Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 24, kokku 48 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 944
  1. #461

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    kes te üritate kuulake raudselt allen carri. ta teeb asja oluliselt lihtsamaks.

    ei taha entusiasmi murda aga nädal, 2, 3 on lebo. Tähtsust omab see, kas te tulete suitsetamise juurde tagasi, mitte see, kui kaua suudate ilma olla.
    Ma kahe aasta jooksul mitu paari kuulist pausi teinud ja ikka võitluse kaotanud. Tuleb enda mõttemaailm reprogrammeerida, lihtsalt quittimine ilma vaimse tööta on suht sadislik imo.

    Ma väga distsiplineeritud ja tugeva tahtejõuga aga ilma nö välise abita on päris raske. Võtsin nüüd kindla eesmärgi ja töötan läbi kõik seotud materjalid, kuni olen vaba.


    Võite veel materjale soovitada, carri audiobook poole peal juba.

    gl

  2. #462
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    8 aastat teinud ja 10 päeva ilma. isegi joogisena ei ole mingit isu suitsu teha. aga + conile, ma vahepeal 11 kuud ei teinud ja hakkasin jälle tegema. aga enam ei hakka elusees :)

  3. #463
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Eile sai klubis käidud. Ärkasin Marpsi pakk taskus
    Feil. :/

  4. #464
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    haha.. wp :D Niipalju siis ilma olemisest.. :P

  5. #465
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    kui hea on juua ilma suitsuta! tegelt ka, nii palju parem on hommikuti

  6. #466
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kaks head sõpra Allen Carri raamatuga "dark side'ile" meelitanud. Loodetavasti see "haigus" levib mu seltskonnas edasi .

  7. #467
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    räägi, kuidas sa nad said nõusse lugema? mis sa rääksiid raamatu kohta jne?

  8. #468
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    räägi, kuidas sa nad said nõusse lugema? mis sa rääksiid raamatu kohta jne?
    Mainisin lihtsalt, et ülihea raamat ja tänu sellele suitsetamisest loobumine 10x kergem kui niisama. Sõbral oli ise kah tahtmine maha jätta ja luges raamatu läbi. Kiitis siis seda ja ütles, et ülihea raamat. Teine sõber vaatas, et kui juba 2 head sõpra kiidavat seda raamatut taevani siis ega ei tee paha kui läbi lugeda. Nüüd on meid siis kolm kes raamatut kiidavad :D.

  9. #469
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Krt kahtlane asi see suitsetamisega mul ikka.
    Ma ei tea milles asi kinni on. Kodus oli rõduga tuba ka mul kus grindisin ka tegin pakk päevas. Tallinna lennujaamas tegin enne lennukile minekut 2 tobi järjest ja peale seda kui Oslose jõudsin otsustasin, et otsin enne väravad asjad ülesse järgmise lennu jaoks ja siis puhkan jalga ja teen ülirahuliku suitsu. Aga tuli välja, et kui viimasest väravast läbi läksin siis sealt enam tagasi ei saanud minna ning seal ka suitsunurka polnud ja 1h oli lennuni aega, edasine lend kestis 9h. Usase jõudes olen nüüd ainult 4 suitsu kokku teinud 3e päeva jooksul.
    Tavaliselt hommikul kohvi joomise ajal või siis peale sööki olen aint teinud, esimene päev ei teinud üldse ja pole üldse mingit erilist nälga ka. Vbl asi on mugavuses ka kinni või isegi pokkeris. Sesside vahepeal tegin ikka iga 1h tagant vähemalt ühe.
    Äkki õnnestub totaalselt maha jätta, päris hea oleks küll. Mul isegi selle üle hea meel, et nii vähe olen teinud siin arvestades, et eestis olles oli koguaeg kärss ees.
    Ostsin muidu ploki märps lighti kaasa ka. Siin on 8$ pakk :/. Samas ega eestiski 3.20€ just vähe pole.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 10.03.12 at 23:33

  10. #470
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kannata nädal ja siis räägime uuesti. Esimesed päevad ongi ez.
    Aga edu! Endal 15 kuud suitsuta. Ei kurda.

  11. #471
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Peab vaatama yep.
    Enda jaoks on win isegi kui suudan nii vähe teha. Tavaliselt hommikuse kohvi kõrvale on mõnus ikka teha ja peale sööki ka.

    Mul tavaliselt tuleb õlle joomisega veel sick tobinälg peale aga eile jõin kaks coronat järjest kordagi tobi enne, vahepeal või hiljem tegemata. Ise ka imestasin.

  12. #472
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    j0hn, ütlen ausalt, et ma suitsetan suht puhtalt pokkeri pärast.. sesside vahel ja kui pask jooks siis rohkem :D Kui ma istuks nelja seina vahel ja loeks raamatut päevad läbi siis ei viskaks vist üldse ette suitsu.. kuna mingit konkreetset nälga pole tundnud :)

  13. #473

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    pole sel aastal suitsu teinud!

    varem jätsin 2a maha iga kuu aja tagant. paari nädalasi pause sain. suht vihkaisn seda suitsetamist lõpuks.

    raudselt soovitan Allen carr -easy way to stop smoking. ingl keelse audiobookina leitav. Eesti keelse raamatu olen solarise apllost juba kingiks ostnud. 13 € maksis ja pealkiri on "kerge viis suitsetamisest loobumiseks"

    Kusagil kord kuu või kahe tagant veel olen kuulanud viimaseid peatükke(kokku 10m), et meenutada. Just parasjagu alustasin.

    tõsiselt hea tööriist(raamat). Üks vähestest asjadest mida kohe kindlasti julgen soovitada.

  14. #474
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    pole sel aastal suitsu teinud!

    varem jätsin 2a maha iga kuu aja tagant. paari nädalasi pause sain. suht vihkaisn seda suitsetamist lõpuks.

    raudselt soovitan Allen carr -easy way to stop smoking. ingl keelse audiobookina leitav. Eesti keelse raamatu olen solarise apllost juba kingiks ostnud. 13 € maksis ja pealkiri on "kerge viis suitsetamisest loobumiseks"

    Kusagil kord kuu või kahe tagant veel olen kuulanud viimaseid peatükke(kokku 10m), et meenutada. Just parasjagu alustasin.

    tõsiselt hea tööriist(raamat). Üks vähestest asjadest mida kohe kindlasti julgen soovitada.
    olen seda siin foorumis mitu korda kuulutanud aga mis siis. ehk siis ma lugesin sama raamatu läbi umbes 7 aastata tagasi ja jätsin päevapealt maha (enne tegin ca pakk päevas, lõpus juba punast marbsi). siiamaani suht toimib, teen suitsu ainult siis kui olen väljas ja panen tina (mida juhtub kahjuks üsna harva).

  15. #475
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    olen seda siin foorumis mitu korda kuulutanud aga mis siis. ehk siis ma lugesin sama raamatu läbi umbes 7 aastata tagasi ja jätsin päevapealt maha (enne tegin ca pakk päevas, lõpus juba punast marbsi). siiamaani suht toimib, teen suitsu ainult siis kui olen väljas ja panen tina (mida juhtub kahjuks üsna harva).
    kui saaks ka nii, et teeks suitsu ainult siis kui jooming on, oleks väga rahul. Sai just 15 aastat suitsetamist, olen päris palju kordi maha üritanud jätta, parim üritus on 2 kuud, tavaliselt läheb 2-3 päeva ja siis murdun. It's fucking impossible if you have no willpower what so ever lol. Peaks ka selle raamatu läbi lugema või kuulama aga ma sügavalt kahtlen, et sellest mingit tolku on.

  16. #476

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    uuele ringile :D

    edit: nahhui selle ringi lõpp-punkt peab samas kohas olemas kus algus?
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 12.09.12 at 18:12

  17. #477
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Lugesin ka Easyway to quit smokingut peale maha jätmist ning siiani 2 aastat ja 7 kuud ilma olnud. Suitsetasin ~5 aastat.

  18. #478
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    kui saaks ka nii, et teeks suitsu ainult siis kui jooming on, oleks väga rahul. Sai just 15 aastat suitsetamist, olen päris palju kordi maha üritanud jätta, parim üritus on 2 kuud, tavaliselt läheb 2-3 päeva ja siis murdun. It's fucking impossible if you have no willpower what so ever lol. Peaks ka selle raamatu läbi lugema või kuulama aga ma sügavalt kahtlen, et sellest mingit tolku on.
    Aga kas poes käies peab vastu nii, et suitsu ei osta? See välistaks pideva suitsetamise ju, sest pidevalt teistelt kerjata ei saa. Tegelt võiks kaubanduskettidel olla mingi self-ban list, et kui korra end sinna paned, siis poest suitsu ei saa.

    Üks viimase aja huvitavamaid ideid, mida olen kuulnud: Mingites riikides (Skandid?) plaanitakse keelustada sigarettide müük sünniaasta kaupa. Nt. kes täna on 17, neil pole kunagi olnud sigarettide ostu õigust ja neile ei anta seda ka enam. Sõltlased saavad edasi osta ja tõmmata, aga uusi peale ei tule enam nii kergelt. Minu arust igati mõistlik lahendus. S.h. vist kolitakse sigarettide müük apteekidesse, mis ka vähendab kõvasti tarbimist.

  19. #479

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Demokraatia missugune...

  20. #480
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Demokraatia missugune...
    Igale poole polegi demokraatiat vaja. Esiteks on valdav osa populatsioonist liiga madalalt haritud, et isegi teada, mida neil või nende riigil vaja on. Tallinn ja meie istuv linnavõim on hea näide demokraatia pahupoolest. Teine asi on see, et ühiskonnale tõsiselt kahjulikud asjad elimineeritakse isegi demokraatlikus ühiskonnas. Kui seesama asi panna rahvahääletusele, siis läheks see väga tõenäoliselt läbi. 20a pärast tunduks, et pigem oli veider, et vahepeal olid sigaretid legaalsed, samas kui kanep, heroiin, koka jms olid illegaalsed.

Lehekülg 24, kokku 48 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES