Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 86 EsimeneEsimene ... 1523242526273575 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 1706
  1. #481
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    mkva, ühest teisest foorumist copin:
    tegu on bullshitiga, ei ole mõtet üritadagi
    TEGU ON JURAGA!

  2. #482
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Nujah, ma ei tulnud siia kedagi veenma ega midagi. Samuti ei taha foorumirahvaga tülli minna. Lihtsalt leidsin hea võimaluse ja nii enda kui ka teiste kasuks mõtlesin jagada ja see on ka kõik.
    Kui see miski muudab, siis iliklikult tunnen kolme inimest, kellele tlnas isiklikult stuff omanike poolt üle antud. vot tak.

  3. #483

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Jou piipõl. Pole ammu hangind siin.
    Anyway. Ajan bankrolli kokku ja avastasin sellise asja.
    Lükkan spoilerisse igaksjuhuks :P

    ( Click to show/hide )


    Vot siis. Loodan, et kurja selle postiga kellegile ei teinud. Imho on see hea võimalus cashi veits teha, või kellel sellest puudu pole see saab lihtsalt Väärt stuffi. Edu igatahes.
    Huvitav. :D

    Mulle pakuti mõned kuud tagasi osta sellise firma nagu Synkronice aktsiaid. Värskelt turule tulnud ja meeletut edu lubav ettevõte. Ma ei kujuta ette, mida see spinglo endast kujutab, aga see kuulub sellele samale ettevõttele - Synkronice. Lihtsalt natuke lisainformatsiooni:

    http://www.e24.ee/?id=317956

    http://www.birdtribe.ee/spinglo-synkronice/

  4. #484
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 101

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Okay then Ranka

    Ma saan aru, et kui sul oleks 100000000000000000000 elu on tervisekindlustus obviously -EV .. kuid ma vaatan asja tervise mõttes.
    Kui sul on midagi viga saad kohe eriarsti juurde/iga aastane tervise kontroll/jne jne.. sa ei pea ootama järjekordades mis muidu võib isegi ulatuda kuude pikkuseks !!

    Rahaliselt võid küll long runis kaotada.. aga so what ? Olen nõus rohkem maksma, kui saan kohe arsti juurde ja seega oma tervist rohkem hoida/kaitsta ja meil ei ole miljonit elu,et teha selles valdkonnas rahalisi +EV osuseid.
    Health ftw
    IMO
    Loe seda, eriti punast osa:

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Long runnis on tervisekindlustus -EV põhimõtteliselt kõigile. Kui ekstreemsustega ei tegele, viina ja suitsu ei tee, tihedalt sporti teed siis on see veel suurem -EV.

    Aga elu ja tervis on ühekordne ning isegi lühiajalised investeeringud tervisesse hädavajalikud.

    /räägib püstiloll mees, kes lõpetas mai kuus tervisekindlustuse ära. aga teen selle uuesti, lihtsalt natuke mugavamalt.

  5. #485
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    lihtsaim viis on mõne tuttava juurde ennast töötajaks regada miinimumpalgaga ja talle sulas see palk tagasi maksta..
    Sots maks 33% + tulumaks 21% (miinus maksuvaba) + veel mõned väiksemad maksud. Ei tule see lõbu niipidi ka eriti odav, või loodad, et sõber need asjad ise sinu eest kinni maksab?

    Huvitav teema, pani ennast ka tõsiselt mõtlema.

  6. #486
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Ehh, eks meedia ole nagu ta on. Paratamatu on see, et uued turule tulevad ettevõtted pävivad enamasti algselt negatiivset tähelepanu jne..
    Ilmselgelt pole kellegil kohustus ju sellega tegeleda, ja see on siiski OT ja teemaarendus ei tee paha.

    muide tuli ullult hea asi meelde..
    Ma sõna sõnalt ei mäleta, aga mõned kuud tagasi üks global businessman koolitusel rääkis. Mõtte peaks kohale jõudma..

    Jookseb üks päev lihtne külamees külavanema juurde, ning alustab sõnadega ""külavanem, ka tea teate, et..." Külavanem segab vahele, ja ütleb, kas sa oled sellega otseselt seotud? mees vastab, et ei ole, ning proovib jätkata "aga kas te teate.." vanem segab vahele ja küsib kas sa oled fakte kontrollinud? Lihtne külamees vastab, et Ei ole, Aga ja jätgab "minu sõber.." Vanem segab vahele ja küsib, kas sinu sõber saab seda sulle garanteerida, veelenam Mulle? Nördinult vastab kulamees, et ei saa.. Sellepeale kostab külavanem, et ma ei taha seda juttu siis kuulda..
    Kindlasti oli see palju effektiivsem ja paremini arusaadav, aga jutu mõte peaks toimima..

  7. #487
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    oops Ranka.. eile lasin grindi ehk pea tired ja niigi haige(hea vabanduse yee :D) ja lasin kiirelt pilkudega lihtsalt sellele teemale tulnud vastustet üle :)

    +/Kui võtta 3. taseme kindlustus siis sul olemas kohene perearsti/eriarsti ja haigla abi. Peaks vist odavam ja parem kui haigekassa olema. Eks saab varsti teada käin see aasta Ergos ära saan selle personaalse pakkumise ära.. enne kui akadeemiline jõustub.

  8. #488
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 101

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kaotad kindlasti rohkem, kui tervisekindlustusega. Pead ju kõik maksud ise riigile maksma ? Mis minu teades on küll rohkem kui kindlustuse maks kuus tuleks.
    Jup juurde pead nats maksma aga saab mingeid makse tuludeklratsiooniga ka tagasi. Kokkuvõttes pead maksma natuke rohkem aga jooksevad ka tööaastad ning päris loodrina ei paista. Samuti mugavam kui sinu eest kõik ise ära tehakse ja X ajal öeldakse, et kuuled viska nüüd selle eest sulli.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kui I liiki diabeetikul (mis ohustab eelkõige noori inimesi ja ise seda ära hoida ei saa) pole tervisekindlustust, siis kulub soodustuseta ravimite ja veresuhkru mõõtmise soodustusega ribade peale juba rohkem kui 20k aastas. Rääkimata sellest, et soodustusega ribadest ei jätku ühele endast hoolivale diabeetikule ehk ~15-20k tuleb aastas veel ise juurde plekkida.

    Well kõik haigused ei nõua erakorralist ja kiiret ravi, aga kui seda mitte ravida, siis tagajärjed on karmid... kui seda haigust kontrolli all ei hoia, siis otseselt kohe midagi ei juhtu, aga 99% tõenäosusega saad endale mingisuguse tõsise tüsistuse (jääd nt. pimedaks, neerud ja organid läbi vms) üsna kiiresti ja siis saad riigilt ka töövõimetuse ja ravikindlustuse. Easy.
    +1

  9. #489
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Ahja mingi tööaastad jooksevad ja pensioni värk. Polegi sellele mõelnud kumb siis targem oleks. Kindlustusega sa seda ju ei saa. Aga kui nö fake tööle lähed saad selle lisaks !

    hmmz

  10. #490
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Uuest aastast muutub äriseadustik ja kaob ära ka osaühingu rahalise sissemakse nõue ja seoses sellega, kui tunned, et tervis hakkab kehvaks kiskuma, istud arvuti taha ja teed endale firma. Võtad end miinimumpalga ja poole kohaga tööle ning samuti võtad end haigekassas ravikindlustatuna arvele. Loomulikult jälle interneti vahendusel. Olgu tänatud see e-riik. Kui tervis jälle korras, siis võid muidugi kinga endale anda.

  11. #491

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Ehh, eks meedia ole nagu ta on. Paratamatu on see, et uued turule tulevad ettevõtted pävivad enamasti algselt negatiivset tähelepanu jne..
    Ilmselgelt pole kellegil kohustus ju sellega tegeleda, ja see on siiski OT ja teemaarendus ei tee paha.

    muide tuli ullult hea asi meelde..
    Ma sõna sõnalt ei mäleta, aga mõned kuud tagasi üks global businessman koolitusel rääkis. Mõtte peaks kohale jõudma..

    Jookseb üks päev lihtne külamees külavanema juurde, ning alustab sõnadega ""külavanem, ka tea teate, et..." Külavanem segab vahele, ja ütleb, kas sa oled sellega otseselt seotud? mees vastab, et ei ole, ning proovib jätkata "aga kas te teate.." vanem segab vahele ja küsib kas sa oled fakte kontrollinud? Lihtne külamees vastab, et Ei ole, Aga ja jätgab "minu sõber.." Vanem segab vahele ja küsib, kas sinu sõber saab seda sulle garanteerida, veelenam Mulle? Nördinult vastab kulamees, et ei saa.. Sellepeale kostab külavanem, et ma ei taha seda juttu siis kuulda..
    Kindlasti oli see palju effektiivsem ja paremini arusaadav, aga jutu mõte peaks toimima..
    Olen sinuga nõus, aga lihtsalt tahtsin mainida, et see investeerimise pool tekitas minus kahtlusi ja samuti ka see toode. Ma võin sulle sellist süsteemi ka pakkuda kus liidad enda alla inimesi, midagi müüma ei pea, aint liidad ja pappi tuleb. Tundub uskumatult hea...yeah, kui miski tundub uskumatult hea, siis tavaliselt see nii siiski ei ole.

  12. #492
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    enne kui sinna spinglosse hakkate mingeid asju tegema.. tasuks siinset foorumit lugeda: http://www.ftfoorum.ee/viewtopic.php?t=30195 eriti paari viimast lehekülge.

    põmst on tegemist suht scami saidiga, omanikel/firmal ka mingi tarbijakaitse või maksuameti case kaelas... põhiteema mis on, kui saad oma punktid jms kokku, siis ühel hetkel sind blokitakse ära öeldes, et oled reeglite vastu eksinud, support meilidele ei vasta ja oma kraami või boonuseid vms asju kätte ei saa..

  13. #493
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Üks selline süsteem on nt toplevelposition. Aina liidad ja need omakorda liidavad ja tekib tohutu võrk sinu alla, ja kõigi nende pealt pappi tuleb. Mis on aga kriteeriumiks, mida keegi ei vaata on see, et boonuste,raha jms kätte saamiseks pead ise oste sooritama + hakkad maksma veel tollimaksude eest jne.

    Synkronicest niipalju, et liitumine nagu sa tead maksab, Firma annab kaasa osakuid ehk aktsiaoptsioone Süsteemisiseselt liitmine toob nutsu sisse ja seal tuleb seda mitmeti, liitmise pealt, kui ka open line ehk kord kvartalis jne. Spinglo on juurde tehtud ja atm inimesi liituma motiveeritud nende auhindadega. Ja kui nüüd uuest aastast avaneb see kaubama seal spinglos, siis kõik kes on synkis ja kes nende alla kuuluvas spinglo võrgus tarbivad panevad synki osanikud passiivsed nutsu tasku..

  14. #494
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    enne kui sinna spinglosse hakkate mingeid asju tegema.. tasuks siinset foorumit lugeda: http://www.ftfoorum.ee/viewtopic.php?t=30195 eriti paari viimast lehekülge.

    põmst on tegemist suht scami saidiga, omanikel/firmal ka mingi tarbijakaitse või maksuameti case kaelas... põhiteema mis on, kui saad oma punktid jms kokku, siis ühel hetkel sind blokitakse ära öeldes, et oled reeglite vastu eksinud, support meilidele ei vasta ja oma kraami või boonuseid vms asju kätte ei saa..

    Olen seda lugenud. Ma ei taha muljet jätta, et kaitsen kedagi või midagi, aga tahan öelda seda, et Synkronice on Inglise ettevõtte mille omanik on David Bosley. Synk on välja öelnud, et nad on MLM firma ja teadavasti on maailma kõige tugevamad juriidilised seadusd MLM valdkonnas just inglismaal.
    Imo peaks firma omanikud püüdlema gunessi recoriditesse Kõige lollimate kuridegude valdkonda? Kui nad on enne turule tulekut investinud mitmeid miljoneid eurosid, neil on Lepping FBga ja twitteriga, ning nad kasutavad Master card teenuseid, mis on nii tugevad ja kaljukindlad, et kui mõnu suur, kaua turul olnud ettevtte peaks eksima mõningate põhipunktide vastu, blokitakse nendega koostöö..
    E: olen kuulnud, et uuritakse mõningaid võitjate keisse, kuna teadavasti on pandud paar k eeku ja ostetud stardikaid ja nii võit ära toodud. kasum siiski missugune kui nt phone maha müüa. Aga see selleks.

    aga tore vöhemakt, et diskussioon tekkis :)
    Viimati muudetud mkva poolt : 08.11.10 at 14:05

  15. #495

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Nüüd ma saan aru kus Võsapetsi saate osalejad tulevad, elust enesest.

  16. #496

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kui I liiki diabeetikul (mis ohustab eelkõige noori inimesi ja ise seda ära hoida ei saa) pole tervisekindlustust, siis kulub soodustuseta ravimite ja veresuhkru mõõtmise soodustusega ribade peale juba rohkem kui 20k aastas. Rääkimata sellest, et soodustusega ribadest ei jätku ühele endast hoolivale diabeetikule ehk ~15-20k tuleb aastas veel ise juurde plekkida.

    Well kõik haigused ei nõua erakorralist ja kiiret ravi, aga kui seda mitte ravida, siis tagajärjed on karmid... kui seda haigust kontrolli all ei hoia, siis otseselt kohe midagi ei juhtu, aga 99% tõenäosusega saad endale mingisuguse tõsise tüsistuse (jääd nt. pimedaks, neerud ja organid läbi vms) üsna kiiresti ja siis saad riigilt ka töövõimetuse ja ravikindlustuse. Easy.
    Selliste juhtumite tõttu ongi Eesti solidaarne ravikindlustus nuts. Ma tõesti ei saa aru, kas ameeriklased on nii lollid või rikkusest nii läbi imbunud, et on suhteliselt pessimistlikult meelestatud sealse süsteemi parandamise osas.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 08.11.10 at 14:34

  17. #497
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Okay then Ranka

    Ma saan aru, et kui sul oleks 100000000000000000000 elu on tervisekindlustus obviously -EV .. kuid ma vaatan asja tervise mõttes.
    Kui sul on midagi viga saad kohe eriarsti juurde/iga aastane tervise kontroll/jne jne.. sa ei pea ootama järjekordades mis muidu võib isegi ulatuda kuude pikkuseks !!

    Rahaliselt võid küll long runis kaotada.. aga so what ? Olen nõus rohkem maksma, kui saan kohe arsti juurde ja seega oma tervist rohkem hoida/kaitsta ja meil ei ole miljonit elu,et teha selles valdkonnas rahalisi +EV osuseid.
    Health ftw
    IMO
    Sa räägid endale vastu. Kui sul on tervisekindlustus ja sa tahad oma tasuta ravi saada, siis pead sa ootama järjekordades. Kui sa käid erakliinikus/eraarstide juures siis saad kohe ravile ja haigekassa seda nagunii ei kompenseeri.

    Seega kui sa tahad head kiiret ravi saada siis pead sa maksma nagunii, kuid mitte haigekassale.

  18. #498
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    päris naljakas oleks kui elu24s hakkaks iga nädal paar uudist PPst kirjutama.

    100sekunid-Sven võitis x$, Põllu-Tõnu on jälle võlgades ja Naxer tõmbas bustorisse.

  19. #499

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Üldiselt Saja-Sekundi-Sven´ist oli juttu alles üleeelmine reede aga millal Põllu-Tõnust juttu tehakse ?

    http://www.ohtuleht.ee/teleblogi/2364/

    Tsitaat: Kuigi tean väga hästi, kes on Saja-Sekundi-Sven, ei pannud tema käratsemine Õhtulehe veergudel mind veel saadet vaatama.

  20. #500
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Päris hirmsad jutud WSOP võitude maksustamise kohta. :P Selles mõttes et, kas siis Taanis mingi lambi turna lambi kasiinos võites pead ka pool võidust riigile andma? Siis küll ju seal riigis kasiinomajandus oleks null. Sellepärast hasartmängu maksud ongi nii kõrged, et kõik riigile makstavad kulud tasub teenuse pakkuja. Kui näiteks eestlane või ameeriklane võidab WSOP main eventi, siis ta ei peaks riigile mitte midagi maksma?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES