId kokku... stellar peaks ka kohe kukkuma ehk siis suudan ületada homseks õhtuks ka 50daala piiri...

    ah ja varsti peaks ka 50k kätt starsis kokku saama... siis teen graafikud ja värgid,,, rahvas saab siis kõhutäie naerda jälle... kuigi sooviks saada mingit arvamust ka siis mida kõike ma parandama peaks enda mängus... (soovitus mäng sinna paika jätta ja kudumisega tegelda ei lähe kohe mitte arvesse)



    Edit vol3
    Mängudest mida olen mänginud peale NL2e starsis...
    0.10c 360ne NLHE SNGsid... Brain factor üks suur miinus... soovitavalt rega end 10+ ära vähemalt.. siis ehk saad ühega final tablesse... suurima idiotismi sisaldusega mäng starsis...

    0.10c 240ne PLO SNG... kah paras nikerdis... lollakaid on vähem kuidagi aint...

    0.02c 990man hyper turbo - EI OLE POKKER!!! täielik loterii lihtsalt

    0.25c 25man NLHE SNG - mäng venib nagu rase täi mööda märga *****... tase - ei oska öelda kuna vajud enne magama kui aru saad kuidas keegi mängib...

    0.10c NLHE turna (50$ added) - tasub mängida kui roll väike... kui IQ ületab delfi kommari oma siis oled enamus juhtudel rahades...

    1.10 ja 1.15$ DONid... Kas nendel 1 daalastel DONidel on mõtet ka üldse või mitte? Tegin ise proovi... kui pead vähemalt 50% võitma et olla BE siis jah.... eks ise otsustage kuhu oma aja raiskate...
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 06.11.10 at 02:37

  2. #22
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    1.10 ja 1.15$ DONid... Kas nendel 1 daalastel DONidel on mõtet ka üldse või mitte? Tegin ise proovi... kui pead vähemalt 50% võitma et olla BE siis jah.... eks ise otsustage kuhu oma aja raiskate...
    1.10 pead võitma 55% ja 1.15 57,5%, et BE olla.
    Ega neil suurt mõtet ei ole, aga kui neid biidid, siis ilmselt mõttekam kui see kino, mis sa NL2 teed...

  3. #23
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Liiga väsind et täna mängida... avasin küll lauad ja esimeses käes kohe viskas üks donk AI oma A5s ga minu AK vastu ja teise laua esimene käsi oli selline...

    ( Click to show/hide )


    aitab kah... vässu liiga suur ja magama ära tänaseks... norm sai täidetud vähemalt

  4. #24
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Oh ja ah.... sitakasse ajab see NL2.... korjad väikseid pote... äksi ei saa kuskilt... ja kui saad siis mingilt dongilt või fishilt kelle lakpoks on 200 peal ja kes imeb sulle kenasti 1-4 oudiseid või saab runnereid...

    ainukesed päevad kus enam vähem läheb kõik normaalselt on reede laupäev... ju siis peabki hakkama vaid nendel päevadel mängima ja teistel õppima...

    täna kah viskas üle see passimine... nii kui muutusin natuke loosemaks sain vastu näppe ja üldiselt oli kaardi surm ja olenemata sellest et 16 lauda korraga lahti oli pidin igavusest magama jääma... ja siis... ronisin ma NL5e

    Jah mul pole selle jaoks BRi... Jah ma tean et ei biidi NL2egi ja nüüd ronin suuremasse... aga FFS igav oli ja tahtsin proovida,,, hea on see et debiilikuid on vähem ja mõistust natuke rohkem... mängisin siis 4 lauda korraga aga loobusin sellest ja vähendasin ühe lauani... ja seal oli üks käsi mis ma praegu mõtlen et kas oli õieti või valesti mängitud...
    ( Click to show/hide )

  5. #25
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Viimane käsi on väga hästi ju mängitud. Võibolla proovid järgmine kord nl2 nl5 segamini või siis nl5 ja maksimum kuni 8 lauda. Vaata mis välja tuleb. Edu!

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Ma oleks PF 3beti suurema pannud ja flopil leadinud.

  7. #27
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Lauad lahti...

    ( Click to show/hide )


    Lauad kinni...

    ööd...

  8. #28
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 14.11.10 at 01:11

  9. #29
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    DoNe enam ei mängi... punkt

    mingi loll kihk tuli peale SNGsid teha ja tegin siis daalaseid tonne va munne... tükki 24... ei tonnid tahtsid tassimist mis ikka... aga armas kallis KÕU ütles siis kõukõu ja pistse punuma... ***** ***** **** ***** ***** ***** ***** ***** ***** *****

    see selleks...

    Pühapäev... algas starsis as usual... SSDD... aga pärast 20 min mängimist juhtus midagi kummalist... ise ka ei usu... ma hakkasin... võitma... ja sain monsteri monsteri otsa...
    PT3s (pedereeritud tüütuse 3s osa) vaatasin veel et 14x sain AA millest maksti täielikult kinni 8... + muud käed mis ka maksti kinni... enivei tulemus oli + türat seda enam teab mitu BId juurde... oli vist 14 ehk...

    Ja kuna Priidix soovitas vaikselt shote NL5s võtta siis nii ka tegin...
    Nu mis ma oskan kosta... paar lolli calli olen teinud... natuke lollisti bluffinud... aga üldiselt üsna minu mäng ikka:D aga kuidagi rahulikum on... vahest tikub uni silma

    mõned käed kah...
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    BR $72

    PS.
    Kurat ma kas ei oska stealida või pole luck factoryt sellega sest suured koosad saan just buttonil või SBlt varastades...


    õuver änd out...

  10. #30
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    72$ bankrolliga hoia NL5-st eemale. Ei maksa lolle soovitusi kuulda võtta...
    Sa võid ju isegi "biitida" seda levelit, aga variatsioon võib su rolli ära süüa vabalt.

  11. #31
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Pfff... ei ole loll soovitus tegelt... igaüks hoiab kinni oma enda BRMist... BRM on üldse valikuline ja lõpliku tõde ei ole... see variatsioon... selle sõna võite endale kakanaatorisse toppida... eriti BRMi mõttes... et miks ma pean hoidma kramplikult kinni asjast mida pole siiani üheselt paika pandud...

    Ma arvan et paljud on nõus sellega - shote uues limiidis võib siis võtta... kui nö tunne on õige... ja nii paljut olen ette seadnud et kui alla 45 langen siis klõps kinni ja idioodi limiidis edasi...

  12. #32
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    72$ bankrolliga hoia NL5-st eemale. Ei maksa lolle soovitusi kuulda võtta...
    Sa võid ju isegi "biitida" seda levelit, aga variatsioon võib su rolli ära süüa vabalt.
    Nagu näiteks see

  13. #33
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Nagu näiteks see
    Rohvel


    enivei tegin lühikese sessi... seekord ikka vanas NL2s ja tulemus +5BI

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 18.11.10 at 00:35

  14. #34
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Mõistust vaja ei ole... piisab ässast ja ülejäänud las toob riverstars kätte...

    ( Click to show/hide )


    Peale selle pean tänama oma armast kallist KÕUd kes peale närvide sõi ära täna vähemalt 3 BId MIS OLEKS PIDAND PLUSSIS OLEMA... ***** **** ****
    Olin saanud just hea setupi teha dongile kus käes oli maja ja tal flush... ja riveris kus ma olin juba enamus stackist sisse saamas otsustas check raise ajal mul ühendus ajeed lasta... ***** ***** raisk
    ja siis hiljem kui mul AKs ja saades kolmiku - jälle riveris ühendus na naahui ja minu BI koos sellega...

    Muidu lõpp hea kõik hea ehk siis NL2s + 4BI ja NL5s + 3BI

    PS.
    Ootan siiani arvamusi ja kommentaare eelneva postituse 2e ja 4nda käe kohta...

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    see variatsioon... selle sõna võite endale kakanaatorisse toppida
    "kahma soolde" vms oli ka ükspäev mingi väljend kuskil

  16. #36
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    [SPOILER][QUOTE=JaanusX;278183]
    ( Click to show/hide )


    Seleta mulle loogiliselt, miks sa betid riverit? Paluks normaalset seletust!

  17. #37
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Loogiliselt seletatuna unustasin mainida et vastane oli mind eelnevalt samamoodi raisenud riveris kui ma eelnevalt 3 barrelit olin ta vastu lasknud ja mis tal käes oli TPTK vs minu flush... lisaks oli lauas tänava võimalus...
    Meelega panustasin riveris lootes, et ta üle raiseb... aga see mis tal käes oli... oli küll üllatus...
    Lihtsalt selle käe tõin näitena välja ses suhtes näitamaks kuidas lendan buttonil keskmise ja vahest ka suure käega mingi jama otsa... ja enamus ajast ei ole seal QQ vastas vaid mingi marginaalne käsi mis lihtsalt hitib kui siis mitte flopis siis hiljemalt riveriks... Kas on üldse mõtet siis üritada stealida kui 90% ajast callitakse su steal maha mingi jamaga?

  18. #38
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Nu sittuge pihku raisk ***** ***** ***** **** raisk

    ***** ja ma mõtlen et mis kebunks see kogu aeg on kui tahan rohkem kui 16 laud mängida ja nüüd sain teada... KURADI TÜRASTUNUD POKERTRÄKKER **** raisk 1000000000000000000 korda jooksed sa kinni... 3min jooksul kused end kohe täis ja nutad et sa ei saa enam jälgida laudu... no **** sitta sust kasu siis on... ja kui sellest veel vähe tõmbad sa neti ja arvuti kiiruse nii alla et kõik jookseb kokku... ***** raisk kuradi **** sa korralikult siis töötada ei oska... kogu aeg niku suga ringi... küll ei saa HUDi paika jne... ***** ja siis arvate et ma hakkan teid veel raha eest ostma ve... pistke nagu ***** omale see issandapederastia

    ***** raisk sa kuradi sitt oled mulle juba litsentsi tasu läinud varsti maksma käte näol mis sa ***** oled keeranud...

    **** ja siis on veel need sessi algused... kogu aeg mingid vitud keeravad alguse perse... ja siis ime või **** kõrvast välja et saada jälle BE MERRY FAKING cHRISTMAS

    stiili näide mingi faking dr munninägu noormannilt
    ( Click to show/hide )


    noonii ***** raisk nüüd meenus siin otsides ka see et see **** pokertracker salvestab vist käsi oma suva järgi... ***** näiteks seda kätt pole kus ma QQ vs JJ sain tappa või KK vs K6 **** naahui see progre pluss see sesside algused ajavad NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII TILTI ÄRA ***** RAISK

  19. #39
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Ega ei pea ju abiprogramme kasutama kui ei meeldi. Ja see käsi on standard, ma oleks ka pocket 66ga sel flopil nuppe pannud!

  20. #40
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Päris jõhker sõim ikka:D

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES