Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 290
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    coca tõsiselt kah sa ise ei arva et natuke idiootne süsteem on tehtud selle pileti ostmisega?

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ma ise arvan seda, et kuna Hotell TArtu pole kasiino, siis on see kuidagi sellega seotud. Eks näis
    Kus kohas oli EPT?
    Viimati muudetud rohelinekonn poolt : 04.11.10 at 08:09

  2. #22
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Hei!

    GTD ja Added turniiride vastu võitlejad ei istu küll samas paadis pokkerimängijatega. Arvan, et live GTD turniire on piisavalt vähe, et iga sellise üle rõõmustada :)

    Aga see "Ainult onlines!" registreerimise teema on eelkõige seepärast, et meil ei ole ega tule "Tartu" hotelli pokkerituppa kassat - kõik maksed on vaja enne üritust ära organiseerida. Tartu kasiinos ja Park kasiinos saame eeldatavasti samamoodi sissemakseid võimaldada ja väljamakseid samuti meie Tartu kasiinost. Aga sellest peame ju aru saama, et ürituse rahalised kulud ja riskid võtab endale Olympic-Online, seega on registreerimisel eelisjärjekorras OO-s registreerumine.

    See, kui hea või halb on OO, võiksid hinnangu anda mitmed OO püsimängijad - kui nimetada kohta, kus ise kunagi käinud ei ole, urkaks, siis on ju järelikult tegemist põhimõttelise personaalprobleemiga, mitte softi ega millegi muuga :)

    Kuna ma foorumeid väga aktiivselt jälgida ei jõua, siis priit.pajumaa@oc.eu meilile võib ka kirju ja ettepanekuid saata. Mõnikord võib vastamine ajapuuduse tõttu aega võtta, kuid kiired ja konkreetsed teemad saavad alati vastatud.

    Tervitades,
    Priit Pajumaa

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Haistan vandenõu.
    Eesti meistrikad on alati sattunud sellele ajale kui ma olen välismaal lauatamas.
    Nüüd siis Tartu omad sellel ajal kui olen ka ära.

    OC'l on access minu kalendrile? :)

  4. #24

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Aga see "Ainult onlines!" registreerimise teema on eelkõige seepärast, et meil ei ole ega tule "Tartu" hotelli pokkerituppa kassat - kõik maksed on vaja enne üritust ära organiseerida. Tartu kasiinos ja Park kasiinos saame eeldatavasti samamoodi sissemakseid võimaldada ja väljamakseid samuti meie Tartu kasiinost. Aga sellest peame ju aru saama, et ürituse rahalised kulud ja riskid võtab endale Olympic-Online, seega on registreerimisel eelisjärjekorras OO-s registreerumine.
    Tehke kasvõi Tartu Olysse registreerimise võimalus ja siis pole mingit kobisemist. Praegusel kujul ei veena Te küll kedagi, et selle turniiri näol pole tegemist puhtalt OO reklaamikampaaniaga.

    See, kui hea või halb on OO, võiksid hinnangu anda mitmed OO püsimängijad - kui nimetada kohta, kus ise kunagi käinud ei ole, urkaks, siis on ju järelikult tegemist põhimõttelise personaalprobleemiga, mitte softi ega millegi muuga :)

    Kuna ma foorumeid väga aktiivselt jälgida ei jõua, siis priit.pajumaa@oc.eu meilile võib ka kirju ja ettepanekuid saata. Mõnikord võib vastamine ajapuuduse tõttu aega võtta, kuid kiired ja konkreetsed teemad saavad alati vastatud.
    Ei ole siin tegu mingisuguse personaalprobleemiga. Ei pea siiski urkasse sisenema, et aru saada, et koht urgas on (või sita sisse astuma, et aru saada, et maas sitt on, vabandust väljenduse pärast). Neljandajärguline rakeback süsteem, täielik soovimatus klientidega suhelda ja võtta kasutusse meetodeid, mis nii Teile endale kui klientidele pikas perspektiivis palju kasulikumad on. Te müüte teenust omamata suuremat aimu, kas sellist teenust kliendid üldse tahavad. Ja see ettepanekute foorumisse postitamine/Teile saatmine on ka nagu hane selga vesi, mitte midagi ei muutu. Paljud ettevõtted maksavad ränka raha, et saada teada, mida nende kliendid soovivad, Teil on kogu see info tasuta olemas ja mitte midagi ei muutu. Tänapäeval ainuüksi see viimane aspekt annab põhjuse ettevõtte vastu igasugune respekt kaotada.

    GTD ja Added turniiride vastu võitlejad ei istu küll samas paadis pokkerimängijatega. Arvan, et live GTD turniire on piisavalt vähe, et iga sellise üle rõõmustada :)
    Keegi ei võidelnud GTD või Added turniiride kui asjade iseendas vastu. Point oli hoopis selles, et GTD või Added turniirid kui Rakeback süsteemi osa ei ole tõsisele mängijale paeluv süsteem ja Teie tööstusharus on mõistlikumad ettevõtted saanud juba aastaid tagasi aru, et see ei ole töötav lahendus. Klientidele on midagi enamat vaja. Freerollijatele on need head, aga ükski tõsisem mängija neist pöördesse ei satu. Pigem just vastupidi, kui tuba põhimõtteliselt sunnib neid mängima, et veidigi paremat rakebacki saada.

    Edu!

  5. #25

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    olin esimene regaja, win.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    fuck yeah, 15 days till 21 =D wooot

  7. #27
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Kuna ma foorumeid väga aktiivselt jälgida ei jõua, siis priit.pajumaa@oc.eu meilile võib ka kirju ja ettepanekuid saata.
    Taaskord pidin imestunult kulmu kergitama. Ei jõua klientide antud tasuta feedbacki jälgida. Kui kellelgi on eriti tungiv vajadus meie äri parandada, siis võite e-maili saata. Meh.

    Kui ma peaks seda poodi runnima, siis teeks mõnele alluvale ülesandeks igas Eesti pokkerifoorumis jutulõng püsti ajada ja pidevalt elus hoida teemat. Tuleb nii promo, feedbacki kui uusi ideid. Kõik enda ideed saab enne implementeerimist väga asjatundliku klientuuriga läbi arutada. Täiesti kuldne võimalus.

  8. #28

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    saan ma õigesti aru, et 60k on added? Kas 100k fond on ainult puhas nö sularaha või sisaldab see ka näiteks mingeid Olympicu turnapileteid?

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas Priit Vaata postitust
    saan ma õigesti aru, et 60k on added? Kas 100k fond on ainult puhas nö sularaha või sisaldab see ka näiteks mingeid Olympicu turnapileteid?
    60 kohta, 1,1k(100 rake?) , ehk siis 40k overlay pigem?

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    mis overlay 100 inimest saab osaleda ärge kujutage asju ette

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas Priit Vaata postitust
    saan ma õigesti aru, et 60k on added? Kas 100k fond on ainult puhas nö sularaha või sisaldab see ka näiteks mingeid Olympicu turnapileteid?
    sittagi pole added, guaranteed on 100k

    40 inimest ostavad 1100 eest sisse, läheb juba 44000

    ülejäänud kutid rabelevad satellitedes ja maksavad selle 60k ka ära...

    added pole midagi, aga võib overlay tulla

  12. #32

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    tunduski ebareaalne
    lugesin ainult esimest nrit

    "Otse lõppvõistlusele saab ennast sisse osta 40 pokkerisõpra ning läbi satelliitturniiride on võimalik kvalifitseeruda lõppvõistlusele 60 huvilisel."

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Vot, kellelgi oli kuldne mõte, kasvõi Tartu lümpsi pange võimalus sissse osta turniirile, ongi probleem lahendatud.

  14. #34

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    antud turniirist ja sellest kuulutusest jääb mulje, nagu eesti pokker(tartu pokker/tartu mv pokkeris) võrdub olympic onlinega.

  15. #35

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Minule meeldib selle ürituse juures kõige rohkem see, et Tartus toimub üks veidi suurem turniir. Tallinna rahvas on meil seal rikutud juba igasuguste BalticFestivalide ja EPT-dega, Tartus aga ei ole veel ühtegi sellist asja olnud, ainult kahe laua taga pidev donkamine.

    Tartu Olümpsis live pileti ostmise võimalus on must have. See, et Tartu hotelli ei tule kassat, ei ole tõesti piisav põhjendus. Kui Tartu Olümpsis kassas on võimalik seda tehnigut sooritada, siis töötajate koormus ju oluliselt ei kasva.

    Huvitav, et seda turniiri ei ole OC pokkeriklubi turniiride nimekirjas!

  16. #36

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Kuna kassat ei tule siis ei panda ka cash gamei käima või on tulemas midagi kõrgemat cashi tartu olümpsis sel ajal?

  17. #37

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    ma kuulsin, et pidi tulema 1000 EEK gtd cashgame, buyin 5000 eeku

  18. #38
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    lol, kuule alla 21aastased ei tohiks üldse seda teemat kommenteerida/näha
    miks?

  19. #39

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    miks?
    Sest nemad võivad ainult sõtta minna, kaardimäng on palju ohtlikum.

  20. #40

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Sad inimesed on siin foorumis ,mida te igisete kui teile ei meeldi miski lihtsalt ,minge või ärge minge aga enda arust on küll üli kõva ,et keegi üldse korraldab sellised turnasid. Hakake ise siis korraldama midagi. Turna on juba sellepärast mõistlik ,et võitja vms saab suht normilt rikkamaks ja muidugi selle õnnestumisel hakatakse üha enam vb neid korraldama ,mis omakorda arendavad eesti pokkerit.

Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES