Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 75
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    JaanusX.... level @NL2 FR

    Tere siis armas foorumi rahvas...


    Mõtlesin et olen teatud (vingumis) teemat piisavalt sisustanud nüüdseks ja parem teen juba oma päeviku siia kus siis kõik saavad lugeda, arvustada, kaasa elada... või vähemalt korraliku kõhutäie naerda

    Mis seals ikka... endast niipalju et olen 26 ja elan pärapõrgus...
    Netipokkeriga sai esmalt tutvust tehtud juba aastaid 4 või rohkemgi tagasi... siis küll ainult partys playmoneyga... siis 2a tagasi avastasin endale unibeti kus siis sai elu eest freekaid taotud... parimaks tulemuseks oli eestlaste freerolli 2 koht (mingi krdi udmurt sajusaartelt sai esikoha kuigi ei oleks tohtinud üldse seal mängidagi) ja kohe siis ka esimene cashout ja kast õlli... KURADIMA HEA OLI

    Pärast seda sai vähemalt 3x tõustud 0st (suurim roll oli vast isegi 40euri) ja obv see ka bustosse ajada...
    Sel aastal siis olin avanud juba konto ka FTPsse ja muudesse kohtadesse... sai ka seal freekaid taotud kuniks sain FTPs mingi 2 koha ja 3 daala vms... sellega siis suure hurraaga cashi ja luckbox tõstis mind 18+$
    ...and then i hit teh jäkpott ehk siis mingil turkal sain 600+ daala... obv ronisin jälle cashi ja nüüd juba NL10... sai seal 200 doltsi juurde gambeldud ja tegin cashoudi kuna elu vajas elamist (ja perse toitmist)

    Tagant järgi mõeldes on huvitav tõdeda et tundsin ennast NL10s väga koduselt... ja tunnen siiani kui vahest harva sinna ronin

    Augustis siis mõtlesin et enuff is enuff... õpiks vähe pokkerit kah nüüd... sest olgem ausad pokkerist teadsin ma tegelikuses samapalju kui part purjespordist...

    Netist sai hunniku raamatuid alla laetud... mõnda olen isegi natuke lugenud...

    2p2e olen nüüd ka tõsisemalt lugema hakkanud kuigi kui hakkad loetut-õpitut praktiseerima siis pärast poolt tundi mängu - snaješ 2p2 da pašol võ savsjem v nahher (tõlge - 2p2 NALJA TEETE VE)

    Septembri algusest siis olen nüüdseks 2x bustosse läind(tõlge - alles jäi **** ja tühi hing) ja uuesti 0ist üles upitanud... mängin enamuses cashi NL2 FR tavaliselt 8-9 vahel ka 16 lauda korraga...

    Minu mängu leakid - nalja teete vai... lekib igalt poolt (sõelapõhi noh...)

    Mängustiil TAG... ok natuke üritan kalduda ka Loose poolele (tõlge - lasen püksikummi lõdvemaks pisut... )

    Tilti lähen siis olen suht impulsiivne (tunnistajaks 8 hiirt 2 klaviatuuri ja arvutikorpus mis kõver nagu kreeka E)

    Eesmärgiks olen seadnud cash game pokker step by step selgeks teha ja sünnipäevaks (Aprill) teha esimesi shote NL50s juba

    Hetke seis siis selline et BR 41$ ja vaikselt grindin... üritan ka ikkagi mõne raamatu lõpuni lugeda ja 2p2s edasi tuhnida...

    Edaspidi üritan siin välja tuua parimad, halvemad... veel halvimad ja laus totrused välja tuua (käte ja mõttevälgatuste näol)
    enuff said...



    NB!
    Kõik siin teemas olev tekst võib olla vahest poolenisti level ja praktiseerida võite ainult omal vastutusel...

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Toon siis ka tänase sessi paar kätt alustuseks

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    esimese käes oleks hiljemalt turnis pidanud valuet võtma, ma oleks 40c pannud ja riveris oma viimase 40c sisse

  4. #4
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Edu huumoripäevikuga. :)

    Aga teises käes bet või check-raise flopis.

  5. #5
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Ära omapoolsete kommentaaridega siis kitsi ole :D, gl

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Edu huumoripäevikuga. :)

    Aga teises käes bet või check-raise flopis.
    Ma tean... kogu see õndsa aeg kui ma üritan setiga slowplayda saan vasta näppe... ok mitte kogu aeg aga slowtan vaid donkeyde vastu ja seda ka mitte alati...

    üldiselt oli see väga halvasti mängitud käsi jah...

    Char - ma lootsin et ta ise ette paneb kuna board oli niigi julm.. ja see et teisel ässad olid teadsin nii kui ta AI pani... kuna eelnevad noted olid kirjas....


    ja nüüd poisid ja tüdrukud päeva nael...

    Mängisin siis FRi 12 lauas as usual ja kuna lauad jooksid aina tühjaks ja ma lisaks veel mingit jama otsisin starsi lobbyst... siis ühtlasi tegin mingi muudatuse ka laudade eelistuses ja mingi kuradi fakking imega raisk suutsin panna limiidiks NL25... st ju siis silma nurgast vaatasin et 01/02... ok mis siis edasi sai... nagu automaatselt logisin ka ühte lauda sisse ja kuna auto buy in sees siis ostis ka sisse kohe... 100BB NL25s... ok see selleks... kuna teistes 11s lauas oli juba jälle vaja kiirelt klõpsata folde bete jne siis OBV jäi märkamata see apsakas kohe... and what de fuck happend next...
    YOU BET YAR ASS...
    Buttonil kohe KK kätte ja vaatasin et ees raise + 2 calli... (ise veel imestasin et miks krt mul kõigist vaid 4-5 kätt andmeid...) ja ikka ei pannud ma tähele mis summad on mis betiti kuna vaatasin et oh suht miinimum vms... igastahes panin kohe ette (kuna käe nõksakas paigas reraise puhul) ja siis kui minu panus lauale lendas köitis järsku chippide värvus mind... tegin ruttu laua suureks... WHAT THE FUCK ...
    "ok... rahu nüüd - sul on buttonil KK - loodame et foldivad ja siis ruttu nanahhui siit... rsk esimene callis... teine foldib... nii nii flop K35 kõik ruutud... ta checkib... no way sa mu 5 daalase reraise ruutu mastiga callisid EPlt... peput sul võib olla kas QQ või AA... ja ma ei lase sul drawida neid... teen poti suuruse beti... saan calli... lauda risti 8... ok mis seal siis ikka AI ja loodame et ta ei saa oma drawi kokku... saan insta calli ja kaartide avamine....
    **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** A10 **** ***** ***** *****

    ***** ***** **** raisk sellised debiilikud siis NL25s kah... aga no ***** ***** **** raisk 12.5 BId miinust NO KURAT KÜLL KUDA SAAB NII LOLLAKAS OLLA

    Nüüdseks olen suutnud tagasi teha sellest poole tänu ühele jõuluvanale kes istus 10 daalaga lauas ja arvas et 8 paar on nii hea et minu JJ AI callida.. no kui ära tulin oli tal 10st alles 2.5

    enivei... üks käsi või täpsemalt sellele järgnev oli paras huumor... UTG+1 betib endal donk stats ja teine donk MP3lt callib.... minul buttonil AKs ja panin korraliku raise otsa... need kaks loomulikult insta call... vastas oli siis UTG+1 AJo ja MP3 A10o... flop oli miskit Kxx rainbow... panin pot beti ja sain UTGlt insta AI ja MP3 call... mis seals ikka... callin maha MP3le jooksis rida ja UTGle jäid tühjad pihud...õnneks oli UTG+1 2x niipalju papi kui shortstack MP3l nii et miinust jäi mul vaid 18 senti...
    Panin chatis kommi MP3le et "nice catch donk"
    Vastu tuli selline lause mida ma algus vahtisin nagu WTF ja siis lihtsalt irvasin...
    "i had to call i had many outs..."
    nuh jah A10ga Kxx (mingid keskmised suva kaardid) on tõesti many fuking outs


    Veel parema lause sain eelmine nädal...
    üldiselt olin EP ja sain AKs... betin välja 0.14c st 7BB.. (nu kogematta sai 2nõksakat liiga palju) ja saan MP2lt calli... teised fold...
    flop KKx... mina check tema raise... mina reraise... ta AI.. mina insta call
    temal käes K10o ja noh obv et Riverstars paneb selle 10ne ära...
    eks ma siis kribasin talle et nice catch donk (as usual)
    ja tema vastu et pole donk jne... ma vastu et kle mees minu sellise suure tõste callid sellise käega maha sry aga oled donk mis donk...
    ja vastuseks sain...
    ...14cents is not a serious bet
    einoh kui 7BB pole tõsine tõste siis... HALLLOOOO




    Nii ja peale selle kaklen ma PT3ga mille triali hiljuti alla laadisin ja kasutama hakkasin...
    ... ah mis kasutama - kuradi nikerdis on see raisk... sittagi aru ei saa näppid nuppu aga mõistus kaasa ei tule... siis on vaja tal muidugi lõpetada poole mängimise pealt mitu korda tegevus jne... ah eks peab õppima veel jõhkralt et osata seda kasutada...

    ok aitab praeguseks...

    nõudmiseni...

  7. #7

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    GL laudades :D kõnepruuk on kullast :D

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    imeline, sai päris kõvasti naerda, tuju läks kohe paremaks:D

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Teist päeva järjest suudab donk üllatada...

    ( Click to show/hide )

  10. #10
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    päris hästi rebid ikka, naerda saab. Tore ,et asja tõsisemalt käsile võtad.

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    jajah, mäletan neid aegu, kui NL2-s sai vaieldud, kumb on suurem donk

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Kui ma veel kunagi FR'i 24-tablesin, siis ma nägin nii palju nelikuid vast kuu aja peale kokku...

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Ma lugesin #6 posti ennem kui #1 ja mulle tuli väga suure üllatusena, et oled 26 aastane. Pigem oleks pakkunud 16. Aga noh, entusiasm ja mängukirg on kõrged. Iseasi kas see alati hea on. Igal juhul, naljakas on lugeda ja good luck!

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Kui donkydele kaotamine välja arvata olen enda mänguga isegi natuke rahul...

    täna siis + 4BI ja viimane käsi mille mängisin oli eriline maasikas...

    ( Click to show/hide )


    õuver änd aut

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    soul read!
    Kuigi ma ei usu, et ta oleks turnis foldinud tripsi koos tugeva kikkeri ja reatõmbega.

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Ma tean et shit call aga no misasja nagu... 12/8 mees teeb nii nagu ve... ma panin ta small pairi peale... kuna oli eelnevalt 2 korda samamoodi shovenud... setiga oleks ta vaiksemalt võtnud...
    ( Click to show/hide )



    Nii äge on flopist poolenisti surnud olla 2e fishi vastu...
    ( Click to show/hide )


    Krt sita ajab keema see et sa teed oma A-mängu ja grindid end lauas üles ja siis tuleb mingi donk või fish kes sulle runneri või riveriga lihtsalt ära teeb... pool tundi grindid laudades pea 1BI kokku ja siis tehakse 2 käega -2BId

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    esimeses käes ära stackimine on kindlasti leak. samuti betsize. 25Jr board on sulle ju perfektne ja ükski draw ei maksa seal sinu pot beti välja. paneksin ise veits vähem ikka. 14-16c ehk.

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Selle käe puhul mõtlesin et kui see 6 peaks tulema... et kui palju uus monitor maksab...

    ( Click to show/hide )



    Vol2

    No **** ***** ***** ***** ***** ***** raisk... kas ma olen sitamagnet VÕI????

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    jne jne jne jne jne jne jne jne... no türklase türavitt raisk JÄRJEST... ootad enam vähem kaarti ja siis lihtsalt callitakse kogu aeg maha või on juba preflop parem käsi

    Vol3
    Ja mõnitus jätkub...

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 04.11.10 at 20:05

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Siinkohal siis väike lubadus....
    Terve järgmise nädala ma pokkerit ei mängi... st esmaspäeva hommikust kuni pühapäeva õhtuni... ja ainult õpin, loen ja õpin veel rohkem micro stakesi kohta nii 2p2st kui mujalt ja ***** raisk kui siis ka mäng paremaks ei muutu siis maitea enam...

  20. #20
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: JaanusX.... level @NL2 FR

    Ega QQ pre all-in sinu standard move pole?

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES