Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 45, kokku 48 EsimeneEsimene ... 354344454647 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 944
  1. #881

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma eelnevaga nõus. Nikotiinisõltuvus jääb, olenemata, kas kasutad sigarette, snusi või nikotiininätsu.
    Endal hetkel 12s päev ilma nikotiinita. Going strong!

  2. #882
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Hakkasin vahepeal tubakat suitsetama jälle (vahepeal oli kuskil aasta + paus) ja nüüd kipub mahajätmisega natuke raskusi olema. Krt. lähed poodi ja ei saa lihtsalt igal pool vahivad pakid vastu. Pmst saab ostmata jätta küll, kuid raskemaks teeb selle mahajätmise.

  3. #883
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ei pannud tähelegi.. aga vahepeal sai kolm aastat täis ilma ühegi suitsuta..

  4. #884
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Quit while ahead.

  5. #885
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Hakkasin vahepeal tubakat suitsetama jälle (vahepeal oli kuskil aasta + paus) ja nüüd kipub mahajätmisega natuke raskusi olema. Krt. lähed poodi ja ei saa lihtsalt igal pool vahivad pakid vastu. Pmst saab ostmata jätta küll, kuid raskemaks teeb selle mahajätmise.
    Lugesin Allen Carri raamatut ja soovitan.
    Selle võiks koolis kohustuslikuks teha.

  6. #886
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Googeldasin ja sattusin kohe mingile "maksa meile ja me teeme sind õnnelikuks ja suitsuvabaks" skeemile. Ma saan ilma ka hakkama- ei pea pappi laduma selleks kellegile.

  7. #887
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    15 eur maksab raamat, eesti keeles ja Rahva Raamatus olemas.
    seal on ikka palju asju kirjas, mille peale ise ei tulegi.

  8. #888
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Pikema unega kukub nikotiini sisaldus veres nii madalale vist, et hommikul on ainult värinad. Nüüd ma siis tean, mis tunne on heroiinisõltlasel. Ikkagist lähen panen pläru ette, mis sest et maitseb kui sitt ja ajab oksele. Vähemalt ei värise, nädala lõpuni proovin motti ja enesekindlust koguda, et maha jätta. Peab miski 2-3 päevaks kuskile omaette minema mediteerima vms, võimatu maha jätta kui närvihaiged ümberringi :D

    Kellelgi on veel nii, et peale suitsu floating tunne ja jalad nagu pakud? Pm pole kuulnud ühtegi suitsetajat, et neil midagi sarnast juhtuks. Väike kehakaal ehk mängib siin rolli vms.?
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 04.11.14 at 10:49

  9. #889
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 795

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Pikema unega kukub nikotiini sisaldus veres nii madalale vist, et hommikul on ainult värinad. Nüüd ma siis tean, mis tunne on heroiinisõltlasel. Ikkagist lähen panen pläru ette, mis sest et maitseb kui sitt ja ajab oksele. Vähemalt ei värise, nädala lõpuni proovin motti ja enesekindlust koguda, et maha jätta. Peab miski 2-3 päevaks kuskile omaette minema mediteerima vms, võimatu maha jätta kui närvihaiged ümberringi :D

    Kellelgi on veel nii, et peale suitsu floating tunne ja jalad nagu pakud? Pm pole kuulnud ühtegi suitsetajat, et neil midagi sarnast juhtuks. Väike kehakaal ehk mängib siin rolli vms.?
    4 päeva pole suitsu teinud ja siis punase paramounti ette paned siis ikka tuleb

  10. #890
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Keska ajal kimusin Leningradi, vpip 14, pfr 12 ja 3bet oli mingi 10 kanti vist(ühesõnaga poes tollel ajal imo nii kanget suitsu ei müüdudki). Iga fking hommik käisin omas spotis suitsu tegemas kuna olin veel alaealine ja bussini kõndides(ca 100m) käisin nagu oleksin purjus :D

    Tho enam ei liigu väga salasuitsu Ida-Eesti kandis, vähemalt mitte mustvees. Enamus minu tutvusringkonna kunagistest salasuitsu kimujatest ongi üle läinud Paramounti peale, paljud topivad ise kah neid. Imo täielik rõvedus aga vahel saab tehtud kui endal suitsu pole. Peale suitsu no probs 5mg tõrva käisest välja väänata.

  11. #891

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust

    Kellelgi on veel nii, et peale suitsu floating tunne ja jalad nagu pakud? Pm pole kuulnud ühtegi suitsetajat, et neil midagi sarnast juhtuks. Väike kehakaal ehk mängib siin rolli vms.?
    Ei tee mingi 24h suitsu ja kui see kõige lahjem suits ei ole, siis võtab sellise surina sisse, jalad on tõesti nagu pakud ja kasvõi ukse lahti tegemine pakub raskusi rohkem kui peaks. Koguaeg suitsu tehes, siis ei saa midagi aru peale suitsu tegemist ja floatimist tunnet iga kord ei tule. Kui kaua pole teinud ja rahulikult üks suits teha, siis suitsu keskel meenutab ka sellist väikest high-d. Kuradi nõme on hommikul see "i must smoke right now" tunne, aga suitsu tegemise ajal on hea tunne ning pärast jälle neutraalne/sitt.

  12. #892
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    k2snakalle, ma lugesin su seda posti ja paar päeva tagasi tuli meelde, et rääkisid siin kunagi energiapuudusest kui ei suitseta. Well, tundsin asja vastu huvi ja pärast suuri teaduslikke mäeületusi leidsin, et fking GABA retseptorid panevad võssa. No ja siis obv tundsin ennast samast situatsioonist ära.

    Põhimõtteliselt on meil ajus sellised asjad nagu GABA retseptorid, mis mõjutavad meie energilisust, unisust.

    “GABA is the communications speed controller, making sure all brain communications are operating at the right speed and with the correct intensity”, writes Joseph M. Carver, Clinical Psychologist. When there is too little GABA, we become overstimulated and engage in excessive and impulsive behavior. When there is too much GABA, we become overly relaxed and sedated.

    Loe lähemalt GABA kohta eestikeelsest blogist: http://teadvusehuvi.blogspot.com/200...pe-e-gaba.html

    Kuidas nikotiin aitab?

    Nicotine bound in the prefrontal cortex and the hippocampus inhibited the enzyme DNMT1, which breaks down GABA, allowing for more GABA to be produced. The effects of nicotine on GABA is profound. In a study conducted by the American College of Neuropsychopharmacology, they found that GABA rose by 10% in the brain after smoking an inhaler and then, 45 minutes later, continued producing GABA at a four-fold rate compared to a normal brain.

    Kui ei suitseta sigarette siis magan, olen veidi depressiivne ja puudub energia. Hetkel suitsetan. Avastasin täna hommiku juhuslikult, et viimased paar nädalat olen teises ajavööndis elanud. Ärkan, 36h olen üleval, magan 10-12h, ärkan ja kõik kordub samamoodi :D Täiesti erinev režiim varasemast. Põhimõtteliselt olen nii kaua üleval, kuni lihtsalt enam ei jõua. Füüsiliselt hakkab juba halb ja tuleb magama ära minna. Varem magama minnes vahin lakke ja olen tunni aja pärast taas tegutsemas, sest lihtsalt und ei tule. Mainiks ka ära, et selle uue režiimiga pole mul ärgates mitte mingit energiapuudust. Nii kui ärkan siis on silmad lahti ja voodist välja tegutsema. Motivatsiooni tegutseda, olla ja tahta on tunduvalt rohkem.

    Nüüd mõtlen, et kas E-cigi peale üle kolida kui tõesti ongi asjad nii, et GABA nussib. Või siis äkki leidub mõni muu variant, kuidas GABA turgutada. Ala trenni teha vms. Jah ma mõistan, et mõni arvab, et see on täiesti bullshit, mis ma siin kirjutan, et tee pigem trenni või pole sul häda tegelikult midagi. Ainult nii lihtsameelselt mõeldes tähendab see imo seda, et inimene ei jaga ajukeemiast mitte kui midagi.

    Suitsud said otsa...
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 08.11.14 at 13:40

  13. #893
    Bännitud Kasutaja Dnbftwnaine avatar
    Liitus
    Nov 2014
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    32

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ( Click to show/hide )

  14. #894
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kasulik nipp suitsetamise vähendamiseks: elades kõrgemal kui teine korrus jäta suitsupakk autosse, nii oled sunnitud suitsetamiseks välja minema. No ei viitsi neljandalt alla käia nii tihti, tundub töötavat :)

  15. #895
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    http://tervis.postimees.ee/3085351/e...b-hingamisteid

    Uudised
    Tartu Ülikooli arstiteaduskonna doktorant Argo Aug
    1/3
    Tartu Ülikooli arstiteaduskonna doktorant Argo Aug Foto: Sander Ilvest / Postimees
    E-sigareti vedelik mõjutab hingamisteid48
    Postimees10. veebruar 2015 00:08
    Internetipood Skysmoke tutvustab e-sigarette nii: «Suitsetamine võib põhjustada insulti, südameatakki, kopsuvähki, kõrivähki, kopsupõletikku, osteoporoosi, Alzheimeri tõbe ja palju teisi surmavalt ohtlikke haigusi. E-sigareti puhul puuduvad riskid saada selle kasutamisest mõni eespool nimetatud haigus.»


    CityCig püüdis uusi kliente alles hiljuti mitmete ajakirjade vahel ilmunud reklaamis lausega «Vabasta end kahjulikust tubaka suitsetamisest CityCig e-sigarettide abil».

    E-sigarettide edasimüüja maitsevaur.ee on oma veebikeskkonda tekitanud koguni eraldi rubriigi, kust võib lugeda erinevat päritolu tekste, mis vaidlustavad väited elektrooniliste sigarettide kahjulikust mõjust tervisele.

    Need ja mitmed teised e-sigarette müüvad veebilehed toovad oma toodete soetamise argumendiks raha kokkuhoiu ja tervise säästmise ning turvalisuse, kuigi pole ühtki retsenseeritud uuringut, mis nende väiteid veenvalt kinnitaks. Pigem leidub uuringuid, mis seavad need lubadused kahtluse alla.

    Tartu Ülikooli arstiteaduskonna doktorant Argo Aug uuris, kuidas e-sigareti vedelik hingamisteede rakke mõjutab, ning leiab, et sellised väited on põhjendamatult kallutatud. «Selles suunas, et need esitavad põhjendamatult positiivseid väiteid tervise osas,» ütleb Aug.

    E-sigareti tööpõhimõtteks on aurustada vedelikku, mida suitsetaja hingab sisse nagu tavalist tubakasuitsugi. Saadaval on nii nikotiinivabasid kui ka nikotiiniga e-sigareti vedelikke, millest viimaste mõju Aug ja tema kolleegid vaatlesidki.

    Koos kolleegide professor Ursel Soometsa, Kalle Kilgi ja Siiri Altrajaga bio- ja siirdemeditsiini instituudi biokeemia osakonnast ning professor Alan Altrajaga Tartu Ülikooli kopsukliinikust läbi viidud uuringus leidis Aug, et e-sigareti nikotiini sisaldav vedelik kutsub hingamisteede rakkudes esile osaliselt sarnaseid protsesse nagu tavaline tubakasuits.

    Avastuseni jõudis töörühm kõrvutades varasemaid tubakasuitsu uuringu tulemusi e-sigareti uuringust saadud tulemustega.

    Muutused juba tunniga

    Nii tubakasuitsu kui ka e-sigareti mõju rakkudele näitas vabade aminohapete kontsentratsiooni tõus. «Sellest võib järeldada, et nii tubakasuits kui e-sigareti udu kutsuvad rakus esile valkude lagundamist,» räägib Aug.

    Teiseks selgitasid teadlased välja, et mõlema suitsu mõjutatud rakkudes kasvas energiatarbimine juba esimesel tunnil pärast suitsetamist.

    Esimeses uuringus vaadeldi tavalist, leegiga põlevat sigaretti. Katses kasutati selleks spetsiaalselt kasvatatud primaarseid bronhiepiteeli rakke, mis jaotati kolme rühma. Esimest mõjutati e-sigareti vedelikuga, teist sigaretisuitsu kondensaadiga ning kolmas oli kontrollrühm, mida ei mõjutatud üldse.

    «Kui miski rakku ei mõjuta ja rakk on stabiilses keskkonnas, on rakulist päritolu metaboliidid ehk ained, mis vahendavad kõiki elusolemisega soetud protsesse, kindlas tasakaalus. Kui sinna viia tavakeskkonnast erinev mõjutaja, kutsub see esile muutusi,» selgitab Aug.

    Uuringu eesmärk oli vaadata, kui suures ulatuses ja millises ajalises dünaamikas tavasigaretisuits hingamisteede rakke mõjutab ning saada võimalikult palju uut informatsiooni, kuidas sigareti mõju on molekulaarsel tasandil seotud haiguste tekkega. Uuriti sedagi, kas mõni antioksüdant on võimeline sigareti negatiivset mõju tervisele vähendama.

    «Üks antioksüdant, mida kasutasime, oli eksperimentaalne, laboratoorselt sünteesitud. Teine oli laialt kasutatav köharohu toimeaine N-atsetüültsüsteiin. Leidsime, et kuigivõrd suudavad antioksüdandid tubakasuitsu mõju leevendada, kuid kindlasti mitte nii palju, et nende abil saaks sigarette tervislikumaks muuta,» märgib Aug.

    See vaatlus andis uurijatele informatsiooni ulatusest, kui palju on tubakasuitsu mõju seotud nn oksüdatiivse stressiga.

    «Tubakas põleb madalal temperatuuril, millel kogu see orgaanika, mis on sigareti sees, ei põle lõpuni. Seal sisalduvad osalt looduslikud, osalt tehislikud ained põlevad vaid osaliselt ära. Kui ühe sellise pika orgaanilise molekuli põlemisprotsess jääb pooleli, siis jääb ta väga reaktiivseks ehk on aldis sekkuma kõikvõimalikesse bioloogilistesse protsessidesse. Siit ka üks põhjus, miks suitsetamine või üleüldse suits – ka diislisuits või ahjukütmise tulemusel õhku paiskuv suits – on kopsuvähi ja kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse riskifaktor,» avab Aug uuringu sisu.

    Ootamatud tulemused

    Teises katses, milles vaadeldi e-sigareti mõju hingamisteede rakkudele, nägid teadlased ootamatult palju sarnasusi sigaretisuitsu mõjuga.

    «Me ei eeldanud, et leiame sarnasusi. Arvasime, et rakkude töös võib esineda mõningaid häireid, aga et sealt võiks kooruda sedavõrd suur ühisosa tavasigareti suitsuga, tuli meile endilegi üllatusena,» räägib Aug, kes rõhutab, et tehtud töö pole kindlasti veel lõplik ja püstitab rohkem uusi küsimusi, kui annab vastuseid.

    Katsest selgus aga, et rakkudes toimusid muutused, mis viitavad energiatarbe suurenemisele. «Selle võrra jääb kõikide muude rakuülesannete jaoks energiat vähemaks. Kas see ületab mingi kriitilise piiri, seda on raske öelda. Aga selge on see, et rakk reageerib ka e-sigareti udule, mis kutsub raku ainevahetuses esile muutusi,» ütles Aug.

    Et raku tööd lihtsustatult selgitada, võrdleb Aug seda kogu organismi energiatarbimisega. Kui inimene nälgib, kasutab organism ära esmajärjekorras oma glükoosivaru. Süsivesikute lõppemisel kiirendab organism järk-järgult rasvade lammutamist ning viimases hädas, kui enam midagi võtta ei ole, hakatakse isegi lihaseid lammutama.

    Lihtsustatult öeldes on rakk nii tubakasuitsust kui e-sigaretist sissehingatava auruga kokkupuutel sundseisus ja peab kohanema talle tekitatud uue olukorraga.

    «Sissehingamiseks on kõige tervislikum ikkagi puhas, paraja niiskusesisaldusega värske õhk. Kui toitudes on meil mõistlik vajadusel tarbida juurde vitamiine ja toidulisandeid, siis sissehingatava õhu jaoks ei ole mitte mingit lisandit, mis puhta õhu meile paremaks muudaks. E-sigarett paraku, kui vaatame koostist, ei sisalda vett üleüldse,» märgib Aug.

    E-sigareti põhiline koostisosa, mille baasil udu tekib, on propüleenglükool. «Seda ainet on aastakümneid kasutatud näiteks tulekahjuõppustel suitsu imiteerimiseks ja sellel otstarbel on ta kasutamine hinnatud ohutuks. Küll aga pole piisavalt põhjalikult uuritud propüleenglükooli koostoimet erinevate maitse- ja lõhnaainetega ning glütserooliga, mida e-sigareti vedelikes kasutatakse,» ütleb Aug.

    Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) ei anna näiteks selgeid soovitusi, kas suitsetajal on mõttekas minna üle e-sigaretile või mitte. «Potentsiaalse kasu ja kahju piir on selles osas üsna hägune. Mittesuitsetajatega on see aga selge – mitte ükski asi, mida lisaks värskele õhule sisse hingata, ei saa teha terve inimese tervist tugevamaks. Pigem saab efekt olla vaid vastupidine,» toonitab Aug.

    Ohukohaks peab Aug e-sigarettide puhul ka seda, et samal ajal kui tubakareklaami ja suitsetamist seadustega piiratakse ning ühiskonnas levib terviseriskide teadvustamisega tubakatoodete suhtes üha taunivam hoiak, võib uute moetoodete turule tulekuga muutuda suitsetamine jälle glamuursemaks. «Põhisõnum, et suitsetamine on kahjulik, võib e-sigareti kui alternatiivi levikuga muutuda ähmasemaks,» väljendab Aug muret.

  16. #896

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Persse raisk!!!

    1.5aastat tagasi suutsin tüdruksõpra suitsetamise maha jätma. Ok, age-ajalt tegi e-sigarit ja vahepeal pidudel mõne suitsu. Viimastel nädalatel hakkasin kahtlema temas. kuna ta sõbrants kolis mõneks ajaks meile ja kutsub pidevalt naiskat mul rõdule. Viimene kord saigi lastud koheselt naiskal õhkada peale rõdulkäiku ja damn..... tobihais..... Ok see vahejuhtum selleks aga täna. kutris mulle, et tal teade mulle...... fakkkk... naiska viiimased kuud aeg-ajalt tobi teinud ja, et ta nüüd jälle suitsetab.... tra küll.. milleks.... peale kõike seda aega .
    Jah, kunagi kui enamus(kõik)seltskonnad siutsemama hakks, olin ise ka nendega aga minu õnneks hakkasin ma kõhima, nii kui sisse hingasin, köha järgnes. Tglt siiamaani nii, nt kui keegi kõrval suitsu teeb ja see suits mulle näkku tuleb.. siis köhatama.
    Aga persse püüan naisele seletada, et see harva suitsetamine ei jää harvaks, vaid aina süveneb nagu kuagi kui suitsetama hakkasid. Aga tema kohe vastu, et sellisena ma tema valisin... Tra

  17. #897
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Palu naiskalt 30min
    vaadatke koos videot https://www.youtube.com/watch?v=z16vhtjWKL0
    Ja artage peale videot long term elu etc.

  18. #898

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kui tal selline loogika on, siis ütle vastu, et hoia kaalu ja ära vanane, sest sellisena sa ta valisid..
    Viimati muudetud sm112 poolt : 06.12.15 at 04:51

  19. #899
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mäletan kui aastaid tagasi olin ühe naise juures keda tean kogu oma elu, talle alati napsutada meeldinud ja samuti suitetab üle poole oma elu. Too õhtu vb võtsime paar õlut koos kui ta hakkas järsku rääkima suitsudest ja kuidas neil on nii tugev kodeering sees, et sellest vabanemine võtab 15aastat aega peale viimase suitsu tegemist. Et enne pole sa totally safe, kui 15a pole möödas. Tollal tundus see utoopilisena ja pigem üle pingutatud, eriti peale seda kui ta lisas et see info talle kõrgematelt jõududelt vms.

    Preagu aga tundub see täiesti aktuaalne, eirit kui olen näinud kuidas tuttavad on päeva pealt quitinud isegi up to 5ks aastaks ja siis samamoodi päevapealt oma vana koguse juurde naasnud ehk ca pakk päevas.

    Dokumentaalid väidavad, et suits on maailma suurim concum prduct millel ka tappev mõju ju aastast hauda selle läbi 5mil inimest, ehk kuus 416 666 inimest mis on väga sick, ükski isis ega muu terror pole ju suurem kui see ning see pigem ikka süveneb kuna uued tarbijad tulevad peale.
    Indoneesia on selle koha pealt puhta ****** hetkel kuna pole ühtegi regulatsiooni ja big tobacco on pilvedes tänu sellele.

  20. #900
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    nice vid, pani mõtlema.. :D

Lehekülg 45, kokku 48 EsimeneEsimene ... 354344454647 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES