Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 290
  1. #181
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Aga kui reaalselt võtta, kes seal ikka depo boonust hakkab praeguse softi juures lahti mängima :P, ise mõtlesin ka selle peale, aga siis mõistsin, et eriti suur see tõenäosus pole, et seal mängima hakkaks.

    Aga nüüd teemasse, kas ma pean olümpikus kaardi ka ära tegema, et turnale saada?

  2. #182

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Nii aga nüüd asjast ehk "afterpartyst". Nagu teate toimub see siis Club Tallinnas.
    Sisse saate siis ka Vip sissepääsust (asub tankla vastas). Ülesse vip ruumi ei saa, kuna see kinni. Aga panen alla "Lounge baari" laudu kinni. Õhtu jooksul on rumm+cola'le eri hind 35.-eek'i. Aga seda saab AINULT "Lounge Baarist" ja selleks peab olema ettenäidata käepael millega ka sissepääs tasuta.

  3. #183
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ma ei viitsi teie vaidlust läbi lugeda aga näiteks mõni mees ei taha vbl teha depot sest siis rikub esimese depo boonuse ära kuna hetkel ehk pole pappi piisavalt et seda täies mahus saada või aega et lahti mängida. Nende suhtes natuke ebaaus üritus
    Depoda saad ju mitmes osas...

  4. #184
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Depoda saad ju mitmes osas...
    Kui mina kunagi OO-s korra käisin, siis ei saanud mitmes jaos depoda. Kuna mul ID-lugeja jamas, siis ei saanud koodikaardiga rohkem kui 3K korraga panna, küsisin chatis üle, et kas saaks nii, et teen 2 päeval järjest 2 depot ja paneks FDB mõlemale kehtima, saadeti viisakalt pikalt.

  5. #185
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kui mina kunagi OO-s korra käisin, siis ei saanud mitmes jaos depoda. Kuna mul ID-lugeja jamas, siis ei saanud koodikaardiga rohkem kui 3K korraga panna, küsisin chatis üle, et kas saaks nii, et teen 2 päeval järjest 2 depot ja paneks FDB mõlemale kehtima, saadeti viisakalt pikalt.
    Imelik. Ma olen sinna teinud 4 deposiiti kogu summas ~$300 läbi netelleri ning kõik boonused on aktiivsed.

  6. #186
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    ju nad siis võtsid vahepeal aru pähe. mõistlik.

  7. #187
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Kaua võib halada ühe asja ümber. Mis freerollidest üldse jutt käib? Minumeelest satikad on ikkagi sisseostuga olnud. Otse regamine oli nädalaid ja nädalaid lahti. Alguses oli ainult paar reganut ja nüüd hädaldatakse. Minumeelest väga solid, et Olympic ikkagi korraldab live turniire. Muidugi iseasi, kas see nimi nüüd sobilik sellele turniirile on, aga las ta siis olla seekord.

  8. #188
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Mis boonustest te jahute?
    Kui on soov oly m2ngida saab alati kollata Janile voi Priidule, kes keevitavad sellised boonused voi rb mida soovite. Kyll leitakse mingi kokkulepe

  9. #189
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Kaua võib halada ühe asja ümber. Mis freerollidest üldse jutt käib? Minumeelest satikad on ikkagi sisseostuga olnud. Otse regamine oli nädalaid ja nädalaid lahti. Alguses oli ainult paar reganut ja nüüd hädaldatakse. Minumeelest väga solid, et Olympic ikkagi korraldab live turniire. Muidugi iseasi, kas see nimi nüüd sobilik sellele turniirile on, aga las ta siis olla seekord.
    See on nii tüüpiline, et kui ise mängima ei saa siis viinamarjad on kole hapud. Registreerige varem ära ja asivask. Need, kes ei olnud kindlad tulijad oleksid võinud vabalt regada oma koha OO-s ära ja siis kui lõpus otsustavad, et ei osale regavad end maha ning cashoudivad papi.

    Turniir on kindlasti lahe aga regamine annab soovida. Ideaalis oleks olnud kui annavad oma 10-20 satika kohta ning ülejäänud 80 kohta on sisseostjatele, mida saab teha nii online kui ka lives. Toda süsteemi rakendades oleks turka ikka välja müüdud aga kobisemist vähem.

  10. #190
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mis boonustest te jahute?
    Kui on soov oly m2ngida saab alati kollata Janile voi Priidule, kes keevitavad sellised boonused voi rb mida soovite. Kyll leitakse mingi kokkulepe
    Ma arvan, et tolle deposiitboonuse "rikkumise" puhul oleks selle kindlasti korda saanud. Kõik läbi rääkimiste küsimus.

  11. #191
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Paljud ei oska ega taha eraldi läbi rääkida. Kui inimene teab, et ta pole ühegi standardi järgi tõsist rake maksev mängija, siis võib lihtsalt kerge tõrge tekkida helistamisega pokkeritoa juhtidele jutuga, et 'tere, ma random tont, aga tahaks mingit special deali'.

    Teemasse ka: Oleks isegi osalenud, kui saaks veel sisse osta otse. Paraku väga pikalt oma Tartu-visiite ette planeerida ei ole võimalik ja hiljem jälle pole kohti enam. Shit luck, v.o. teinekord läheb paremini.

  12. #192
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Huvitav kas seal cashi lauad ka lahti l2hevad?
    Kui v2lja kukud siis ju suht nyri istuda ja seent toksida.
    Oosel l2heb ilmselt kovaks peoks(aftekas) Klubi Tallinnas

    PM 2kki saab Priit mingi ime l2bi lisada 2-3 lauda, sisi saaks ka need sisse, kes waiting listis istuvad

  13. #193
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Hei,

    Sorry - puhtalt seinte tõttu ei saa sinna rohkem kui 10 lauda sebida :(

    Aga 60/40 suhte osas niipalju - arutasime hotcocaga seda üritust paari sõnaga ette ja arvestades kohalike turniiride rahvarohkust oli optimistlik eesmärk 50 mängijat 500 EEK turniirile. Kuna prizepool Tallinna turniiridega võrreldes sel juhul ikkagi täiesti igapäevane, siis ei olnud ka suurt Tallinna mängijate arvukust oodata. Seega tõstsime osavõtu 1100 EEK peale, tegime turniiri avatuks, et saaks suurema prizepooli, mis ka Tartlasi rõõmustaks, võtsime rahuliku ootuse 40 mängijat DBI ja 60 garanteerisime läbi satikate ja kampaaniate.

    52 mängijat tulid 3€ rebuy satikatelt ja 10€ freezeout satikatelt. Usun, et mängida 10€ freezeout satikat, millel on 10 GTD piletit, ei ole "tüütu freerolleritega läbi metsa pressimine". Viimane selline toimus alles eile ja nimekirja vaadates ei olnud seal sugugi freerollerid koos.

    Usun, et oleme leidnud optimaalse lahenduse. Ette teades kujunevat olukorda oleksime vähendanud satikaid ja suurendanud DBI osakaalu. Sellist hordide nõudlust ei osanud aga keegi ette ennustada ja järgmisel aastal saame seda arvesse võtta.

    Tervitades,
    Priit Pajumaa

  14. #194
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Minu arvates olid satelliidid väga hästi läbi mõeldud ja korraldatud. Ainuke ehk mis puudu jäi oli live satelliidid kohalikele Tartu poistele 110/220 eek turkad. Ise sain Tartu MV pileti 2€ eest ja ei kurda.

    Rankal jällegi õigus, kes väga tahtis see sai kohe regada end. Elus ikka kipub nii minema, kes ees see mees ning järelikult 1100 eek buy-in on selle ürituse puhul odav kui nii palju regajaid ja kohtade puudus. Mina näiteks olin üks esimesi, kes kohe regas end ära ja üks päev avastasin 1€ rebuy satika, võtsin pileti ära ja kohe algas ka 11€-ne kust ka pilet taskusse ja unregister straight-buy-in.

    Nii, et pigem satelliitide ja otse sisse ostjate suhet ei vähendaks vaid suurendaks buy-ini. Annaks rohkem meistrikate mõõdu välja.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 02.12.10 at 06:44

  15. #195

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Järgmine aasta ehk Dorpat konverentsikeskuses?! Sinna peaks vist rohkem laudu mahtuma küll?!?!

  16. #196
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    okey priva hüppas alt ära tahab bussiga minna tallinnast. keegi autoga ei lähe??? klapime bens raha...

  17. #197
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    mina küll autoga sõita ei viitsi..

    edit: kui sa viitsid ma hüppaks peale, viskan bensuraha ka ja olen suht korralik. lahendan teepeal 0.3l viina vms ära (õlli ei viitsi ,ajab kusele)

  18. #198
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    vaatan et kõik lahendavad jooki enne turkad siis tean et pole ainuke kes vines vähemalt

  19. #199
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Ei tea kas kohapeal ka miskit märjukest pakutakse..

  20. #200
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Ei tea kas kohapeal ka miskit märjukest pakutakse..
    kardan et seda võib paljudel vaja minna päeva peale

Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES