Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 37, kokku 48 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 944
  1. #721

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Võtsin lahti ja vaatasin sisse. Seal see traat oli vastu korpust ja painutasin seda natuke eemale. Peale seda kadus paha maitse. Ma ei tea, kas see määrab üldse midagi, igatahes on nüüd väga ok. Võtsin ühe nendest ka lahti, mis ei tominud, arvasin, et äkki mingi sarnane probleem. Kokku pannes korraks töötas, kuid siis jäi uuesti vait. Kiiret ei ole, eks anna märku, kui protanki ka kätte saad. Mina olen kaubaga väga rahul :)

  2. #722
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    1. päev: e-sigaretiga

    Esimene päev poole peal. Suitsuisu võttis ära ja hetkel ei ole kordagi mõelnud, et peaksin päris suitsu ostma minema.

    Hetkel rahul.

    EDIT: ja andur näitab, et olen teinud 24h jooksul 442 popsu. Ei tea, kas see vähe või palju.

  3. #723
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    2. päev

    Täna järjekordne päev, kus ei ole kordagi suitsu peale mõelnud. E-sigaretil üks miinus: pm kogu aeg kõrval ja siis igavusest popsin :) Lihtsalt meeldib see paks ja pehme toss.

    Hetkel olen väga rahul. Kui nädala aja pärast samat juttu räägin, siis arvan, et proovin pärast vedelike otsa lõppemist asendada need 0mg vedelikuga.

  4. #724
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kellegil vedelikke pole üle kodus ?

  5. #725

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mul on väga palju :D Mida tahad ? :)

  6. #726
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    muig.. suitsetamise maha jätmise topicust on saanud miski keemilise nikotiiniga vedeliku sisse hingamise promo topic:)

  7. #727
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Sain täna oma e-sigaretid kätte, eGo-T CE4 variant, 26mg nikotiini kontsentratsiooniga vedelikku aurustades on seda auru ikka üsna korralikult tunda (VPG baas + RY-4 maitse ekstrakt vms). Esimesed mahvid kriipisid lausa kurku natuke. Peaaegu nagu "päris" suits (võrdluseks tumesinine Kent, mille suits on kuidagi pehme, aga kange). Esmamulje on väga hea võrreldes kunagise Janty Dura mudeliga, mida ma ilma nikotiinita natukene pahvisin ja peagi kappi seisma jätsin. Kuna Raido viivitas oma vastusega, siis jäi temalt tellimata, sellegi poolest rahvas ka teistes foorumites soovitab tema poolt pakutavat mudelit (võrdluses Ego T-ga) ja ka hind oli parem kui minu komplektil. Kärsitusest jäi ostmata. Prolly oleks juba varem e-sigaretile üle läinud kui ma oleks nende arenguga viitsind kursis olla :)
    Viimati muudetud Kloonike poolt : 21.06.13 at 12:17

  8. #728

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    No eks paari nädala pärast lähed uue järgi. Oma kogemstest võin nüüd öelda, et ego-t+ce4 ei saa ligilähedale ka mitte ego twist+T3 kooslusele. Tossu hulk on topelt suurem ja lisaks avastasin, et erinevad vedelikud tahavad erinevat volti saada saavutamaks parimat tulemust. Ootan huviga, millal protanki kätte saan kuid eks see lõpeb sellega, et võtan eVici ka ligi mõne nädala pärast :)

  9. #729

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ära palun 26mg vedelikku tee :( See on ikka VÄGA kange! 8-12-16 on tarbitavad. Üle 24 ei soovitata kindlasti tõmmata ja 36 näiteks on juba keelatud ja võib suurtes kogustes tervisele ohtlik olla :) 36mg vedeliku tõmmates saad nikotiini ikka kordades rohkem kui suitsust, sest üldiselt e-sigareti tehakse pigem rohkem kui tavalist, vähemalt alguses..

    Võiksid äkki sama vedelikku 0mg sisaldusega osta ja ära segada..

  10. #730
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma ei tea kuidas teiega on, kuid ma tõmban täpselt nii palju kuni "isu täis saab". Samuti nagu sigaretti, ühe tõmban ära ja teist enam ei taha (kui just väga lahja suits pole). Kui ma teen ühe mahvi 2x kangemat kahe lahjema mahvi asemel, siis see peaks sama välja tegema imo. Järgmine mahv tuleb alles siis kui suitsunälg tagasi on. Tänase kogemuse põhjal ei ütleks, et ma e-sigaretti rohkem tõmban kui tavalist suitsu. Minu jaoks on e-sigaret pigem tervislikum alternatiiv nikotiinisõltuvuse rahuldamiseks, kui mingi "fun suitsetamise tegevus".

    Rohkem lugemist:
    http://www.e-cigarette-forum.com/for...uivalency.html

    Üks oluline lause eeltoodud tekstist:
    "result of one trial in which one model of e-cigarette (an uncommon and not widely available device) delivered ~10% of the nicotine per puff that a cigarette did (10ug vs 103ug)." ... jätkub ... "There are various reasons why this probably represents a worst-case scenario"

    Arvestades kõige halvemat stsenaariumit ja üritades seda muuta realistlikumaks (50% mahvi kohta, sigareti ekvivalendi suhtes), tarbides 3 korda kangemat e-vedelikku, ei satu sinu organismi rohkem kui 1,5 korda rohkem nikotiini võrreldes sigareti suitsetamisega (juhul kui teed sama palju mahve). Enda kogemuse põhjal tundub, et teen hoopis sigaretist vähem ja pean piiri seal kus mu nikotiinivajadus saab rahuldatud (ei pea nö "lõpuni tõmbama", mõnest mahvist piisab kiire vajaduse rahuldamiseks).

    http://en.wikipedia.org/wiki/Nicotine_poisoning

    Kui ma peaks tõesti naiivne olema ja ohtusid ignoreerima, siis oleks äärmiselt tänulik kui keegi valgustaks mind selles valdkonnas, hetkel ise ei näe, et ma teeksin midagi valesti.

  11. #731
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teiega on, kuid ma tõmban täpselt nii palju kuni "isu täis saab". Samuti nagu sigaretti, ühe tõmban ära ja teist enam ei taha (kui just väga lahja suits pole). Kui ma teen ühe mahvi 2x kangemat kahe lahjema mahvi asemel, siis see peaks sama välja tegema imo. Järgmine mahv tuleb alles siis kui suitsunälg tagasi on. Tänase kogemuse põhjal ei ütleks, et ma e-sigaretti rohkem tõmban kui tavalist suitsu. Minu jaoks on e-sigaret pigem tervislikum alternatiiv nikotiinisõltuvuse rahuldamiseks, kui mingi "fun suitsetamise tegevus".

    Rohkem lugemist:
    http://www.e-cigarette-forum.com/for...uivalency.html

    Üks oluline lause eeltoodud tekstist:
    "result of one trial in which one model of e-cigarette (an uncommon and not widely available device) delivered ~10% of the nicotine per puff that a cigarette did (10ug vs 103ug)." ... jätkub ... "There are various reasons why this probably represents a worst-case scenario"

    Arvestades kõige halvemat stsenaariumit ja üritades seda muuta realistlikumaks (50% mahvi kohta, sigareti ekvivalendi suhtes), tarbides 3 korda kangemat e-vedelikku, ei satu sinu organismi rohkem kui 1,5 korda rohkem nikotiini võrreldes sigareti suitsetamisega (juhul kui teed sama palju mahve). Enda kogemuse põhjal tundub, et teen hoopis sigaretist vähem ja pean piiri seal kus mu nikotiinivajadus saab rahuldatud (ei pea nö "lõpuni tõmbama", mõnest mahvist piisab kiire vajaduse rahuldamiseks).

    http://en.wikipedia.org/wiki/Nicotine_poisoning

    Kui ma peaks tõesti naiivne olema ja ohtusid ignoreerima, siis oleks äärmiselt tänulik kui keegi valgustaks mind selles valdkonnas, hetkel ise ei näe, et ma teeksin midagi valesti.
    Ma teen küll rohkem. Sama efekt nagu vesipiibul: isu ei ole, aga enne tõmbamist ei lõpeta, kui vessar kustunud. E-sigaretil siis arvuti kõrval ja hea iga paarikümne minuti tagant paar kõhvi tõmmata.

    Mina olen hetkel väga rahul.

  12. #732
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    muig.. suitsetamise maha jätmise topicust on saanud miski keemilise nikotiiniga vedeliku sisse hingamise promo topic:)
    Võib-olla tõesti peaks tegema e-sigareti jaoks eraldi teema. Kõik e-sigarettidega seotud postitused uute teemasse liigutama ning siin teemas viitama.

  13. #733
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    addicts gonna addict

  14. #734
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    võtsin siis ette ja käisin ära hüpnoteraapias, päris huvitav oli. $395 ja 12 kuud garantii. nädala pärast raporteerin uuesti.
    Nagu arvata oligi, on tegu voodoo poolvennaga. Aga suitsu pole ikka teinud, kopp sai ette, nagu vihaga surusin läbi esimesed 3-4 päeva, siis läks natsa kergemaks. Üheksas päev täna, hommikukohvi kõrvale ikka tahaks raisk. Alkoholi ei julge puutuda.

  15. #735
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    4. päev siis

    Päris suitsust ei ole sooja ega külma. Kodus on suitsupakk, tüdruk suitsetab, aga kordagi ei ole mõelnud suitsu tegemisele.

    Suureks plussiks on see, et päris suitsust sai väga kiirelt üle tõmmatud. Teinekord ei olnudki suitsu vajadust, aga rutiinist või seltskonnamõttes tegid ka ühe. Eriti just õhtuti, kus süda hakkas suitsust pahaks minema.

    E-sigaretiga harjumust ei ole ning hetkel õhtuti 4-5h enne magaminekut on ta jäänud lauale või laadijasse seisma ning ei ole mingit huvi seda imema hakata. Päeval imen seda aga tihti - kokku 400-500 mahvi päevas.

    Sõber, kes ostis ka sama sigareti, tal hakkas pea valutama ja kogu aeg, kui tõmbab. Google ja e-cigaret.com andmetel on tegu vedelikega ning loodan, et leiab omale sobiva. Siit ka küsimus: kas on kellegil ka pea valutama hakanud?

    PS! PEa ei hakka valutama ületõmbamisest vaid pärast esimest kahte-kolme mahvi, isegi hommikul.

  16. #736

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mul on ka huvi sama asja vastu, kas kellegil on veel pea valutama hakanud? Mul on tegelt 3e erinevat baasi, aga kuna see üks on kõigile väga meeldinud ja pole kordagi negatiivset tagasisidet saanud, siis ei ole teisi hetkel pakkunud.. annan pärast pühasid prooviks talle teisi ka, siis oskame täpsemalt öelda, kas konkreetsele inimesele ei sobinud see baas, või üldiselt e-sigaret.

    Ja üldiselt kuidas enda toodetega rahul olete?

  17. #737
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Väga rahul. See väiksem on suht "mõttetu", kui juba suurem olemas. See tähendab väike on ka hea, aga suur on nuts.

  18. #738
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 687

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mul läksid 2 e-sigaretti 10 min jooksul katki :)

  19. #739

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Õnneks ei olnud asjad minu käest ostetud, aga mis toodetega tegemist oli ja kust ostsid?

  20. #740
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    raidov, küsisin su käest PM kaudu pakkumist. Oled sa selle kätte saanud?

Lehekülg 37, kokku 48 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES