Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 39, kokku 48 EsimeneEsimene ... 293738394041 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 944
  1. #761
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    tegite kahe peale paki ära ja alates shimost tegid alles e-sigarit
    Vastus sulle:

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma teen ikka mõlemat veel :S Aga on ka aegu, kus ei ole mitu päeva suitsu ei tee ja ainult e-sigaretti ning tõesti enesetunne on parem. Tavasuitsu on samas ka hea teha - kohvi kõrvale suits ja naudid ilma.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelt vist ühe olen peol, aga seda ei arvesta.
    Ma ei ole väitnud, et ma ei tee suitsu. Vastupidi: ma olen öelnud, et ma teen mõlemat (rasvane osa mu tsitaadis). Aga ma ei ole ostnud ise suitsu, ja ei oleks ostnud ka tookord. Tõenäoliselt oleks vilistanud Phili paki kallal või imenud e-sigaretti.

    Seega mu väited on pädevad :)

    EDIT: Ja kui ma oleks tahtnud suitsu teha, ma oleks ju Shimost ka ostnud. Aga miks ma seda ei teinud? Teen siis, kui teistel on. Hetkel ka suitsu kodus ei ole ja ei lähe ostma ka.

    Varasemalt oleksin juba ammu poes ära käinud või kui parkis suitsu ei ole õllekõrvale, siis see oleks olnud prioriteediks.

    EDIT2: Tegelt mõtlema hakata. Texases oleks siiski ostnud ka üksinda - see äthendab, kui ei oleks kedagi olnuid, kellel suitsu. Liiga kõva koht ja olek oli toona :)

  2. #762
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Vaatasin just, et täna on hea päev ka pühapäevasuitsetamisest loobuda.
    Done

  3. #763

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Hei,

    Lugesin viimased lehed küll läbi, aga raidov hinnakirja ei märganud. Huvi e-sigareti vastu on täitsa olemas, paluks viidet hinnakirjale või siis PMi kaudu. Aitäh.

    Praegu ongi see jama, et vähemalt iga tunni tagant tuleb sessidest paus teha, et suits või kaks teha - ehk siis ei peaks enam püsti tõusma. Win-win. :D

  4. #764
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Sai sõbra e-sigraetti proovitud. Täitsa asjalik.. Starsis heater tuleb, siis ostan ka raidov-lt. Aga hinnakirja pliis.

  5. #765
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    sooviks ka hinnakirja

  6. #766
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    oleks ka huvi hinnakirja järgi

  7. #767

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    sooviks ka hinnakirja, saatsin PM raidov-le aga ilmselt kiire aeg

  8. #768
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ka mina oleksin hinnakirjast huvitatud.

  9. #769
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Juhtusin õllesummeril rääkima e-sigaret.ee omanikuga ning ütles, et põhiline, et vedelik oleks etanooli baasil, mitte vee. Aus müüja pidi ütlema, kumb vedelik on. Alati küsige see üle! Vee baasil vedelik on tema sõnul mürk (vesi ladestub kopsudesse vms jutt käis selle juurde) .
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Raidov rääkis samat juttu. Ma ise arvasin ka, et vee baasil, aga tegelt mitte.
    Mulle rääkis ka sama. Edasisel uuringul e-suits foorumis väitisid paljud seal, et see on bullshit ja reklaamindustrikk mida e-sigarett.ee pood kasutab (silt on tõnismäe poes üleval) ala osta ainult minu vedelikku, mujalt võid paska saada.

    Reaalsuses pidi meie kopsudest mitusada ml vett päevas läbi käima, hingama ju veeauru sisse jne.

  10. #770
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    selline probleem e-sigaretiga nüüd, et aku ei pea üldse. laed täis, teed mõned korrad. jätad ööseks laua peale (jah, lülitan sigari välja) ja hommikul on aku tühi. pärast laadimist mõne tunni jälle peab (reaalselt ehk paarkümmend korda popsutad) ja mõne aja pärast aku jällegi tühi. aku on vigane või ma teen midagi valesti?

  11. #771
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Vana see aku sul on ja mis aku üldse? Alustada võiks ikka sellest.
    Kui on uus aku siis eks praake eksisteerib ka muidugi, kui juba vana aku siis nt eGo akude eluiga ~300 laadimist.

    Ise sain täna oma Kanger ProTanki kätte, varem olnud EVOD'i peal enamus ajast (enne seda lühikest aega T3 aga EVOD oli sellest peajagu üle) ja esmamulje väga hea, tossu toodab mõnusalt rohkem, kergem (õhulisem) tõmmata ka, väga kena välimus ja esimeste minutitega väga rahul. Ei jõua oma SVD'd ära oodata nüüd, eGo Twistiga näeb veits imelik välja.

  12. #772
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    e-sigar minu käes olnud alla nädala. tundub, et siis on praak ikkagi.

  13. #773
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kust ostsid? Neil peaks ju garantii ka olema?

  14. #774
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Kust ostsid? Neil peaks ju garantii ka olema?
    cherrys oli pakkumine. ongi plaan see tagastada. mõtlesin lihtsalt, et vb teen ise midagi valesti.

  15. #775

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Vana see aku sul on ja mis aku üldse? Alustada võiks ikka sellest.
    Kui on uus aku siis eks praake eksisteerib ka muidugi, kui juba vana aku siis nt eGo akude eluiga ~300 laadimist.

    Ise sain täna oma Kanger ProTanki kätte, varem olnud EVOD'i peal enamus ajast (enne seda lühikest aega T3 aga EVOD oli sellest peajagu üle) ja esmamulje väga hea, tossu toodab mõnusalt rohkem, kergem (õhulisem) tõmmata ka, väga kena välimus ja esimeste minutitega väga rahul. Ei jõua oma SVD'd ära oodata nüüd, eGo Twistiga näeb veits imelik välja.
    Kus SVD tellisid, mis akudega ja palju maksis kokku? Vaatasin reviewsid ja kiidavad taevani. Pidi eVicist parem olema nüanssides, ühtlasi parema põrutuskindlusega. Peaks ligi võtma...

  16. #776
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Pole e-sigareti teemasse väga süvenenud. Aga nii WHO (World Health Organisation) kui ka Eesti arstide seisukoht on, et see ei ole suitsetamisest loobumist lihtsustav vahend. Samal põhjusel ei ole e-sigaret ka ravimilitsentsi saanud, sest üks tingimustest on teaduslik uurimustöö, mis kinnitaks, et ravim on tõhusam kui platseebo (sellist uuringut, mis vastaks ka teadusliku meetodi tingimustele, e-sigareti jaoks edukalt läbi viidud ei ole).

    Tasuks ka mainida, et Tartu Ülikooli Kliinikumis on olemas ka päris(teadusliku põhjaga ja litsenseeritud) suitsetamisest loobumise ravimid, mis esmakordsel loobumisel antakse patsiendile tasuta. Samuti pakub TÜK ka tasuta suitsetamisest loobumise nõustamisteenust (5 seanssi). See sisaldab ka täpse nikotiinisõltuvuse astme määramist, raviplaani koostamist jms.

  17. #777
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Pole e-sigareti teemasse väga süvenenud. Aga nii WHO (World Health Organisation) kui ka Eesti arstide seisukoht on, et see ei ole suitsetamisest loobumist lihtsustav vahend. Samal põhjusel ei ole e-sigaret ka ravimilitsentsi saanud, sest üks tingimustest on teaduslik uurimustöö, mis kinnitaks, et ravim on tõhusam kui platseebo (sellist uuringut, mis vastaks ka teadusliku meetodi tingimustele, e-sigareti jaoks edukalt läbi viidud ei ole).

    Tasuks ka mainida, et Tartu Ülikooli Kliinikumis on olemas ka päris(teadusliku põhjaga ja litsenseeritud) suitsetamisest loobumise ravimid, mis esmakordsel loobumisel antakse patsiendile tasuta. Samuti pakub TÜK ka tasuta suitsetamisest loobumise nõustamisteenust (5 seanssi). See sisaldab ka täpse nikotiinisõltuvuse astme määramist, raviplaani koostamist jms.
    mis vahet on kas see nikotiin manustatakse plaastri, nätsu, e sigareti või küünlana? Palju mingite tablettide ja plaastrite sucess rate on üldse? 5%?

  18. #778
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    mis vahet on kas see nikotiin manustatakse plaastri, nätsu, e sigareti või küünlana? Palju mingite tablettide ja plaastrite sucess rate on üldse? 5%?
    See mida sa kirjeldad on NRT - nicotine replacement therapy. Kliinikumis saad arsti järelvalve all lisaks sellele veel ka varenitsliini (takistab aktiivselt nikotiini molekulide ja aju nikotiini-retseptorite ühinemist) ja arsti valikul ka mõnda bupropioni baasil anti-deprekat (vähendab värisemist ja mõjutab aju nikotiini-retseptoreid).

    Statistiline uuring näitab, et kliiniline ravi koos nõustamisega on ~80% effektiivsem kui omapead ainult NRT tegemine.

  19. #779

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ei tea, kas mõni juba täitsa nullist on hakanud kah e-sigaretti tõmbama? Ilma tavasuitsu kogemuseta?

  20. #780
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    See mida sa kirjeldad on NRT - nicotine replacement therapy. Kliinikumis saad arsti järelvalve all lisaks sellele veel ka varenitsliini (takistab aktiivselt nikotiini molekulide ja aju nikotiini-retseptorite ühinemist) ja arsti valikul ka mõnda bupropioni baasil anti-deprekat (vähendab värisemist ja mõjutab aju nikotiini-retseptoreid).

    Statistiline uuring näitab, et kliiniline ravi koos nõustamisega on ~80% effektiivsem kui omapead ainult NRT tegemine.
    Mõtlesin seda, et WHO ja arstide seisukohalt igasugused plaastrid ja nätsud on suitsetamisest loobumist soodustavad vahendid ja kuna nende toime on anda kehale nikotiini ilma sigaretti tõmbamata, siis e sigarett, kuigi pole nende poolt promotud, teeb täpselt sama asja.

    Reaalselt suitsetmisest loobuda nende vahenditega muidugi ei tasu loota.

Lehekülg 39, kokku 48 EsimeneEsimene ... 293738394041 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES