Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 47, kokku 48 EsimeneEsimene ... 3745464748 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 944
  1. #921
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    kui tahad maha jätta siis lihtsalt jätad ja ei tee suitsu, lihtsalt ei tee ja kõik. see mingi enda petmine suvalise videoga on mõttetu. kui palju oled kuulnud et mediteerisin 2 nädalat, lugesin raamatut, vaatasin videot ja jätsin maha? ma ikka tean mõnda inimest ja mõni neist suitsetamise ka maha jätnud, sh ma ise. 100% on see käinud ilma mingite viledeta ja päeva pealt.

    ja ära mine isiklikuks oma lollide yt videodega :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))). aitäh.
    Miks mitte kasutada erinevaid resursse mis kogu protsessi lihtsamaks teevad?

  2. #922
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ei ole head alternaatiivid imo. E-cig puhul tõmbad samamoodi ikka suht mürgiseid kemikaale sisse. Tupsu puhul samuti väidetud, et ohtlikum kui tubakas.

    Kõige odavam osta kumm käe ümber, igakord kui isu tõmbad paar laksu endale :D .
    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    väga halb soovitus inwardi poolt.
    ei saa ravida sõltuvust ainetega millest soovitakse loobuda. tups veel hullem nikotiini laks. kunagi loobusin suitsust tupsiga ja aastaid panin hommikust õhtuni tupsi nii et ilma üldse ei saanud kuniks lõpuks loobusin tupsist suitsuga, ühesõnaga surnud ring.

    nüüdseks suitsu ja tubakavaba ning videod ja meditatsioon on aidnud alguses mitte tagasi vajuda ja hoida kainet mõistust.

    kumm käe ümber on parim asi mida üle pikaaja kuulnud
    Mida te räägite ?
    Esiteks, #feel probleemi võib erinevalt käsitleda. Küsimus on suitsetamise maha jätmises. Jah ma olen nikotiinik, vähemalt praegu. Nüüd senikaua kui ma seda olen, eelistan kasutada alternatiivi, mille negatiivsed mõjud rahale ja tervisele on oluliselt väiksemad kui seda on paki sigareti päevas tõmbamine.
    Tõsi, et E-cigi puhul ei ole veel pikaajalisi uuringuid. Sellegipoolest mõlema eelnimetatu puhul (eriti Rootsi tupsu), on tegemist alternatiividega, mis rikuvad kordades vähem tervist kui suitsetamine.

    +palju odavam tarbida,
    +riided ei haise,
    +füüsiline võimekus on suurem
    +naine ei karju
    jne jne.
    Viimati muudetud inward poolt : 09.12.15 at 21:44

  3. #923
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    räägi mida tahad. nii kaua kui tarbija ja toetaja oled tõsiselt su juttu sel teemal ei saa võtta.

  4. #924

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Selles suhtes on õigus, et kui tahad maha jätta tossamist siis lihtsalt jätad. Nagu oma kogemusest rääkisin siis nii oligi. Proovisin ka alternatiive jne- ei midagi. Siis käis see "klõps" peas ära ja no problem loobumine. Nüüd ootan, mil see uuesti toimuks. Sest kui vajad asendust jne siis sa ikkagi alateadlikult ei taha quitida. Aga proovige nõelravi. Ma ise arvan, et sain sellest abi, kui loobusin viieks aastaks. Käin seal nii ehk naa korra-kaks aastas probleemidega. Toona siis küsisin, et kas saab suitsetamisest loobumist ka aidata. Öeldi, et proovitakse mõtlemist muuta. Pandi nõelad jne. Peale seanssi läksin küll esimese asjana suitstama aga nädala jagu hiljem tegin viimase suitsu. Nagu öeldi- muudeti mõtlemist. Ehk see lihtsalt mingi platseebo aga no aitas.

  5. #925
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    7 aastat suitsetanud, mõned korrad kind of proovinud maha jätta, aga ju vist pole väga tahtnud. Paljud tuttavad rääkinud, et päeva pealt ei tahtnud enam ja finito, ju ma ootan oma seda kuldset päeva.

  6. #926
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    kena. mäletad mis aja pealt end nö kindlalt tundsid kus ei olnud enam isegi väikaeid suitsunälja hetki etc?
    esimeset 1,5 kuud oli kõige raskem, mingi peale aasta täis saamist polnud üldse isu, alates kahest aastast teadsin, et enam kunagi suitsetama ei hakka ja vaatasin kõiki suitsetajaid haletsuse ja kaastundega :)

  7. #927
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    well done discipline.

    Allen Carri raamatu easy way to stop smoking kõigile kes hetkel suitsetavad. Telefonis on 111lk ja hea on et saab alati kiirelt lahti võtta ja lugeda.
    Ise jätsin enne maha kui lugema hakkasin aga ta raamatu alguses soovitab isegi mitte maha jätta vaid lihtsalt lugeda.
    Hetkel on aidanud mind sel teekonnal.

  8. #928
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tehke tupsu või e-cigi suitsetamise asemel.
    Ise läksin hommikul tööle, suitsupakk jäi koju ning tehti lolli nalja suitsuruumis, et ei anna. Solvusin ja saatsin kõik p*tsi ning sellest hetkest ei teinud 5 aastat ühtegi suitsu. Ei osanud tahta ka ning tõenäoliselt ei teeks tänaseni aga ...

    Siis sai Tallinna kolitud ning rohkem pidudel käima hakatud, kus ei olnud harukordne, et tegin suitsu pidudel. Nii aastake sai nii tehtud ja kainelt ei teinud kordagi - polnud isu ka. Iga pidu jätsin suitsupaki sahtlisse ning neid kogunes sinna hunnikuna - andsin vist korra pakid isegi andrestele.

    Nii jätkus kaua, kuniks võtsin elukaaslase, kes tegi suitsu. Siis juhtuski see, et kui peol tegid suitsu, siis järgmine päev, kui elukaaslane kõrval suitsetas, oli ka tunne, et ah teen ka siis ühe ning jälle nii ta külge hiilis.

    Loo moraaliks jääb nagu kõikide ihadega: enne tegemist pane paika limiidid, millest üle ei astu. Kui teed pidudel, teed pidudel. Kui teed pühapäeviti, siis pühapäeviti ning mitte ühtegi erandit ei ole. Ja ausalt öeldes igatsen neid aegu, kui sai pidudel suitsetada (siis meeldib teha), aga kainelt ei teinud midagi ja ei olnud isugi.

  9. #929
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tehke tupsu või e-cigi suitsetamise asemel.
    Eip. Hoiab isu eemale, aga tekitab tunde, et sa siiski ei ole mitte-suitsetaja ja siis aeg-ajalt tavasuitsu tegemine ei ole mingi probleem. Mitte-suitsetajana ju ei teeks.

  10. #930

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ise läksin hommikul tööle, suitsupakk jäi koju ning tehti lolli nalja suitsuruumis, et ei anna. Solvusin ja saatsin kõik p*tsi ning sellest hetkest ei teinud 5 aastat ühtegi suitsu. Ei osanud tahta ka ning tõenäoliselt ei teeks tänaseni aga ...

    Siis sai Tallinna kolitud ning rohkem pidudel käima hakatud, kus ei olnud harukordne, et tegin suitsu pidudel. Nii aastake sai nii tehtud ja kainelt ei teinud kordagi - polnud isu ka. Iga pidu jätsin suitsupaki sahtlisse ning neid kogunes sinna hunnikuna - andsin vist korra pakid isegi andrestele.

    Nii jätkus kaua, kuniks võtsin elukaaslase, kes tegi suitsu. Siis juhtuski see, et kui peol tegid suitsu, siis järgmine päev, kui elukaaslane kõrval suitsetas, oli ka tunne, et ah teen ka siis ühe ning jälle nii ta külge hiilis.

    Loo moraaliks jääb nagu kõikide ihadega: enne tegemist pane paika limiidid, millest üle ei astu. Kui teed pidudel, teed pidudel. Kui teed pühapäeviti, siis pühapäeviti ning mitte ühtegi erandit ei ole. Ja ausalt öeldes igatsen neid aegu, kui sai pidudel suitsetada (siis meeldib teha), aga kainelt ei teinud midagi ja ei olnud isugi.
    teoorias kena, kuid praktikas kehtib ainult nendele, kes suudavad nt pokkeris bnkr mngmnt biitida. Kes seda ei suuda, nendele on see limiitide seadmine soe õhk. Noh umbes nagu naisega, et "ma panen ainult otsa sisse aga luban, et ei liiguta".

  11. #931
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    teoorias kena, kuid praktikas kehtib ainult nendele, kes suudavad nt pokkeris bnkr mngmnt biitida. Kes seda ei suuda, nendele on see limiitide seadmine soe õhk. Noh umbes nagu naisega, et "ma panen ainult otsa sisse aga luban, et ei liiguta".
    Ebakohane võrdlus.

    Räägime suitsetamisest, kui mittsuitsetajana, kes ei ole sõltuvuses ja seega on eelnevad kui ka järgnevad otsused täiesti adekvaadsed ka kained.

  12. #932

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ebakohane võrdlus.

    Räägime suitsetamisest, kui mittsuitsetajana, kes ei ole sõltuvuses ja seega on eelnevad kui ka järgnevad otsused täiesti adekvaadsed ka kained.
    no ma arvan, et mitte ükski inimene ei ole maailmas hakanud suitsu tegema mõttega, et nüüd ma hakkan sõltlaseks. See loogika peab sul mingis vahemikus paika, aga see vahemik on väga väike. Ühesõnaga keskendud sellele, kas optimaalne 3bet võiks olla 5,6 või 5,8% (või mis iganes) arvates, et seal on su leak. samal ajal flopis on raise 100.

  13. #933
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ebakohane võrdlus.

    Räägime suitsetamisest, kui mittsuitsetajana, kes ei ole sõltuvuses ja seega on eelnevad kui ka järgnevad otsused täiesti adekvaadsed ka kained.
    Sa oled elu lõpuni sõlyuvuses. vahet pole kas tee paki paevas voi 1suits voi vahest ain pidudel.
    THE CASUAL SMOKER There are two basic classifications of casual smokers.
    1 The smoker who has fallen for the trap but doesn't realize it. Do not envy such smokers. They are
    merely sampling the nectar at the mouth of the pitcher plant and in al I probability will soon be
    heavy smokers. Remember, just as all alcoholics started off as casual drinkers, so all smokers
    started off as casual smokers.
    2 The smoker who was previously a heavy smoker and thinks he cannot stop. These smokers
    are the most pathetic of all. They fall into various categories, each of which needs separate comment.
    THE 'I ONLY SMOKE ON SPECIAL OCCASIONS' SMOKER. Yes, we all do to start with, but
    isn't it amazing how the number of occasions seem rapidly to increase and before we know it we seem to
    be smoking on all occasions?
    THE 'I HAVE STOPPED BUT I HAVE AN OCCASIONAL CIGAR/CIGARETTE' SMOKER. In a way such smokers are the most pathetic of all. Either they go through their lives
    believing they are being deprived or, more often, the occasional cigar becomes two. They remain on
    the slippery slope and it goes only one way - DOWNWARDS. Sooner or later they are back to being
    heavy smokers. They have fallen again for the very trap that they fell into in the first place.

    Mõistad?

  14. #934
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes on casual smoker olnud pikemat aega ja pole kasvõi nädalaks regular smokeri lõksu langenud?

    Endal ei tule ette küll... Kõige lähedasem näide olengi mina ise, sest ma lihtsalt ei saaks regular smoker olla Eesti kliimas - kurk oleks 24/7 haige. Samas kunagi mõned kuud ikkagi päris konksu otsas ka olnud.

  15. #935
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes on casual smoker olnud pikemat aega ja pole kasvõi nädalaks regular smokeri lõksu langenud?

    Endal ei tule ette küll... Kõige lähedasem näide olengi mina ise, sest ma lihtsalt ei saaks regular smoker olla Eesti kliimas - kurk oleks 24/7 haige. Samas kunagi mõned kuud ikkagi päris konksu otsas ka olnud.

  16. #936
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Enne kui kõril olevale augule ei pea rääkimiseks näppu peale panema ei quiti. Olles käinud pulmonoloogia osakonnas ja näinud inimesi, kes kiirustavad iga suvalise haigla siseruumi nurga taha suitsule, et kasvõi see üks mahvgi saada enne kui kellelegi vahele jääda, võib väita, et sõltuvus on haigus, mis üldjuhul ei allu abuseja kontrollile. Otsige rohkem välist abi või lihtsalt rääkige kellegagi maha jätmisest. Kui tundub, et tahate relapsida siis VH ja kumm tuleb appi. :D

  17. #937
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma tegin sisuliselt endale hüpnoosi, kus sisendasin alateadvusele, et: "mulle meeldivad tervislikud eluviisid, ma tahan tervelt elada" Kui peale seda keegi suitsu pakkus või endal see mõte tekkis vanast harjumusest, siis kerkis alateadvusest see mõte: "mulle meeldivad tervislikud eluviisid, ma tahan tervelt elada" esile ja see nö. overrideb üldjuhul suitsutegemise vajaduse. Naljakas, sest see mõte justkui tuleb sul alateadvusest esile nagu su enda mõte (sest see on alateadvuses, nagu raudvaraliselt salvestatud) ja sa saad seda jälgida ja see on huvitav ja üllatav samal ajal.
    See ei tähenda muidugi, et peale seda nüüd 100% suitsu enam kindlasti ei tee, kuid vähemalt läheb see alateadvuse printsiipidega väga kõvasti vastuollu ja aitab karsklusele kaasa. Inimene, kes kunagi enda tervisele ei ole mõelnud või seda endale teadvustanud, ei pruugi üldse aru saadagi kunagi, et ta ise vastutab oma tervise ja elukvaliteedi eest.

  18. #938
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes on casual smoker olnud pikemat aega ja pole kasvõi nädalaks regular smokeri lõksu langenud?

    Endal ei tule ette küll... Kõige lähedasem näide olengi mina ise, sest ma lihtsalt ei saaks regular smoker olla Eesti kliimas - kurk oleks 24/7 haige. Samas kunagi mõned kuud ikkagi päris konksu otsas ka olnud.
    Viimased 10 aastat vahelduva eduga casual smoker olnud. Lähen välja, teen aegajalt. Mingite kohtadega vbla ka seotud, tuleb isu. Aga igapäevaselt küll mõtteisse ei tule, et äkki teeks suitsu.

  19. #939

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ma ei tee väljapool kasiinot üldse.
    kasiinos ca 1x nädala-kahe jooksul ja siis olen teinud õhtu jooksul 0-10 tk.

  20. #940

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Nii, paraku mind siiski piinab kysimus, et miks yldse hakata suitsetama... Olles ise ka suitsetanud koos teistega, kui suitsuga yldse algust sai tehtud siis j''bki arusaamatuks.... m,iks te suitsetajad alustasit sellega ja j2tkasite kui polnud veel hilja s]ltlaseks j22da? kas t]sti see suitse pahvimine oli nii lahe? muud m6ju ju suitsul pole mitte s6ltlasele..

    NB! sai koos kaaslastega alustatud ja isegi 1pakk ostetud mingi aeg. Aga kuna see suits ajas k;hima ja ja ein n2inud m6tet siis loobusin. Pmlst olin ainuke mittesuitsetaja oma seltskonnas.
    Viimati muudetud Remokk poolt : 19.12.15 at 03:26

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES