Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 10 EsimeneEsimene ... 8910
Näidatakse tulemusi 181 kuni 192, kokku 192

Teema: Fotograafia

  1. #181
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Fotograafia

    mis reziimiga seda maakera värki teha saab. ostsin selle canon 240 ära. pean nüüd harima ennast

  2. #182
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Fotograafia

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    mis reziimiga seda maakera värki teha saab. ostsin selle canon 240 ära. pean nüüd harima ennast
    Mina teen neid huginiga . Kaamera ketta keerutan M'i peale, säri ja ava manuaalselt. Kui JPGna pildistada siis oleks soovitatav ka white balance ise paika krutida. Enamasti olen neid 18-55mm kitiga teinud 18 milli pealt. Pildid teen nii, et kataksid üksteist suht palju. Viskan huginisse, saab toores toodang valmis ja siis nokitsen photoshopis keskmiselt 1-2 tundi. Oleneb palju vigu on mr. hugin tekitanud.
    ( Click to show/hide )



    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    müüte ka fotosid ? kui jah mis suuruses jms .. hindasid ka kuskil on? mul varsti vaja ilmselt, seinad tühjad muidu
    Kui sul huvi näiteks minu piltide vastu on siis ma võin siia mingi listi piltide, suuruste ja hindadega visata. Kui ma muidugi sellega mingeid foorumi reegleid ei riku....
    Viimati muudetud Relamz poolt : 03.05.13 at 16:01

  3. #183

    Re: Fotograafia

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Mina teen neid huginiga . Kaamera ketta keerutan M'i peale, säri ja ava manuaalselt. Kui JPGna pildistada siis oleks soovitatav ka white balance ise paika krutida. Enamasti olen neid 18-55mm kitiga teinud 18 milli pealt. Pildid teen nii, et kataksid üksteist suht palju. Viskan huginisse, saab toores toodang valmis ja siis nokitsen photoshopis keskmiselt 1-2 tundi. Oleneb palju vigu on mr. hugin tekitanud.
    ( Click to show/hide )





    Kui sul huvi näiteks minu piltide vastu on siis ma võin siia mingi listi piltide suuruste ja hindadega visata. Kui ma muidugi sellega mingeid foorumi reegleid ei riku....
    tee seda

  4. #184
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Fotograafia

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Kui sul huvi näiteks minu piltide vastu on siis ma võin siia mingi listi piltide, suuruste ja hindadega visata. Kui ma muidugi sellega mingeid foorumi reegleid ei riku....
    Kui soovid, siis lisa - sina ei riku reegleid. Kui peaks tekkima probleem, küll siis annan teada.

  5. #185
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Fotograafia

    oman kodus ka ühte relamzi pilti, väga kena on. ja käis mul pulmas pildistamas, 5+ pildid. soovitan jannot, teab mida teeb.

  6. #186

    Re: Fotograafia

    Tuttav müüb sellist elukat ja mõtlesin ehk osta. Müüa peegelkaamera Nikon D3200 24.2 MP + 18-55mm vr. Mis targemad arvavad?

  7. #187

    Re: Fotograafia

    Miks ka mitte, osta ära. suureks plussiks oleks sõbrahind muidugi.

  8. #188

    Re: Fotograafia

    Tsitaat Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
    Miks ka mitte, osta ära. suureks plussiks oleks sõbrahind muidugi.
    Done! Sain koos koti ja mälukaardiga 350€ eest mis üsna sõbralik hind :)
    .. Where do i start now?

  9. #189
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Fotograafia

    See on nagu pokkerigagi - pead lahti mõtestama, mis on see, mida sa saavutada tahad. Kas tahad lihtsalt hobikorras aegajalt klõpsida või tahad midagi tõsisemat korda saata. Mul teine pool vaatab igapäev õppevideosid ja praktiseerib, et kuskile jõuda fotograafiaga. Eesti suht täis neid "fotograafe", kuid et end sellest massist läbi närida ja end tõestada võtab küllaltki palju aega ja vaeva :)

  10. #190
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Fotograafia

    Kas siin proff/hobifotograafe on, kes on huvitatud vahel ürituste pildistamisest?

  11. #191
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Fotograafia

    Testime uut kaamerat.
    ( Click to show/hide )

  12. #192
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Fotograafia

    Testime uut kaamerat.
    Poole särituse ajal krabasin tüübilt taskulambi käest ja võõpasin kiirelt valgusega üle.

Lehekülg 10, kokku 10 EsimeneEsimene ... 8910

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES