Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 3, kokku 48 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 944
  1. #41
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Nagu SMS-laen, lühiajaliselt hea tunne ehk, suures pildis

  2. #42

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Vend mul kunagi ütlses, et suitsetajad on juba by definition idioodid, sest maksavad peale enda elukvaliteedi halvendamisele ja lühemale elueale.

  3. #43
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Vend mul kunagi ütlses, et suitsetajad on juba by definition idioodid, sest maksavad peale enda elukvaliteedi halvendamisele ja lühemale elueale.
    Sama siin. Vend pidevalt möliseb sellel teemal minuga , ta 6aastat vanem ja tema sõbrad pmst ükski ei tee suitsu. Vanem generatsioon pisut, siis vist polnud see alustamine nö popp.

  4. #44
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    sest siis oli suitsetamine cool

    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    paar kuud vb
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    mõttetu oli
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?
    vist oli miski 6-7 aastat siis mingi pidu ja siis nyyd j2lle 4 aastat
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?
    igainimene teeb seda mida tahab ja kui kahe k6rva vahel enda jaoks asju selgeks ei tee miks ja milleks ta midagi teeb siis polegi midagi soovitada

  5. #45
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Suitsetamine ehk täpsemalt siis nikotiin vabastab ajus heaoluhormoone nagu serotoniin ja dopamiin. Muuhulgas serotoniin pärsib ka näljatunnet (isu suurenemine pärast mahajätmist on seega loogiline nähtus)

    Seega ei saa öelda, et suitsetamine mingit nö. positiivset mõju ei avalda. Muidugi, meditsiinilises mõttes kaaluvad suitsetamise negatiivsed pooled positiivse üles.

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Umm, mul kyll just parsib serotoniini eritust- olen selles paris kindel kohe.

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Umm, mul kyll just parsib serotoniini eritust- olen selles paris kindel kohe.
    me räägime nikotiinist mitte weedist....

  8. #48

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?
    a) Ei tea.
    b) u 5 a
    c) Mõte maha jäta oli pikalt, aga ei üritanud eriti. Kuni lõpetasin suitsetamise, sest raha polnud...
    d)Suitsetamise ajal vist päev kaks.
    Nüüd
    ( Click to show/hide )

    e) Ära alusta

  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Suitsu üritan mitte teha, vahel harva pidudel ikka murdun, aga üldiselt mitte. Suur vesipiibu ja maitsestatud sigarite fänn olen küll. Viimased kuud olen ka palju patja pidanud tarbima, sest nikotiinivajadus on kehal juba üsna reaalne... Ega ta midagi toredat pole, samas, midagi väga hullu ka vast mitte. Nendest "rõõmudest" loobumise plaani pole olnud, kui siis ehk lihtsalt vähem teha.

  10. #50

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Vend mul kunagi ütlses, et suitsetajad on juba by definition idioodid, sest maksavad peale enda elukvaliteedi halvendamisele ja lühemale elueale.
    jrgn puldis ja mareki juures vähe vintis. Ei tea,kas ban endal peal, kuna coca väravaht on, aga imo pask jutt.


    kust su vend teab, mis kellegi elukvaliteeti vähendab/suurendab? See, et tema arust suitsetamine seda kvaliteeti vähendab, ei tähenda mitte m*nnigi.
    Äkki tambib kahe käega kodus pihku joob viina ja vaatab meile otsa. Suhteline asi. Vaata, et nüüd te isiklikult ei võta, aga teie arvamus ei tähenda mitte midagi. Kui parem ilma suitsuta,ärge tehke. Ongi mul suurem lootus, et kuskil poes on seda marki järgi, mida hetkle tahan.

    Õigel ajal õige suits suurendab elukvaliteeti vb kordades rohkem kui su venna mingi muu leisure activity.


    endale sitaks meelidb suitsu teha ja vorm ka ikka suhteliselt hea võrreldes suurerma massiga.

    3 kõige meeldivamat suitsu siiamaani(ja vb vähe kallutatud, kuna patis prageu kinni istun):

    1.)Aussies elasin katusekorteris, siis sai aknast välja ronida alumise korteri rõdu peale ja selle pealt omakorda enda katuse peale, kus oma kaldus viilu peal oli mõnus india ookeanit ja tähistaevast vahtida. Tõmbasin cohiba siglo 2te ja lasin mount gay rummi peale.
    2.) Peale tbk päeva +33 C juurest tase-4 ülikonnas teha ära kukkunud vennale elustamist, nii et endal mask seest higi ja ila suuni täis ja pulss laes. Paus 5 minti ja punane marbs insta ette. Sitaks hea ikka. kopsusurmale teine surm peale osutus - + - = +
    3.) täisvarustuses orienteerumine. Olid vennad, kes kaarti mõikasid ja oli vaja punktid ära tuua. Võtsime orienteerujatel kotid käest ära ja need tõid punktid ära. Ise, kui keskmisest vastupidavam inimene kandsin rõõmuga seda teist kotti enda ees õlgadel, et kokku lepitud pointis maha visata ja hiljem koos lühike ots lõpuni minna. Väike matk topeltraskusega lennukale ja raja peale pikali pointman´e ootama. Tõmbas paduka peale ja istusime seal vihmas kambakesi. Camel ees ja käsi peal kaitseks. Sitaks hea! + konjakipaberis kirsitubaks - tänud rms Kukk! vahel on tõesti on hea!


    Obv, suits peale sööki ja frost õigel ajal on nutsid.
    Pärast seksi ei oska kommenteerida, mida muidu kiidetakse, sest mul millegi pärast on alati hoopis ilgelt tugev isu värskeid ajalehti või häid raamatuid lugeda. suitsu pole veel tahtnud teha.

    Mul pole praegu minimaalset sukeldumist seganud, hüppenööriga lasen sama kaua kui enne ja ujulas lasin ka jutti mõnusalt.

    Olekstäna plastilise maha pillanud, oleks niisama koos pikendatud laenguga orbiidile lennanud, seega lebovennaga vb esimest korda nõus, et võin homme ka auto alla jääda, aga suits on liiga nuaditav, et seda maha jätta.

    Vanatädi suri 86selt ja alsi ristsõnade kõrvale paki punast leeki. Ise oli veel lenini orderiga õmbleja.
    Tehke, mis te tahate, aga mina teen:


    või



    kusjuures, see salakas on sitaks hea! suvel saime koos selle musta karuga

    või

    või


  11. #51
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    sellepärast ongi see foorum parim eestis. siit leidub kõike, hea topic.

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite? suitsetan. hakkasin sõbra tõttu
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete? aastast 2004 ehk 6 aastat.
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks? tõsisemalt olen jätnud maha korra, kihvleo pärast - 11 kuud ei joonud ega ei teinud suitsu. ei olnud raske maha jätta.
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud? 11 kuud
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele? just do it

    pmst miks ma suitsetan - mulle meeldib see. ma teen tubakat (vahel harva ka mentoolisuitsu). ja tõesti, see on hea. vahel tekivad mõtted küll, et miks suitsetan, tervisele halb jne. siis mõtlen küll, et jätan maha. aga suitsunurgajutud, pärast rasket tööd suitsu tegemine, kohvi kõrvale, täiskõhuga jms - see on lihtsalt nii nauditav.

    endal elukaaslane ka suitsetab, seega mahajätmine on raskem. plaan on endal seoses töövahetusega järgmise aasta suvel maha jätta aastaks. pärast seda vaatab, mis edasi saab.

  12. #52

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ise viimasel ajal tegin aeg-ajalt pidudel, regulaarselt polekski võimalik teha, sest muidu kurk oleks koguaeg haige. Nüüd viimase tegin suvel, enam ei tee pidudel ka ja mitte kunagi mitte ühtegi.

    Minu arvates regulaarne suitsetamine on üks kõige mõttetumaid tegusid ühiskonnas üldse. Sa maksad raha ja tervist, aga vastu ei saa midagi. Annab see sulle mõnutunnet? Suures pildis ju ei anna. Vahest võib-olla tõesti pärast mehist praadi on hea tunne teha, aga võrdle ennast sel ajal kui ei suitsetanud ja suitsumehena - kumbas olekus enamus ajast parem enesetunne on?

    Mina jätsin lihtsalt loogiliselt mõeldes maha - suures pildis on see mõttetu ja halb tegevus, see ei anna mulle midagi, ainult võtab ja kiusatuste vastu võitlesin mõeldes, et kui ma isegi nii lihtsa asjaga ei saa hakkama, olen ma s*takott. Ego ei lubanud teha :)
    tõesti, hea post. Ise ka kahjuks selle kurja ohver , olen ka proovind maha jätta aga see kiustaus on nii jube ja kui suitsu ette paned ,mõtled oi kui hea ning kui suits tehtud küsid endalt : ``noh, on nüüd hea olla w?`` siis mõistan ,et olen ikka täisnõrkmees:D aga küll ma ükskord sellest haigusest toibun :)

  13. #53

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    aga loobume kõigest

    olen sitakott, kui naisi sebin. Lühiajaline mõnu,millele järgneb räme ving. Parem olla budist, kes on teadagi kõige suuremad enlightened vennad üldse. Istuvad kloostris ja on õnne täis.
    Budism imponeerib mulle küll, aga, nii ei saa öelda. See, et sul oli parem, kui sa ei suitsetanud, mul oli parem, kui ma ei rääkinud. Tiss oli käest võtta ja elu nagu lill. M;a tahaks üldse kass olla. Keeran magama ja olen niisama armas - olen nuts lahe loom. Või olen koer. Oskan palli tuua ja käsu peale istuda. sitaks kõvem ju, kui mingi lohh, es oskab keemias sünteesida ja sööb tartus tähtveres nuudleid.


    ....depends....motherf*ckers

    erplander sööb ainult ainult kapsast ja on ka valgustatud, Mõni kodus läheb niisam paksuks, elab rakebackist ja räägib juhkamile, et puhkas. Enamus high stakes prosid, ei julge öelda, aga julgeb mõelda, et see on fucked up fenomen.(julgeb keegi tunnistada. ma sitaks kuulnud igalt poolt, aga veel keegi pole midagi foorumis öelnud) Ma elan isa juures ja olen busto almost always, kuna peale aussie trippi ei osanud m*nnigi peale hakata ja distsipliin null. Tegin tööd ja jõin spa-des siidrit ja mõtlesin üle keskmise patente, mille peale patendiameti vennad lõid käsi kokku ja ütlesid, et tee ära, sitaks kõva. Netilehed, mida te ei suuda uneski näha. Buildup võib kinnitada neid lennukaid ideid. Marek K. tegi kujundused valmis ja logod. Domeenid regatud jne. 95% valmis, aga ikka netis nende peale keegi ei ohi, sest ma olen laisk! Vahel hitin midagi, ja cahsin välja jne. Praegu saan muidugi vabandada, et olen sõjaväes ja ei oleks mõtetki pidada mingit huinjaad. Saamas, kui teistel kukub kinnisvara sülle ja mõni **** ei näe enda ninaotsast kaugemale. On suur vähk maailmas, kellest ******* kasu pole. Pole kroonigi oma rikkuse juures annetanud endast vaesematele ja on üldse üks suur ****, leiab, et on kasulik olend. Tapa ära ennast ja anna hiina peredele võimalus veel üritada, et ehk sünnib vastvast soost laps keda vaja, et oleks õnn ka seal. . No kas ma pean kade olema? Ei pea, aga no kui ei anta, ja ise nii laisk olla, et kui pea lõikab nagu koorelahutaja ja ******* lõpule ei vii, siis ei saagi olla midagi taskus. No üks ootab sõja lõppu, et saada eesti patent ja siis aasta provisionali üle maalima Pariisi konventsiooni järgi. Aga no 50/50, et saab lõpule, kuna motti on ja laiskust on veel rohkem. enne lähen ilmselt rootsi sõbra juurde tööle ja panen kive mingi 18k eeki eest kuus, kuan seda ma oskan une pealt ka teha. Ja suitsu meeldib mulle ka sitaks teha. See,mis teile on eba/normaalne, ei pruugi üldse nii olla. Meil sõjas mingi m*nn, kes pähleid ja rosinaid eraldi sööb, aga koos ei söö, sest, üksteise lõhn on segamini. Minu arust on tal hälbed, tema arust on teised ahvid, et sellist s*tta söövad. Võta kinni?!

    Nahhui, kõigil mingid ilged põhimõtted ja masterplanid, aga keegi oma m*nni peegeldusest kaugemale ei näe.

    tehke suitsu, istuge endale asju sisse,või sööge sojakotlette ja räkige, et piim tapab inimesi......


    “When I consider the short duration of my life, swallowed up in the eternity before and after, the little space I fill, and even can see, engulfed in the infinite immensity of space of which I am ignorant, and which knows me not, I am frightened, and am astonished at being here rather than there, why now rather than then?


    tyler turden

    mida iganes, see quote peaks tähendama
    '
    lähen teen nüüd suitsu.
    maksan peale, et enda enestunnet halvendada

    m*nn olen!!!!

    JRGN HELL

  14. #54

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    suitsetamisega oli minul nii. Maha jätsin päevapealt. Alguses (2nädalat) olid kõik kõiges süüdi väga pahane olin kõigi peale aga pärast läks üle. Nüüd juba 20a suitsetan siis kui meeldib näiteks kui hea seltskond ja jooki panen või siis kui olen 24h või rohkem järjest üleval aga muidu on kindel EI
    Viimati muudetud blom poolt : 13.11.10 at 02:32

  15. #55

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    hetkel liiga ebanormaalses olekus teema lugemiseks, aga vastata võib küll

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?

    12-13 tegin, jäin mammale vahele. 14- praeguseni teen. esimeni asi kindasti, et üks "vanem" sõber näitas, et äge asi. ja ema tegi ka igapäevaselt. eks hakkas endal külge. u. 16 aastaselt teen vabalt. varem varjasin pidevalt.

    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?

    üle 6 aasta kokku :/

    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?

    otsest proovi pole kahjuks olnud. suurim viga, et hommikul kohvi kõrvale või siis vähemalt peale kohvi on selline isu teha seda, et see on maailma kõige halvem harjumus. sama jama peale söömist. vaatan uhukusega inimeste poole, kes ei suitseta!

    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?

    5 päeva, kui olin mingis kõha värgis. lihtsalt ie suutnud teha. 6ndal päeval tuli automaatselt suits ette. on ka olnud mõned 2-3 päevased faasid. ja kui peale neid suitsu olen saanud teha, on elu parim tunne.

    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?

    tahan jätta. soovitada ei oska midagi. pealehakkamist ehk? sõber on proovinud jätta rohkem maha, kui mul elusees soki paare olnud. ei õnnestu. suurim kartus on, et ei leia nö. asend tegevust. ja ei tahaks eriti 10kg ka juurde võtta.


    igatahes ma tahan sellest vastikust "harjumusest" lahti saada. ma olen piisavalt noor, et aru saada mis on hea ja halb. suurimaks probleemiks on vast kaasnev "hais" ja hingeõhk. ise kahjuks toas ja õues suitsuhaisu ei tunne, aga viga võib olla minu lõhnatajus.

  16. #56

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ( Click to show/hide )


    Hahahaha, mul on hea meel sind jälle puldis näha. :D
    Tule Tallinna ka lõpuks, ma enne jõule arvatavasti Pärnu ei jõua.

    Ja mis suitsetamisesse puutub, siis kes tahavad maha jätta siis jube hästi pidi aitama kui leotad suitsu piima sees ja pärast üritad seda sitta tõmmata. Rohkem ei tohiks meeldida. :D:D

  17. #57
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    [SPOILER]
    Ja mis suitsetamisesse puutub, siis kes tahavad maha jätta siis jube hästi pidi aitama kui leotad suitsu piima sees ja pärast üritad seda sitta tõmmata. Rohkem ei tohiks meeldida. :D:D
    See suht linnalegend minu arust.

  18. #58

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    Isa tegi suitsu, tuttavad tegid suitsu ja siis leidsin väga noorena sõbra, kes sai suitsu (ise ma putkast ei julgenud osta :D ) Ja nii ta läks..

    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    Igapäevaselt suitsetanud olen 16aastaselt, ehk 4aastat.

    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    Kõige kauemaks olen maha jätnud pea 1kuu, siis kui käisin USA-s perega ja pereliikmetest keegi otseselt ei tea, et suitsu tõmban (kuigi usun, et tegelikult aimavad :D )

    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud? ~1kuu

    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?
    Mul oli see, et enne trippi kõige lahjemaid suitse ever ja siis nägin, et wtf..kimun nagu õhku vaid ja olin ka mingi 36h järjest üleval ja suitsuisu kadus üldse ära, siis läksin reisile ja suutsin ennast tagasi hoida.
    Samas peale trippi tagasi tulles, siis laevaga rootsist-eestisse ainult mõtlesin, et saaks kohale ja suitsu ette...no isu oli nii fucking suur, sest ma koguaeg mõtlesin sellele.
    Nojah kohale jõudsin, siis koju...välja, bensukast läbi ja suits ette...ja oi oi oi oi kui mõnus oli..jalad kõik surisesid, katus sõitis vaikselt. Ja peale seda ei ole enam jällegi ühtegi suitsuvaba päeva olnud.
    Mõte oli, et siin hispaanias jätan maha, aga huiat :D Poes ka müüakse nii fucking kangeid suitse ainult....midagi meie sinise - punase suitsu vahepealset. Alla 8mg tõrva sisaldusega suitse lihtsalt ei ole :D

  19. #59
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ot, aga hispaanias on mõttekam tubakat ka teha

  20. #60
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Praegu olen Iirimaal ja siin on sigaretid ikka paris kallid u. 8 eur vist paki eest- praegu hoiab konkreetselt hind sigarettidest eemale :D Aga no lahtist tubakat saab vahe odavamalt.

Lehekülg 3, kokku 48 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES