Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 25, kokku 48 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 944
  1. #481
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Sellest Allen Carri raamatust kuskil cliffnotesi pole? Ise ei suitseta, aga huvitab, mis imeasi see siis on, et kõigi jaoks nii hästi töötab

  2. #482
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    kui keelustada suitsetamine, tuleks keelustada alkohol, kohvi, tee, antidepressandid ja veel sada üks ja pool uimastit
    mina leian, et valikud on kas kõik või midagi, sest on ülimalt rumal mingisuguste nimekirjadega tegeleda

    on-topic : ise olen suitsetamise maha jätnud, sel aastal <10 suitsu on minu jaoks piisav success
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 13.09.12 at 01:58

  3. #483
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ega tubakas ju muust pahast, mis illegaalne on, parem ei ole. lihtsalt see teema jõudis Euroopasse juba 15. sajandi lõpus ja seda ühiskonnast suht raske välja juurida kui seda juba 600 aastat kimutud. avastataks tubakas homme, siis vaevalt see poelettidele jõuaks. see oleks hoopis samasuguses staatuses kui heroiin ja koka ehk illegaalne.

  4. #484
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    inimene kes igap2evaselt suitsetab on retard

  5. #485
    Bännitud
    Liitus
    Jul 2012
    Postitusi
    200

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ise olen ca 10 aastat teinud, u. 1000 korda maha jätnud. 3 nädalat pikim periood olnud. Raamatu olen läbi lugenud, minul peas mingit klõpsu ei käinud. imo on see raamat ülehinnatud.
    Kui suitsud läbi ja pole juba ca poolteist tundi tossanud, siis tavaliselt lähen hulluks. Otsin kohtadest, a.la kapist, voodialt jne, kuhu ma iial ei panegi enda suitse. Ja seda korduvalt, st otsin ära ja mingiaeg alustan samadest kohtadest otsingut.
    Neetult rõve kommme. Tahaks nii maha jätta, kasvõi papi pärast, ca 7 EUR päevas teeb aja peale päris ilusa summa, aga samas puudub motivatsioon.

  6. #486
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mõnes mõttes heroiiniga nõus, mõnes mõttes mitte. Raamat ikkagi aitab sul silmaklapid avada kui oled paadunud nikotiinik.

    Samas ma olen ise kaks korda läbi lugenud raamatu ja täielikult maha jätta pole suutnud. Küll aga pole ma üle aasta juba nö ahelsuitsetaja (mis iseenesest tegelikult probleem ongi). Teen umbes 4-7 suitsu nädalas. Enne trenni mitte ühtegi. Samas ma kasutan teadlikult raamatus loetut, et seda kontrollida. Obv saad ise ka aru et ahelsuitsetamine on rõve, mõttetu jne. Probleem ongi selles, et kui ma teen vähe suitsu, siis ma ei näegi otseselt, milles see probleem on. Teoorias rikub see tervist kordades vähem, raha läheb vähe, sa ei haise, ei köhi jne. See pole küll ideaalne olukord, aga mastaabi mõttes 20x lahjem kui paki päevas tõmbamine nagu varem.

    E: Vabadel päevadel ma ei tunnegi mingit suitsuvajadust, nagu raamatuski öeldud on see peas kinni, nö nicotine withdrawal symptoms on üsna marginaalsed.
    Viimati muudetud inward poolt : 13.09.12 at 07:57

  7. #487
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    11,5 kuud suitsuvaba olnud..

  8. #488

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    lugesin ka Carri raamatu läbi jälle ja veidi üle kahe nädala vaba. Enne tegin paki kollast Camelit päevas. Pole tahtmistki, ka suitsetajate seltskonnaga väljas käies. Mingit probleemi ei olnud hommikuni suitsuta olla. Kui nüüd uuesti hakkaksin, oleks see puhtalt omast lollusest, aga tõenäoliselt seda ei juhtu. Töötab küll see raamat!

  9. #489

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    lugesin mingi 3 viimast lehte läbi, aga raamatu nime ei saand teada, äkki keegi viicib öelda:P?

  10. #490

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    leidsin yles, aga muru, ma arvan et mingi 90 prossa uuesti tegema hakkajatest failivadki oma lollusest, aga gl

  11. #491

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    inimene kes igap2evaselt suitsetab on retard
    see nyyd kyll ilus polnud

  12. #492

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ise tõmbasin selle audiobooki tükk aega tagasi, aga introst kaugemale ei ole jõudnud. Ei oskagi öelda miks nii, vist sisemuses ei suuda veel lõpetada.Ma ei naudi üldse enam suitsetamist, põhimõtteliselt peale sööki ja hommikuti on väga hea teha, ülejäänud aja kuidagi vägistad sisse selle sigareti ja seda nii iga tunni järelt või isegi vähema aja jooksul. Rahaliselt on vägagi nõme suitsetajana poes käia, igale arvele lisandub enamjaolt ligi kolmandik suitsude arvelt. Positiivset väga ei leiagi selles, kuid motivatsiooni on veelgi raskem leida, et lõpetada. Üritan lähimal ajal ennast kokku võtta ja selle raamatu kas läbi kuulata, või paberkandjal muretseda ning läbi lugeda. Lootused on päris suured.

  13. #493
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Suitsetasin mingi 6 aastat,pmst pakk päevas.
    Nüüd pole teinud mingi 2,5 kuud ühtegi kärssa.,
    Läksin soome tööle ja mõtlesin,et ühtegi suitsupakki kaasa ei võta ja sealt ka ei osta ehk saan maha jätta nii.Asi täitsa toimib,enam pole isu ja segipeaga kardan lausa teha,sest arvan et hakkab halb.

  14. #494
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Aga kas poes käies peab vastu nii, et suitsu ei osta? See välistaks pideva suitsetamise ju, sest pidevalt teistelt kerjata ei saa. Tegelt võiks kaubanduskettidel olla mingi self-ban list, et kui korra end sinna paned, siis poest suitsu ei saa.

    Üks viimase aja huvitavamaid ideid, mida olen kuulnud: Mingites riikides (Skandid?) plaanitakse keelustada sigarettide müük sünniaasta kaupa. Nt. kes täna on 17, neil pole kunagi olnud sigarettide ostu õigust ja neile ei anta seda ka enam. Sõltlased saavad edasi osta ja tõmmata, aga uusi peale ei tule enam nii kergelt. Minu arust igati mõistlik lahendus. S.h. vist kolitakse sigarettide müük apteekidesse, mis ka vähendab kõvasti tarbimist.
    Ma olen suitsetamise koha pealt täiesti tahtevõimetu, isegi kaine peaga.


    Ma just täna jäin mõtlema hinna üle jälle. Et vahet pole palju pakk maksaks, ikka tõmbaks. Praegune hind võtab juba ninast vere välja - 100$ nädalas. See ei ole mingi 2.50 enam. Siin riigis lähevad ka need seadused järjest karmimaks, keelatakse järjest kohti, kus suitsetada. Kohe-kohe tulevad uued pakid, ilma igasuguste markideta, ainult hoiatusi täis. Raadiost olen mitmel puhul ka kuulnud, et radikaalsemad vennad tahavad üldse selle jama ära keelata. Kindlasti juhtub see varem või hiljem. Ilmselt muud moodi maha ei saagi jätta.

  15. #495
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tehti ju selgeks kunagi, et suitsetamine on täitsa mõistlik ja igapäevane normaalne nähtus

    http://2krota.ru/pictures/138449-nov...hitedetey.html

  16. #496
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    heh, hetkel sa vist ainult mõned kuud seal elanud, vaataks, mis juttu siis räägid, kui mõned aastad seal oldud. siin ühe perthika arvamus 2+2 foorumi reisirubriigist:

    I live in Perth, western australia. There is nothing here. It's a city that exists primarily to service mines and farms in the greater region around it. Kind of like Kansas City in the US. A house on the beach here is going to cost you at least 3 million, possibly 5 million. A 3 bedroom house in the suburbs is $700,000.

    In addition a toyota sedan will set you back around $50,000, a restaurant meal $35 and a bottle of beer in a bar $8-10.

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...3&postcount=53
    heh, 2 aastat sai natsa aega tagasi täis. pole midagi nii hull, 3bed maja saab kusagil eeslinnas 300k$ väga rahulikult kätte, tutikas toyota maksab ~22k$ ja pint maksab 10-12$, mitte pudel :D

    Väga ilus koht, alati midagi teha, pargid, golfirajad, kalapüük jpm.

    Ja täna on ropp pohmakas, kaks päeva tina pandud, panin Carri audiobooki tõmbama ja üritan loobuda veel üks kord :D

  17. #497
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    üks aasta, kümme tundi ja 59 minutit ilma suitsuta:)

  18. #498
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    tulin just suitsult :)

  19. #499
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    inimene kes igap2evaselt suitsetab on retard
    inimene, kes suitsetab igapäevaselt on sõltlane- tema suitsetamine on loogiline. Inimene, kes suitsetab pühapäeviti või muud moodi sotsiaalselt, see on imo väga kummaline, nikotiin ei ole selline mõnuaine ja tundub et need kes nii suitsetavad tahavad ainult lahedada olla.

    1 aasta ja 10 kuud ilma suitsuta.

  20. #500

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ma olin pikka aega igapäevane suitsetaja, sellest nüüdseks umbes aasta vaba, päris maha ei ole aga jätnud. õlle kõrvale tuleb ikka päris kange isu teha ja pole end keelanud, ehk siis olengi selline reedene suitsetaja peamiselt.

Lehekülg 25, kokku 48 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES