Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 22, kokku 48 EsimeneEsimene ... 12202122232432 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 944
  1. #421
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Muidu, kus tallinnast snuff´i saada oleks (piparmünti), tatised ajad tulekul ning ninakinnisuse vastu pole ma midagi paremat leidnud.

    Ise olin 2 kuud ilma suitsuta see aasta, suvel mingi hetk lasin bankrolli busti kehva managemendiga, siis tegin ühe suitsu. Kehv mõte
    Kaudselt võin elukaaslast süüdistada kuna ta ostis endale paki ja tõmbas sealt 2 suitsu ära ning pakki minema ei visanud, ning mul oli kohe võtta see suits. Praktiliselt sama nagu jätaks heroiinisõltlasele valmis süstla köögi laua peale

  2. #422

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Muidu, kus tallinnast snuff´i saada oleks (piparmünti), tatised ajad tulekul ning ninakinnisuse vastu pole ma midagi paremat leidnud.

    Ise olin 2 kuud ilma suitsuta see aasta, suvel mingi hetk lasin bankrolli busti kehva managemendiga, siis tegin ühe suitsu. Kehv mõte
    Kaudselt võin elukaaslast süüdistada kuna ta ostis endale paki ja tõmbas sealt 2 suitsu ära ning pakki minema ei visanud, ning mul oli kohe võtta see suits. Praktiliselt sama nagu jätaks heroiinisõltlasele valmis süstla köögi laua peale
    Poolast üks pakk Red Bulli alles, mida proovida tahtsin vanade aegade mälestuseks.
    Seda tehkse ka ikka nagu snusi mehed teevad, et alla 50 paki u. pole mõtet soetada?

  3. #423
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia
    Postitusi
    9

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Aastaks '12 esimene lubadus, et suitsetamine maha jätta. '11 lõpus tegin juba algust, kuid ei tulnud max. tulemust, seega loodan nüüd paremat.

  4. #424
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Poolast üks pakk Red Bulli alles, mida proovida tahtsin vanade aegade mälestuseks.
    Seda tehkse ka ikka nagu snusi mehed teevad, et alla 50 paki u. pole mõtet soetada?
    Nii palju ei saa teha, tekib nö coke nose. Rohkem kui pakk kuus ei ole mõtet ja rohkem kui kord päevas ei ole ka hea.
    Mõtlesin, et äkki saab välismaalt tellida, kas toll kontrollib EU siseseid pakke üldse?

    e: Klaas see on sul 10g pakk?
    Viimati muudetud Maxi poolt : 01.01.12 at 00:14

  5. #425
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    48h hetkel viimasest suitsust.. Emotsioone pole, nälga ka mitte :P

  6. #426
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Enda seltskonnast jätsid ka päris mitmed peale aastavahetusel suitsetamise maha. Mina loodan, et selline trend levib me seltskonnas edasi ja varsti enamus suitsuvabad .

  7. #427
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Enda seltskonnast jätsid ka päris mitmed peale aastavahetusel suitsetamise maha. Mina loodan, et selline trend levib me seltskonnas edasi ja varsti enamus suitsuvabad .
    Yeah, lugesin seda suitsuraamatut ka veidi, piisas mulle juba ~10 leheküljest. :P
    A lihtsalt endal ka veits kopp ees juba suitsetamisest, siis lihtsam ka loobuda :)

  8. #428
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Võtsin ka täna raamatu ette. Tagumise kaane sissejuhatuse lugesin ära juba. Nüüd iga turna pausi ajal loen 5 min raamatut, mitte ei tee suitsu. Plaan vähemalt selline.

  9. #429
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Nii palju ei saa teha, tekib nö coke nose. Rohkem kui pakk kuus ei ole mõtet ja rohkem kui kord päevas ei ole ka hea.
    Mõtlesin, et äkki saab välismaalt tellida, kas toll kontrollib EU siseseid pakke üldse?

    e: Klaas see on sul 10g pakk?
    Well tellisin Inglismaalt 30 karpi Red Bulli ja kõik konfiskeeriti ära.

  10. #430
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    neljas päev suitsuta, esimene päev joogiga. esimene tõsine katsumus on ees järgmine nädal kui rootsi kruiis on

  11. #431
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Otsustasin et võtan pokkerist vaba õhtu ja loen selle raamatu läbi. 180lk, ööse saab veel turnadega alustada. Kindel on see, et nv ei tohi jooki panna, sest muidu ma kaotan selle lahingu kindlasti. 8 aastat teinud, alates 14. aastast..

  12. #432
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Otsustasin et võtan pokkerist vaba õhtu ja loen selle raamatu läbi. 180lk, ööse saab veel turnadega alustada. Kindel on see, et nv ei tohi jooki panna, sest muidu ma kaotan selle lahingu kindlasti. 8 aastat teinud, alates 14. aastast..
    Kui raamatu lugemise ajal "plõks" ära käib siis pole midagi karta enam, ei joomist, ei lauapeal olevat suitsupakki, ei suitsetavaid sõpru.. mingit lahingut ei tule

    ma üle aasta juba puhas olnud ja pole mitte kunagi isu olnud, va see et vahepeal nägin pidevalt unes, et hakkasin uuesti suitsetama

  13. #433
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Kui raamatu lugemise ajal "plõks" ära käib siis pole midagi karta enam, ei joomist, ei lauapeal olevat suitsupakki, ei suitsetavaid sõpru.. mingit lahingut ei tule
    +1

    Aga raamat on vaja ikka täiesti läbi lugeda, et see plõks kinnistuks paremini. Mitte 10 lk piirduda.

  14. #434
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ostsin emale jõuludeks selle raamatu (eestikeelse obv). Üsna kindel, et ta pole isegi alustanud. Eelmine aasta ta vist mingi 6 kuud ei suitsetanud, aga siis hakkas uuesti tegema.

  15. #435
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ostsin emale jõuludeks selle raamatu (eestikeelse obv). Üsna kindel, et ta pole isegi alustanud. Eelmine aasta ta vist mingi 6 kuud ei suitsetanud, aga siis hakkas uuesti tegema.
    Mul luges läbi ema. Ei aidanud. Siis tädi. Too luges 3x, aga ta vist veidi aeglase - taibuga ka ei aidanud. Isegi korra üritas 2 päeva ilma olla, aga ei miskit... Ega ta imeasi pole. Mind samas aitas.

    Edit: Avastasin ennast just mingi päev suitsule mõtlemas. Mõtlesin, et mis tunne oleks teha. Kuidas maitse oleks? Ning ausalt öeldes hakkas juba mõte sellest vastu.
    Viimati muudetud camu poolt : 05.01.12 at 21:43

  16. #436
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    No maitea, ma ei lugenud midagi ja lihtsalt tuimalt päevapealt jätsin maha, hetkel neli päeva ilma olnud, tagasi ei vaata & näljatunnet pole kordagi olnud :P

  17. #437

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Kui raamatu lugemise ajal "plõks" ära käib siis pole midagi karta enam, ei joomist, ei lauapeal olevat suitsupakki, ei suitsetavaid sõpru.. mingit lahingut ei tule
    Ausalt öelda on minu minu fantaasia lõputu teemal "Mida saab teha inimestega, kelle aju ühe raamatu lugemise tagajärjel plõksu teeb". Irl tahaks ma muidugi, et ka mina oleks selline.

  18. #438

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ise ka alates teise hommikust, mil suitsudeta koju vaarusin, ilma olnud. Raamatu lugesin eelmine aasta 28.12 läbi, aga neljale päevale linnas see ikka vastu ei pidanud. Plaan kuu lõpuni ka alkota olla, siis peaks ära tulema.

  19. #439
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ausalt öelda on minu minu fantaasia lõputu teemal "Mida saab teha inimestega, kelle aju ühe raamatu lugemise tagajärjel plõksu teeb". Irl tahaks ma muidugi, et ka mina oleks selline.
    No mõnda inimest muudab juba delfi.ee. Mis siin raamatutest rääkida.

  20. #440
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    peab ka ikka raamatu tõmbama. eile olin nii piiripeal, a sain hakkama. esimene test läbitud

Lehekülg 22, kokku 48 EsimeneEsimene ... 12202122232432 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES