Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 30, kokku 48 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 944
  1. #581
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    nii, 1 nädal veel vastu pidada ja saab kuskile linnukese kirja panna.

  2. #582
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Sai ka seda e-sigaretti proovitud. Päris arvestatava kõhvi saab ja auru tuleb ka korralikult välja. (ilma nikotiinita vedelik, mahe kaneeli maitsega oli vms).

    Peab endale ka ikkagi ostma, sellega annaks seda konitamist asendada küll. Rahaliselt säästab ka, nii palju kui ma kuulnud olen + muud hüved. Keegi regularitest oskab mingeid mudeleid soovitada, valik on üpriski kirju olgem ausad: http://www.e-sigaret.ee/index/et/epood/e-sigaretid/

    E: Sõber ostis 60€ga mingi kampaania raames, sai kaks mudelit korraga - http://digiport.ee/e-sigaret/e-sigar...ekt-ego-t.html.
    Neid proovisingi, väga okei oli.
    Viimati muudetud inward poolt : 21.03.13 at 16:38

  3. #583

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    inward, kui sul on eesmärk tobi maha jätta, siis IMO e-sigaret ei aita sul seda absoluutselt teha...kui aegajalt pahivida, siis miks mitte, aga samas ma ei näe pointi sinu stiilist ala et nädalas teed 5 tobi... kui sa teed oma nädala esimese tobi näiteks, kas sa siis naudid seda w?

  4. #584
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Viimane update oli kuu aega tagasi mul, aga hetkel on nii, et nädala pärast saab 2 kuud sigaretivaba.
    Selle 2 kuu jooksul on 2 korda olnud selline moment, et tahaks suitsu teha. Mõlemad korrad pingelanguse ajal

  5. #585
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Sai ka seda e-sigaretti proovitud. Päris arvestatava kõhvi saab ja auru tuleb ka korralikult välja. (ilma nikotiinita vedelik, mahe kaneeli maitsega oli vms).

    Peab endale ka ikkagi ostma, sellega annaks seda konitamist asendada küll. Rahaliselt säästab ka, nii palju kui ma kuulnud olen + muud hüved. Keegi regularitest oskab mingeid mudeleid soovitada, valik on üpriski kirju olgem ausad: http://www.e-sigaret.ee/index/et/epood/e-sigaretid/

    E: Sõber ostis 60€ga mingi kampaania raames, sai kaks mudelit korraga - http://digiport.ee/e-sigaret/e-sigar...ekt-ego-t.html.
    Neid proovisingi, väga okei oli.
    Otsi Hinnavaatluse OT foorumi alt e-sigareti teema ja lappa viimased x lehte läbi. Mingi hetk oli seal üks tüüp, kes perioodiliselt tellis Poolast terve laari seda stuffi. Väidetavalt siis vähemalt samaväärsed tooted ilma viiekordse juurdehindluseta nagu seda meil siin tehakse. Ise vist ka midagi vahelt ei tahtnud, lihtsalt heast tahtest/soovist siin kohalikele "ettevõtjatele" ära panna.
    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    inward, kui sul on eesmärk tobi maha jätta, siis IMO e-sigaret ei aita sul seda absoluutselt teha...
    Ma olen ise ka skeptiline ilma nikotiinita toodete suhtes, kahtlustan, et nende kasutajatel on see €60 või mis iganes küllalt suur investeering ja lastakse platseebo efekti pealt.
    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Viimane update oli kuu aega tagasi mul, aga hetkel on nii, et nädala pärast saab 2 kuud sigaretivaba.
    Selle 2 kuu jooksul on 2 korda olnud selline moment, et tahaks suitsu teha. Mõlemad korrad pingelanguse ajal
    väga tubli! :>

  6. #586
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    inward, kui sul on eesmärk tobi maha jätta, siis IMO e-sigaret ei aita sul seda absoluutselt teha...kui aegajalt pahivida, siis miks mitte, aga samas ma ei näe pointi sinu stiilist ala et nädalas teed 5 tobi... kui sa teed oma nädala esimese tobi näiteks, kas sa siis naudid seda w?
    Eks mul sõltub nädalast ka kui vähe või palju ma teen. Kui nv pidu panen, siis ma tossan hea 4 päeva järjest nagu korsten (millegipärast pohmas peaga tundub raske mitte teha). Kui trenni teen, siis teen nädalas väga minimaalselt. Ma iseenesest just esimest, kahte ja kolme suitsu naudingi kõige rohkem. Kui juba paki ostad siis kõik ülejäänud on tegelikult rõvedad, kuigi täna olen ka ühe suitsu teinud ainult, mingi sitane bond oli - suht sitt oli. Sellest kõhvist ja tossu välja hingamisest tunnen vahel puudust, sp mõtlengi vb e-sigaret aitab seda lahendada, sest suits ise on ikka (eriti kui trenni teed saad aru) korralik hävitaja.

    Maxile high five.
    Viimati muudetud inward poolt : 21.03.13 at 21:54

  7. #587

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    nyyd on juba nats aega ilma tobita elatud ju võib siis ka kirja panna
    peale 7 ja poolt aastat 2. jaanuaril tegin viimati tobi ja siiamaani nyyd pole teinud
    ausaltõeldes ei olnudki see asi nii hull, suht lebolt sai olla nii et ei tee
    a vahest lampi tulevad ikka mingid mõtted p2he et poh võtan paki ja teen mõne ja unenägudes on mitu korda olnud et hakkan uuesti tobi tegema ja tekib selline feilimis tunne aga ärgates on kõik timmis

  8. #588
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    mulle küll meeldib paari nädalaste vahedega 5-6 suitsu teha. Probleemi ise ei näe kuni igapäev pakki taskus ei kanna. Staaži on sitaks minu vanuse kohta kahjuks.

  9. #589
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Prooviks ka huvipärast selle e-sigareti ära, aga ei jaga üldse matsu nendest juppidest ja asjadest mida vaja läheb, et asi paari nädala pärast ära ei sureks.
    Keegi viitsib äkki miskid lingid mulle anda mis stuff tuleks tellida, et asi töötaks ja seletaks ära mis jooksev kulu on?
    Kolmap. läks vonkartoffli juures kergeks võtuks ja tal oli miski e-sigaret, see tõmbas küll raisk hinge kinni, haigelt kange asi.

  10. #590
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Soetasin ma siis selle aasta alguses endale ka e-sigareti skysmokest. Tellisin siis persetäie vedelikke ka. Aga mis välja tuli, need ilma nikotiinita rofl. Sai siis mingid päevad seda auru kimutud. Ja siis ka nikotiiniga vedelikud tellitud. Õuna ja kirsi omad. Ja kusjuures pean mainima, et see aitas mul väga palju suitsetamisest loobumise poole püüdelda. Esimene nädal kiskus ikka kord kahe päeva jooksul tavasuitsu ka tegema. Aga hiljem oli juba lihtsam. Pärast poole hakkasin juba ainult e-sigaretti tegema ja tänasest juba ametlikult 5 nädalat puhas nii tavasuitsust kui ka e-sigaretist. Ja nii seisabki mul see 80€ mänguasi nüüd karbis koos persetäie vedelikega :).

  11. #591
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Eile WC's käies nägin äia suitsupakki seal koos välgumihkliga ja tabasin ennast mõtlemast, et kunagi oleks see vaatepilt tekitanud ahvatlused või himu vaikselt kuskil üks suits kimuda, aga eile vaatasin seda pakki täiesti osavõtmatult:)

    1 aasta, 5 kuud, 22 päeva ilma suitsuta :)

    edu teistelegi üritajatele.. you can do it!

  12. #592
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mõlgutan isegi mõtteid mahajätmise peale. Kui jätan, siis plaan kindlalt jätta & never look back. Aga kuidas alustada, kas proovida järk-järgult või pohhuilt punkt ja kõik? Kas see organismile halba ei tee kui jätan paugu pealt?

  13. #593
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mäletan Rage, et kunagi kuskil teemas, vb siin, kui sina maha jätsid, olin mina ka seda tegemas aga siis murudsin :).
    Tubli!

  14. #594

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mis te nende E sigarettidega jamate. "Easy way" läbi lugeda ja korras. Ise juba veidi üle poole aasta puhas ja pole tahtmist tekkinud.

  15. #595
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mis te nende E sigarettidega jamate. "Easy way" läbi lugeda ja korras. Ise juba veidi üle poole aasta puhas ja pole tahtmist tekkinud.
    Lugesin kaks korda. Minu puhul ei tööta, st täielikult maha jätta ei suutnud. Küll aga tänu raamatule muutub maha jätmise protsess oluliselt lihtsamaks, aga teatud olukordades tuleb ikkagi õhust see - urge to puff.

    Sa vist ise lugesid ka Müür 2-3 korda selle Easy way läbi, enne kui lõplikult lahti said. :D
    Viimati muudetud inward poolt : 22.03.13 at 12:18

  16. #596
    Julm Donk Kasutaja ussdoktor avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    76

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Jätsin pea 3 nädalat tagasi maha, esimest korda pärast ~7 aastat suitsetamist. Ostsin paki sigarellosid, mida nädalavahetusel suure möllu käigus pahvida. Siiani 7tki 10st alles niiet :) Aga suvi on tulemas niiet ei saa lihtne olema.
    Sain ka kunagi e-sigaretti proovida ja osutus väga ebameeldivaks kogemuseks, üldse ei istunud see jama.

  17. #597

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ma lugesin ka selle raamtu läbi ja jätsin maha, vähemalt arvan nii, kuna 3kuud ple ühtegi tobi teind, enne seda 10 aastat kimusin

  18. #598
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Khvi ja alkoholi ei joks, oleks lebo maha jätta

  19. #599
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Wow Mairo sina ka, hea töö. Te Müüriga olite mõlemad korralikud korstnad. Ma näiteks 2p jooksul olen teinud ühe, aga jube kõhvi isu on vahepeal (eks ka nikotiini väljumine teeb oma töö, aga point remains). Ma ei näe halba miks mitte proovida, 30€ maksavad enamvähem mudelid juba. Võrreldes e-sigareti suitsuga, siis pmts. pros/cons on 10/0 esimese kasuks.

  20. #600

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mina kasutasin mahajatmiseks vaporizerit(mis on sarnane e-cig'ile aga mitte paris sama). Olin mahajatmise ajaks suitsetanud ca 20 aastat ja mitmeid kordi eelnevalt proovinud ilma tulemusteta. Alates esimesest hetkest, vaporizer taielikult asendas suitsud ja ei tundnud mingit vajadust enam nende jargi. Peale kuskil 3e kuud vaporizeri kasutamist jatsin selle suht paeva pealt maha ja ei olnud mingit probleemi. Nyyd ca 4 kuud moodas korrast kui viimati kasutasin ja voin juua olut, mangida pokkerit suitsuses kasiinos ja kaodata tunde jarjest ja ikka ei tunne suitsu vajadust :)

Lehekülg 30, kokku 48 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES