Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 46, kokku 48 EsimeneEsimene ... 364445464748 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 944
  1. #901
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    Persse raisk!!!

    1.5aastat tagasi suutsin tüdruksõpra suitsetamise maha jätma. Ok, age-ajalt tegi e-sigarit ja vahepeal pidudel mõne suitsu. Viimastel nädalatel hakkasin kahtlema temas. kuna ta sõbrants kolis mõneks ajaks meile ja kutsub pidevalt naiskat mul rõdule. Viimene kord saigi lastud koheselt naiskal õhkada peale rõdulkäiku ja damn..... tobihais..... Ok see vahejuhtum selleks aga täna. kutris mulle, et tal teade mulle...... fakkkk... naiska viiimased kuud aeg-ajalt tobi teinud ja, et ta nüüd jälle suitsetab.... tra küll.. milleks.... peale kõike seda aega .
    Jah, kunagi kui enamus(kõik)seltskonnad siutsemama hakks, olin ise ka nendega aga minu õnneks hakkasin ma kõhima, nii kui sisse hingasin, köha järgnes. Tglt siiamaani nii, nt kui keegi kõrval suitsu teeb ja see suits mulle näkku tuleb.. siis köhatama.
    Aga persse püüan naisele seletada, et see harva suitsetamine ei jää harvaks, vaid aina süveneb nagu kuagi kui suitsetama hakkasid. Aga tema kohe vastu, et sellisena ma tema valisin... Tra
    Tuleb nii faking tuttav ette. Ei ole sinul mõtet üritada teda muuta.
    Kui ikka naisel endal nii palju mõistust ei ole, et mitte suitsetada, ning aru saada, et sind see rängalt häirib, siis on lootusetu keiss.
    Sa kas lepid sellega ja ei stressa selle pärast (kui muidu on asi seda väärt) või lõpetad ära.
    Tavaliselt kaasnevad naistel suitsetamisega ka muud probleemid.

  2. #902
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    See, kui keegi 15 a pärast uuesti suitsetama hakkab näitab seda, et ta lihtsalt tahtis suitsetada- kõik ei ole sõltuvuse süü alati, vaid peale nii pikka aega on ikka enda tahtejõu probleem.
    IMO on sigaretid kõige sõltuvusttekitavam legaalne nö. "mõnuaine" (kui igasugused ravimid välja jätta). Tõmban nt. puhta lehe pealt paar sigaretti sisse, siis võib meele nii mustaks teha- selline täielik bläkk kohe ajus- justkui serotoniin oleks ära võetud ja lihtsalt sitt olla- ei suuda äkki positiivne olla. See on obv. individuaalne ka vast. Teine asi on see, et juba järgmisel hommikul on see suitsetamise vajadus ja refleks tekkinud, et päeva esimest suitsu saada. IMO üks mõttetumaid drooge üldse- kaiff on kesine ja mitte midagi erakordset, sõltuvus samas on erakordselt visa ja tugev. Kuna korralikku laksu sellest ei saa ja kaif kestab lühikest aega, siis uue doosi saamiseks hakkab suitsetaja rohkem ja tihedamini tegema.

  3. #903
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma ei usu, ma olen päris mitu aastat suitsu vaba ja praegu mingi 8 kuud alko free olnud ja suht kindel, et kui teeksin ühe suitsu, siis varsti oleks uuesti pakk taskus. Lihtsalt on selline tunne, et peale esimest suitsu tuleb snowball. Kõige lihtsam on esimest suitsu mitte teha. pm addicted for life, lihtsalt praegu on paus

  4. #904
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    See, et sa oled "addicted for life" see on sinu enda psühholoogiline nõrkus, mitte aga füüsiline sõltuvus ainest.

  5. #905
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    matrix sa ei mõista ligilähedalegi kogu seda konseptsiooni kuidas saad ühte või teist üldse väita about willpowers ja psühholoogiast etc
    parem käi ideid välja kuidas võiks,saaks loobuda ja rohkem

  6. #906
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    vahepeal neli aastat täis saanud suitsu vabalt.

  7. #907
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    kena. mäletad mis aja pealt end nö kindlalt tundsid kus ei olnud enam isegi väikaeid suitsunälja hetki etc?

  8. #908

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma suitsetasin 12 aastat. Punast. Tipphetkel 2,5 pakki päevas. Siis jätsin üks hetk lampi maha (enne olin üritanud igat moodi.. ei õnnestunud). Vaatasin vanemate talus Viljandi kohal lastavaid aastavahetuse ilutulestikke, suitsetasin ja mõtlesin, et see on nüüd viimane. Oli ka, ligi viis aastat. Kus juures, öeldakse ju, et esimesed kaks nädalat on kõige hullemad suitsunälja koha pealt. Kui see periood üle elada, siis on lebo edasi. Mul polnud isegi nälga mitte, ei leidnud ka asendust a´la sihvka närimine vms. Üldiselt süüdistan selles nõelravi . Kuid nüüd aasta tagasi hakkas mu proua uuesti suitsetama (tegi meie kohtumise ajal ka aga kuna oli vahe peal põhimõtteliselt mitu aastat jutti rase siis ei saanud). Mõnikord harva tegi ka sõbrannade seltskonnas. Eelmine sügis ütlesin talle kohe, et kui tema alustab siis varem või hiljem hakkab see ka mulle külge. Päris sitaks tülisid oli sel teemal. Mäletan väga täpselt breakpointi, kui oli samal teema miski tüli.. läksin kuuri alla, kus vedeles 5 aastat pakk punast Wall Streeti ja tossasin. Jah, ise nõrk aga mu point on selles, et kui maha jätta siis terve pere korraga. Punast ma küll enam ei tee aga jama siiski.

  9. #909
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    Ma suitsetasin 12 aastat. Punast. Tipphetkel 2,5 pakki päevas. Siis jätsin üks hetk lampi maha (enne olin üritanud igat moodi.. ei õnnestunud). Vaatasin vanemate talus Viljandi kohal lastavaid aastavahetuse ilutulestikke, suitsetasin ja mõtlesin, et see on nüüd viimane. Oli ka, ligi viis aastat. Kus juures, öeldakse ju, et esimesed kaks nädalat on kõige hullemad suitsunälja koha pealt. Kui see periood üle elada, siis on lebo edasi. Mul polnud isegi nälga mitte, ei leidnud ka asendust a´la sihvka närimine vms. Üldiselt süüdistan selles nõelravi . Kuid nüüd aasta tagasi hakkas mu proua uuesti suitsetama (tegi meie kohtumise ajal ka aga kuna oli vahe peal põhimõtteliselt mitu aastat jutti rase siis ei saanud). Mõnikord harva tegi ka sõbrannade seltskonnas. Eelmine sügis ütlesin talle kohe, et kui tema alustab siis varem või hiljem hakkab see ka mulle külge. Päris sitaks tülisid oli sel teemal. Mäletan väga täpselt breakpointi, kui oli samal teema miski tüli.. läksin kuuri alla, kus vedeles 5 aastat pakk punast Wall Streeti ja tossasin. Jah, ise nõrk aga mu point on selles, et kui maha jätta siis terve pere korraga. Punast ma küll enam ei tee aga jama siiski.
    Krt ta on siuke jah. Kui korra isegi mõtled, et ah mis see 1 ära ei ole, siis on pizdez kah. Ise quitisin kunagi ning suutsin olla 6 kuud ilma suitsuta. Siis tegin lolli peaga 1-2 suitsu, sest see kaif oli super lihtsalt. Siis mõtelsin, et ostan paki endale ja aegajalt tossan seal 1-2. Enne kui arvatagi oskasin lasin juba samamoodi 1 pakk päevas.

    2 kuud tagasi tegin uuesti tuimalt proovi. Quitisin reedel peale tööd ning ostsin nv-seks suure paki nätsu. Üsna edukalt pidasin esmaspäeva hommikuni vastu, kuniks tööl nägin kellegil suitsupakki vedelemas. Krt peab tunnistama. et nõrkus saab ikka võitu sellistel hetkedel. Muidugi high five neile, kes suutnud reaalselt ka X panna.

  10. #910
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***



    Seletab lihtsalt lahti nelja müüti millele kaine pilguga vaadata siis nii ongi
    Viimati muudetud feelitwell poolt : 08.12.15 at 11:58

  11. #911
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***





    Viimati muudetud feelitwell poolt : 08.12.15 at 12:26

  12. #912
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    kui on vaja mediteerida ja videosid vaadata et mitte teha suitsu siis tehke lihtsalt suitsu edasi.

  13. #913
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    kui on vaja mediteerida ja videosid vaadata et mitte teha suitsu siis tehke lihtsalt suitsu edasi.
    Miks?

  14. #914
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    kui on vaja mediteerida ja videosid vaadata et mitte teha suitsu siis tehke lihtsalt suitsu edasi.


    Miks oled nii ajupestud. Miks soovid halba kellegile ja vähe sellest ütled seda välja.

  15. #915
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    kui tahad maha jätta siis lihtsalt jätad ja ei tee suitsu, lihtsalt ei tee ja kõik. see mingi enda petmine suvalise videoga on mõttetu. kui palju oled kuulnud et mediteerisin 2 nädalat, lugesin raamatut, vaatasin videot ja jätsin maha? ma ikka tean mõnda inimest ja mõni neist suitsetamise ka maha jätnud, sh ma ise. 100% on see käinud ilma mingite viledeta ja päeva pealt.

    ja ära mine isiklikuks oma lollide yt videodega :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))). aitäh.

  16. #916
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    btw mediteerima peaks aga mitte lollidel põhjustel.

  17. #917
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ok, sorry

  18. #918
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tehke tupsu või e-cigi suitsetamise asemel.

  19. #919
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tehke tupsu või e-cigi suitsetamise asemel.
    Ei ole head alternaatiivid imo. E-cig puhul tõmbad samamoodi ikka suht mürgiseid kemikaale sisse. Tupsu puhul samuti väidetud, et ohtlikum kui tubakas.

    Kõige odavam osta kumm käe ümber, igakord kui isu tõmbad paar laksu endale :D .

  20. #920
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    väga halb soovitus inwardi poolt.
    ei saa ravida sõltuvust ainetega millest soovitakse loobuda. tups veel hullem nikotiini laks. kunagi loobusin suitsust tupsiga ja aastaid panin hommikust õhtuni tupsi nii et ilma üldse ei saanud kuniks lõpuks loobusin tupsist suitsuga, ühesõnaga surnud ring.

    nüüdseks suitsu ja tubakavaba ning videod ja meditatsioon on aidnud alguses mitte tagasi vajuda ja hoida kainet mõistust.

    kumm käe ümber on parim asi mida üle pikaaja kuulnud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES