Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
Lebovend jube loll jutt.Mõtle parem sellele kui lame oleks surra 30 aastat nooremana tänu sellele, et sa nii mõtlesid, kui sa suitsu tegid.Fakt on see, et suits rikub sitaks su kopse ja miks sa peaksid lambist kopsuvähki sattuma?
jah vb olen naiivne v6i peast p6runud v6i lihtsalt loll, aga mulle meeldib see illusioon, et mul on enda elu yle mingi kontroll. ja kui ma peaks olema nonsmokerina surivoodil k6rvuti smokeriga sama asja t6ttu, siis no sellist "nalja" ma ei taluks.

eksi isa, suitsetaja ja kiirabi t88taja r22kis mingist suvalisest vanamutist kes on 90+ aastat vana, elab siiani h2sti - iga aasta kingitakse talle suur kast tobi, mille ta k6ik 2ra suitsetab.

ning jah, ma ei loodagi 80 aastaseks elada.

ning ma ei saa elada kuskil mulli sees, nii et mitte miski mind ei kahjustaks. elaks mingit igavat elu, ei jooks alkoholi, ei tarbiks kohvi, ei suitsetaks, ei k2iks kesklinnas, sest seal on saastatud 6hk. pmst istukski kuskil isolatsioonis, et mitte miski halb ei p22seks ligi ja elaks siis niii 130 aastaseks. fun fun.


imho yldse m6ttetu vaielda selle teema yle. j22me siiski topicusse ehk siis
"Suitsetamise mahaj2tmine" ja nonsmokerite 1-2-3 liner postitused selle kohta kui n6rgad on suitsetajad v6i kui m6ttetu tegevus on suitsetamine, ei ole t6esti edasiviiv.