Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 75, kokku 75
  1. #61
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    ÄRA BLUFFI, kui vastane callib su c-beti maha, siis oleks viimane aeg vaadata boardi. Kui nüüd natuke edasi arened, siis peaks boardi vaatma enne C-betti+positsioon.

    Ja üks asi veel, ÄRA KRT BLUFFI

    Olen nõus sinuga mikogo+skype sessi tegema ja raha ei taha selle eest.
    Valus on vaadata kuidas korralik volüüm läheb vett vedama.

  2. #62
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Miks sa siis selle tabeli ette võtad kui seda ei järgi, vaid enda tarkuse järgi muudad?
    Üldiselt tuleb seda vähemalt NL2s kindlasti muuta...
    Ilma naljata... sa ei saa mängida kõiki neid käsi nendes positsioonides või pigem üldse kuna NL2s on see sulle ainult miinust toov...

    Või näiteks olukord kus ma raisen ja tagant keegi reraiseb siis peaksin ma foldima käed nagu 99-QQ ning AQ+ olles BB- MP3... NL2s sa saad sellised reraised tagant eest ja küljepealt inimestelt kel käes hopes and dreams kui sedagi... ja kui ma foldiks need käed kogu aeg siis ei teeniks ma mitte sentigi...

    Lisaks peab NL2s olems suurem betsizing kui on siinsetes õpetustes st õige panustamine on vähemalt 4xBB + limperite arv ja igale järgnev limper arvestada + 2xBBna - kui paned vähem saad tihti lugu hunniku calle...
    siin juures tooks esile jällegi ühe ütluse mis mulle öeldi NL2 mängja poolt...
    7BB is NOT A SERIOUS BET....

  3. #63

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    härra :) sa ajad oma jura ja kiunud et asi ei toimi... ja siis kui me jagame sule nõuandeid kuidas asja toimima saada, siis sa hakkad veel rohkem vastu puiklema tõestama et see mis on Ranka tabelis on BS...

    vaata nõuandjate graafikuid, kui muidu kahtled nende jutus... mul pole winrate teab mis soliidne number aga ma olen vähemate käte arvuga juba nl10-s, aga sina nühid ikka nl2-s BE... need nõuanded on Ranka andnud, et alustajate elu oleks võimalikult lihtne ja BR kasvatamine suhtkoht garanteeritud - kui kõgi alustajate postflop skill oleks perfektene oleks ka tabel teistsugune :)))

  4. #64
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Aga ära cbeti osa sellegi poolest adjusti. Selline küsimus, et milline kolmest on kõige parem cbeti flop ja milline kõige halvem?


    1) 47T

    2) 3A3

    3) 9TJ

  5. #65
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    lypsja ja kardaanrist: jah ma juba tegelen sellega ja olen varem ka natuke juba lugenud cbeti kohta aga vat ei saa asjale pihta ses suhtes et ntx lauas mängides mul 88 UTG ja raisen... saan 2-3 calli flop AK9 - mina esmalt tatt viltu ja siis tuimalt cbet ja kõik foldivad...
    ma lihtsalt ei jaga ära mis kaartidega mind callitakse kui endal on mingi jama käes ja laud on karjuvalt mu vastu kuid cbeti tehes jooksevad kõik foldi... seepärast ka mu nonSD + ongi vist enivei parandan oma cbetimist edaspidi...

    Üldiselt mulle ei meeldi kui sõnu oma suva järgi pööratakse ümber... Ma ei ole ju vastu puiklend vaid pigem seletanud miks teen nii või naa... kõik toimib teatud piirini... nagu ka ise tunnistad on ntx see cbeti asi tabelis natuke väär... ma olen kindel et kogu Ranka tabel on hea ja toimib aga seda ei saa alati võtta üks ühele


    Konso - Ma üritan sellest loobuda jah kuid üldiselt ma ei bluffi nii et mul pole miskit käes... pigem semi-bluffin... Olen ka käsi vaadanud ja analüüsinud ja peab tõdema et bluffides või semi bluffides on lõpp resultaat väga harva minu jaoks negatiivne - aga jah eks üritan hoiduda sellest...

    Lauas mängides jälgin asju nii... positsioon, vastaste arv, panused, stacki suurused, kaardid

  6. #66
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Aga ära cbeti osa sellegi poolest adjusti. Selline küsimus, et milline kolmest on kõige parem cbeti flop ja milline kõige halvem?


    1) 47T

    2) 3A3

    3) 9TJ
    Kõik oleneb käest aga parimast halvimaks paneks ise nii

    2)Saad calli enamasti vaid Ax üliharva 33
    1)ei ole eriti hea aga palju lubav :D
    3)Liiga palju draw variante

  7. #67
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    oleneb käest muidugi, aga üldiselt tundub neist 3A3 board kõige parem cbettimiseks.

  8. #68
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Kõik oleneb käest aga parimast halvimaks paneks ise nii

    2)Saad calli enamasti vaid Ax üliharva 33
    1)ei ole eriti hea aga palju lubav :D
    3)Liiga palju draw variante
    Järjekorra panid õieti, see tähendab, et saad aru küll :) Sõna ´parem´ all mõtlen, et kui tõenäoline on, et vastane midagi hitis (paar, draw, auk+ paar jne) ja on pangast huvitatud.

  9. #69

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    huhh õnneks mõtlesin sama järjestuse välja - eksam tehtud :P :)

  10. #70
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    huhh õnneks mõtlesin sama järjestuse välja - eksam tehtud :P :)
    ja tänud sulle ja ka teistele huvitavate soovituste eest :)
    kusjuures sain ühest oma blindi varguse leakist teada tänu su postitusele teises teemas... igastahes... im @ sleep now ja homme siis öppima

  11. #71
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    NL2s ma cbettisin mingi 75% vist ja success oli vahepeal üle selle, lõpus taandus ikka mingi 68-le vms. Aga see 88 näide mis sa tõid, seal ch/foldiks juba flopil. See lihtsalt raha põletamine kui cbeti sisse paned ja calli/raise saad ja seda juhtub liiga tihti. Oleks sa positsioonis...oleks teine asi. Üldiselt mängisin mina küll NL2-s ABC-d. Ei kasutanud küll ranka tabelit, aga tegin umbes siiski samasugust mängu ja toimis ilusti.

  12. #72
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Sa võta sellest Konso pakkumisest kinni enne kui hilja.
    Miks sa IGNOREERID seda?
    Ei saa sellistest inimestest aru. Pakutakse tasuta head nõu, aga ei, ise olen tark (NOT)

  13. #73
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Sa võta sellest Konso pakkumisest kinni enne kui hilja.
    Miks sa IGNOREERID seda?
    Ei saa sellistest inimestest aru. Pakutakse tasuta head nõu, aga ei, ise olen tark (NOT)
    Ma pole ignoreerinud OK... ülidiselt ära võtta isiklikult aga mulle tõsiselt ei meeldi inimeste demagoogia võtted!
    Kui võtan vastu siis küll ma ise kontakteerun Konsoga PMi kaudu ja mul pole vajadust selle siin maha karjumisega.
    Teadmiseks et hetkel pole mul mikrofoni (ega ka klappe mida saaks teha mikriks) ja pole ka mikogoga kokkupuuteid kuid üritan peatselt mõlemad asjad võimalusel lahendada...

  14. #74

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    jkusjuures sain ühest oma blindi varguse leakist teada tänu su postitusele teises teemas...
    valgusta siis meid, mis see oli? :)

  15. #75
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Pidin vahepeal ikka kätt soojas hoidma ja tegin ühe sessi ja sattus selline käsi mis tekitas väikese küsimuse...

    ( Click to show/hide )


    Nädalavahetusel sai ka seni elu suurima fieldiga turkat tehtud ehk siis Full Tilti Big Little Tournament - jah see oli nüüd 3s kord kui osalesin ja kõigil kolmel korral olen ka cashinud aga mängida seal normaalselt kahjuks ei saa... eriti nüüdne kord kus rekordilised 62k osalejat oli... 5min levelid... rohkem loterii kui pokker...:S kohaks sai siis 5899... Üks eestlastest sai suisa FTsse ja kõrgele kohale...

    aga ok praeguseks... jätkame (pokkeri)õppinguid

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES