Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 9, kokku 48 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 944
  1. #161
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    +1 ranka :)
    Oled lugenud mingit alateadvuse jõudu vms?

    Tegelt ongi nii nagu seal raamatus ka kirjas on, et nikotiin on veres ca 3 nädalat ja peale seda on kõik su peas kinni.Kui koguaeg sellele mõtled, et oh ***** kuidas tahaks suitsu saada siis on loomulik, et sa vaevled kasvõi elulõpuni nii.
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 20.11.10 at 12:57

  2. #162
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Jep, nikotiin on kaalulangetaja. Kas enne suitsetamist olid ka ülekaaluline?
    And so? Ilmselgelt toitud valesti kui pärast "kaalulangetaja" manustamise lõpetamist hakkad juurde võtma. Pead sööma vähem kui kulutad siis peab hakkama kaal langema, kui ei lange siis järelikult kulutad vähem.

    Kindlasti on erandeid - ala miski haigus aga nendest ma ei tea midagi ,sest ei ole nii täpselt uurinud.

  3. #163
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    And so? Ilmselgelt toitud valesti kui pärast "kaalulangetaja" manustamise lõpetamist hakkad juurde võtma. Pead sööma vähem kui kulutad siis peab hakkama kaal langema, kui ei lange siis järelikult kulutad vähem.

    Kindlasti on erandeid - ala miski haigus aga nendest ma ei tea midagi ,sest ei ole nii täpselt uurinud.
    Sorry, ma leveldasin enne. :)

    Sinu jutuga 100% nõus ja kaalulangetamisel on samm juba see kui suudad 200 kcal päevas vähem tarbida.

  4. #164
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    +1 ranka :)
    Oled lugenud mingit alateadvuse jõudu vms?
    Kunagi sai uurisin usundeid ja meditatsiooni, eriti palju jäi silma Buddha usk. Sealsetes teemades käivad "vaimuteooriad" pidevalt läbi. Ala, et kehale jäävad arenedes piirid ette, vaimule mitte ning kui arendad vaimu piisavalt kõrgele tasemele (läbi meditatsiooni) siis kaob viimaks surmahirm, saad keha täielikult kontrollida jms.

  5. #165
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Selle kaalu koha pealt võin vahele mainida nii palju, et see võib tulla kindlasti ootamatult peale suitsetamise maha jätmist. Osad inimesed hakkavad rohkem õgima, asendavad oma sõltuvuse uuega ja kaal tõuseb sellest. Samas fakt on see, et kui sööd identselt edasi, võib kaal ikkagi tõusta, sest suitsetamisest tulevate mürkidega võitlemise peale kulub ~20% päevasest kaloraazhist. Seega kui see osa energiat vabaneb, siis on need kalorid lihtsalt üle. Samal ajal kui suitsunäljaga võitled, on see jälle lisaülesanne, millega tegelema hakata.
    Nii et ranka, kaal võib küll nö. niisama tõusta. Ja 20% kaloraazhist ei ole ka päris lihtsalt 200kcal.

    A ja teemasse ka natuke: endal on õnnelikult läinud, sõltuvused on pigem rasked tekkima, ükskõik kui palju mingitel perioodidel suitsetanud olen, hommikune suits on alati kõige rõvedam olnud ja pole nagu kunagi kaine peaga vajadust suitsetada. Hetkel teen kaine peaga maksimaalselt ühe suitsu kuus, purjus peaga võib-olla paki kuus, aga see on ka pigem seltskondliku tegevuse aspektist.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 20.11.10 at 15:31

  6. #166
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    nagu ma varem siin mainisin, on suitsetamise ja kaaluteema ühine tegur see, et suitsetamine vabastab ajus kindlat heaoluhormooni, mis pärsib ka näljatunnet.
    Minu suitsetama hakkamine on selgelt lifetilt issue ja nagu tildi puhul ikka, tõusevad long runi asemel esiplaanile lühiajalised result oriented otsused :)

  7. #167
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Samas fakt on see, et kui sööd identselt edasi, võib kaal ikkagi tõusta, sest suitsetamisest tulevate mürkidega võitlemise peale kulub ~20% päevasest kaloraazhist. Seega kui see osa energiat vabaneb, siis on need kalorid lihtsalt üle. Samal ajal kui suitsunäljaga võitled, on see jälle lisaülesanne, millega tegelema hakata.
    Nii et ranka, kaal võib küll nö. niisama tõusta. Ja 20% kaloraazhist ei ole ka päris lihtsalt 200kcal.
    opa... eks see seletab siis ka selle kaalu tõusu... kuna ma ei muutnud peale suitsetamise maha jätmise elus midagi... jätsin maha päeva pealt tookord...

    Pahvak - olin praktiliselt ideaal kaalus või kui siis max 3-4kg peale
    õnneks nüüd liigun brake even poole kindla sihiga...

    Ranka - Distsipliini ja iseloomu jutt on 5+

    Aga need kes pole nii tugevad soovitaks nõelravi... maksab ca kuu aja suitsu raha kui sedagi ja on aidanud ka kõige hullemaid "korstnaid"

  8. #168
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ema proovis mingi aasta n6elravi, oli mingi aeg suitsuta, siis 1 p2eva, siis 3 p2evas ja nii ta l2ks. in the end ei aita ei n6elravid ega plaastrid, asi on ikka tahtmises/tahtej6us kinni.

  9. #169
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    ema proovis mingi aasta n6elravi, oli mingi aeg suitsuta, siis 1 p2eva, siis 3 p2evas ja nii ta l2ks. in the end ei aita ei n6elravid ega plaastrid, asi on ikka tahtmises/tahtej6us kinni.
    Nii ei saa öelda, 100% ei toimi iga inimese puhul iga ravi muidugi mitte.

    Loomulikult ei väida ma ka vastupidi, et nõelravi ei ole bullshit, ei tea sellest midagi lihtsalt :)

  10. #170
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma pakun, et see nõelravi toimib täpselt niipalju kui sellesse usutakse

  11. #171
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Nikotiini hävitamine organismis võtab üsna vähe kaloreid, et kaalutõusus suitsu mahajätmist süüdistada ei saa, suitsetamine nt minu kaalule ei mõjunud küll üldse. Aga jah söök võib hakata paremini maitsema, kuna tõesti hakkad siis toidu õiget maitset tundma :)
    Samamoodi on bs rasedate naiste jutt, kes end seaks õgivad ja põhjendavad seda rasedusega :)

  12. #172
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Nõelravi teeb ime asju, aitab tihti rohkem kui meie suutmatud arstid :)

    Muidugi isehakanud raviad nagu enamus on 1a kuskil kursusel käinud ei ole väga suurem asi.

  13. #173
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kahju, et ei näe mis keegi vastanud on polli.

  14. #174
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma pole 2 päeva tobi teinud ja pokkerit pea võimatu mängida :(
    Iga asja peale nii tiltis lihtsalt,kõht on ka lahti :S:S,fakk kylll
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 21.11.10 at 21:06

  15. #175
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ei suuda lihtsalt maha jätta.


    Pakk suitsu päevas kindlasti !

  16. #176
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Perekonnatuttav, väga hea inimene, peab praegu kopsuvähiga viimset võitlust. 50 aastane.
    Eluaegne suitsetaja on olnud.
    Way to go, suitsumehed.

    Sihukest juttu pole mõtet ajada, et "minule see haigus külge ei hakka", "ma suren enne autoõnnetuses"
    Kui endal surm suu ääres, mõtled teisiti.

  17. #177
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Perekonnatuttav, väga hea inimene, peab praegu kopsuvähiga viimset võitlust. 50 aastane.
    Eluaegne suitsetaja on olnud.
    Way to go, suitsumehed.

    Sihukest juttu pole mõtet ajada, et "minule see haigus külge ei hakka", "ma suren enne autoõnnetuses"
    Kui endal surm suu ääres, mõtled teisiti.
    kes sul v2itis siin, et talle haigus kylge ei hakka? v6i et ta enne sureb auto6nnetusse, kui kopsuv2hki? 2ra m6tle asju v2lja.

    ja yldiselt v6iks nii ka olla, et nonsmokerid ei tule kobisema siia oma "way to go"dega. Te ei tea asjast *******, siis v6iks veidi kuss olla. Samamoodi nagu ma ei ole tervisliku eluviisi/toidu peal v6i mind ei huvita autod ja seet6ttu ei l2hegi kuskile vastavatesse teemadesse kobisema ala "kuradi kapsasööjad".

    ning surmaeel ma m6tlen: "see oli minu valik, ise ma tapsin ennast, ise olen syydi." selle asemel, et eluaeg v6idelda kiusatustega, olla puhas ja siis ikka surivoodile sattuda mingi v2higa. Tuletame meelde, et suitsetamine ei tekita kopsuv2hki, see suurendab t6en2osust seda esile kutsuda. M6tle kui lame oleks surra kopsuv2hki olles elanud eluaeg "tervisliku" eluviisiga elu.

  18. #178
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Lebovend jube loll jutt.Mõtle parem sellele kui lame oleks surra 30 aastat nooremana tänu sellele, et sa nii mõtlesid, kui sa suitsu tegid.Fakt on see, et suits rikub sitaks su kopse ja miks sa peaksid lambist kopsuvähki sattuma?

    http://www.youtube.com/watch?v=5BpxwRGVGdc

    Tuletame meelde, et suitsetamine ei tekita kopsuv2hki, see suurendab t6en2osust seda esile kutsuda. M6tle kui lame oleks surra kopsuv2hki olles elanud eluaeg "tervisliku" eluviisiga elu. <--- Think about the odds or smth.

    To qbjohn ja armando - asi on teie peas kinni, vaadake mis te siin kirjutate."MA EI SUUDA SEDA TEHA" - ei vii sind kuhugi!!!Üldse pole endasse usku?
    Usu täie veendumusega, et sa ei tee enam ja sisenda endale kui hea on olla nonsmoka.Ole parem õnnelik selle üle mitte ära igatse ega hala.

    Endal läheb teine nädal ja tunnen ennast sitaks hästi :D (6 a smoka including some green stuff)
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 22.11.10 at 09:30

  19. #179
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    3 päevaga 4 kilo juurde võtnud.Siuke söögiisu,et õudne koguaeg.

  20. #180
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ei, absoluutselt mina ei hakka kedagi ümber pöörama ega maailma parandama - see oleks ülimõttetu tegevus.
    Ja kobisen ja avaldan arvamust seal kus tahan. Selleks see foorum siin on.
    Isiklikult minu elu ei ole nii p...s, et mind ei huvitaks, kas ma suren 10 aastat varem või hiljem. 80 aastat tahaks ikka välja vedada.
    Viimati muudetud peete82 poolt : 22.11.10 at 10:40

Lehekülg 9, kokku 48 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES