Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 14, kokku 48 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 944
  1. #261
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    elangi äkki ?

    Ja vähemalt ma tean et mul on õigus !

    Aga mida sa loodad inimestest kes teavad ainult pokeri termineid.
    Jah dr. noormann delfi noortekas arvab ka, et ta on psühholoog ja ta kindlasti usub südames, et tal on õigus.

  2. #262
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas armand0
    Kuule psühholoog camu.
    Klen!
    Tsitaat Algselt postitas armand0
    Ma arvan ,et ma tean inimeste psühholoogiast palju rohkem kui sina ja olen sellega ka kokku puutunud.
    Jah suitsetamisest loobumine põhjustab vähki terminoloogiaga jätad endast targa mulje küll.
    Tsitaat Algselt postitas armand0
    Ma ei tahagi ,et tavaline pokeri mängija peaks seda teadma aga pole mõttet mingit jama suust välja ajada.
    Mõtet kirjutatakse ühe t-ga. Lisaks leian veel vähemalt 2 kirjaviga. Ei jäta just väga head muljet või mis?

  3. #263
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kokku leidub sigaretis üle 4000 keemilise elemendi, millest vähemalt 40 on tõestatud vähi tekitajana, nende hulgas benseen, nikkel, kaadmium ja poloonium-210. Lisaks neile on suitsus mürkaineid nagu atsetoon, ammoniaak, arseen, formaliin, vinüülkloriid, tsüaniid jpm.

    Aga tõmmake ikka edasi, sest muidu tuleb stress ja tekitab vähi. Psüholook üdles nii.

  4. #264
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Keegi pole väitnud seda mida teie proovite siin tõestada.

  5. #265
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Milles see inimese psühholoogia hea tundmine väljendub? Naistele püksi pugemises? :P

  6. #266
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Lugesin siin kõik räägivad, et oo suutsin vähendada suitsetamise 5-le tobile päevas jne.
    Kuulake Allen Carr-i "easy way stop smoking" ja te ei pea mingit sitta korraldama.Sa piinad ennast sellega et sa teed vähem tobi kui sa tahaksid.Miks piinata kui sulle suits nii väga meeldib?Kui ei siis miks üldse seda teha?Tee endale asjad selgeks.

  7. #267

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Lugesin siin kõik räägivad, et oo suutsin vähendada suitsetamise 5-le tobile päevas jne.
    Kuulake Allen Carr-i "easy way stop smoking" ja te ei pea mingit sitta korraldama.Sa piinad ennast sellega et sa teed vähem tobi kui sa tahaksid.Miks piinata kui sulle suits nii väga meeldib?Kui ei siis miks üldse seda teha?Tee endale asjad selgeks.
    Nõustun sinu mõttega, et ikka kui tunned et asi on probleemiks kujunenud ning tahad sellest vabaneda, siis keskenduks ja annaks endast 100 protsenti selle lahendamisele. Ega jupitamisest tolku pole.
    Aga asjas on ka teine külg. Igasugune teadvustamine ja vähemalgi määral suitsetamisest loobumise üritused st. ka vähem tarvitamine on juba väga suur samm võrreldes suitsetamise mitte tõsiselt võtmisele + intensiivistama e. rahus edasi tõmbamine.
    Niiet GL

  8. #268

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas volde Vaata postitust
    Nõustun sinu mõttega, et ikka kui tunned et asi on probleemiks kujunenud ning tahad sellest vabaneda, siis keskenduks ja annaks endast 100 protsenti selle lahendamisele. Ega jupitamisest tolku pole.
    Aga asjas on ka teine külg. Igasugune teadvustamine ja vähemalgi määral suitsetamisest loobumise üritused st. ka vähem tarvitamine on juba väga suur samm võrreldes suitsetamise mitte tõsiselt võtmisele + intensiivistama e. rahus edasi tõmbamine.
    Niiet GL
    Tule kell 10 poe ette, l2hen kohvile piima ostma. Teised tulevad kah.

  9. #269
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tagasi suitsetajate seltsis... Pokkeris olen taas võitja ja söön ka vähem. Win win
    Viimati muudetud Kloonike poolt : 12.12.10 at 11:51

  10. #270
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tra oli öösel vaja peale pubist äratulekut 1 suits teha ...krdi sitaks sitem olla nüüd :S

  11. #271
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Nii, ma nädal puhas! Lisaks üks kerge laupäevane joomine seljataga, kus polnud isegi isu.
    Lisaks keeldusin purjuspeaga ja viisakalt tubakaga jointist ning nõudsin puhast kraami.
    Hetkel tunne väga hea ning erilist tahtmist nagu pole ka. Pokkerit olen üritanud ka mängida (peale seda kui 2 päeva puhas olin olnud) ning polnud väga hullu midagi. Kui isu tuleb, panen suhu orbiti. Aitab küll.
    Tõsi kehakaal on märkamatult nädalaga mingi 1,5 kg. tõusnud aga kuna ma anyway äärmiselt kaootiliselt toitun ning ennast üldse ei liiguta siis see ka suva. Saabki äkkii 100 kiloseks ära.

  12. #272
    Õpihimuline Mängur Kasutaja heido24 avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    UK
    Postitusi
    402

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Rootsis tööl 34 päeva juba....ja pole yhtegi suitsu teinud peale seda kui laevast maha tulin :) Snus abix igaljuhul...aitab kyll...kaalus vast olen 5kg juurde v6tnud aga pole hullu :) smoking sucks :P

  13. #273

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    ca 10a esimest korda stabiilselt. kambaga oli tore. keskas 15a sai uuesti alustatud kuna uus seltskond suitsetas ja tore oli suitsunurgas käia
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    5a+
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    aegajalt kui tuleb "tahtmine", suitsuhais hakkab pinda köima, kurk stabiilselt haige. sama nagu codeccil, olen liiga kriitiline/karm enda suhtes, et lubada failimist.
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?
    aastaid, kuude/nädalate kaupa korduvalt
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?
    võtke kokku end

    oli üks quote mis kõlas umbes nii: "if id quit smoking, drinking and gambling i could win 10 years more, but id lose everything that makes life great.
    kokkuvõttes mulle meeldib suitsetamine, meeldib suits, meeldib tegevus, meeldib seltskond.

    tegin väikse pausi aga ilma suitsuta ei saa tilti kehast välja. tõmbab rahulikuks ära. miinuseks on jube väsimus, üle 12h järjest üleval ei suuda enam olla. vb peaks vitamiine võtma.
    lisaks võhma pole, joosta ei suuda eriti, etc.
    pikemate pausidega näpud pole enam kollased, lõhnad ja maitsed tulevad tagasi, värskem olek üleüldse.

    ja nõustun alaskaga muidu.
    Viimati muudetud con poolt : 17.12.10 at 16:03

  14. #274

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Nii, hetke olukord on järgmine, ostsin ühe karbi thunderit. Lisaks kasutan vesipiipu ja miksin erinevaid maitseid. Päris lahe ajaveetmis võimalus. Suitsust siiski eemal ja usun et need eelnimetatud ained ei suuna mind tagasi vanasse harjumusse.

  15. #275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    pole proovinud mahajätta, aga eelmine pakk püsis rekordilised 3,5 päeva. polegi viimase 6 kuuga nii kaua vastu pidanud. cool

  16. #276

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tere.

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    Kooliajal oli vaja ju "lahedate" seltskonnas viibida, kellest enamus suitsetasid+ tundus lahe.
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    13 aastat. Hetkel veel suitsetaja.
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    Viimase 10 aasta jooksul vast rohkem kui 5 korda. Esimest korda tahtsin enne 18. saamist maha jätta, et saaks öelda, et ma pole legaalselt ühtegi suitsu teinud. Fail. Hiljem tervislikel põhjustel, võhma puudumine, õhtul suitsust kurk valulik/kibe, rinnus valud jne.
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?
    Suitsetama hakkamisest saati 6 kuud-ca 1.5 aastat tagasi.
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?
    Parim on suitsetamist maha jätta kui on kas tegevust nii palju, et ununeb ära suitsetamine või pohmakas. Esimene päev on kõige raskem. Siis tulevad ca 1-2 nädala pärast enesepetu mõtted, et mis see 1 suits ikka teeb... Ning varsti hakkad mõtlema, et peaks ikka maha jätma :)

    Olen kasutanud erinevaid asendusnikotiini tooteid, nätsud, plaastrid, snus. Nätsuga võib lutsu visata, mulle ei aidanud midagi. Plaastritest Niquitine kõige kangemad plaastrid(32mg oli vist), annavad suht palju nikotiini, võtab suitsu isu kergelt vähemaks.
    Parim on olnud snus- sain nädala kasutamisega ca 4ks kuuks suitsu vabaks.

  17. #277
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Asendused ei aita.Asi ei ole selles pulgas mida sa tõmbad vaid nikotiinis.Sul on sõltuvus nikotiini järele.
    Samahästi võiks jupi narkar hakata söömise asemel punne ninna tõmbama, et maha jätta.
    Kui loll sa oled?

  18. #278

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kui rääkida sõltuvustest, siis sõltuvused jagunevad mitmesse erinevasse liiki. Suitsetamise peamised kolm on füüsiline, vaimne ning sotsiaalne. Igal suitsetajal on need tegurid esindatud, aga nende tugevuste vahekord on individuaalne. Ma eeldan, et ma ei pea neid üksipulki läbi seletama hakkama... Su viimase küsimuse peaksid enne postitamist ise ka läbi mõtlema. Elu ei ole must ja valge.

  19. #279
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Asendused ei aita.Asi ei ole selles pulgas mida sa tõmbad vaid nikotiinis.Sul on sõltuvus nikotiini järele.
    Samahästi võiks jupi narkar hakata söömise asemel punne ninna tõmbama, et maha jätta.
    Kui loll sa oled?
    Toetan sinu ideed. Maha jätmine tähendab sõltuvuse kaotamist mitte asendusainete leidmises. Muidgi "suitstetamise" mahajätmine ongi selline kahe otsaga asi. Kui lased snuši siis ei suitseta :)

  20. #280
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma küll ei tea näiteid tuua aga ma olen päris kindel, et 90 prossa inimestest, kes on üritanud asendusainetega suitsetamist maha jätta, suitsetavad mingi aja pärast uuesti.Vähemalt seda ma garanteerin, et mahajätmine ei ole lihtsam, kui siis ainult tänu sellele, et sa usud nii väga, et see aitas sind.

Lehekülg 14, kokku 48 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES