Tsitaat Algselt postitas salasimmo Vaata postitust
Jah, sinu võrdlus on väga debiilne, hea et sellest ise aru saad. Aga ma usun, et kui keegi tahab suitsetamist maha jätta, peab ta endale sisestama, et suitsetamine on mõttetu tegevus- üks asi millest peakski siin teemas rääkima.
Kas sa, lebovend, leiad ka heroiinitarvitamisele poolt argumente? Narkourgas võib samamoodi olla sotsiaalne keskkond ja seal on kohe kindlasti teistsugused jutud.
Samas ma ei saa enam aru , kas sa oled siin suitsetamise poolt või vastu. 1lk tagasi tundus, et sa õigustasid suitsetamist, nüüd ütled, et suitsetamine on pähh. Väga hea sel juhul, kui aru said asjast . :)
6u, minu v6rdlus on debiilne ja sinu oma ei ole jah. fuck it, selge, teeme nii siis.

ja narkootikumid huh? vaata see ongi see asi et igal inimesel on erinev piir ses suhtes mis puutub tema tervist. ma v6in randomiga tuua paar n2idet m6nest piirist, kes mida enam ei yleta:
linnas elamine
trenni puudumine
kohvi tarbimine
j22tise s88mine
alkoholi tarbimine
suitsetamine
kanepi suitsetamine
mingite narkootiliste tablade neelamine
narkootiliste ainete systimine


get the point?
sinu piir on kuskil seal suitsetamise juures, minu piir tuleb kuskil seal peale kanepit suitsetamist. noh see selline umbm22rane n2ide, aga loodan et saad aru.

anyways, narkourkas enda systimisel ma arvan on rohkem neid negatiivseid kylgi, mis kaaluvad suuremalt yle positiivsemad kyljed(jah, igas asjas ON midagi positiivset) kui suitsetamise puhul.

oeh, ma juba tglt v2sinud teiega vaidlemisest ja $$$ viimane postitus n2itab ka tglt, kui m6ttetu energia raiskamine see on siin teiega seletamine.