Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 8, kokku 48 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 944
  1. #141
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***


  2. #142
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Krt ei teagi. Kirjutasin siin mingi aeg tagasi, et viimasel ajal ikka teen. Nüüd 2 nädala jooksul suutnud pool pakki ära teha. Tõesti isu ei ole enam, ei tea mis häda on, aga tõesti ei taha enam. Hakkan vist vanaks jääma...

  3. #143

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ma olen mitu korda maha jätnud ja kõige paremini on see välja tulnud siis, kui saab väikse edumaa sisse ehk siis joob ennast nii kooma, et pärast nii sitt olla, et mitte midagi ei taha näha - nii on võimalik paari päevane edu saada. nikotiini sõltuvus läheb mingi 3-4 päevaga ära, aga proovi sa harjumusest lahti saada. peale järjekordset mahajätmise faili, otsustasin, et ei jäta kunagi maha, aga üritan nii pühapäeva suitsetajaks hakata, et kui mingi jooma on, siis tõmban

  4. #144
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kuulasin Allen Carri raamatu ära ja siin ma olen, 5 päeva ilma suitsuta.Muidu mingi 5-6 aastat regulaarselt tossanud

  5. #145
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kui suitsu mahajätmine mu uueaasta lubaduste listi ära mahub, siis jätan maha

  6. #146

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ja ***** ta läkski, ei pidanud isegi nädalat vastu :D

  7. #147
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    ja ***** ta läkski, ei pidanud isegi nädalat vastu :D
    Mis juhtus ja miks murdusid?

  8. #148

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kõik sai alguse ühest mahvist lennujaamas, siis tuli 2 mahvi ja siis tuli õhtu koos veini, weedi ja filmidega. Siis oli ju nii hea olla ja mõistus vedas alt
    Praegu suitsu tehes on ka selline vastik olla tglt...nagu ma ei taha enam teha, aga ikka teen.

  9. #149
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kõik sai alguse ühest mahvist lennujaamas, siis tuli 2 mahvi ja siis tuli õhtu koos veini, weedi ja filmidega. Siis oli ju nii hea olla ja mõistus vedas alt
    Praegu suitsu tehes on ka selline vastik olla tglt...nagu ma ei taha enam teha, aga ikka teen.
    Tegid siis tegid selle weedi ja veiniga. Hommikul ärgates sülitad veinist ja weedist tuleneva sitamaitse kraanikaussi, pesed hambad ja alustad uuesti maha jätmist.

  10. #150
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Miks sa siis tegid hommikul suitsu?
    Sest oli harjumus. Samas isegi edasi lükates lõuna peale vahest oli pask see esimene. Ahelsuitsetajana ainsad nauditavad suitsud olidki vaid peale sööki ja täispeaga, muidu suht mõttetu kimumine, proovisid et ruttu ära saaks tõmmata tööl pausi ajal vms, wdf lol. KUSJUURES maha jätsin peale töölt äratulekut, nüüd pole tööl ka käind terve selle aja, ei julgegi minna, äkki hakkan suitsetama jälle lol..
    Ok, eks ta aita pingeid maandada tglt vahest isegi kui mõnu ei tunne otseselt, eriti neil, kes 8-17 tööl käivad ja sõimata saavad kui 5min hiljaks jäävad vms.

  11. #151
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    minule kui värskele suitsetajale meeldib suitsetada, ei ole vajadus. lolli peaga tegin eile peale trenni ühe suitsu, ilgelt vastik oli:)

  12. #152
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    hmm. väga huvitav. 5 päeva pole teinud. täna juba jõin õltsi ja veini, mingit suitsuisu polnud. hämmastav. + täna oli jõle pingeline päev ka.

  13. #153
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma pole ka 5 päeva teinud. 3. päeval jõin umbes 10h jutti ja suutsin olla suitsetamata (tavaliselt alkoholi tarbides on suits kogu aeg ees). Täna mängisin 7h pokkerit. Võib öelda, et edukas mahajätmine on olnud. See Allen Carr - Easy Way To Stop Smoking andis motivatsiooni. Lõpuni ei lugenudki, sirvisin lihtsalt tunde järgi olulisemad peatükid läbi peale seda kui point, et suits mitte midagi ei anna kohale jõudis. Easy :D

  14. #154

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    minule kui värskele suitsetajale meeldib suitsetada, ei ole vajadus.
    Mul hea sõber ajas samasugust lolli juttu. Lisaks plärises, et võib iga aeg maha jätta. Nüüd laseb kaks pakki päevas ja aint jõllab, kui keegi kunagist "ah, ma niisama, iga kell võin maha jätta" juttu meelde tuletab. Ei ole vajadus, ei ole.

  15. #155
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Ma pole ka 5 päeva teinud. 3. päeval jõin umbes 10h jutti ja suutsin olla suitsetamata (tavaliselt alkoholi tarbides on suits kogu aeg ees). Täna mängisin 7h pokkerit. Võib öelda, et edukas mahajätmine on olnud. See Allen Carr - Easy Way To Stop Smoking andis motivatsiooni. Lõpuni ei lugenudki, sirvisin lihtsalt tunde järgi olulisemad peatükid läbi peale seda kui point, et suits mitte midagi ei anna kohale jõudis. Easy :D

    Ma kuulasin selle algusest lõpuni kohe läbi ca 4 tundi :) kohe kadus suitsuisu, väga kõva book.Ma arvan et kõik peaksid seda lugema/kuulama, sest te tegelt lollitate iseennast selle jutuga siin et see on harjumus ja bla bla bla.Panin ka jooki ja ei mingit isu :D täna kuues päev (Y)

    numerlot soe soovitus : Jäta kohe maha.Ma arvan, et kuigi sa oled värske suitsetaja osutub see juba praegu sulle väga raskeks ning sa otsid endale vabandusi, et ah küll hiljem jne.Mingi hetk on liiga hilja.

    "minule kui värskele suitsetajale meeldib suitsetada, ei ole vajadus. lolli peaga tegin eile peale trenni ühe suitsu, ilgelt vastik oli:)" - ole nii hea ja mõtle ka enne mis kirjutad, miks ta sulle meeldib kui ta ilgelt vastik on??
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 20.11.10 at 09:37

  16. #156
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    See suitsetamise maha jätmine... tuleks maha jätta hoopis...

    mulle oli palju tervist kahjustavam see mis tulenes maha jätmisest... +18kg juurde hoolimatta sellest et palju liikusin jne... seljavalud, raske liikuda ja igast muud hädad...
    ning ma pole kaugeltki ainuke kellel siis kaal on viskama hakkanud... nüüd teen jälle suitsu ja olen rahul... mul kama kaks mis keegi räägib suht - haters gonna hate - ja uuesti mõtlen loobumisele alles siis kui tekib võimalus regulaarselt kas siis trennis või mingi spordiga tegeleda...

  17. #157
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    See suitsetamise maha jätmine... tuleks maha jätta hoopis...

    mulle oli palju tervist kahjustavam see mis tulenes maha jätmisest... +18kg juurde hoolimatta sellest et palju liikusin jne... seljavalud, raske liikuda ja igast muud hädad...
    ning ma pole kaugeltki ainuke kellel siis kaal on viskama hakkanud... nüüd teen jälle suitsu ja olen rahul... mul kama kaks mis keegi räägib suht - haters gonna hate - ja uuesti mõtlen loobumisele alles siis kui tekib võimalus regulaarselt kas siis trennis või mingi spordiga tegeleda...
    Kaal päris niisama ikka ei tõuse ja liikumine küll vabandus ei ole. Tsiteerin spewmonkeyt: Ilma liikumata aga õigesti süües saab kenasti alla võtta, liikudes aga valesti süües ei pruugi kaal üldse langeda vaid hoopis tõusta.

  18. #158
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Söömis harjumused ei muutunud... ei enne ega pärast maha jätmist... kui siis vahest kui suitsu kihk liiga suureks läks sai porgandit või muud puu või juurvilja näritud... Mingiks kuradima kaalujälgijaks ma ka ei hakka kes igat oma portsionit ette planeerib grammi täpsusega or whatever... olen söönud kõike mille järgi meel ihkab kuid liialdanud pole ja sõin ja söön siiani 3 korda päevas vahelduvat toitu... nii et pfft selle jutu peale...

    Lisaks tuleb arvesse võtta see, et inimene kes jätab suitsetamise maha mis on olnud harjumuseks päevast päeva mõnel juba aastakümmneid - põhjustab stressi... ja milline on üks stressi maandus päris suurele osale inimestest - söömine... Edasi mõelge ise...

    jah ei vaidle endalgi tuttavaid ja sõpru kes päeva pealt jätsid suitsetamise maha ja siiani ei tee... aga kui lihtne see tegelikult neile oli - krt seda teab... siiani pole veel kohanud inimest kes tõsiselt suitsu teinud (aastaid) - siis maha jätnud ja öelnud et "oh see oli nii kerge"

    nii et see jutt et suitsetamise maha jätmine lihtne - pff hülgemöla...


    Edit: Lugesin ka lõpuks esimest postitust ja vastan ka siis ära...

    A) Loll loll ja veelkord loll... oli vaja popp ja noortepärane ning "kõva mees" olla... idioot lihtsalt... Ei ole vaja kurat võtaks noorelt järgida kõiki debiilsusi mida teised teevad... Olin 12 kui alustasin...

    B) üle 12a

    C) 3x... Ei tahtnud enam... tahtsin lahti saada... viimati jätsin maha 1 Jaanuar 2009 ja suutsin olla eemal kuni selle aasta Maini... Maha jätmise tulemuste all vaevlen siiani...

    D) Kokku vast kuskil 2 aastat... pikim vahe pea poolteist aastat

    E)Leidke endale trenn või spordi ala millega tegeleda 3-5x nädalas kuna maha jätmine põhjustab stressi ja kui sul asendus tegevust pole siis kas hakkad kas sööma... muutud jõhkralt närviliseks... või hakkad uuesti tegema...

    Edu
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 20.11.10 at 12:33

  19. #159
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Jep, nikotiin on kaalulangetaja. Kas enne suitsetamist olid ka ülekaaluline?

  20. #160
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Söömis harjumused ei muutunud... ei enne ega pärast maha jätmist... kui siis vahest kui suitsu kihk liiga suureks läks sai porgandit või muud puu või juurvilja näritud... Mingiks kuradima kaalujälgijaks ma ka ei hakka kes igat oma portsionit ette planeerib grammi täpsusega or whatever... olen söönud kõike mille järgi meel ihkab kuid liialdanud pole ja sõin ja söön siiani 3 korda päevas vahelduvat toitu... nii et pfft selle jutu peale...

    Lisaks tuleb arvesse võtta see, et inimene kes jätab suitsetamise maha mis on olnud harjumuseks päevast päeva mõnel juba aastakümmneid - põhjustab stressi... ja milline on üks stressi maandus päris suurele osale inimestest - söömine... Edasi mõelge ise...

    jah ei vaidle endalgi tuttavaid ja sõpru kes päeva pealt jätsid suitsetamise maha ja siiani ei tee... aga kui lihtne see tegelikult neile oli - krt seda teab... siiani pole veel kohanud inimest kes tõsiselt suitsu teinud (aastaid) - siis maha jätnud ja öelnud et "oh see oli nii kerge"

    nii et see jutt et suitsetamise maha jätmine lihtne - pff hülgemöla...
    Ei olegi kerge, kust sa seda võtad? Aga teisalt ta ei ole tapvalt raske ka. Paar päeva tugevamaid kannatusi, 4 päeva keskmisi kannatusi, siis nädal veel õrna kannatust ning järgmised paar nädalat korra päevas üks "kiusatuse hoog" on siis tapvalt raske?

    Seda on keeruline seletada. See nagu ei ole miski "sundimus" või "sõltuvus", mis sunnib sind uue suitsujärgi haarama. See on pigem inimese enda laiskus ja nõrkus lasta oma kehal ja tema ihadel kontrollida vaimu.

    Need ihad ei pea olema üldse suured. Umbes sa tahad võtta 10kg maha kaalus ja ütled, et tänasest enam rämpstotiu ei söö enne kui nõutud kilode arv maas. Aga ikka tekib üks õhtu kiusatus üks burks ära süüa või paar viilu pizzat. On see siis sõltuvus ja on siis nii raske seda mitte teha?

    Ihade kontrollimiseks peame kasvatama iseloomu ja distspliini. Kui distsipliini ei ole siis ei suuda me ei suitsetamist maha jätta, ei kaalust alla võtta, käia trennis nõutud arv kordi nädalas jne. jne. Iseloomu ja distspliini kasvatamine on vajalik, see on vajalik ka pokkeris. Kui saad lõpuks oma suurematest pahedest lahti siis tead, et saad üle igast mäest ja pokkerit mängides tead, et kui sa neäd vaeva jõuad kaugele. Või siis vastupidi. Kui oled pokkeris kaugele jõudnud läbi suure õppetöö siis saad siit analoogi tuua suitsetamisele. Et kui sain pokkeris nii kaugele siis saan ka sellest suitsetamisest lahti.

    Enda keha edukas kontrollimine, enda sundimine ja distsiplineerimine tõstab usku enesesse ja iga kunagised mäed tunduvad nüüd küngastena ning mäestikud väikeste mägedena, mida lihtne vallutada.

    Seega jagage rohkem käsklusi oma kehale, mitte ärge laske kehal jagada käsklusi Teile - ala tahan suitsu, tahan alkot, ei viitsi liigutada, tahan burgerit, tahan magada, ei taha jala käia 30 meetri kaugusele poodi, sest tahan minna autoga.

Lehekülg 8, kokku 48 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES