Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 38, kokku 48 EsimeneEsimene ... 283637383940 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 944
  1. #741
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Enda puhul siiski purjus peaga see suitsu ei asenda. Tõmbab ikkagi koni poole. Aga vähemalt kaine peaga saab seda siis kimutud ja on lihtsam.

  2. #742

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mis sellest esigarettide hinnakirjast saand on? Mul oleks ühte mingit vaja.

  3. #743
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    2 nädalat, yay. Eelmine nv tõmbasin ennast 2 päeva järjest nii kortsu kui veel sai ja sõbrad ümer suitsetasid aga ma olla mitte teinud.

  4. #744

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Keegi selle "koolituse" või misiganes video/filmi nime oskab öelda, kus mingi vend räägib, kuidas suitsetamisest lahti saada, enne lõppu ütleb, et minge tehke nüüd oma viimane suits ja tulge tagasi r smth, keegi kunagi ütles mulle, aga olen ära unustanud.

  5. #745
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Easy Way To Stop Smoking (Allen Carr) @ EestiMats

  6. #746

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tänud !

  7. #747
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***


  8. #748
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    3 nädalat suitsuvaba ! Mingit erinevust küll veel ei tunne. Päris hea kujutlusvõime on nedenel tegelastel, keda kolmandal päeval väljas leviv koerasitahais häirima hakkas lol.

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Bleh..ei meeldi et ma kevadis koerasita lõhna tunnen väljas :D
    aga muidu hingamine palju parem juba :)
    Viimati muudetud vennike poolt : 05.07.13 at 00:17

  9. #749
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    See on ühe inimese lugu.

    Ta ise väidab ka järgnevat:
    «Ent – ma kordan – ent, sellel kõigel on oma AGA. Ilmselgelt ei ole tegemist tervisele ohutu alternatiiviga. Jah, kindlasti on selles vähem mürke, kui tubakasigaretis. Kuid mürk on mürk.»

    Ja:
    «Jutu moraal – mina viskasin oma sigaretid ära. Soovitan teilgi. Jah, ma ei saa tõestada, et just e-sigaret oli see, mis mind jalust maha lõi ja näkku karjus: ma tapan su ära! Aga mul ei ole mingit soovi selle õnnega rohkem katsetada ka. Ja see lugu siin ei ole mõeldud, et näe, mis minuga juhtus…vaid, näe, mis sinuga võib juhtuda! Mõtle sellele!»

    Kõige enne ta väidab ja ei e-sigaret ei pruugi olla seotud tema probleemidega. Teiseks, kui ISEGI ON see tõene, ei saa ühe inimese põhjal vastu võtta otsuseid.

  10. #750
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Aa ja ühte asja ma täpsustan. Ma ei ülista e-sigareti ja ma arvan, et ta ei ole nii ohutu midagi, kui räägitakse.

    Ta on liiga uus asi ja pikema perspektiivi mõjud ning tulemused tervisele on kindlaks tegemata. Inimkond on varemgi avastanud geniaalseid kemikaale ja aineid, mida on promotud massidesse, aga tulemused ja läbikukkumised on välja tulnud alles mõnekümne aasta pärast.

    Lihtsalt ühe blogi posti puhul ei tasuks kujundada oma arvamust. Rohkem peaks pöörama päid teaduslike uuringute poole. Nii vähe, kui neid ka ei ole.

  11. #751
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aa ja ühte asja ma täpsustan. Ma ei ülista e-sigareti ja ma arvan, et ta ei ole nii ohutu midagi, kui räägitakse.

    Ta on liiga uus asi ja pikema perspektiivi mõjud ning tulemused tervisele on kindlaks tegemata. Inimkond on varemgi avastanud geniaalseid kemikaale ja aineid, mida on promotud massidesse, aga tulemused ja läbikukkumised on välja tulnud alles mõnekümne aasta pärast.

    Lihtsalt ühe blogi posti puhul ei tasuks kujundada oma arvamust. Rohkem peaks pöörama päid teaduslike uuringute poole. Nii vähe, kui neid ka ei ole.
    Absoluutselt nõus sinuga. See, et e-sigaret vähem tervist kahjustab näitab juba see kui ma olen nt. terve päev paki suitsu teinud või terve päev e-sigareti kimunud ja läheksin õhtul trenni. Suitsetades performance kannatab oluliselt, e-sigareti kimudes pole mina mingit vahet täheldanud.

  12. #752
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Absoluutselt nõus sinuga. See, et e-sigaret vähem tervist kahjustab näitab juba see kui ma olen nt. terve päev paki suitsu teinud või terve päev e-sigareti kimunud ja läheksin õhtul trenni. Suitsetades performance kannatab oluliselt, e-sigareti kimudes pole mina mingit vahet täheldanud.
    Ma teen ikka mõlemat veel :S Aga on ka aegu, kus ei ole mitu päeva suitsu ei tee ja ainult e-sigaretti ning tõesti enesetunne on parem. Tavasuitsu on samas ka hea teha - kohvi kõrvale suits ja naudid ilma.

    E-sigaret on eriti kõva, kui oled sõpradega väljas. Just üks päev olime sõbraga schnelli tiigi ääres ja tegime paar õlut. Tavasuitsu ei teinud ja ainult e-sigaretti. Ei teki ületõmbamise tunnet ning väga meeldiv maitse jääb suhu. Nagu vesipiibu tegemine.

    Pidudel ka olen vähem suitsu hakanud tarbima, sest e-sigaretti mugavam ja mõnusam tõmmata. Muidugi eksib mõni tavasigarett ka vahele, aga tõmban tunduvalt vähem, kui varajasemalt.

    Aa ja ma ei ole ise ühtegi suitsupakki ostnud peale e-sigareti soetamist. Tegelt vist ühe olen peol, aga seda ei arvesta.

  13. #753
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tavasuitsu on samas ka hea teha - kohvi kõrvale suits ja naudid ilma.
    Vot selle illusiooni tõttu ongi nii raske loobuda paljudel.

    Üks positiivne kogemus ka suitsuga eelmisest nädalast. Tüdruk tegi suve esimese suitsumahvi ja talle ei meeldinud, feels good. Muidu on terve suve kimunud koni, me happy.

  14. #754
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Juhtusin õllesummeril rääkima e-sigaret.ee omanikuga ning ütles, et põhiline, et vedelik oleks etanooli baasil, mitte vee. Aus müüja pidi ütlema, kumb vedelik on. Alati küsige see üle! Vee baasil vedelik on tema sõnul mürk (vesi ladestub kopsudesse vms jutt käis selle juurde) .

  15. #755
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma teen ikka mõlemat veel :S Aga on ka aegu, kus ei ole mitu päeva suitsu ei tee ja ainult e-sigaretti ning tõesti enesetunne on parem. Tavasuitsu on samas ka hea teha - kohvi kõrvale suits ja naudid ilma.

    E-sigaret on eriti kõva, kui oled sõpradega väljas. Just üks päev olime sõbraga schnelli tiigi ääres ja tegime paar õlut. Tavasuitsu ei teinud ja ainult e-sigaretti. Ei teki ületõmbamise tunnet ning väga meeldiv maitse jääb suhu. Nagu vesipiibu tegemine.

    Pidudel ka olen vähem suitsu hakanud tarbima, sest e-sigaretti mugavam ja mõnusam tõmmata. Muidugi eksib mõni tavasigarett ka vahele, aga tõmban tunduvalt vähem, kui varajasemalt.

    Aa ja ma ei ole ise ühtegi suitsupakki ostnud peale e-sigareti soetamist. Tegelt vist ühe olen peol, aga seda ei arvesta.
    bullshit, texases ostsid

  16. #756
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    sain oma eGo-CE5 sigareti kätte, aga see ei tööta. olen algaja, nii et igasugused obvious tipid ka aitaksid. vedelik sai sisse pandud (mööda äärt), aku täis laetud ja sigaret sai sisse ka lülitatud ja tõmmates hoian nuppu ka all. mingisugust suitsu igastahes sigaretist ei eraldu.

  17. #757
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    nüüd hakkas järsku tööle. ei kujuta ette, mis viga võis olla. keerasin aku natukene tugevamini otsa, aga juba ennist LED tuled põlesid. kas tõesti võis selles viga olla?

  18. #758
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    bullshit, texases ostsid
    Värskenda mälu. Kes tahtis suitsu? Oleksin vabalt saanud Phili käest ka.

    See, et ma suitsupaki eest maksin ja selle tellisin, ei tähenda, et ma selle omale ostsin.

    EDIT: Pärast, kui Shimosse läksime, siis kas mul oli suitsupakk kaasas? Mida ma Shimos imesin? Kuhu suitsupakk kadus? Kuna mul suitsu enam ei olnud, siis miks ma sealt ei ostnud?

  19. #759
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Juhtusin õllesummeril rääkima e-sigaret.ee omanikuga ning ütles, et põhiline, et vedelik oleks etanooli baasil, mitte vee. Aus müüja pidi ütlema, kumb vedelik on. Alati küsige see üle! Vee baasil vedelik on tema sõnul mürk (vesi ladestub kopsudesse vms jutt käis selle juurde) .
    Raidov rääkis samat juttu. Ma ise arvasin ka, et vee baasil, aga tegelt mitte.

  20. #760
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Värskenda mälu. Kes tahtis suitsu? Oleksin vabalt saanud Phili käest ka.

    See, et ma suitsupaki eest maksin ja selle tellisin, ei tähenda, et ma selle omale ostsin.

    EDIT: Pärast, kui Shimosse läksime, siis kas mul oli suitsupakk kaasas? Mida ma Shimos imesin? Kuhu suitsupakk kadus? Kuna mul suitsu enam ei olnud, siis miks ma sealt ei ostnud?
    tegite kahe peale paki ära ja alates shimost tegid alles e-sigarit

Lehekülg 38, kokku 48 EsimeneEsimene ... 283637383940 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES