Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 27, kokku 27
  1. #21
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sateliidid seebiks

    Ma arvan, et on oluline vahe, kas tyyp on pokkeirpro voi on nn amatoorm2ngija
    10k kuupalgaga nn amatoorm2ngija voib v2ga vabalt 10k v2lja k2ia, et elu voimalus 2ra kasutada. Ta on sellega juba arvestanud, 10k l2heb nn poletamsieks ja "gamblimiseks"

    Ok pokkeirpro saab ka shotte votta ja kanda see 10k+paar k reisiraha nn maha ja panna see meelelahutuse arvele. Aga minu jaoks on siiski 13k meelelahutus ikka v2ga suur v2ljaminek. Krt selle raha eest saan ma juba teha korrteris kova remondi voi normi sisustuse sisse tuua.

  2. #22
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Sateliidid seebiks

    Bankroll management on selle jaoks, et sa ei saaks busto minna. Kui sul on võimalus 500se rolliga mängida 10k eventi, ise riskides bankrolli piires, siis miks mitte? Muidugi, kui sa oled turniiris ikka EV+ mängija. Võib valida vähem riskantse variandi ja võtta raha välja, kuid kui sa oleksid turnas olnud EV+, siis sa jäid sklansky bucksidest ilma. High variance sklansky bucks küll... Kes ei tea, siis sklansky bucks on teoreetiliselt võidetud raha. Kui durrrr jätab hea nosebleed mängu mängimata, kus ta oleks EV+, siis jääb ta teoreetiliselt rahast ilma. Kui mul oleks võimalik EV+ nosebleed mänge mängida 500se rolliga, bankrolliga riskimata, siis fuck it ma mängiks.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Sateliidid seebiks

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Bankroll management on selle jaoks, et sa ei saaks busto minna. Kui sul on võimalus 500se rolliga mängida 10k eventi, ise riskides bankrolli piires, siis miks mitte? Muidugi, kui sa oled turniiris ikka EV+ mängija. Võib valida vähem riskantse variandi ja võtta raha välja, kuid kui sa oleksid turnas olnud EV+, siis sa jäid sklansky bucksidest ilma. High variance sklansky bucks küll... Kes ei tea, siis sklansky bucks on teoreetiliselt võidetud raha. Kui durrrr jätab hea nosebleed mängu mängimata, kus ta oleks EV+, siis jääb ta teoreetiliselt rahast ilma. Kui mul oleks võimalik EV+ nosebleed mänge mängida 500se rolliga, bankrolliga riskimata, siis fuck it ma mängiks.
    hea lugeda sellist postitust, kus argumenteeritult on võimalik tõestada mingite teoreemidega, et 10k eventi mängides ei ole sa teinud iseendale kuritegu :)

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Sateliidid seebiks

    trios algavag Aussi miljon satikad 1.50 dollarist ja siis pead end üle leveldama , muidugi võid kohe buy inni teha 25+2.50 daily finalyle kus saavad 5 pileti weeklyle , eks iga ühe oma otsustada millist teeb.

    võid alati proovida ka 4+0,40 kust saada pilet daily finaly pileteid (5).

    hea runni puhul on võimalik pilet koju tuua :) aga hulluks ma nende satikatega ei lähe vahest võtan 4+0,40 kõrvale , et saada daily final pilet ja sealt edasi proovida juba.

    samas need 100k gtd satikad on trios ka suht ok.

  5. #25
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Sateliidid seebiks

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    trios algavag Aussi miljon satikad 1.50 dollarist ja siis pead end üle leveldama , muidugi võid kohe buy inni teha 25+2.50 daily finalyle kus saavad 5 pileti weeklyle , eks iga ühe oma otsustada millist teeb.

    võid alati proovida ka 4+0,40 kust saada pilet daily finaly pileteid (5).

    hea runni puhul on võimalik pilet koju tuua :) aga hulluks ma nende satikatega ei lähe vahest võtan 4+0,40 kõrvale , et saada daily final pilet ja sealt edasi proovida juba.

    samas need 100k gtd satikad on trios ka suht ok.
    need all-in omad jh..

  6. #26

    Re: Sateliidid seebiks

    tegin 3.30 rebuy satika kus esikümme sai turniiripileti väärtusega 55 dollarit. selle vahetad T dollariteks ja vägagi normaalne teenistus ju.tylos minu arust aint neid rebuy satikaid mängib ja teenib kenasti nendega.vähemalt full tildis on küll kena kasumit nendega võimalik näidata.

  7. #27
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Sateliidid seebiks

    FTP satikad ni haiged. Flipid 6-st 0 täna.

    Kuidas FTP-s saab blokki panna nendele? Kui Cashi lauad halvad, siis teen neid, aga see lihtsalt punktide kulutamine. :<

    10-st 2 viimased satikad. Koguaeg lihtsalt suckoudid. Pigem ei tasuks mängida..
    Viimati muudetud raunsz poolt : 07.12.10 at 13:19

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES