Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 2, kokku 48 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 944
  1. #21

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?

    Põhikoolis oli popp tegevus, sõbrad suitsetasid. Massipsühoos?!?

    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?

    13 aastat. Sellest 8-9a tegin umbes paki päevas. Sõjaväes läks isegi kaks pakki periooditi.

    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?


    Aastate jooksul quittisin 4-5 korda. Eranditult lõppesid need mõne peoga, kus õlle kõrvale sai sig haaratud. 3-4a tagasi tegin CTs viimase sigareti. Viimase tegin CTs 4a tagasi ja sellest hakkas nii paha, et hommikul suitsuhaisu tundes lasin mao tühjaks. Küll teen vahest mõne ise keeratud plötski.

    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?

    Suitsu pole nüüd 4a teinud. Täiesti ilma tubakasaadusteta ca 4 kuud.


    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?

    Kui häirib, siis quittige, kui ei, siis pole ka hullu.


    Ma ise ennast enam suitsetajaks ei pea, kuigi paar korda nädalas keeran mõne plötski. Hiljuti tegin väikese eksperimendi, kus perioodil 21aug - 5nov ei tarbinud ühtegi tubakasaadust, tahtsin näha, kas selline paar plötskit/vesipiipu nädalas mõjub kehvasti võhmale. Võib öelda, et mõju oli minimaalne, kui mitte olematu.
    Jutu mõte siis selles, et minu arvates ei ole paar plötskit nädalas suur patt, kui sellest just regulaarne tegevus ei saa. Kõike peaks tegema mõõdukalt, siis pole hullu midagi.

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite? alustasin kõva kimuga kuskil 15 aastaselt. miks? lahe oli.
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete? 15 aastat. nüüd puhas 2,5 aastat.
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks? Olen tõsiselt maha jätnud 2*, millest viimane on ka ptüi ptüi ptüi õnnestunud. Mõlemad korrad olen maha jätnud sellepärast, et see fucking lihtsalt tapab, kui tirid 1 pakk päevas + joomiste ajal 2+ pakki. Ja kui pikalt oled suitsetanud, siis lihtsalt enam ei naudi seda, vaid teed seda ainult harjumusest. Isegi vajadust pole ju tirida 1 pakki päevas. Vajadus äkki miski 5 suitsu.
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud? 2,5 aastat
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele? Kõva mindseti ning ei miskit muud. Ise mõlemad korrad, kui olen maha jätnud, siis pole ühtegi abivahendit kasutanud. ei snussi, ei plaastreid, ei süsti, ei maage ei miskit. ainult puhas tahe ja vsjo.

    lõpetuseks võin niipalju öelda, et ma olen suht nagu narkar, sest siiamaani kisub vaikselt ikka suitsu tegema, sest alustades puhta kopsu ja kõriga on see ju krdi sitaks hea.
    Ei tohi ma miskit snussi panna ega mahvi teha, kohe hakkan tirima. eelmine katse 1,5 aastat lõppeski sellega, et mega koomas proovisin mahvi ja ptsis, hommikul juba pakk taskus :)
    edu kõigile, kes proovivad maha jätta. kaal tuleb alguses juurde küll, kuid hiljem läheb maha tagasi.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Mind ajab vahenegi suitsu kogus suht kergelt masekasse- tuju langeb nahtavalt. Praegu olen suitsetanud natuke, varem olen mitmeid kordi maha jatnud ja uuesti alustanud.
    Lihtsaim viis ilma olla on vast endale selgeks teha, et tahad elada tervislikku elu, mitte 35-selt vahki surra jms. Trenni tegemine aitab ka kaasa- pole kuigi cool kui enne trenni suitsu kisud ja siis kangi tostes sydamele liiga teed vms. Mitte suitsetades on mottetoo ka oluliselt parem, vahemalt mul ja energiat rohkem. Kindlasti tuleks lahti saada koigist suitsetamisega seotud atribuutikast- tuhatoosid, tulemasinad jne.

  4. #24

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Surfasin netis, täpsemalt öeldes googledasin snussi ja kopsuvähi kohta ning sattusin sellisele teemale: http://www.saabiklubi.ee/foorum/view....php?tid=11091

    Kuna ma ise ka hetkel suitsetamist maha jätan siis mõtlesin teha siia foorumisse ka analoogse teema ja küsiks paar lisaküsimust:
    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?
    a) Noorena oli see pop ja vinge lol. Sain slkoholi proovitud ja sai tubakat proovitud.

    b) noh kusagil 5 aastat ikka.

    c)Jah olen proovinud 2-3 korda, aga 1 kord oli tõsisem. Selle aasta alguses, esimesest jaanuarist lubasin maha jätta ja jätsingi 4ks kuuks vms, aga siis ükskord klubis käies ostsin paki ja läks vanaviisi edasi. Maha tahtsin/tahan jätta, sest ei taha tervist rikkuda. See neli kuud mil ei teinud tarvitasin mokatubakat, mis oma suure nikotiini sisalduse poolest tõmbab palju rohkem sõltuvusse. Lähiajal on plaanis maha jätta (:

    d)4 kuud siis... :)

    e)eem...tahtejõudu peab olema. Kui keegi läheb välja suitsule( koolis vms), siis ärge minge niisama "värsket õhku" hingama, sest ükskord te küsite sõbralt, et anna mulle ka 1, pole teinud juba nii kaua ja nii kaua, et ühe teen ja sisi rohkem ei tee lol. Ühesõnaga ärge ronige sinna, kus keegi suitsu teeb. Ja poes olles lihtsalt ärge püange seda suitsupakki lindi peale lol...mul paar korda oli nii, et panin juba lindi peale, aga siis võtsin kätte ja panin tagasi. Päris hea tunne oli...

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    see on jah jura, kui pole suitsu kaua-kaua teinud, tervis taastanud ning unustanud põhjused miks quitisid omal ajal siis jube lihtne uuesti suitsetama hakata.

  6. #26
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Surfasin netis, täpsemalt öeldes googledasin snussi ja kopsuvähi kohta ning sattusin sellisele teemale: http://www.saabiklubi.ee/foorum/view....php?tid=11091

    Kuna ma ise ka hetkel suitsetamist maha jätan siis mõtlesin teha siia foorumisse ka analoogse teema ja küsiks paar lisaküsimust:
    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?

    a) Teised õpetasid kooli ajal, lahe oli.
    b) suitsu tegin kusagilt 7-8 klassist alates ja umbes 10 aastat sai tehtud regulaarselt pakk päevas.
    c) Maha jätsin sel põhjuel, et oli mingi periood, kus olid nii maohaavad (obv suitsetamisest põhjustatud) kui ka kohutav hambavalu. Nii et kaks nädalat ei saanud peale valuvaigistite ja jogurti muud süüa. Suitsu tegemisest rääkimata. Peale seda mõtlesin, et kas ongi mõtet enam hakata tegema, ja rohkem siis ei teinudki. U 3-4 aastat ei teinud ühtegi mahvi.

    Uuesti hakkasin suitsetama siis, kui ühe ehitusobjekti lõpetamisel töökaaslane kõigile sigarillod välja tegi. Siis sai jälle vaikselt proovima hakatud ja nüüd saab ikka teinekord tehtud (kõige lahjemaid naistesuitse mis saada on). Maha jätjatele ei oskagi midagi eriti soovitada. Küsimus ei olegi siin mingis sõltuvuses vaid mindsetis. Suitsetamine on lihtsalt harjumus, tegevus, mida on vaja iga kindla aja tagant teha. Endal on õnneks praegu nii, et kui ei taha, siis ei tee mitu päeva (aga päris ilma ka ikkagi ei saa). Elu ilma suitsuta on muidugi kordades täisväärtuslikum, alko mõjub huvitavamalt (ei ''kustu'' ära nii kiiresti), toidud maitsevad paremini, võhma on rohkem jne.

    Keegi siin küsis, mida turna pauside ajal teha. Endal on täpselt sama probleem, kui mingi pikema cashi sessi teen, siis vahepeal ikka tuleb mõni paariminutiline paus sisse teha ja mis sa ikka muud teed kui väikse piibu. Selle vastu tahaks isegi rohtu leida.

  7. #27

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Hakkasin kevadel rattamaratone sõitma ja tundus et suitsetamine pärsib seda üsna korralikult. Ühesõnaga üks tegevus välistas teise ja valisin spordi. Söögiisut tõusis korralikult aga väntasin kõik kalorid uuesti maha ka.

    Turniire ka enam ei mängi nii et nende pausidega probleeme ei olnud.

    Suitsetanud mingi 10a vahelduva eduga.

    "Suitsetamist maha jätta on väga lihtne, ma olen seda korduvalt teinud" :)

    Nii et variant: leida tegevus mis välistaks suitsetamise ja ongi hea võimalus pahest vabaneda. Kuna ma ise ikkagi tulemuse peale sõidan siis, hetkel igatahes suitsu ei tee :)

  8. #28
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Ahjaa, seda ka, et kui kogu elu kaalusin nii 55-60kg, siis peale suitsetamisest loobumise viskas paari aastaga kehakaalu rõõmsalt 100 peale.

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Teen tagasihoidliku ettepaneku pealkirjas kirjaviga parandada:
    - Mahajätmisteema
    - Mahajätmise teema

    Mõlemad on korrektsed. Praegune riivab koledasti silma :)

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Ahjaa, seda ka, et kui kogu elu kaalusin nii 55-60kg, siis peale suitsetamisest loobumise viskas paari aastaga kehakaalu rõõmsalt 100 peale.
    Kas tegid terve selle aja aktiivselt trenni või mille arvelt need "rõõmsad" 40kg tulid juurde?

  11. #31

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    üle 40 aasta ära elatud nii, et pole isegi proovinud ainsatki mahvi.
    Vene kroonu minnes öeldi küll, et kui pole seni suitsetanud, siis nüüd hakkad.
    Elasin ka selle üle.

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?

    Sõbrad tegid, proovisin isegi ja nii ta läks. Tüüpiline kooli nolkide stsenaarium.

    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?

    u 6 aastat.


    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?


    Ühe korra olen pikemalt maha jätnud, peaaegu 11 kuud vms. Aga siis lõppes pikaajaline suhe, ise jätsin maha. Kuigi ma tundsin ennast väga hästi, siis elu enda peas muutus korralikult kui oled vaba ja vallaline. Selline pohhuism...algas piiranguteta pidutsemine ja joomine ja nii ma taas end leidsin selle pahe küljest

    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?

    11kuud

    e) kui olete suitsetamise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?

    Maha jätmisega oli päris huvitav. Käisin paar korda jalgpalli mängimas sõprade/tuttavatega. Uskumatu mis mu võhmast järgi oli jäänud. Ja lihtsalt käis nö flick ära vsjo mina jätan maha ja kõik. Ei ole vaja mingeid plaastreid, lugeda mingit jura või mis iganes 100 asja on välja mõeldud. Puhtalt mõtlemises kinni. Ja nii lihtne see oligi.....Kuniks taas.

  13. #33
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
    üle 40 aasta ära elatud nii, et pole isegi proovinud ainsatki mahvi.
    Vene kroonu minnes öeldi küll, et kui pole seni suitsetanud, siis nüüd hakkad.
    Elasin ka selle üle.
    Tore näha, et ma ainus pole!

  14. #34
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Hakkasin suitsetama 10a, eks ikka nagu poisikesed ikka vägev ju :)

    Polnud üldse plaanis maha jätta kunagi, sest mulle meeldis. 2007 aastal läksin sõjaväkke ja seal lihtsalt päevapealt jätsin maha kuna ei näinud sellel enam mõtet. Lubati 3 korda päevas suitsu teha, aga tegelikult healjuhul ükskord ja sedagi 30sek. Sellele järgnes kohe paar staadioni ringi ning siis seistes rivis, süda paha, täiesti võhmal otsustasin, et sellel pole üldse mõtet. Mulle meeldis suitsetada, sest oli selline rahulik tegevus :)

    Sellest päevast saati pole enam suitsetanud :)

  15. #35
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Teen tagasihoidliku ettepaneku pealkirjas kirjaviga parandada:
    - Mahajätmisteema
    - Mahajätmise teema

    Mõlemad on korrektsed. Praegune riivab koledasti silma :)
    Läbiv suurtäht on ka häiriv. :)

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Tore näha, et ma ainus pole!
    Ma olen ka klubis

  17. #37
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Veits üle kolme aasta läheb, kõige rohkem olen ilma olnud 2 nädalat ja nii umbes paar korda. Täiesti lõpp kuidas sa hakkad lõhnu ja maitseid siis uuesti tundma, aga lõpuks olen ikka suitsu ette pannud :( . Tahaks lõpuks maha jätta ikkagi.

  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Teen tagasihoidliku ettepaneku pealkirjas kirjaviga parandada:
    - Mahajätmisteema
    - Mahajätmise teema

    Mõlemad on korrektsed. Praegune riivab koledasti silma :)
    parandasin ära

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Läbiv suurtäht on ka häiriv. :)
    mulle meeldib

    Tegelt kajamees võiks ka siin teemas sõna võtta. minu arvates on ta väga staazikas suitsetajas.

    Ja hetkel ma igatsengi selliseid aegu, kus suitsu ei tee aga kui tuleb pidu siis lähed suitsunurka ja kimud. Suits mõjub hoopis teistmoodi ja on mõnus teha. Hommikusele pohmale ka eriti juurde ei anna ning suitsunälga hommikul ei ole. Aga neid "mõnusid" saavad ainult mitte-suitsetajad nautida.

  19. #39
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ise viimasel ajal tegin aeg-ajalt pidudel, regulaarselt polekski võimalik teha, sest muidu kurk oleks koguaeg haige. Nüüd viimase tegin suvel, enam ei tee pidudel ka ja mitte kunagi mitte ühtegi.

    Minu arvates regulaarne suitsetamine on üks kõige mõttetumaid tegusid ühiskonnas üldse. Sa maksad raha ja tervist, aga vastu ei saa midagi. Annab see sulle mõnutunnet? Suures pildis ju ei anna. Vahest võib-olla tõesti pärast mehist praadi on hea tunne teha, aga võrdle ennast sel ajal kui ei suitsetanud ja suitsumehena - kumbas olekus enamus ajast parem enesetunne on?

    Mina jätsin lihtsalt loogiliselt mõeldes maha - suures pildis on see mõttetu ja halb tegevus, see ei anna mulle midagi, ainult võtab ja kiusatuste vastu võitlesin mõeldes, et kui ma isegi nii lihtsa asjaga ei saa hakkama, olen ma s*takott. Ego ei lubanud teha :)

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Minu arvates regulaarne suitsetamine on üks kõige mõttetumaid tegusid ühiskonnas üldse. Sa maksad raha ja tervist, aga vastu ei saa midagi. Annab see sulle mõnutunnet? Suures pildis ju ei anna. Vahest võib-olla tõesti pärast mehist praadi on hea tunne teha, aga võrdle ennast sel ajal kui ei suitsetanud ja suitsumehena - kumbas olekus enamus ajast parem enesetunne on?
    Mis sul viimasel ajal viga on??? Ei saa aru, viimasel ajal pm. iga su postitusega nõustun :) See selleks.

    Tõesti nii on, et suitsetajana sa investeerid pappi, et ennast tappa + ei saa üleüldse meeldivat tunnet vaid lihtsalt halvema tunde (suitsunälg) asendad natuke vähem halvema tundega (nikotiinist ja sajast muust kemikaalist tulenev tunne).

    Mitte suitsetaja kui aga paneb ühe suitsu ette ,siis tõmbab mõnusalt pea uimaseks ja südame põksuma. Siis tõesti saad odava raha eest imeliku tunde.

Lehekülg 2, kokku 48 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES