Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 26, kokku 48 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 944
  1. #501
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    inimene, kes suitsetab igapäevaselt on sõltlane- tema suitsetamine on loogiline. Inimene, kes suitsetab pühapäeviti või muud moodi sotsiaalselt, see on imo väga kummaline, nikotiin ei ole selline mõnuaine ja tundub et need kes nii suitsetavad tahavad ainult lahedada olla.

    1 aasta ja 10 kuud ilma suitsuta.
    Tüdrukul tuleb vahel jube suitsunälg, aga kummalisel kombel igapäeva suitsetaja pole. Suitsetas terve suve ja augustis quitis. Kuidagi hooajati käib tal see teema, mina aga ei mõista seda. Eks järgmine kord küsin, et kas soovib lahe olla :P

    Endal 2 aastat ja 8 kuud täis vist. Ja pea 2 kuud juba täiesti meelemürgivaba elu, küll on lill.

  2. #502
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    inimene, kes suitsetab igapäevaselt on sõltlane- tema suitsetamine on loogiline. Inimene, kes suitsetab pühapäeviti või muud moodi sotsiaalselt, see on imo väga kummaline, nikotiin ei ole selline mõnuaine ja tundub et need kes nii suitsetavad tahavad ainult lahedada olla.

    1 aasta ja 10 kuud ilma suitsuta.
    pühapäevasuitsetajate jaoks on suitsetamine rohkem selline sotsiaalne tegevus (smirting).

  3. #503
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ütleme nii, et see Carri raamat on ikka väga mööda. Kuidas keegi sellest halisevast vanamehenässist mingit indu saab on mulle absoluutselt mõistmatu. 3/4 kuulasin ära siis olin ikka korralikult tiltis :D

    Rage kuidas sa suutsid ? Lihtsalt ükspäev ei teinud ja kogu moos ? Ma olen poole oma elust suitsetanud ja ma tõesti ei mäleta enam kuidas tervis ja asjad siis olid kui ma veel ei suitsetanud. Masendav tegelane olen, kõige hullemad blokkerid rääkisin pühapäeva hommikul poolsooja viinaga pead parandama ja ennast ei suuda veenda suitsetamist lõpetama.

  4. #504
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Rage kuidas sa suutsid ? Lihtsalt ükspäev ei teinud ja kogu moos ? Ma olen poole oma elust suitsetanud ja ma tõesti ei mäleta enam kuidas tervis ja asjad siis olid kui ma veel ei suitsetanud. Masendav tegelane olen, kõige hullemad blokkerid rääkisin pühapäeva hommikul poolsooja viinaga pead parandama ja ennast ei suuda veenda suitsetamist lõpetama.
    Päeva pealt maha jätmine on imelihtne.. ma tean.. ma olen mitu korda maha jätnud:)

    tegelikult.. sisemine tahtmine peab olema ja pikk ettevalmistusperiood.. nt.. ma viimane kord tõmbasin vist 2 aastat ja veidi peale.. teise aasta sees hakkasin pidevalt tundma, et ikka suitsetamine on paha ja tegelt ma ju ei taha kuni kõrge vanuseni pidevalt tossata.. igasugused külmaga rõdu peal kössitamised ja uue suitsupaki järgi jooksmised jms tundus halenaljakas.. siis otsustasin mingi kevadel.. et 1. oktoobrsit jätan maha, et see suvi veel tõmban, aga 1. oktoobrsit raudselt jätan maha.. kui terve suve tõmbad ja koguaeg on see tähtaeg silme ees.. siis vaimne valmisolek oli mul 100%... teine asi.. kui ei suuda mõelda, et nüüd tõesti ongi terveks eluks suits otsas.. siis tee endaga mingi motivatsioonipakett.. a la et 1. oktoobrist jätan maha ja enne ühtegi suitsu ei tee.. kui nt kooli diplom on käes... või maitea kaalus olen 20kg alla võtnud.. või surun rinnalt 150kg.. mida iganes.. siis see motiveerib miskit muud ka tegema ja iseendaga diil, et enne suitsu ei tee.. siis on kindel siht silme ees ja ei tule mingit vääratust ka nii kergelt..

    ühesõnaga.. see teema, et kõnnid ringi ja siis järsku otsustad suitsupaki prükkarisse visata.. imho on see suht harav success ratega diil.. ikka pikem ettevalmistus..

  5. #505
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Haigusega või pohmakaga hea maha jätta, vähemalt nendel aegadel olen kõige pikemalt olnud suitsuta.

  6. #506
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Vennikesele kinnituseks samuti üks negatiivne hinnang Allen Carri raamatu kohta siit.

    Subjektiivne arvamus küll, kuid päris asjakohane kriitika teatud raamatu põhiaspekte käsitledes. Mõni aeg tagasi lugesin raamatut teist korda, olen palju kahtlevamal seisukohal. Ilmnevad teatud vastuolud jne. Pole see nii hea kui tegelikult kiidetakse. Eks ma olen ise ka prolly kallutatud, sest isiklikult olen failinud maha jätmisel. Tegelikult mind häirib suitsetamine :( ja tahaks lõplikult lahti saada sellest pahest. Kas mõni ex-suitsetajatest mõnda muud kirjandust on ka kasutanud, mis efektiivsemana tundub. Uuele katsele tahaks minna ikkagi mingi kirjandusliku abikäega. Ülaltoodud härra viitab siin ühele teisele raamatule Gilian Riley poolt. Ega ükski raamat ei saagi olla ideaalne kõigi jaoks. Mõnele sobib üks, teisele teine. Peab järgi proovima.
    Viimati muudetud inward poolt : 08.10.12 at 17:13 Põhjus: Link korras.

  7. #507
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Päeva pealt maha jätmine on imelihtne.. ma tean.. ma olen mitu korda maha jätnud:)

    tegelikult.. sisemine tahtmine peab olema ja pikk ettevalmistusperiood..

    ühesõnaga.. see teema, et kõnnid ringi ja siis järsku otsustad suitsupaki prükkarisse visata.. imho on see suht harav success ratega diil.. ikka pikem ettevalmistus..
    +1

  8. #508
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Vennikesele kinnituseks samuti üks negatiivne hinnang Allen Carri raamatu kohta siit.
    The page was not found!

    Edit: Nagu lasteaed, kõik peab üle kontrollima!

  9. #509
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    The page was not found!

    Edit: Nagu lasteaed, kõik peab üle kontrollima!
    Nüüd link korras.

  10. #510

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    159 days clean

  11. #511
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    praeguseks veidi üle kuu aja pole ühtegi suitsu teinud. pole tahtmist ka olnud ja maha jätmine toimus pohmelliga nagu alati. mul on suitsupakk isegi see kuu aega jope taskus olnud ja pole probleemi olnud. aga siis täna nagu mingi kuradike seisab õla peal ja käib närvidele. nii kui silmad lahti sain oli esimene mõte, et just nüüd ja kohe on vaja kohvi, 200g konjakit ja suitsu. täitsa pers.ses. kohvi joon 3x kuus, konjakit kord 4 aasta tagant. okei, mis seal ikka, mõtlesin, et teen ühe kohvi endale, ehk aitab ja muud tahtmised lähevad üle. jõin kohvi ära ja see kuradike nagu taandus. läheb 3-4 tundi mööda ja täitsa vi.ttus. siis kohvi enam ei tahtnud. siis tahtsin 0,7st viskit ja suitsu. kusjuures siiamaani. ei teagi mis teha.

  12. #512

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Joo see 0,7 viski ära tingimusel, et suitsu sellel ajal ei tee. vaevalt sul siis homme erilist suitsuisu enam on.

  13. #513
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    kui on hea viski, siis pm tulen ja joon ära ja ei lase suitsu teha

  14. #514
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ei teagi mis teha.
    Ära sa jumala eest suitsu tee.

  15. #515

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tee see üks suits, mis ta ikka teha saab sulle.

  16. #516

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Pole mahajätmisega seotud, küll aga stiilne alternatiiv sigarettide suitsemaisele. Ise olen piibumees alates augustist ja kui aus olla, siis tavalist sigaretti ei taha enam näha ka. See paberipõlemisest saadav maitseelamus ajab nüüd juba oksele. Põnev on erinevaid tubakaid proovida ja katsetada. Erinevus tavasigarettidest veel see, et ei ole võimalik pidevalt teistega näiteks nurga taga suitsetamas käia 10 minuti kaupa kuna selleks ajaks, kui mul piip topitud, siis teised juba lõpetavad :) On siin veel piibumehi?
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 11.11.12 at 11:08

  17. #517
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ise olen ka vahelduva eduga olnud piibumees :) just eile mõtlesin, et peaks tubakat minema ostma... lemmikud siiamaani w.o larsen ja cube silver

  18. #518
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mul on ka nüüd üle kuu juba möödas viimasest suitsust ja tunne on hea :P

    Seekord vist läks õnneks see mahajätmine :D

  19. #519
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ma ei saa öelda, et kuu aega oleks nii kindel värk. praegu ka kuu aega ilma olnud. selliseid kuuajaseid on mul ikka kümneid olnud, rekord 6 kuud. ikka olen kuskil murdunud. üks tuttav hakkas peale 2,5 aastat uuesti suitsetama.

  20. #520
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma olen enamasti murdunud 8-14 päevaga, hetkel siiski 'rekord' :D

    Eks näis!

Lehekülg 26, kokku 48 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES