Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 11, kokku 48 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 944
  1. #201

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Jah, sinu võrdlus on väga debiilne, hea et sellest ise aru saad. Aga ma usun, et kui keegi tahab suitsetamist maha jätta, peab ta endale sisestama, et suitsetamine on mõttetu tegevus- üks asi millest peakski siin teemas rääkima.
    Kas sa, lebovend, leiad ka heroiinitarvitamisele poolt argumente? Narkourgas võib samamoodi olla sotsiaalne keskkond ja seal on kohe kindlasti teistsugused jutud.
    Samas ma ei saa enam aru , kas sa oled siin suitsetamise poolt või vastu. 1lk tagasi tundus, et sa õigustasid suitsetamist, nüüd ütled, et suitsetamine on pähh. Väga hea sel juhul, kui aru said asjast . :)

  2. #202
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Minul suitsetamise maha jätmise üheks suureks motivaatoriks oli see LEHK, mis sulle külge jääb. Mäletan kuidas ülemus tuli otse suitsult minu kõrvale arvutist midagi näitama ja see lehk pidi mind ära lämmatama. Mõtlesin, et ise lehkasin ilmselt samamoodi.

    Inimestele, kes juba paar päeva ilma on olnud ja kardavad murduda - mine nuusuta just suitsetamast tulnud inimest... äkki aitab mitte murduda.

  3. #203
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas salasimmo Vaata postitust
    Jah, sinu võrdlus on väga debiilne, hea et sellest ise aru saad. Aga ma usun, et kui keegi tahab suitsetamist maha jätta, peab ta endale sisestama, et suitsetamine on mõttetu tegevus- üks asi millest peakski siin teemas rääkima.
    Kas sa, lebovend, leiad ka heroiinitarvitamisele poolt argumente? Narkourgas võib samamoodi olla sotsiaalne keskkond ja seal on kohe kindlasti teistsugused jutud.
    Samas ma ei saa enam aru , kas sa oled siin suitsetamise poolt või vastu. 1lk tagasi tundus, et sa õigustasid suitsetamist, nüüd ütled, et suitsetamine on pähh. Väga hea sel juhul, kui aru said asjast . :)
    6u, minu v6rdlus on debiilne ja sinu oma ei ole jah. fuck it, selge, teeme nii siis.

    ja narkootikumid huh? vaata see ongi see asi et igal inimesel on erinev piir ses suhtes mis puutub tema tervist. ma v6in randomiga tuua paar n2idet m6nest piirist, kes mida enam ei yleta:
    linnas elamine
    trenni puudumine
    kohvi tarbimine
    j22tise s88mine
    alkoholi tarbimine
    suitsetamine
    kanepi suitsetamine
    mingite narkootiliste tablade neelamine
    narkootiliste ainete systimine


    get the point?
    sinu piir on kuskil seal suitsetamise juures, minu piir tuleb kuskil seal peale kanepit suitsetamist. noh see selline umbm22rane n2ide, aga loodan et saad aru.

    anyways, narkourkas enda systimisel ma arvan on rohkem neid negatiivseid kylgi, mis kaaluvad suuremalt yle positiivsemad kyljed(jah, igas asjas ON midagi positiivset) kui suitsetamise puhul.

    oeh, ma juba tglt v2sinud teiega vaidlemisest ja $$$ viimane postitus n2itab ka tglt, kui m6ttetu energia raiskamine see on siin teiega seletamine.

  4. #204
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    ning ma ei saa elada kuskil mulli sees, nii et mitte miski mind ei kahjustaks. elaks mingit igavat elu, ei jooks alkoholi, ei tarbiks kohvi, ei suitsetaks, ei k2iks kesklinnas, sest seal on saastatud 6hk. pmst istukski kuskil isolatsioonis, et mitte miski halb ei p22seks ligi ja elaks siis niii 130 aastaseks. fun fun.
    oh shit, elu mittesuitsetajana on 33.33% mitte-funim

  5. #205
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    oh shit, elu mittesuitsetajana on 33.33% mitte-funim
    you totally owned me.

    not.


    suitsetamine on seal nimekirjas aind yks asjadest, mida ei tohiks teha, et elada "tervislikku eluviisi". cut them all out ja saadki oma 33.33%. ja j2ta ka k6ik muu siit elust v2lja mis mingilgi m22ral kahjustab su tervist ja saad 333%.

    have fun ja edu laudades.

  6. #206
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    you totally owned me.

    not.


    suitsetamine on seal nimekirjas aind yks asjadest, mida ei tohiks teha, et elada "tervislikku eluviisi". cut them all out ja saadki oma 33.33%. ja j2ta ka k6ik muu siit elust v2lja mis mingilgi m22ral kahjustab su tervist ja saad 333%.

    have fun ja edu laudades.
    suitsetamine ei kuulu sinna nimekirja, suitsetamise funi % on ümmargune 0

    joon ja värki küll, sest see on seda väärt

  7. #207
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    suitsetamine ei kuulu sinna nimekirja, suitsetamise funi % on ümmargune 0

    joon ja värki küll, sest see on seda väärt
    NOVOT! just ennist r22kisin piiridest. t2pselt kymnesse ju.

    alkoholiga tervist kahjustada on seda v22rt. minu jaoks suitsetamisega tervist kahjustada on seda v22rt.

    mis siin enam arutleda on.
    jutul l6pp ja liigume edasi? v6i jonnime edasi?

  8. #208
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    NOVOT! just ennist r22kisin piiridest. t2pselt kymnesse ju.

    alkoholiga tervist kahjustada on seda v22rt. minu jaoks suitsetamisega tervist kahjustada on seda v22rt.

    mis siin enam arutleda on.
    jutul l6pp ja liigume edasi? v6i jonnime edasi?
    olgu, lihtsalt uskumatu tundub, et keegi niimoodi suitsetamist naudib... umbes samahea kui kasinnisõltlane ütleks, et bustorisse panek ja SMS-laenud on seda väärt

  9. #209
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    tuimad v6rdlused on siin viimaste postitustega :D

  10. #210
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    olgu, lihtsalt uskumatu tundub, et keegi niimoodi suitsetamist naudib... umbes samahea kui kasinnisõltlane ütleks, et bustorisse panek ja SMS-laenud on seda väärt
    entertainment value obv. ballad panevad kasinnis, bustod käivad kinos.

  11. #211
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Minu posti point oli pigem see, et see tänitamine ja need onelinerid nagu lebovend ütles ajavad närvi küll. See ei pane suitsetajat maha jätma.....Obv suitsetajad teavad sellega kaasnevaid tervislike kahjustusi, riske ja ohte pikaajalisel tarbimisel. Ja ma ei kavatsegi terve elu suitsetada. Varsti ma jätan kindlasti maha, olen seda ennem suutnud peaaegu 1aasta ja suudan seda uuesti. Imo mingi aha-moment peab peast läbi käima ja saadki lahti. Mõtteviisi muutus ja tahtmine on selle asja taga.

    Ja cod see oli ikka liiga radikaalne võrdlus. :D

  12. #212

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Loomulikult on suitsetamine mõnus tegevus, ega muidu nii tohutu hulk inimesi seda ei teeks. Aga kui oled fakti ees, kas tahad et sul seisaks või tahad suitsetada, vot siis läheb keeruliseks.

  13. #213
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    oeh, ma juba tglt v2sinud teiega vaidlemisest ja $$$ viimane postitus n2itab ka tglt, kui m6ttetu energia raiskamine see on siin teiega seletamine.
    Sa oled lihtsalt nõrk.

  14. #214

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    alkoholiga tervist kahjustada on seda v22rt. minu jaoks suitsetamisega tervist kahjustada on seda v22rt.
    Kui nad on samaväärselt funid, siis nad peaks olema ka samaväärselt hinnatavad, kui nad ei ole enam funid. Kui sa alkoholiga saad hinnata üle fun piiri minemist (oksendamine nt) ja enda käitumist vastavalt muuta, siis kas suitsetamise puhul on selleks kopsuvähk või kuidas sa seda fun/mittefun piiri tunnetad, et ohtlikkusest/mittefunist aru saada?

  15. #215

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    suitsetamine ei kuulu sinna nimekirja, suitsetamise funi % on ümmargune 0

    joon ja värki küll, sest see on seda väärt
    Suitsetamine ei ole kindlasti fun. Küll aga on suitsetamine teinekord nauditav tegevus.
    Ma pole ühtegi poest ostetud sigaretti teinud 4a ja pole sama kaua ka tundnud "vajadust" suitsu teha. Samas maal olles pühapäeva hommikune kohvi ja maitsetubakast keeratud sigaret on minu jaoks tegevus, mida ma naudin.
    Ma tean, et suitsetamine ei ole tervislik tegevus, aga mõõdukalt tarbides ei näe ma selles enda tervisele erilist ohtu.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Loomulikult on suitsetamine mõnus tegevus, ega muidu nii tohutu hulk inimesi seda ei teeks. Aga kui oled fakti ees, kas tahad et sul seisaks või tahad suitsetada, vot siis läheb keeruliseks.
    See ei tohiks ühelegi mehele keeruline otsus olla.

  16. #216
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    hah. olen eneskindel ja usun, et olen 100% vaba juba, kuna olen mitu päeva õltsi joonud ja pole isu olnud.

  17. #217
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Suitsetamine on mõttetu.

  18. #218

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Suitsetamine on mõttetu.
    Kõik, kes suitsetavad ja sellega rahul pole, on mõttetud.

  19. #219
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Üleeile panin kaks erinevat sokki jalga.

  20. #220
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Suitsetamine ei ole kindlasti fun. Küll aga on suitsetamine teinekord nauditav tegevus.
    Ma pole ühtegi poest ostetud sigaretti teinud 4a ja pole sama kaua ka tundnud "vajadust" suitsu teha. Samas maal olles pühapäeva hommikune kohvi ja maitsetubakast keeratud sigaret on minu jaoks tegevus, mida ma naudin.
    Ma tean, et suitsetamine ei ole tervislik tegevus, aga mõõdukalt tarbides ei näe ma selles enda tervisele erilist ohtu.



    See ei tohiks ühelegi mehele keeruline otsus olla.
    Sellega võib nõus olla, kui mõõdukalt teed siis võib tõesti nauditav olla :)

Lehekülg 11, kokku 48 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES