Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 75
  1. #41
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Küll varsti blindid sõimu tasemele tõusevad :D

  2. #42
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Suht valus lugeda seda (eriti siis kui ise ropendamise maha jätnud). :S Ehk saad HUDi ja mängu korda kunagi. GL.

  3. #43
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Pokkeri keeld nädal aega mulle... ei viitsi enam roppendada kah
    -10BI
    ja ei ole tildist vaid armsatest limiidi kaaslastest... panen siia parima käe

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Tilt (Button) ($2.13)
    SB ($4.50) (72/38)
    BB ($6.52)
    UTG ($1.94) (88/63)
    MP1 ($2.04)
    MP2 ($0.90)
    CO ($0.80)

    Preflop: Tilt is Button with A, Q
    UTG bets $0.04, MP1 calls $0.04, 1 fold, CO calls $0.02, Tilt raises to $0.20, SB raises to $0.78, 1 fold, UTG raises to $1.36, 2 folds, Tilt raises to $2.13 (All-In), SB raises to $4.50 (All-In), UTG calls $0.58 (All-In)

    Flop: ($6.28) 3, 3, 8 (3 players, 3 all-in)

    Turn: ($6.28) 7 (3 players, 3 all-in)

    River: ($6.28) 3 (3 players, 3 all-in)

    Total pot: $6.28 | Rake: $0.31

    Results:
    Tilt had A, Q (three of a kind, threes).
    SB had A, A (full house, threes over Aces).
    UTG had 6, 3 (four of a kind, threes).
    Outcome: SB won $0.36, UTG won $5.64
    Vennad shovesid ja bettisid umbropsu mis aga käes oli...
    viimane vana sai mult suisa 3 BId kuna... callis igat betti ja sai omad kaardid mis vaja...
    sürrim oli see kui QQ vs 25o ja lauda jooksis 5 masti kaarti ja splitisime...

    Sain neid beate igas versioonis nii et oksele ajas...

    NL2s tõesti mõistust pole vaja... any two will do... eriti hea kui sul on ÄSS käes sest stars annab sulle selle ässa... ma tean küll et variatsioon aga sry mis moodi sa biidid seda limiiti kui 5h grindid et saada 4-5BI plussi ja siis satud selliste otsa kes imevad sult välja lihtsalt...
    Üldiselt pühendun nädalalõpuni 2p2 ja uue raamatu/te kallale
    ja arvatavasti cashist loobun üleüldse... kuniks ei ole roll koos et minna NL10 miinimum

  4. #44
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    mis moodi sa biidid seda limiiti
    Lihtne, õpi foldima. Vahet ei ole millega seal ära stackitakse, sina stacki ainult selle käega millega see kasulik on. Ma kujutan ette, et sa lekid päris kõvasti igalt poolt. Postita kaotavaid käsi 2+2-te jne.

    Ja selle asemel, et siin biite postitada ja ropendada võiksid tegeleda mängu õppimisega, abi otsimisega, leakide välja praakimisega jne. Võta näiteks coach kui võimalust on ja tee taga 1 tunnine ühissess, saad kohe aru miks sa ikka veel nl2-s oled.

    Kohati tüütu on juba su poste siin lugeda. Enam pole naljakas, lihtsalt kahju hakkab.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 23.11.10 at 21:10

  5. #45
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR



    saate veel mu üle irvitada... edu teile...

    Seal pole muidugi kõik kajastatud... tegelik BR ja BB/100 on suurem ja PTRi kasutan üldse alles 33ndat päeva (trial)

    ah mis iganes... nii kui nii kedagi ei koti ja terve thread ja mu mäng on naljanumber... igastahes nõudmiseni... ma teadmata ajaks pokkerist eemale

  6. #46
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    100 krooni ka ju raha

  7. #47
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Lihtne, õpi foldima. Vahet ei ole millega seal ära stackitakse, sina stacki ainult selle käega millega see kasulik on. Ma kujutan ette, et sa lekid päris kõvasti igalt poolt. Postita kaotavaid käsi 2+2-te jne.

    Ja selle asemel, et siin biite postitada ja ropendada võiksid tegeleda mängu õppimisega, abi otsimisega, leakide välja praakimisega jne. Võta näiteks coach kui võimalust on ja tee taga 1 tunnine ühissess, saad kohe aru miks sa ikka veel nl2-s oled.

    Kohati tüütu on juba su poste siin lugeda. Enam pole naljakas, lihtsalt kahju hakkab.
    Ideaalist foldin jah vähem kuid oskan juba päris hästi fold nuppu leida... kuid tuues selle käe näiteks... kui AQs pole kasulik käsi siis mis on... kas peaks sellisest lauast lihtsalt ära minema kui 2 venda suvaliselt lahmivad ve... ilmselt

    Eks ma õpin juurde pidevalt ja loomulikult on leake mida üritan kõrvaldada... kuid üldiselt ei kaota ma suuri pote mitte leakide vaid just olukordades kus sa oled kas way ahead või siis ei tule drawe kokku... jah muidugi long runis lähevad need väiksed kadud ka kalliks maksma aga neid ma vähemalt suudan või olen suutnud järjest vähendada...

    Coachi ei saa ka parimal tahtmisel hetkel lubada...

    Aga teeme diili ma teen nüüd nädala lõppuni ja võimalik et pikendan veel nädala võrra st kokku 2 nädalat nii et ei mängi grammigi pokkerit ja ainult loen 2p2e ja raamatuid jne eks siis paistab kas viga on minu mängus või ei...

  8. #48
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Kahtlane, kas mingi advanced poker book sind aitab antud juhul. Alusta algusest - ranka preflop tabel ja 2+2 micro foorum. Kui viitsid addi mind uuesti msni (vist oled ära kadunud) ja võin proovida aidata.

  9. #49

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    kui sa jooksed 70K kätt break even NL2-s siis on ikka viga endas, mitte süüdi ei ole vastased ja sitt jooks... ma ainult naeran ja palvetan et idioodid mängiksid nii nagu nad mängivad, see et vahest mõni tont imeb välja on matemaatika ja sinna ei saa midagi parata - tuleb see sitt üle elada... ja kui sa oled algaja, mix sa teed 4-5h sesse... mul sõbral asi paranes tohutult kui hakkas 1-2h sesse tegema ja 200+BB lauast lahkuma ja uue avama (kuna ei valda veel asju nii süviti et osata deep stackiga mängida)... analüüsi natuke, mis spottidest sul asi jamaks hakkab minema ja tee endale reeglid - pokker on suuresti puhas distsipliin ja muud ei midagi...

    see AQs käsi... see ju puhas fold kui pärast sind raiseti, re-raiseti ja mida kõie veel tehti...

    mul on nl5-s vinrate tsipa üle 6bb/100 ja ma kirun ennast, et ei oska mängida ja et võta ennast kokku ja tegele harimisega rohkem kui mänguga...

  10. #50
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    kui sa jooksed 70K kätt break even NL2-s siis on ikka viga endas, mitte süüdi ei ole vastased ja sitt jooks... ma ainult naeran ja palvetan et idioodid mängiksid nii nagu nad mängivad, see et vahest mõni tont imeb välja on matemaatika ja sinna ei saa midagi parata - tuleb see sitt üle elada... ja kui sa oled algaja, mix sa teed 4-5h sesse... mul sõbral asi paranes tohutult kui hakkas 1-2h sesse tegema ja 200+BB lauast lahkuma ja uue avama (kuna ei valda veel asju nii süviti et osata deep stackiga mängida)... analüüsi natuke, mis spottidest sul asi jamaks hakkab minema ja tee endale reeglid - pokker on suuresti puhas distsipliin ja muud ei midagi...

    see AQs käsi... see ju puhas fold kui pärast sind raiseti, re-raiseti ja mida kõie veel tehti...

    mul on nl5-s vinrate tsipa üle 6bb/100 ja ma kirun ennast, et ei oska mängida ja et võta ennast kokku ja tegele harimisega rohkem kui mänguga...
    Ilmselgelt ei ole sa mu varasemaid postitusi lugenud... seletan siis lahti...
    8st daalast tegin eilseks 70 mis siis täna järjekordselt -10BI sai (4ndat korda juba -10BI+ kord) Nii et ka parima tahtmise juures ei saa ma olla BE ok...
    Pokertracker on mul alles 33 päeva millest 32 on ta mul ajusi nussinud erineval moel... kord kärss kärnas kord maa külmund... ehk siis ei salvesta käsi... lakkab oma suva järgi töötamast... vingub kräunub karjub jne

    Ma ei tee 4-5h sesse vaid 2-4 1.5-2h sessi (olenevalt kui puhanud ja tildi vabas tujus olen)
    See et imetakse mõni käsi siin seal välja ei ole mul siiani ninast verd välja löönud aga kui pannakse järjest anytwo with hopes and dreams eriti kui annad endast parima siis jah võtab kiruma veidi...
    ja see et kui olen 200BI siis on mul insta lahkumine lauast... vahest ka vähemaga... kuna tõesti ei ole (veel) deep stack mänguga tuttav... kuid on ette tulnud kordi kus olen ka 400BB deep ja saan hakkama väga hästi...

    Jamaks - läheb mul siis kui ma arvan et olen WAY AHEAD... vaatan igapäev ja ka järgnevatel päevadel oma kaotatud käsi mis suuremad kui 50bb ja näen ju ära kus mis on viltu läinud ja olen vastavalt üritanud muuta asju või kõrvataha pannud mis tuleks teisiti teha... kuid samas jaotuvad need kaotatud käed 2ks kogu aeg...
    A) Standard beadid KK vs AA QQ vs KK vms - sealt olen õppinud foldima ja tsipa rahulikumalt võtma
    B)suckoudid kus olen way ahead... AA vs anytwo või mis just parasjagu parim käsi on vs mingi jama...

    ja see AQ käsi EI OLE PUHAS FOLD - need kaks klouni lasid seal võidu iga käsi raise 3betid 4betid ja shoved üksteise otsa... see kes nelikuga võitis raises eelnevas käes minu 3beti suvalt 25ga... mul oli QQ ja lauda jooksis 5 masti kaarti mis andis meile spliti

  11. #51
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Müstiline vend, mismoodi sa suudad NL2-s non-showdown joone niimoodi plussis hoida...
    Julm agronoom.
    Misasja sa hädaladad, et sind callitakse pasaga ja ei foldita. See joon ei oleks sul plussis, kui ei folditaks.
    Vihje: enamasti peaks punane ja sinine joon sel limiidil vahetuses olema.

  12. #52

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    ma tean küll et variatsioon aga sry mis moodi sa biidid seda limiiti kui 5h grindid et saada 4-5BI plussi ja siis satud selliste otsa kes imevad sult välja lihtsalt...
    su enda sõnad ju...

    kusjuures ma ei pannud esimese raksuga tähele et su non-showdown on rämedalt plussis... kas see tuleb tohutust varastamisest või postflop üliagro mängust, millega paned kõik foldima?

  13. #53
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Agro ikka agro... ja seda alates preflopist juba... kuni viimse veretilgani...
    ok nii hull see asi ka pole aga jah agro faktor on ikka väga suur...
    ntx cbet flopis tuleb 99% kätes mida mängin

  14. #54
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Mul oli ka kunagi 6-maxis cbet 90%. Hea on, et ma avastasin, et see suur leak ja parandasin. 99% peab küll väga suur leak olema- any board is not goot to cbet u know. Norm vist kusagil 70-80% vahel? Full ringi standardist palju ei tea, sest pole kunagi FR cashi mänginud.

  15. #55
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Summ summ summ
    lendab mesi mumm
    karupersse pumm...



    Ma tahaks ükskord pärida
    kas lehm saab nätsu närida
    ja kas ta siis ka keksib
    ja hakkab lüpsma pepsit
    (pühendusega hotcocale )


    a tegelt ma siin mõtlen... et kuradi loll mõte oli panna pokkeris oma kasutajanimeks JaanusX - mõelge ise miks (vihje: inglise keel)
    Üleüldse on nimega üks koom... ei saa seda inglasele öelda ega venelasele... venelased ju hääldavad A - Äks... no fak mis kuradi jänes ma teil siis olen...

    Pokkerist nagu kokku lepitud hetkel paus ja hetkel ninapidi 2p2s...
    ainus mida vast nädala lõpus üritan on saada pilet turbo takedownile.... elame näeme mis saab...

  16. #56
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Agro ikka agro... ja seda alates preflopist juba... kuni viimse veretilgani...
    ok nii hull see asi ka pole aga jah agro faktor on ikka väga suur...
    ntx cbet flopis tuleb 99% kätes mida mängin
    full ringis vist oleks standard mingi 60-65 ehk. üle 80 on kindlasti spew imo.

  17. #57
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    full ringis vist oleks standard mingi 60-65 ehk. üle 80 on kindlasti spew imo.
    Tsiteerin Ranka preflop õpetusest ühe teksti...

    Kui Te tõstsite preflopis ja saate calli ning näete floppi. Kui Te olete flopis kahekesi (Teie ja Teie vastane) siis alati (100% ajast) panustage flopis (ehk cbet) olenemata, mis on Teie käe tugevus. Beti suuruseks olgu minimaalselt 66% (2/3) poti suurusest.

    Ma olen seda laiendanud ses osas et mitte ainult 1 vastasega HUs olles vaid ka mitmekesi floppi nähes

  18. #58
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Tsiteerin Ranka preflop õpetusest ühe teksti...

    Kui Te tõstsite preflopis ja saate calli ning näete floppi. Kui Te olete flopis kahekesi (Teie ja Teie vastane) siis alati (100% ajast) panustage flopis (ehk cbet) olenemata, mis on Teie käe tugevus. Beti suuruseks olgu minimaalselt 66% (2/3) poti suurusest.

    Ma olen seda laiendanud ses osas et mitte ainult 1 vastasega HUs olles vaid ka mitmekesi floppi nähes
    Miks sa siis selle tabeli ette võtad kui seda ei järgi, vaid enda tarkuse järgi muudad?

  19. #59

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    miks kõik kes alustavad pokkerikarjäri võtavad kogu Ranka artiklist just selle asja endale külge :)) mõtle nüüd loogiliselt see ei saa ju nii olla... seepärast sa BE jooksedki ja jooned on vastupidises minekus, kui lõpuks keegi sinuga showdownile läheb on ta sinust ees... sinuasemel ma otsiks c-beti artikleid ja materjale ning hakkaks vaikselt tagasi tõmbama sedasorti agressiooniga ja ma arvan su tulemused paranevad ja mitte vähe...

    huvipärast tahaks näha su mängu... ise olen enda arvates liialt passiivne :)

  20. #60
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    päris 100% küll ei saa cbette panna. otsi netist mõni artikkel, kus täpsemalt kirjas kus, kunas ja palju cbettida.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES