Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 36
  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Vastane ei ole mingi suur donk, aga tundub, et ta ei ole HU-d ka spetsiaalselt õppinud. 500-käeline sample, stealib 62%, callib OOP 45%, 3betib 13%, foldib 3bettidele 38%. Tavalistes pottides flopi ja turni cbettidele foldib vastavalt 40 ja 50%.

    Ongame Network $400.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1016724
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: $427.00
    Hero (BB): $459.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with A 8
    BTN/SB raises to $12, Hero raises to $40, BTN/SB calls $28

    Flop: ($80.00) 3 T Q (2 players)
    Hero bets $45.00, BTN/SB calls $45

    Turn: ($170.00) K (2 players)
    Hero ???

    Preflop call on tõenäoliselt parem, sest sitemate ässadega ta vast ei calli.

    Flopis cbet on vast parim, c/c 'des kaotaks initsiatiivi, c/r 'des ma teaks, et ta range on tugev kui ta callib (või kui foldib siis edukas semi-bluff) ja edasistel tänavatel oleks kerge mängida, aga kuna vastane ei ole väga agressiivne (keskmine või veidi alla selle), võib ta järgi checkida ja pot jääb ehitamata, mis ei pruugi muidugi EV seisukohalt halb olla... Dunno.

    Turn???

    Ootan arutlust flopi ja turni kohta :)

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Flopis ka Cbetiks. Ma check/calliks tõenäoliselt turni. Paneks vastase kahe paari peale või 1 paar + auk/open ended. Kui checkib järgi (ala AT), siis saab tasuta drawida.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 09.11.10 at 15:46

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    check-fold jama, check-call on minu arvates halvim variant. jäävad üle check-raise ja bet-fold. ma tõenäoliselt bet-foldiks.

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Päris lahe käsi. Ma ei tea mis see 4bet range võiks olla villanil, aga turni ma barreldaks, sest väga palju Kx käsi ei paista callimis ranges. Ja kui võtta arvesse, et board keskmiselt märg siis peaks vastane valueraisema tugevaid käsi juba flopil. Ck võib olla hea, aga ma ei usu, et me näeme tasuta riverit väga tihti+käsi muutub lihtsalt loetavaks, mistõttu tundub mulle 3 barrelit kõige parem tee. Ja hero esindaks siis väga tugevat range.
    Samas turni Bet/foldida on ka suht gay aga passiivse vastu ei tohiks proobleem olla.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    minu arvates on tal päris palju KX käsi ranges, peale selle on tal käsi, mis nüüd omavad paari + mingisugust tõmmet.

  6. #6

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Flopil oleks pannud rohkem,nt 65(suht nuts flop siiski, samas ka mitte midagi:)), turni 140 ja commmmmiiiiittttttttt, ei foldi enam seal. Ei tea kergelt ta showdownile läks?


    Kui kommenteerida sinu mängu siis:
    kindel on see et turni check on paha. Kui checkid ja vastane betib kuskil 100-120, siis ainuke variant on shove.
    Kui check ja vastane ka check ja riveril sa ei hiti, siis oled poti loovutanud. Ta ei foldi enam suurt midagi.

  7. #7

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Ei näe samuti muud võimalust, kui ka turnis bettida, seda muidugi juhul kui poti vastu endiselt huvi on.
    Minu mõistus saaks aga siis otsa, kui saaks järjekordse calli ja river oleks non aga näiteks oleks A?

    Ja muideks codecci oled kuskil kunagi rääkinud, et A high flush draw-i sa ei foldi pea never.

  8. #8
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    Ja muideks codecci oled kuskil kunagi rääkinud, et A high flush draw-i sa ei foldi pea never.
    See käib flopi kohta

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Flopil oleks pannud rohkem,nt 65(suht nuts flop siiski, samas ka mitte midagi:)), turni 140 ja commmmmiiiiittttttttt, ei foldi enam seal. Ei tea kergelt ta showdownile läks?


    Kui kommenteerida sinu mängu siis:
    kindel on see et turni check on paha. Kui checkid ja vastane betib kuskil 100-120, siis ainuke variant on shove.
    Kui check ja vastane ka check ja riveril sa ei hiti, siis oled poti loovutanud. Ta ei foldi enam suurt midagi.
    miles niipalju? $45 on täiesti fine ja suht maximaalne. ma paneks sama summa või paneks hästi vähe, rohkem ma kindlalt ei paneks.

    EDIT: pealegi sinu summade järgi panustades likvideerid sa võimaluse riveril bluffida. siin keäs tõenäolislt bluff ei tule kõne allagi aga kui muude kätega ka nii paned (combo drawd) siis riveriks oled väga suure äka sees kui missed, pot suur ning stäkk väike.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Flopis ka Cbetiks. Ma check/calliks tõenäoliselt turni. Paneks vastase kahe paari peale või 1 paar + auk/open ended. Kui checkib järgi (ala AT), siis saab tasuta drawida.
    Krt, kui nüüd mõelda, siis check/call on tõesti kõige viletsam variant. Aga samas olen ma enda pakutud rangega väga rahul. Kui turnil betida, siis ma küll ei näe, et ta mingigi käe foldiks, millega ta flopil callis. Kui tõmmata tugev 2nd barrel, siis on peaaegu commited juba ju, sest on reaalselt 7-15 outsi võitmiseks, nii väga laialt ümardatud keskmiselt 25%. Päris kindlalt võib ju väita, et sa oled turnil taga.
    Oletame, et turnil betid suurelt nii $115 ja vastane shoveb, siis saad pot oddsid umbes 33%, mis on ju -EV, kuna on u. 25% võimalus kätt parandada.

    Kui nüüd asja kaaluda, siis ma betiks turnil pool poti ja raisei puhul foldiks. Kui vastane callib, siis vastavalt riverile kui completein, siis bet, kui miss, siis c/f.
    Teiseks minu meelest ei saa ju check/fold turnil ka ju nii väga vale olla.

  11. #11

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    paha, et flopi mäng näha oli, ei usu, et keegi tegelikult ka siin check-calliks, kui selline flop otsa vaataks 3bet potis. Tagant järgi räägime siin muidugi, kui teame, et vastane callis flopist.

    Miks bet 45 hea on? räägime riverini välja.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    paha, et flopi mäng näha oli, ei usu, et keegi tegelikult ka siin check-calliks, kui selline flop otsa vaataks 3bet potis. Tagant järgi räägime siin muidugi, kui teame, et vastane callis flopist.

    Miks bet 45 hea on? räägime riverini välja.
    Kui sa panustad $45 flopis ja näiteks $80 turnis siis pärast vastase calli riveriks potio suurus oleks $330 ja vastasel järgi $262. Siis kui saad oma mastile pihta saad ikka stäkid sisse, sest alla psb on sul järgi.

    Kui juhtub miski aps - näiteks missed riveri või vastane tõstab turni üle ning arvad, et sa ei saa teda foldima riveril/oled turnil taga saad nüüd foldida ja säästad raha.

    Kolmandaks kui bluffid ja jooksevad maha head kaardid on sul igal tänaval, isegi riveril piisavalt fold equityt, et vastane foldima panna.

    Kui sa nüüd hakkad oma suurte hiiglasbettidega lahmima (vastvalt $65 ja $140) siis pärast panuse callimist oleks turnil pank $170 (sul järgi $322) ja riveril $450 (sul järgi $182). Põhimõtteliselt riveril oleme väga pasas seisus kui käsi misseb.

    Maakeeli kui me saame pihta võidame sama summa (saame stäkid lihtsalt sisse) kui me ei saa pihta säästame $80. Aga esimesel juhul jääb meil võimalus veel isegi river bluffida

  13. #13

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    krt jah, ma ei mõtle üldse nii. Ma pigem panen ikka vastaseid ka käte peale. Callida 45 on gutshotiga(isegi õhuga) ka võimalik ja siis 80(sama lugu) jne. Ma bluffiks sind enamus kordi välja pottidest nii.
    Mängin üldjuhul 6-maxi ja kui oleme jäänud 3kesi(võis isegi HU) lauda, siis betid on ca 80-85% potist(riveril väga standard on juba mega-overbet). Siis on juba väga raske callida pasaga, et sind pärast välja bluffida, tead et mängid stackide peale. Loomulikult on erandeid, aga nendeks on väga hea põhjus.

    Võimalik,et flopis kohtad sellist 60% pot panust, aga turnis oop vennad panevad juba 75-80% pot bette(või jällegi juba overbette). Arvan et Codecci peaks seda teadma, et sellistel limiitidel ei saa mängida nii, et kui ei hiti, siis loobun.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    krt jah, ma ei mõtle üldse nii. Ma pigem panen ikka vastaseid ka käte peale. Callida 45 on gutshotiga(isegi õhuga) ka võimalik ja siis 80(sama lugu) jne.
    Ei saa hästi aru, mida mõtled. Kui sa paned suurelt flopis ja turnis, siis tõenäoliselt saad mult enamus potte kätte juba flopis või siis turnis. Kui aga mul on käsi siis lihtsalt kaotad palju pappi.

    Aga kui sa paned vähem flopis, vähem turnis, mis stäkkide suhtes tegelikult on ikka väga kriitliselt suured panused siis saad rohkem float flopis, rohkem folde/calle turnis (oleneb, mis laud ja mis käsi sul/mul on) ja nii saad edukamalt manipuleerida panga suurusega. See tähendab, et valuebetid callitakse ära tihedamini ja bluffid on odavamad.

    Kolmas pluss on, et sa jätad mullegi ruumi bluffimaks sind flopis või turnis. Kui sa aga turnis end ilmselgelt commited siis ainult lollid bluffivad sind üle nõrgema käega. Seega su esimene nõueanne, et bet flop, commite turn muutub veelgi halvemaks mänguks. See tähendab, et kui vastane teab, et sa ei foldi ja nüüd läheb all-in, siis sul ehk ei olegi piisavalt oddse/equityt turni ära callida. Kui aga paned väiksema beti võib vastane näha fold equityt ning bluffida sind nõrgema käega või shoveda käega, mille vastu sul on equityt.

    See pm. ei käi üldse selle käe kohta vaid üldine teooria betsizingust.

    EDIT: ja ma räägin 3betted pottidest, mitte single raised pottides. erandjuhud on kui vastas shortstack.

  15. #15

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    mis asi on käsi? ja mis käsi minul on?

  16. #16

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    ehk siis mingi põhjus on panuste taga.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    See oli teooria optimaalse mängu korral. Kui me lisame käed, siis peame lisama ka mängija iseloomulikud omadused ja ikkagi ma ei leia ühtegi põhjust miks me peame bluffiga panustama rohkem v.a. overbetid regularide vastu. Kui meil käsi siis palun väga - panusta rohkem ja olen nõus sellega, eriti donkide vastu.

  18. #18
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Ma poolepotised cbetid 3bet pottides võtsin oma arsenali aasta tagasi kui sain coachingut insyder19 'lt, muidu panin ka mingi 2/3 ja rohkemgi. 100BB deep see annab lihtsalt rohkem mänguruumi, saame 2 tänava asemel mängida 3 tänavat postflop ja kui meie postflop mäng on parem kui vastasel, on see ju hea kui meil rohkem mänguruumi on. Heads-upis on vähemalt poolepotised cbetid 3bet pottides standard, 6-maxi kohta ei oska öelda.

    Samas sinu graafikuid vaadates tundub, et sinu süsteemid töötavad väga hästi ja võib-olla ei olegi kõige targem üldist malli jälgida, sest fishid ju harjuvad ka mingil määral siiski sellega, et nende vastased nt. 1/2 potist koguaeg betivad ja kui mingi vend paneb 2/3+ siis neil on selle vastu vähem kogemusi. Näiteks dragons1974 mängib täiesti omamoodi stiiliga ja keegi ei usu, et tegemist võitva mängijaga on enne kui teda PTR-ivad, seega optimaalne mängustrateegia ei pruugi olla alati parim.

    Palju 6-maxis/full ringis muidu teised regularid panevad cbetina 3b potis?

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Heads-upis on vähemalt poolepotised cbetid 3bet pottides standard.
    Mul on välja kujunenud 3-bet potides Cbeti suurus täpselt 60%.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma poolepotised cbetid 3bet pottides võtsin oma arsenali aasta tagasi kui sain coachingut insyder19 'lt, muidu panin ka mingi 2/3 ja rohkemgi. 100BB deep see annab lihtsalt rohkem mänguruumi, saame 2 tänava asemel mängida 3 tänavat postflop ja kui meie postflop mäng on parem kui vastasel, on see ju hea kui meil rohkem mänguruumi on. Heads-upis on vähemalt poolepotised cbetid 3bet pottides standard, 6-maxi kohta ei oska öelda.

    Samas sinu graafikuid vaadates tundub, et sinu süsteemid töötavad väga hästi ja võib-olla ei olegi kõige targem üldist malli jälgida, sest fishid ju harjuvad ka mingil määral siiski sellega, et nende vastased nt. 1/2 potist koguaeg betivad ja kui mingi vend paneb 2/3+ siis neil on selle vastu vähem kogemusi. Näiteks dragons1974 mängib täiesti omamoodi stiiliga ja keegi ei usu, et tegemist võitva mängijaga on enne kui teda PTR-ivad, seega optimaalne mängustrateegia ei pruugi olla alati parim.

    Palju 6-maxis/full ringis muidu teised regularid panevad cbetina 3b potis?
    fishide vastu ma valuebetin küll suuremalt kui 1/2 pot

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES