Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
kui sa jooksed 70K kätt break even NL2-s siis on ikka viga endas, mitte süüdi ei ole vastased ja sitt jooks... ma ainult naeran ja palvetan et idioodid mängiksid nii nagu nad mängivad, see et vahest mõni tont imeb välja on matemaatika ja sinna ei saa midagi parata - tuleb see sitt üle elada... ja kui sa oled algaja, mix sa teed 4-5h sesse... mul sõbral asi paranes tohutult kui hakkas 1-2h sesse tegema ja 200+BB lauast lahkuma ja uue avama (kuna ei valda veel asju nii süviti et osata deep stackiga mängida)... analüüsi natuke, mis spottidest sul asi jamaks hakkab minema ja tee endale reeglid - pokker on suuresti puhas distsipliin ja muud ei midagi...

see AQs käsi... see ju puhas fold kui pärast sind raiseti, re-raiseti ja mida kõie veel tehti...

mul on nl5-s vinrate tsipa üle 6bb/100 ja ma kirun ennast, et ei oska mängida ja et võta ennast kokku ja tegele harimisega rohkem kui mänguga...
Ilmselgelt ei ole sa mu varasemaid postitusi lugenud... seletan siis lahti...
8st daalast tegin eilseks 70 mis siis täna järjekordselt -10BI sai (4ndat korda juba -10BI+ kord) Nii et ka parima tahtmise juures ei saa ma olla BE ok...
Pokertracker on mul alles 33 päeva millest 32 on ta mul ajusi nussinud erineval moel... kord kärss kärnas kord maa külmund... ehk siis ei salvesta käsi... lakkab oma suva järgi töötamast... vingub kräunub karjub jne

Ma ei tee 4-5h sesse vaid 2-4 1.5-2h sessi (olenevalt kui puhanud ja tildi vabas tujus olen)
See et imetakse mõni käsi siin seal välja ei ole mul siiani ninast verd välja löönud aga kui pannakse järjest anytwo with hopes and dreams eriti kui annad endast parima siis jah võtab kiruma veidi...
ja see et kui olen 200BI siis on mul insta lahkumine lauast... vahest ka vähemaga... kuna tõesti ei ole (veel) deep stack mänguga tuttav... kuid on ette tulnud kordi kus olen ka 400BB deep ja saan hakkama väga hästi...

Jamaks - läheb mul siis kui ma arvan et olen WAY AHEAD... vaatan igapäev ja ka järgnevatel päevadel oma kaotatud käsi mis suuremad kui 50bb ja näen ju ära kus mis on viltu läinud ja olen vastavalt üritanud muuta asju või kõrvataha pannud mis tuleks teisiti teha... kuid samas jaotuvad need kaotatud käed 2ks kogu aeg...
A) Standard beadid KK vs AA QQ vs KK vms - sealt olen õppinud foldima ja tsipa rahulikumalt võtma
B)suckoudid kus olen way ahead... AA vs anytwo või mis just parasjagu parim käsi on vs mingi jama...

ja see AQ käsi EI OLE PUHAS FOLD - need kaks klouni lasid seal võidu iga käsi raise 3betid 4betid ja shoved üksteise otsa... see kes nelikuga võitis raises eelnevas käes minu 3beti suvalt 25ga... mul oli QQ ja lauda jooksis 5 masti kaarti mis andis meile spliti