Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 944

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma suitsetasin 12 aastat. Punast. Tipphetkel 2,5 pakki päevas. Siis jätsin üks hetk lampi maha (enne olin üritanud igat moodi.. ei õnnestunud). Vaatasin vanemate talus Viljandi kohal lastavaid aastavahetuse ilutulestikke, suitsetasin ja mõtlesin, et see on nüüd viimane. Oli ka, ligi viis aastat. Kus juures, öeldakse ju, et esimesed kaks nädalat on kõige hullemad suitsunälja koha pealt. Kui see periood üle elada, siis on lebo edasi. Mul polnud isegi nälga mitte, ei leidnud ka asendust a´la sihvka närimine vms. Üldiselt süüdistan selles nõelravi . Kuid nüüd aasta tagasi hakkas mu proua uuesti suitsetama (tegi meie kohtumise ajal ka aga kuna oli vahe peal põhimõtteliselt mitu aastat jutti rase siis ei saanud). Mõnikord harva tegi ka sõbrannade seltskonnas. Eelmine sügis ütlesin talle kohe, et kui tema alustab siis varem või hiljem hakkab see ka mulle külge. Päris sitaks tülisid oli sel teemal. Mäletan väga täpselt breakpointi, kui oli samal teema miski tüli.. läksin kuuri alla, kus vedeles 5 aastat pakk punast Wall Streeti ja tossasin. Jah, ise nõrk aga mu point on selles, et kui maha jätta siis terve pere korraga. Punast ma küll enam ei tee aga jama siiski.

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    Ma suitsetasin 12 aastat. Punast. Tipphetkel 2,5 pakki päevas. Siis jätsin üks hetk lampi maha (enne olin üritanud igat moodi.. ei õnnestunud). Vaatasin vanemate talus Viljandi kohal lastavaid aastavahetuse ilutulestikke, suitsetasin ja mõtlesin, et see on nüüd viimane. Oli ka, ligi viis aastat. Kus juures, öeldakse ju, et esimesed kaks nädalat on kõige hullemad suitsunälja koha pealt. Kui see periood üle elada, siis on lebo edasi. Mul polnud isegi nälga mitte, ei leidnud ka asendust a´la sihvka närimine vms. Üldiselt süüdistan selles nõelravi . Kuid nüüd aasta tagasi hakkas mu proua uuesti suitsetama (tegi meie kohtumise ajal ka aga kuna oli vahe peal põhimõtteliselt mitu aastat jutti rase siis ei saanud). Mõnikord harva tegi ka sõbrannade seltskonnas. Eelmine sügis ütlesin talle kohe, et kui tema alustab siis varem või hiljem hakkab see ka mulle külge. Päris sitaks tülisid oli sel teemal. Mäletan väga täpselt breakpointi, kui oli samal teema miski tüli.. läksin kuuri alla, kus vedeles 5 aastat pakk punast Wall Streeti ja tossasin. Jah, ise nõrk aga mu point on selles, et kui maha jätta siis terve pere korraga. Punast ma küll enam ei tee aga jama siiski.
    Krt ta on siuke jah. Kui korra isegi mõtled, et ah mis see 1 ära ei ole, siis on pizdez kah. Ise quitisin kunagi ning suutsin olla 6 kuud ilma suitsuta. Siis tegin lolli peaga 1-2 suitsu, sest see kaif oli super lihtsalt. Siis mõtelsin, et ostan paki endale ja aegajalt tossan seal 1-2. Enne kui arvatagi oskasin lasin juba samamoodi 1 pakk päevas.

    2 kuud tagasi tegin uuesti tuimalt proovi. Quitisin reedel peale tööd ning ostsin nv-seks suure paki nätsu. Üsna edukalt pidasin esmaspäeva hommikuni vastu, kuniks tööl nägin kellegil suitsupakki vedelemas. Krt peab tunnistama. et nõrkus saab ikka võitu sellistel hetkedel. Muidugi high five neile, kes suutnud reaalselt ka X panna.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES