Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 15 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 290
  1. #61

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Nõustun viimase paari postitusega. OO kaudu buyini tegemine ei ole samuti mingi probleem, saab ju otse swedist või SEBist sissekande teha, võtab max paar minutit. Mine ainult kohale ja hakka mängima, easy.

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust see hala on yle paisutatud. Keegi ei pea ju osaleme...istuge oma zavoodis edasi ja libiistage olle. Mina igatahes kyll ei kavatse sellest pokkerimollust ilma j22da ja tulen tiitlit koju viima.


    Et oo on ka kulutused on loomulik, et ta enda nimega seda reklaamib. Voi arvate, et keegi eraisik teeb seda paremini oma AJAST ja oma RAHAST?
    Miks k2ib oo kallal virisemine, kui stars oma bcoopiga pani t2ielikult vossa
    +1

    ja vsiu ma sain väga hästi kriitikute pointist aru ja seda ennem juba kui keegi kritiseerida jõudis! Aga ikka ...

  3. #63
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Las koerad klähvivad, karavan läheb edasi :)

  4. #64

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Teisest küljest, kuna pooled osalejad tulevad OO "saab suhteliselt normilt rikkamaks" freerollerid, on tartlastel ja lõuna-eestikatel üks vägagi fishine turna ootamas. Kas fishist lolamenti aga meistrivõistluseks nimetada saab, on muidugi teine küsimus.
    Kavatsen igal juhul osaleda ja soovitan ka teistele. Ja "pointi" taga ajavatele vendadele- ÄRGE TULGE, istuge kodus ja vinguge et lund sajab ja on külm ja paha. Pole mõtet oma sappi siin pritsida.
    Kõigile teistele soovin muhedat pokkeriüritust

  5. #65
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Nii naljakas on lugeda seda teemat, enamus kellele selline asi meeldib on mängijad kellel on kirjutatud seljapeale
    ( Click to show/hide )
    ehk on ju OO poolt orjastatud ja sõnavabadus suht puudub. :)

    Samas tore on, et selliseid asju korraldatakse ja kes vähegi live turniiridest on huvitatud ei saa kuidagi ilma 00, nii et leppige sellega või ärge mängige.

  6. #66
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Nii naljakas on lugeda seda teemat, enamus kellele selline asi meeldib on mängijad kellel on kirjutatud seljapeale
    ( Click to show/hide )
    ehk on ju OO poolt orjastatud ja sõnavabadus suht puudub. :)

    Samas tore on, et selliseid asju korraldatakse ja kes vähegi live turniiridest on huvitatud ei saa kuidagi ilma 00, nii et leppige sellega või ärge mängige.
    ic ic ic aga nii on :)

  7. #67

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Nii naljakas on lugeda seda teemat, enamus kellele selline asi meeldib on mängijad kellel on kirjutatud seljapeale
    ( Click to show/hide )
    ehk on ju OO poolt orjastatud ja sõnavabadus suht puudub. :)

    Samas tore on, et selliseid asju korraldatakse ja kes vähegi live turniiridest on huvitatud ei saa kuidagi ilma 00, nii et leppige sellega või ärge mängige.
    Wikipedia: Orjus on olukord, mil inimene on muudetud teise isiku, riigi või organisatsiooni omandiks. Juriidiliselt peetakse orja vallasasjaks ning ta ei ole õigussubjekt. Omanikule kuuluvad nii ori, tema tööjõud kui saadused.

    Tegelikult ju võiks seda üritust ju korraldada ka ntx. Pokerstars või Triobet, minu pärast kasvõi härrad Tigrano ja Ranka isiklikult ja ma ikka kiidaksin et tore üritus Tartus tulemas.

  8. #68
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Lahe

  9. #69

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    no mõttetu nutt on siin teemas tõesti, keda kotib, kui tahad mängida teed konto, depod sinna pappi ostad ticketi ära ja vsjo keegi ei käsegi seal "urkas" mängida. ma pole ka mingi oo fänn, aga siin tehakse küll sääsest elevanti.

  10. #70
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    Wikipedia: Orjus on olukord, mil inimene on muudetud teise isiku, riigi või organisatsiooni omandiks. Juriidiliselt peetakse orja vallasasjaks ning ta ei ole õigussubjekt. Omanikule kuuluvad nii ori, tema tööjõud kui saadused.

    Tegelikult ju võiks seda üritust ju korraldada ka ntx. Pokerstars või Triobet, minu pärast kasvõi härrad Tigrano ja Ranka isiklikult ja ma ikka kiidaksin et tore üritus Tartus tulemas.
    Üritus on lahe, väga lahe ning üks originaalsemaid (isegi võib konkureerida aasta pokkerisündmuse alla) aga sellele üritusele registreerimine tundub mulle imelik, eriti veel pärast viimast registeerimise täiendust.

  11. #71
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    no mõttetu nutt on siin teemas tõesti, keda kotib, kui tahad mängida teed konto, depod sinna pappi ostad ticketi ära ja vsjo keegi ei käsegi seal "urkas" mängida. ma pole ka mingi oo fänn, aga siin tehakse küll sääsest elevanti.
    Minu arvates kui korraldaks antud ürituse mistahes muu tuba kui OO siis oleks kõik bueno. Kuna seda teeb OO siis seepärast ongi sääsest saanud elevant.....

  12. #72

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    vb on kusagil mainitud, aga kas turniiril on diilerid või tuleb ise kaarte segada ja jagada?

  13. #73
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88 Vaata postitust
    vb on kusagil mainitud, aga kas turniiril on diilerid või tuleb ise kaarte segada ja jagada?
    :D

    Söön oma pea ära kui ise peab kaarte segama :)

  14. #74

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Diilerid on Olympsi poolt.

  15. #75

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    krt, see on unibet openiga samal ajal

  16. #76

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Algstack: 10 000
    Blind level: 40min


    is niceeeeeeeeeeee

  17. #77
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Algstack: 10 000
    Blind level: 40min

    is niceeeeeeeeeeee
    Väga hea ja tahaksin isegi mängida kuigi 100% kindel ei ole. Kui ma läbi OO regan kas siis pärast maha saab registreerida? Teiseks kas neteller on?

    Uluks veel regamise kallal - väga nõme süsteem. Ma mõistaks kui tõesti muud võimalust ei oleks kui läbi online/park kasiino aga kui pärast suuremat hala ja nuttu tekib kohapeal regamise võimalus aga limiteeritud piirangutega siis on see ilmselge "promo" OO-le kliente saamaks.

    PS! Kui ma seal osalen siis kannan OO-sse kopikapealt selle summa :)

  18. #78
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Muideks ma ei tea miks aga Tartu MV tundub mulle endale soliidsem üritus kui näiteks Tallinna MV... :)

  19. #79

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Algstack: 10 000
    Blind level: 40min


    is niceeeeeeeeeeee
    nice struktuur

  20. #80
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Endal softi pole, oskab keegi öelda, palju hetkel regatud on neti kaudu? Et kas jõuab veel natuke viivitada asjaga või mitte.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Muideks ma ei tea miks aga Tartu MV tundub mulle endale soliidsem üritus kui näiteks Tallinna MV... :)
    Näiteks seepärast, et Tallinn sakib?

Lehekülg 4, kokku 15 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES