Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 17, kokku 48 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 944
  1. #321

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    1,2,3. test, test. läks läbi krt. Lühidalt, kui on mäda ja häda suitsetamise maha jätmisega siis pead tunnistama endale sõltuvust. Ehk naudi suitsu, kirsside tagaajamis ja riverisse 2 audist. 3 päeva ilma on ju iisi, 18h jutti jood ja ei tahagi 3 päeva, niiet millest me räägime:D Booki lugeda ja arusaada on nats kurb vist. Fidel ja DOminican vast päästaksid ka selle pahe siin.
    Viimati muudetud mumuu poolt : 04.01.11 at 00:11

  2. #322
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    5s päev... Eile oli veel suht suur nälg peal... Jätsin maha ju eelmine kord samamoodi aastavahetusel... ja olin enda üle uhke et "vahi - puhtalt tahtejõul jätsin maha".... ja samamoodi alustasin eelmisel suvel siis uuesti jah... debiilik lihtsalt... ei olnudki enam põhjust tegelt.... ei tundnud vajadust ega miskit ja lihtsalt lollist peast hakkasin uuesti tegema... mis siis et endal tervis ja enesetunne panid allamäge kohe... aga tegema pidin...

    Ok võtsin end uuesti kokku ja alustasin see aasta nüüd uuesti... mõtlesin et jälle 2-3 nädalat närvitsemist ja siis iga kuu korra vms tahtmist teha... Ja siis mõtlesin et vaataks need Allen Carri videod läbi.... youtubes täitsa olemas

    [YOUTUBE]dynJ7F7wpGg[/YOUTUBE] see siis esimene osa (ülejäänud leiate ka sealt) soovitaks kõigil kes suitsetavad või tahavad maha jätta seda vaadata...
    Vaadake ükskord see algusest lõppuni läbi ja eks siis otsustage ise... ma vaatan homme 2st korda veel aga hetkel ma enam ei tunne et tahaks nagu veel suitsu...

  3. #323
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ma ei saa aru mis nüüd siis on? esimesed 6 päeva polnud mingit probleemi ja nüüd järsku selline suitsu isu, et ma ei tea mida teha. mul on küll 1 pakk, aga 2 tundi olen hambad ristis kannatanud.

  4. #324
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Viska kohe peldikusse see pakk!

  5. #325

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tõmba 5 tk järjest filtrisse, järgmised 2 nädalat on muretu.

  6. #326
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mis seis on?
    Kuidas laheb Jaanus, Rahvavaenlane ja teised?
    Nippe?

    Teile elatakse kaasa :)

  7. #327
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    pean nõrkust tunnistama, üleeile tegin mõned õlle kõrvele. sel aastal esimesed siis. aga pole midagi teha tuleb uuesti alustada, täna teine päev siis :D

  8. #328
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Proovin kah alates tänasest suitsetamisest päris loobudateen küll ainult vines peaga aga peaks sellest kah loobuma vaatame mis saab see aasta kah ainult korra teinud ja seda siis eile vines peaga

  9. #329
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    haha, iga nadal uuesti alustada on kah omamoodi. suht BS aga parem ikka vist kui see, et vana rada m66da pakk paevas suitsetada ja mitte yldse yritadagi.
    kysimus neile, kes suutnud pikema perioodi jooksul ilma suitsuta olla: kas too paev, mil v6tsite vastu otsuse LOOBUDA SUITSETAMISEST (mitte proovida loobuda) - havitasite ka tuhatoosi/valgumihklid?
    ja alkoholi tuleks vist esimeste kuude jooksul kindlasti valtida? mis on alternatiivid? kuidas kohvi ja tee m6juvad?
    milliseid hingamisteede harjutusi praktiseerida? kuidas s66giisuga on, hobuse moodi? kas halba tuju/stressi esineb sagedamini esimeste nadalate jooksul?
    huvitaks siis eelk6ige praktilised kogemused, teoreetikute m6la siin suurt abiks pole :)

  10. #330
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    kui 2009 aastal maha jätsin (pool aastat pidasin vastu) siis tuli otsus pohmelli pealt. suitsupakk tilbendas 4 kuud jope taskus, kuni ühele sõbrale selle ära andsin. kohvi joomisega on mul nii, et väga harva joon, aga siis kui joon siis tahaks muidugi suitsu ette panna. tee joomine pole minul suitsu isu kunagi tekitanud. aga alkost tuleb kindlalt mõneks ajaks loobuda. kõik korrad kui ma olen uuesti alustanud on alati alko pealt. neid kordi on päris palju olnud. kui ma pool aastat ilma suitsuta olin, siis esimesed 2 kuud alkot ei puudutanud. söögiisu läheb suuremaks küll, aga mul koguaeg puuviljad käepärast.

  11. #331
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    lahe lugu. edu ja hoia k6va! :D
    ja puuviljad on abx alati.
    gl ja anna ikka vahest teada, kuidas laheb!

  12. #332
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    <läheb teeb nüüd Mõigu snäkis ühe burksi ja seejärel suitsu sinna peale>

  13. #333
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    On juba mõnda aega mõttes mõlkunud, lähen siis teisele katsele (u 9kuud olin ilma suitsuta paar aastat tagasi). Juhtusin siis mingit raadiosaadet kuulama, kus rääkis suitsetamise maha jätmisest jne. Lisaks arvutasin, et u 40-45 pakki tõmban kuus, see teeb ~120-135euri(vanas rahas ligi 2k eeki) läheb suitsude peale. Igal juhul tärkas jõuliselt pähe maha jätmise vajadus ja üritan siis taas. Paistab, et 2.kord saab kõvasti raskem olema. Hetkel olen 6h ilma ja värisen. Edu mulle.

  14. #334

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    edu sulle ja inward
    paugutan ise ka kuus 40+ pakki ja kops pole üldse selle asjaga mestis

  15. #335

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kas keegi tunneb mõnda kõrgharidusega inimest, kes hakkas 10 või 11 aastaselt suitsetama?

  16. #336
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas keegi tunneb mõnda kõrgharidusega inimest, kes hakkas 10 või 11 aastaselt suitsetama?
    Hea küsimus. Praeguses töökohas on suitsetajaid ca. 70-st inimesest 3 tk. Eelmises oli ca. 95-st kaks ja neist ka 1 sekretär. Oma 10-aastase töökogemuse juures olen töötanud koos täpselt ühe inimesega, kes oli 'senior professional' tasemel ja suitsetas. Ilmselt pole minu kogemus kaugeltki mitte läbilõige kogu ühiskonnast, aga statistiliselt päris tühine see ka ei ole. Elanikkonnast suitsetab Eestis vist kokku ca 32%.

    Ise suitsetasin 11-aastaselt ca aasta aega, sest cool oli ja kõik teised ka tegid. Aga ilgelt vastik oli, kohe kui võimalus tekkis, jätsin järgi. Keskkoolis suitsetasin veel ühe suve, sest see oli ainus aktsepteeritav põhjus külmhoones töötades pidevalt väljas pausil käimiseks.

  17. #337
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    1. oktoobrist jätan maha, esimese suitsuga premeerin ennast siis kui olen taaskord 20kg kergem:-)

  18. #338
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    1. oktoobrist jätan maha, esimese suitsuga premeerin ennast siis kui olen taaskord 20kg kergem:-)
    Mis see suits on siis nii suur nauding või et peab uuesti hakkama tegema ilmtingimata? Ise tegin 6a.. nüüd tagantjärele mõtlen et no nahhui oli vaja üldse teha.
    Ja mis selle oktoobriga on, et just siis maha jätad? Maha tuleb jätta insta, siis on tulemusi..

  19. #339
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    seda e sigari asja keegi on proovinud ? on tolku ?

  20. #340

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    snusiga hea, suits läheb lihtsalt meelest. snusi lõpetamisel nädalake üldiselt on selline ülikerge vajadus aga laiskus tuleb appi- ei viitsi jälle sõita kellegi juurde ostma.

    Lubaduse andmine on ka hea, mõnele tüdrukule vms. Töötab väga hästi.

    Ma quittisin siis ca pooleteise nädalaga tuli 5kg juurde, iga päevaga lihtsalt tundsid kuidas tuli. Hakkasin igapävaselt jooksmas käima ja sain suht sama kiirelt tagasi vormi. Kui on vaja kuskil ametlikel kokkusaamistel käia siis ma sel päeval suitsu ei tee kuni kokkusaamine on läbi, see hais on tegelt kohutav ja sellised edukamad kontoriinimesed praktiliselt ei suitsetagi.

Lehekülg 17, kokku 48 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES