Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 20, kokku 48 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 944
  1. #381
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    5+ raamat
    Tegin 5 minti tagasi enda viimase suitsu, im freeeeeee
    Ma jätsin sama asja järgi. Lugemist vajas vist mingi 30 lehte.

  2. #382

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mul sõber hakkas peale 6 aastast pausi just uuesti suitsetama. Algul küsis mahvi, siis suitsu, siis hakkas ise ostma täis peaga, siis kaine peaga. Nüüd pakk päevas.
    kui juba sõltuvuses oled olnud, siis oled sa suitsetaja terveks eluks pmst, parim mis sa teha saad on olla suitsetaja kes hetkel ei suitseta.

  3. #383
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Njah kuda saaks nii, et täispeaga ei suitseta kui teised teevad kõik? Ainus võimalus vist joomine maha jätta.. kainelt ei tee ühtegi juba üle 2a..

  4. #384
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mõtlesin selle e-sigareti järgi proovida aga nagu ma 2+2 OOT aru sain siis sellel eesti lehel on mingid 2x kõrgemad hinnad.
    Keegi mingit muud lehte teab kust neid eestise tellida saab?
    Ja üldse ma ei saa sellest filtrite ja vedeliku jne süsteemist aru. Mis komponendid mul vaja osta on? Ja kuidas see asi toimib.
    Uurisin sealt e-sigareti foorumist ka ja seal erinevate suitsu markide vedelikke ka müüa jne. OOT-s päris paljud suitsetajad kirjutanud, et nendega umbes sama tunne nagu päris suitsu paneks.
    Ses suhtes, et kui sa suitsu teed siis käib kurgust ikka see tunne läbi kui alla tõmbad aga konkreetselt mis amtelikult need vedelikud seal lehel müüa on on kõik ilma nikotiinita ja nagu vesipiibu tõmbaks. Siukest oleks mõttetu imeda.

    Loen ühte raamatut ka atm mis ranka mulle pdfina saatis ja tundub väga hea. Suitsetamisest maha jätmisest, eks proovib siis vaikselt, kopp ees küll vaikselt sellest suitsust.
    Küll aga selle e-sigareti testiks küll heameelega järgi. OOT-s kiidetakse seda ikka päris palju ja inimesed on täiesti rahul. 1500 postitust pikk thread.

  5. #385
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kirjeldan natuke e-sigaretti, et paremini aru saaks. Pliiatsi kujuga, kus esimene osa on aku. Aku külge käib aurustaja/atomizer (http://www.e-sigaret.ee/index/et/epo...&addproduct=33), mis tarbib aku voolu, tekitab kuumust ja aurustab ära e-sigari vedeliku. Nii tekib toss. Vedelik aurustajasse satub läbi padruni/huuliku.

    Padruniks/huulikuks on silinder, mille sees on vatti meenutav svamjas tükike, mis immutatud e-sigareti vedelikuga. Padrun käib aurustaja külge. Vajutad nuppu/tõmbad (oleneb kas automaatne või manuaalne) hakkab aurustaja tööle, aurustab huuliku sees olevat vatist tulnud vedelikku ja nii tuleb toss sinu kurku.

    Sul läheb siis vaja: akut, aurustajat, huulikut ja vedelikkue. Minu e-sigaretil oli ostes kaasas 2 akut, 2 aurustajat, paarkend tühja huulikut (mida ise täidad e-vedelikuga). Seega põhimõtteliselt kaks e-sigaretti. Kui tellid erineva maitsega vedelikke siis igale vedelikule soovitatakse eraldi aurustaja (pidavat jätma maitset külge).

    E-vedelikku alguses ei ostnud aga ostsin valmis miskid mentooli maitsega huulikud kuigi vedelik on parem, sest jätkub kauemaks. Netist tellides saad alati suppordilt küsida, aga siiski parem mine ise kohale (asub tõnismäel). See, et nad kalliamd on - on see nii tähtis`? Ühekordne ost ju. Lisaks eestis ei tohi müüa nikotiiniga e-vedelikke küll aga liigub neid mustal turul (sama nagu snuzz).

    Minu arvamus:
    Suitsetamise maha jätmiseks - nonononoononon. See ei tööta. Küll aga on seda vahest lahe popsida. Toss mis tuleb e-sigaretist (vähemalt minu omast, olen näinud ka teisi, millest praktiliselt üldse ei tuel) on selline paks ja pehme nagu tõmbaksid vesipiipu. Samas ei riku tervist (tegu on tegelt veeaurugua). Üldiselt jääb see pärast nädala ajalist kasutamist sahtlipõhja seisma, võib-olal kuskil kasinnis, ööklubis või lennukis on tore ballatsemise/erinevuse mõttes pahvida aga muidu njah nagu öeldud - mõttetu.

    PS! Ma ei ole nikotiiniga e-sigaretti proovinud (samamoodi - vähem tervist kahjustav - veeaur nikotiiniga; tubaka suitsu kahjulikkus ongi just tema tuhandeid kemikaale sisaldavas suitsus mitte nikotiinis!), ei tea kui hästi suitsuisu ära võtab ja kas oelks vähem tervist kahjustav alternatiiv suitsetamisele. Seda peaks keegi teine rääkima.

  6. #386
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Hea inf, eks peab jah linnas kohepeal ise vaatama.

  7. #387
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Nii, Allen Carr - Easyway to Stop Smoking raamat PDFina tõmmatud. Loen ilusti läbi ja jätan suitsetamise maha .
    Pole teinud ühtegi siiamaani ?

    Võtsin ka selle raamatu lõpuks käsile, loodetavasti saan ka lõpuks suitsetamisest täielikult lahti . Pole küll päris ahelsuitsetajaks hakanud nagu varem (üle paki päevas jne). Aga vahepeal jälle avastan ennast pakiga taskust või üksikut suitsu tegemas. Juunist-Augustini ei teinud pmts ühtegi, kooli minnes olen millegipärast järk-järguliselt jälle tegema hakanud. Raamatust olen ligi pool läbi lugenud ja päris huvitava vaatenurga alt käsitleb probleemi.

  8. #388
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Sain sigareti suitsetamisest lahti, sujuvalt asendus asi sigarelloga, mida nüüd ongi tehtud mingi 1 päevas, mõni päev ilma ja 2 pakki ka vist ostnud. Poolteist kuud ilma sigaretita, maha jätsin suht lambist aga samas tegin esimestel päevadel iga päev enne magamaminekut pool suitsu. Seda siis mõned päevad, sigarello imbus ka sisse paar nädalat hiljem.

  9. #389
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Nii, Allen Carr - Easyway to Stop Smoking raamat PDFina tõmmatud. Loen ilusti läbi ja jätan suitsetamise maha .
    Sain selle raamatu eesti keelse versiooni Camult ja andsin edasi qdbjohnile. Mina sealt mitte midagi uut juurde ei õppinud (arvan, et paljudel sama effekt) aga see töötab!

    Raamat nämmutab ja nämmutab uuesti ja jälle kogu loo üle ning juba pärast esimesi peatükke mõistad, et suitsetamine on mõttetu (tõenäoliselt mõistab seda iga suitsetaja) aga lisaks mõistad, et miks ta on mõttetu.

    Jätsin maha põhimõtteliselt peale raamatu lugemist aga siis reisile minnes tuli enne muidugi end täisjuua ja tegin suitsu. Siis mõtlesin, et reisil nii või naa palju alko tarbimist, et ei hakka end piinama ja lõpetan peale reisi.

    Tulin reisilt koju, hommikul unustasin oma lubaduse ja tegin suitsu. Siis tuli meelde ja rohkem sellest ajast saadik suitsu ei ole teinud. Ei ole kordagi tulnud tapvat isu ka, lihtsalt esimesed 1-3 päeva oli mõni minut päevas imelik olla.

    Kui praegu suitsut mõtlen siis tuleb okseisu peale. Mitu korda sai end ületõmmatud ja süda läks pahaks. Hommikuti vahest oli eriti pask suitsu teha. Enamus ajast suitsuisu ei olnud aga ikka tegid. Pohmellid olid eriti rõvedad. Suits tegi räigelt uimaseks. Mis veel eriti rõve, et vahest keset ööd suitsud otsas või väljas räigelt külm siis nagu narkar mine öösel bensakase suitsude järgi. Või kui tegid tänaval suitsu siis tõmbs kurgu kuivaks aga juua ei ole. Või kuumal suvepäeval suitsetda - sama nagu saunas kuuma kohvi juua. Öakkk.

  10. #390
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Endal ei ole ka praegu üldse tahtmist suitsu teha. Sõbrad ikka küsivad vahel, et kuidas on. Räägin ausalt ära, et ei mõtlegi enam suitsust. Tavaliselt tuleb taoline vastus vastu "ah ära aja sitta, nagunii on sul haige nälg peal". Mina vastan muidugi rõõmsa näoga "ei ole ".
    Isegi poolkoomas olekus ei taha suitsu.

    Lähiajal arvatavasti muretsen eestikeelse versiooni sellest raamatust ja annan emale.

  11. #391
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Poolkoomas peaga ka suits suva aga siis kui juba hakkavad piirid kaduma siis ma arvan, et tuleb suits ka ette. Ei ole proovinud ja liiga vara on testida ka.

  12. #392
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Poolkoomas peaga ka suits suva aga siis kui juba hakkavad piirid kaduma siis ma arvan, et tuleb suits ka ette. Ei ole proovinud ja liiga vara on testida ka.
    Olen selle aja jooksul ~3 korda mällu joonud ennast ja jutu järgi pole ma suitsu ihkanud.

  13. #393
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mul see värk ka, et purjus peaga meeldib suitsu teha.... :(

  14. #394

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Endal ei ole ka praegu üldse tahtmist suitsu teha. Sõbrad ikka küsivad vahel, et kuidas on. Räägin ausalt ära, et ei mõtlegi enam suitsust. Tavaliselt tuleb taoline vastus vastu "ah ära aja sitta, nagunii on sul haige nälg peal". Mina vastan muidugi rõõmsa näoga "ei ole ".
    Isegi poolkoomas olekus ei taha suitsu.

    Lähiajal arvatavasti muretsen eestikeelse versiooni sellest raamatust ja annan emale.
    mul peaks olema kapis eestikeelne variant.

  15. #395
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Vat see oleks küll WTF pettumus moment kui päeva pärast karmimat joomingut ärkad üles ja leiad pükste taskust paki. Esimese asjana arvatavasti hakkaks uurima sõprade käest kes enda paki mu kätte niisama hoiule andis :D.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    mul peaks olema kapis eestikeelne variant.
    Kui tallinnasse tagasi tulen siis võtan ühendust sinuga :).
    Viimati muudetud Relamz poolt : 02.12.11 at 18:25

  16. #396
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Vat see oleks küll WTF pettumus moment kui päeva pärast karmimat joomingut ärkad üles ja leiad pükste taskust paki. Esimese asjana arvatavasti hakkaks uurima sõprade käest kes enda paki mu kätte niisama hoiule andis :D.


    Kui tallinnasse tagasi tulen siis võtan ühendust sinuga :).
    Suva ei ole w? See kui koomas peaga teed on üks-asi aga kui peaksid kaine peaga ka tegema siis enam tõesti suva ei oleks. Siis saabki megalt +EV otsuse teha ja joomist ka piirama hakata. Aga ei jõua jageleda rohkem, ööd! :P

  17. #397
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma saan 4 päeva pärast öelda, et aasta suitsuta.

  18. #398

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mulle tegelikult räigelt meeldib suitsu teha, aga tundub, et peab teisele katsele minema mahajätmisega, sest tunnen, et hakkab vaikselt tervise peale. Mul juba päris pikalt tekib mingi rõve röga kurku ja viimasel ajal on nii, et peale suitsu tegemist tuleb mingi haige köhahoog. Viimased paar päeva olen teinud pool suitsu, rohkem lihtsalt ei taha. Peaks ka selle raamatu läbi lugema. Äkki läheb mahajätmine edukamalt. Kunagi keskkoolis tegin bioloogias isegi koolieksami teemal suitsetamise kahjulikkusest tervisele, kuid see küll mitte kuidagi mu suitsetamist ei vähendanud. Ja see nagu totaldonk kirjutas, et sai sigaretisuitsetamisest lahti, et nüüd tõmbab sigarellosid ainult. :D See tegelikult suur enesepetmine. Endal oli samamoodi, et tahtsin suitsetamisest loobuda ja siis sigarette enam ei teinud, aga ostsin sigarellosid ja sigareid ja ma ei tea mida. Lõppkokkuvõttes petsin ikka ennast.

  19. #399
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Mulle tegelikult räigelt meeldib suitsu teha, aga tundub, et peab teisele katsele minema mahajätmisega, sest tunnen, et hakkab vaikselt tervise peale. Mul juba päris pikalt tekib mingi rõve röga kurku ja viimasel ajal on nii, et peale suitsu tegemist tuleb mingi haige köhahoog. Viimased paar päeva olen teinud pool suitsu, rohkem lihtsalt ei taha. Peaks ka selle raamatu läbi lugema. Äkki läheb mahajätmine edukamalt. Kunagi keskkoolis tegin bioloogias isegi koolieksami teemal suitsetamise kahjulikkusest tervisele, kuid see küll mitte kuidagi mu suitsetamist ei vähendanud. Ja see nagu totaldonk kirjutas, et sai sigaretisuitsetamisest lahti, et nüüd tõmbab sigarellosid ainult. :D See tegelikult suur enesepetmine. Endal oli samamoodi, et tahtsin suitsetamisest loobuda ja siis sigarette enam ei teinud, aga ostsin sigarellosid ja sigareid ja ma ei tea mida. Lõppkokkuvõttes petsin ikka ennast.
    Mulle ka kohati suitsetamine meeldis. Peale sauna oli mõnus rõdul lebotada, jahtuda ja suitsu teha. Pokkeris kui tilt tõusid ja tegid suitsu. Kui ei olnud ülesuitsetanud siis pärast kõhutäis söömist oli tore teha või lihtsalt seltskonnas olla. Mõtted olid peas siis kui olin suitsetaja ja tahtsin suitsust loobuda: tekkisid mõtted, mida head ma kaotan suitsust loobudes.

    Paraku kaotasin rohkem halba ja head oli seal kõigest väike osa ning praegu kui enam suitsuisu ega harjumust ei ole siis küll ei tundu vanad head naudingud naudigutena.

  20. #400

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kõht täis, õue kohvitass kõrvale, suits ette... mmmm.. ise ei tee ka enam ca 4 aastat suitsu, kuigi vahepeal sai pidudel jälle tõmmatud ja ikka oli mõnus

Lehekülg 20, kokku 48 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES