Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 10, kokku 48 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 944
  1. #181
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Lebovend jube loll jutt.Mõtle parem sellele kui lame oleks surra 30 aastat nooremana tänu sellele, et sa nii mõtlesid, kui sa suitsu tegid.Fakt on see, et suits rikub sitaks su kopse ja miks sa peaksid lambist kopsuvähki sattuma?
    jah vb olen naiivne v6i peast p6runud v6i lihtsalt loll, aga mulle meeldib see illusioon, et mul on enda elu yle mingi kontroll. ja kui ma peaks olema nonsmokerina surivoodil k6rvuti smokeriga sama asja t6ttu, siis no sellist "nalja" ma ei taluks.

    eksi isa, suitsetaja ja kiirabi t88taja r22kis mingist suvalisest vanamutist kes on 90+ aastat vana, elab siiani h2sti - iga aasta kingitakse talle suur kast tobi, mille ta k6ik 2ra suitsetab.

    ning jah, ma ei loodagi 80 aastaseks elada.

    ning ma ei saa elada kuskil mulli sees, nii et mitte miski mind ei kahjustaks. elaks mingit igavat elu, ei jooks alkoholi, ei tarbiks kohvi, ei suitsetaks, ei k2iks kesklinnas, sest seal on saastatud 6hk. pmst istukski kuskil isolatsioonis, et mitte miski halb ei p22seks ligi ja elaks siis niii 130 aastaseks. fun fun.


    imho yldse m6ttetu vaielda selle teema yle. j22me siiski topicusse ehk siis
    "Suitsetamise mahaj2tmine" ja nonsmokerite 1-2-3 liner postitused selle kohta kui n6rgad on suitsetajad v6i kui m6ttetu tegevus on suitsetamine, ei ole t6esti edasiviiv.

  2. #182
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    sry ma ei saa sulle vastuvaidlemata jätta.Sa räägid siin, et sa ei suudaks ära taluda suitsetaja kõrval suremist kopsuhaigusesse, kui sa ise tobi ei tee.wtf is this?
    Hüppa kohe auto alla, sest mõtle, kui tobe oleks surra joodiku kõrval kes auto alla astus.Ja sinu 90 aastast mutikest võib ka võrrelda mis iganes õnnetuse ellujäämisega mis peaks sinu loogika järgi sind motiveerima kuskilt alla hüppama vms.Ja sa ei ole naiivne, sul ongi enda elu üle kontroll, see pole illusioon.

    Ja palun seleta meile kõigile kuidas teeb suits elu huvitavamaks?
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 22.11.10 at 12:15

  3. #183
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    suitsetamine on eelk6ige sotsiaalne tegevus ju. mul teevad enamus s6brad suitsu, kasuisa ja ema teevad suitsu. ja s6prade s6brad teevad suitsu. k6ik teevad suitsu.

  4. #184
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Te olete päris sotsiaalne seltskond.

  5. #185
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    mittesuitsetajad ongi asotsiaalsed.

  6. #186
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    No muidugi kui vanemad suitsetavad siis sa oled koguaeg arvanud, et see on mingi hea asi vist.Anyway see ei ole jällegi vabandus, enam ei tee keegi siseruumides suitsu, ronitakse välja vihma kätte jne ning sul on vaja järgi joosta seltskonna huvides :D (see on jällegi 1 vabandus mis sa oled endale otsinud, tegelikult neid põhjendusi pole olemas miks sa peaksid suitsetama.On ainult nikotiini sõltuvus)
    Minu arust on just reaalsem, et sa ei pea selle pärast muretsema, vaid sa lähed ainult straight forward, samal ajal kui teised suitsu teevad, mis ei anna mitte midagi võid sina juba mingit chikki rautada kuskil või mis iganes. :)
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 22.11.10 at 14:29

  7. #187
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Üliraju on minu meelest Fox Life näidatav sari Mad Men, kus 50ndatel kõik suitsetasid igal pool igal ajal. Lagi oli see, kui mees tuli koju, rase naine istus voodis, ajasid juttu ja siis muuseas pani naine (sic) suitsu ette!

  8. #188
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Üliraju on minu meelest Fox Life näidatav sari Mad Men, kus 50ndatel kõik suitsetasid igal pool igal ajal. Lagi oli see, kui mees tuli koju, rase naine istus voodis, ajasid juttu ja siis muuseas pani naine (sic) suitsu ette!
    Jah siis oli see kes suitsu tegi kõva mees :D ja kes ei teinud oli pussy

  9. #189
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    No muidugi kui vanemad suitsetavad siis sa oled koguaeg arvanud, et see on mingi hea asi vist.Anyway see ei ole jällegi vabandus, enam ei tee keegi siseruumides suitsu, ronitakse välja vihma kätte jne ning sul on vaja järgi joosta seltskonna huvides :D (see on jällegi 1 vabandus mis sa oled endale otsinud, tegelikult neid põhjendusi pole olemas miks sa peaksid suitsetama.On ainult nikotiini sõltuvus)
    Minu arust on just reaalsem, et sa ei pea selle pärast muretsema, vaid sa lähed ainult straight forward, samal ajal kui teised suitsu teevad, mis ei anna mitte midagi võid sina juba mingit chikki rautada kuskil või mis iganes. :)
    jah, tubli oled.

  10. #190
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Ja kobisen ja avaldan arvamust seal kus tahan. Selleks see foorum siin on.
    Isiklikult minu elu ei ole nii p...s, et mind ei huvitaks, kas ma suren 10 aastat varem või hiljem. 80 aastat tahaks ikka välja vedada.

    Palun tee teema "Suitsetamine on mõttetu" ja kobise seal nii palju kui tahad. Eeldan, siis sinu põhimõtetele, et sa ei joo ka üldse ? See ka ju vähendab su eluiga ja tõenäosust elada 80 aastaseks

  11. #191

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Selle topicu teema on ju siiski suitsetamise mahajätmine, mis on sama hea kui " Suitsetamine on mõttetu". Pigem võiksite teie , kes te siin seda õigustate, teha uue teema ja seal muliseda :) . Natuke käest ära läinud see siin.

  12. #192
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    solid 1st post

  13. #193

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    No lihtsalt pidin kasutaja selle posti jaoks tegema . Pikemat aega jälginud siin juba seda ja ei suutnud selles kohas vaikida.

  14. #194
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas salasimmo Vaata postitust
    Selle topicu teema on ju siiski suitsetamise mahajätmine, mis on sama hea kui " Suitsetamine on mõttetu". Pigem võiksite teie , kes te siin seda õigustate, teha uue teema ja seal muliseda :) . Natuke käest ära läinud see siin.
    no ei ole p2ris nii ikka. suht sama retarded nagu "naise mahaj2tmine" = "naised on m6ttetud" vms.

    nii et siiski tehke oma teema ja l2bustage seal oma mittemidagi ytlevate postitustega stiilis "suitsetamine on m6ttetu"

  15. #195

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma ei saa aru, miks sa õigustad suitsetamist sellises teemas? Ja see naise mahajätmise näide on absurdne, sest üldjuhul võetakse uus naine. Uut suitsu sa peale mahajätmist ju ei võta? Seega naised ei ole mõttetud, aga suits on. Sellise mentaliteediga sa ei jõuagi kuskile, kui eesmärgiks on suitsetamise mahajätmine. Edu.

  16. #196
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    nii et siiski tehke oma teema ja l2bustage seal oma mittemidagi ytlevate postitustega stiilis "suitsetamine on m6ttetu"
    Aga ongi ju
    Viimati muudetud Tarmonator poolt : 23.11.10 at 14:22

  17. #197
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma kah ei saa aru, miks mulisevad siin teemas veendunud suitsetajad, kes ei kavatsegi maha jätta.
    Tehke oma teema.

    (Tegelt mulisegu kes tahab, tõin tasakaalustava näite)

  18. #198
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ilma õige aruteluta oleks see koht siin ju nii igav, loed ära "aha mingi vend teeb tobi 2a tahab maha jätta" ja ongi kogu moos.
    Täiesti normaalne ju, et inimesed avaldavad oma arvamust selle kohta ja teiste kohta.
    Kas suitsetamise mahajätmise alla ei kuulu põhjus miks maha jätta?
    See ei ole mingi läbu vaid sinu virisemine siin topicus on läbu!(goes to lebovend)

  19. #199
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas salasimmo Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks sa õigustad suitsetamist sellises teemas? Ja see naise mahajätmise näide on absurdne, sest üldjuhul võetakse uus naine. Uut suitsu sa peale mahajätmist ju ei võta? Seega naised ei ole mõttetud, aga suits on. Sellise mentaliteediga sa ei jõuagi kuskile, kui eesmärgiks on suitsetamise mahajätmine. Edu.
    kuda sa aru ei saa, minu v6rdlus ongi debiilne ja see on ajendatud sinu v6rdlusest. "suitsetamise mahaj2tmine" ei ole sama mis "suitsetamine on m6ttetu" ning "naise mahaj2tmine" ei ole sama mis "naised on m6ttetud". See naiste teema oli t2iesti lampi v6etud asi, et n2idata sulle mis n6medusega sa ise hakkama said.
    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Ilma õige aruteluta oleks see koht siin ju nii igav, loed ära "aha mingi vend teeb tobi 2a tahab maha jätta" ja ongi kogu moos.
    Täiesti normaalne ju, et inimesed avaldavad oma arvamust selle kohta ja teiste kohta.
    Kas suitsetamise mahajätmise alla ei kuulu põhjus miks maha jätta?
    See ei ole mingi läbu vaid sinu virisemine siin topicus on läbu!(goes to lebovend)
    "n6rgad olete"
    "suitsetamine on m6ttetu"
    ei ole nagu eriline arutelu v6i nii.


    et jah, saime aru, suitsetamine on p2hh, aga 2rge j22ge ennast kordama oma onelineritega. move on, v6tke uus teema mida trollida. need teie "arvamused" ei ole ei vastu ega poolt argumendid suitsetamisele. Need on lihtsalt...uhh..spam. ja kuna ma juba p2ris mitmendat posti yritan teile seletada, mis valesit on ja m6ned n2evad mind juba kui "kaitsmas suitsetamist" ning et ma "ei kavatsegi maha j2tta", siis yritan teile veel puust ja punasest ette n2idata, mis asi v6iks olla argument ja mis mitte:
    Poolt argument: See on hea l88gastumisviis lisaks hommikusele kohvile ja p2ikesele verandal istudes.
    Poolt: Suitsetamine on sotsiaalne tegevus, suitsunurgas on sageli teistsugused jutud.
    Vastu: Suitsetamine on paha, see suurendab v6imalust surra kopsuv2hki.
    Vastu: Suitsetamine on paha, see v6tab 2ra v6hma.

    ja nyyd siin osade kuttide stiilis postitused, mis ei ole kumbagi:
    "suitsetajad on n6rgad." <-- see on nagu mittemidagi ytlev, pigem suitsetajaid ryndav lause. k6ik.
    "suitsetamine on m6ttetu." <-- noh, tore. Aga see pole ju argument.
    "yleeile panin kaks erinevat sokki jalga."<--awsome, aga j2llegi tarbetu spam.
    "

  20. #200
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Suitsetamine on mõttetu.

Lehekülg 10, kokku 48 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES