Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 15 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 290

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    +1

    Oletame, kui nt keegi x toob 3 meistritiitlit 2ra(kus on kogu eliit kohal), siis ma kyll ei ytleks, et ta oleks kehvem mees, kui ept-del cashijad.
    imo just kõvem vend, või mis? (depends ept cashist)

  2. #2

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    nahhu murutanu ma ei saa aru mis su probleem on .. korrdaldab OO las korraldab, peas et keegi korraldab .. sina ju ei korralda .. nahhui sul häda on ma aaru ei saa?tra nagu mingi delfi kommenteerija lõugab siin igas teemas..

  3. #3

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Late registration:

    3 levelit ehk 2h

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Oli endal ka plaan seda turniiri mängida. Kahjuks peab siin muruga nõus olema, et tegu on freerollerite ja sateliitijate turniiriga. Miks ma ei saa kohale minna, buy-ini maksta ja mängida? Mingitest Tartu MV-st on asi siin väga kaugel, tegu on mingi OO promoüritusega, kuhu üritatakse mingi ''fancy name'' külge pookida. Kahju. Tundus olema asjalik plaan, kuid minu silmis on see täiesti mõtetu üritus, kui eelistatakse mingit freerolli võitjat minu asemel, kui ma tahan otse sisse osta.

    Edit: Ja ma arvan, et iga pokkerimängija teab, mida tähendab 60/40 olukord.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 01.12.10 at 03:14

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Kes keelas otse sisse osta? Mitu nädalat sai seda teha. Interneti panka oskad kasutada siis oleks osanud läbi online`i pilet ka ära võtta.

    Ma ka tahaks PS Livele täna sisse osta, aga näe kohad täis. Paha-paha, kes süüdi?

  6. #6

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Kaks eri turniiri. Üks on PS Live teine uhke nimetusega Tartu MV. Oleks OO Tartu Live, poleks küsimust.

    Turniir oleks pidanud olema ainult tartlastele, ei taha ju Live Eesti MV kuuevarbalisi jne. Selles on teema.

    Tegelikult oleks-oleks võinud osta, kuna seal field suht dongine, aga siit ka teine probleem - nimelt kõik käib läbi karu koopa ja mina isiklikult hoian selliset asutusest eemale (pileti ostmise võimalus oleks pidanud olema ka ilma kohustusliku regamiseta online kasutajaks). Saan aru, et suurel juhatajal on vaja täita aasta progarmm suure juhi ees ja näidata numbreid, mis peavad tõusma kuhu nõutud, aga tehku seda muud moodi.

  7. #7

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
    Kaks eri turniiri. Üks on PS Live teine uhke nimetusega Tartu MV. Oleks OO Tartu Live, poleks küsimust.

    Turniir oleks pidanud olema ainult tartlastele, ei taha ju Live Eesti MV kuuevarbalisi jne. Selles on teema.

    Laupäeval räägin Pajumaaga sellest asjast, miks selline nimi ja miks lastakse turniirile mängijaid väljaspoolt Tartut, isegi väljaspoolt Eestit (lätlased).
    Minulegi on see veidike imelik.
    Loodetavasti tulevikus toimub taoline turniir tihedamini ning Tartu LIVE nime all vms.

    :)

  8. #8

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    i guess ur guess is wrong

  9. #9

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Detsembri keskel toimub Triobet Superweekend, kuhu saab ka vaid onlines sisseosta. Buyin 330€ (5000 EEK). Kas tegemist on freerolliga? Kas toimub kägin selle koha pealt, et:"***** ma ei saa LIVE-s buyini teha?!?!?!!?!" Või mis?

    Janek, palun saa aru sellest, et Tartu Hotell pole kasiino, seal pole kassat.



    Antud turniirile said regada 40 kiiremat. See list sai täis mitmed päevad tagasi ja ka waitinglistis on juba rohkelt rahvast (15 inimest).
    Mida see näitab? Näitab seda et need 40 inimest said teha probleemideta sisseostu, ei toimu mingit hala ega mossitamist.

    Minu arvamus: kui mõned pokkerimängijad tahavad hädaldada registreemissüsteemi üle, siis las nad hädaldavad.

    Kuid kas tõesti on raske teha ülekannet pangast või online rahakotist saidile ning klikkida register?

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Mida see näitab? Näitab seda et need 40 inimest said teha probleemideta sisseostu, ei toimu mingit hala ega mossitamist.

    See näitab seda, et tegemist pole mitte mingite meistrivõistlustega, vaid võidujooksuga kes kiiremini kuhugi regada saab. Aga mida iganes. Oma eesmärgi täitsite te suurepäraselt ja OO-sse ma konto ka tegin, kahjuks tuleb tõdeda, et täiesti ilmaasjata. Regada ju nagunii enam ei saa...

  11. #11

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    See näitab seda, et tegemist pole mitte mingite meistrivõistlustega, vaid võidujooksuga kes kiiremini kuhugi regada saab. Aga mida iganes. Oma eesmärgi täitsite te suurepäraselt ja OO-sse ma konto ka tegin, kahjuks tuleb tõdeda, et täiesti ilmaasjata. Regada ju nagunii enam ei saa...
    Vaidleks natuke vastu, tegemist pole/polnud võidujooksuga. Sul oli aega regada üle kuu aja...

  12. #12

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    jep, otse buyinimisel oli ikka mitmeid nädalaid kohti võtta, üldse ei tahtnud see täituda, nii et praegu küll mõttetu nutta.. ja isegi kui on oo tartu promoüritus, siis mis selles halba on?

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Vaidleks natuke vastu, tegemist pole/polnud võidujooksuga. Sul oli aega regada üle kuu aja...
    Ok, aga pigem on küsimus siin ikka selle 40/60 suhtega. Kui on inimesi, kes on nõus ka otse sisse ostma, kas (või miks) on siis neid satikaid ja freerolle nii paaniliselt vaja korraldada? See ei ole ju normaalne, kui nö. meistrivõistlustele saab 60% mängijatest läbi freerollide ja satikate. Nagu siin ka juba mainitud, vahetage turniiri nimi ära ja pole mingit kobisemist.

  14. #14

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Ok, aga pigem on küsimus siin ikka selle 40/60 suhtega. Kui on inimesi, kes on nõus ka otse sisse ostma, kas (või miks) on siis neid satikaid ja freerolle nii paaniliselt vaja korraldada? See ei ole ju normaalne, kui nö. meistrivõistlustele saab 60% mängijatest läbi freerollide ja satikate. Nagu siin mainitud, vahetage turniiri nimi ära ja pole mingit kobisemist.
    Ausalt, ma ei tea, miks nii on tehtud :)
    Ise regasin kohe alguses turniirile ära, sest äkki pärast on 40 kohta täis ning pean waitinglistis passima vms.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    mis siin on??? vingumise ja kiunumise MK- etapp we? auhinnaks soovitan raudkangiga kõrva.

  16. #16

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Nt PS LIVE turniirid on enamjaolt ca 2-3näd enne toimumist väljamüüdud.

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Miks ma olen praegu nii pettunud? Sellepärast, et ma polnud kindel, kas ma osalen antud üritusel või mitte. Nüüd otsustasin, et tahaks ikkagi osaleda ja loomulikult ka otse sisse osta. Kahjuks pole see enam võimalik. Sest palju tähtsamad on OO jaoks ju need freerollilt pileti võitnud tegelased. Kuidas sellist üritust saab üldse mingiks meistrivõistlusteks nimetada, kui eelistatud olukorras on igasuguste satikate ja freerollide võitjad, kui otse sisse ostvad mängijad?

  18. #18

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    pmst freerollidelt tulid üksikud piletid tegelt, satikad olid suht normid, 10+1 satikad, 10 seati gtd vms.. not bad imo. eile isegi oli veel vist viimane satikas, j2tsin ise ka regamata aga ei 6nnestunud satikalt ka habida, nii et l2ks p6ske :P a noh tuleb uus ja parem :)

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    See jh veica imelik, et mingid v2ljamaalased reganud. Kyllap siis olympic ei julgenud 2ririski votta selle kohapealt.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    ma ei viitsi teie vaidlust läbi lugeda aga näiteks mõni mees ei taha vbl teha depot sest siis rikub esimese depo boonuse ära kuna hetkel ehk pole pappi piisavalt et seda täies mahus saada või aega et lahti mängida. Nende suhtes natuke ebaaus üritus

Lehekülg 9, kokku 15 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES